Urinoterapie

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Není "koza" jako "koza" ...

Příspěvek od A(&F) »

A(&F) píše:
A(&F) píše:... že pokud se kozel dostane k močící koze, tak okamžitě chlemtá přímo "od pramene", popř. olíže její čurinu i ze země ...
... což mimochodem dělají i psi, když narazí na místo pochčůrané fenou, která ani nemusí být hárající ... :ethink: ... :idea: ...
... tady jsem ještě opomněl zmínit, že psi mají od přírody "integrován" dar rozpoznání rakoviny "po čuchu" ... "Lékaři předpokládají, že buňky tumoru vytvářejí pach, jenž je pro citlivý psí čich rozpoznatelný ve vzorcích moči nebo v dechu." ( http://www.denik.cz/ze_sveta/psi_cich_r ... 80617.html ) ... pozn: ale i z potu, stolice, atd. ...

další odkazy:
http://www.muj-pes.cz/zivot-se-psem/pes ... --389.html
http://relax.lidovky.cz/psi-pry-dokazou ... zdravi_glu
http://www.doctor-tv.cz/article/23-psi- ... -nez-testy
http://www.bbc.co.uk/czech/worldnews/st ... pckg.shtml
... atd. ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Kmenové buňky

Příspěvek od A(&F) »

Slavek Krepelka píše:Což znamená, že stárnutí je dané nedostatečnou zásobou a produkcí kmenových buněk v těle. Všechny vědecké blafy minula a převážně i součastnosti, jak a kolik buněk se nám v těle denně dělí, jsou ptákovina.
... mno, ono záleží jaké které buňky ... některé se opravdu dělí i dvakrát denně (tuším že např. oční, krevní, atd., kdy záleží i na životosprávě ... málo spánku = málo času na regeneraci) ...... nicméně ta Tvá definice (vyznačeno tučně) mi dává velký smysl ohledně požívání vody se sníženým obsahem deuteria, kdy tato je inhibitorem buněčného dělení, tudíž potom i snížená produkce kmenových buněk bohatě dostačuje k obnově "odumírajících buněk" ... a zpomaluje se tak proces stárnutí cicavcou, kteří se potom dožívají mnohem vyššího věku ... :) ...

... dle mého mají buňky naprogramovanou nějakou "životnost", která však v sobě zahrnuje dostatečně nadimenzovanou "rezervu", stejně jako některé strojní díly ... např. v automobilu brzdové destičky, olejová náplň, pneumatiky, lékárnička, atd. ...... i přestože by nám tyto ještě mohly nějakou chvíli sloužit (většinou minimálně jednu třetinu až dvojnásobek doby, jak u čeho), tak je přesto měníme dříve (včas), abychom se nedostali do "havarijní situace" ...... dost možná tak W-D působí na organismus, kdy se buňky "provozují" delší dobu (dojíždějí se až na doraz) ... nádorové buňky ale tento režim odskáčou, hynou a vstřebají se (popř. se vyplaví) ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Kmenové buňky

Příspěvek od Slavek Krepelka »

A(&F) píše: ... mno, ono záleží jaké které buňky ... některé se opravdu dělí i dvakrát denně (tuším že např. oční, krevní, atd., kdy záleží i na životosprávě ... málo spánku = málo času na regeneraci) .....
:shock: Anri, kdyby se oční buňky měly dělit dvakrát denně, tak ty oči do tejdna neunesem nebo by se musely ty buňky adekvátně zmenšovat.7.5g průměrné oko by narostlo na 123kg. Navíc, vzpomeň si na http://upramene.cz/forum/viewtopic.php?p=111341#p111341 To byl vypálený kus sítnice. Navíc, dělením vzniknou dvě stejný buňky. Jaká regenerace? Možná tím obě nové poněkud omládnou, protože si musí vytvořit, či spíš dorůst buněčné a organelové blány, ale pokud je buňka jakkoliv poškozená co se týče DNA a kdo ví čeho dalšího, a že toho je, vyrobí se obě poškozené.
A(&F) píše: ... mi dává velký smysl ohledně požívání vody se sníženým obsahem deuteria, kdy tato je inhibitorem buněčného dělení, tudíž potom i snížená produkce kmenových buněk bohatě dostačuje k obnově "odumírajících buněk" ... a zpomaluje se tak proces stárnutí cicavcou, kteří se potom dožívají mnohem vyššího věku ... :)
To taky nevidím. Tam bych očekával, že D2O (deuterium pro nezasvěcené) potlačuje dělení spíš buněk ve vývoji, tedy embryonických, nebo někde na kus cesty mezi embryonickými a konečnými. Pokud si dobře vzpomínám, silná otrava deuteriem způsobuje apoptosis, čili udumírání alespoň našich člověčích buněk. Ve skutečnosti bych to viděl jako pozitivní jev, kdyby se to netýkalo kmenových, protože kmenové by měly co doplňovat dřív, než se stávající buňky vyčerpají. Takhle nějak bude fungovat arsenic. Zeptej se koníčkářů, co se děje s koňma, když se jim po špetce arsenik přidává :D a u lidí to taky fachá. Proto je dnes "prudce jedovatý" v jakémkoliv množství.

Deuterium ale způsobuje předčasné stárnutí, což by podle mne mělo znamenat, že nekynoží staré buňky, ale kynoží embryotické. Nepřipadá mi tedy, že od-deuterizovaná voda by potlačovala dělení buněk, ale spíš že deuterium při běžném, relativně nízkém obsahu potlačuje dělení, či tvorbu, či obojí, kmenových buňek, zatímco pouze zaprasí stávající staré, které to nějaký čas vydrží, než jde celý savčí organismus do kelu. Potom by bylo i celkem jasné, že od-deuterizovaná voda by oproti normální podporovala regeneraci oproti tomu, co je považováno za normál.
A(&F) píše: ... dle mého mají buňky naprogramovanou nějakou "životnost", ..... tak je přesto měníme dříve (včas), abychom se nedostali do "havarijní situace" ......
Důkazem čehož je právě regenerační systém přítomnosti kmenových ve všech tkáních a doplňovací produkce kmenových například těma ledvinama, nemluvě o kostní dřeni, takže souhlas, až na to, že do havarijní situace se eventuelně dostaneme po cca 70 letech téměř všici a havarujeme.
A(&F) píše: dost možná tak W-D působí na organismus, kdy se buňky "provozují" delší dobu (dojíždějí se až na doraz) ... nádorové buňky ale tento režim odskáčou, hynou a vstřebají se (popř. se vyplaví) ...
To právě vidím jinak. K té rakovině dochází evidentně dlouhodobým hydroxylovým stresem a přidušením buněk, které sebou nese jejich otočku na kvasný proces, místo aby ty buňky zdechly, nebo je zabily a sežraly bílé. Dovedu si ale představit, že pokud je kmenových málo, protože je snížená tvorba, nebo je něco přímo vraždí, jako třeba chemo a ozařování, nebo D2O, organismus se snaží záplatovat tím, že drží při životě i chcípáky (pořád ještě na oxidačním cyklu) ale eventuelně se to zvrtne a tkáň už nepracuje jak by měla a tělo se je nejspíš pokusí dediferenciovat na embryonické a tím obnovit a začít znova a daří se a proto přejdou do kvasného cyklu, ale většina, ne-li všechny s poškozenou natrženou DNA a je z toho rak.

To by vysvětlovalo, proč mají embryonický charakter a proč jsou na kvasném, a ne oxidačním cyklu. To už by taky i odpovídalo podezření jak Kocha, tak dalších, stejně jako jsi se k tomu dopracoval Ty a eventuelně i já, že jde o poslední pokus těla nahradit otrávené tkáně a že jde o obranný mechnismus, akorát že nějaká patologie jim poškodila DNA a i když dediferenciované do nejprvotnější formy, diferencují se, tedy vyvíjí jenom na primitivní rakovinné formy a to, co se v tom někdy najde jako kusy zubů, kostí atp. jsou potmci buněk, které se dediferenciovaly a nepoškozenou DNA, nebo ještě spíš kmenové buňky, které byly přítomny ve tkáni. Pak je jasné, že tělo to i zapouzdří (což je stejná tkáň jako placenta) a přivede k nádoru krev a živí ho jak bejbinko. Taky je pak jasné, proč je často dost těžké rozlišit granulomu, tedy embryonickou regenerační tkáň od rakovinné.

Když se podíváš na embryo, k němu se kyslík nemá kudy dostat dokud není vyvinutá pupeční šňůra (dvě žíly a jedna tepna) s placentou a jakési srdce s cévama, který by pumpovalo krev mezi zárodkem a placentou. To mluvíme zhruba o šestém týdnu těhotenství. Ze začátku je to jak slepičí vejce, ba co dím, ještě výraznější, plavaje v plodové vodě, která je však v té době ještě produktem matky. To embryo nutně taky začíná po početí na kvasném cyklu. V tý době sice je i nějaká diferenciace buněk, ale růst je převážně, ne-li úplně hnaný skutečně dělením. Proto je tak rychlý. U dospěláka je možná nějaké sem tam nepatrné dělení někde, ale naprostá většina je nutně výměna kmenovými a jak dojde k dělení, je zle.

:D Než jsem se k tomuhle psaní dostal, tak jsem se vydal na cesty a snažil se zjistit, jak se dostává kyslík do červených a jak se dostává z červených do tkání, kam červené nelezou. Vem to takhle. Jak se třeba dostane kyslík do kloubní chřupavky? Přitom jsou to naše živý buňky. Jsou aerobické, nebo anaerobické?

Dlouhá pojednání a leze z toho, že kromě spousty teorií nikdo neví. Už se ti úchylové uchýlili i k tomu, že počítaj molekuly a vysvětlujou proces krásnou elegantní matikou, ale jak to skutečně fachá žádnej neví. Zato umí modelovat DNA. Když si pak vezmu, že H2O2 do žíly okysličí přes krevní plasmu, ne krvinky, tkáně za infarktem (to mi totiž zamotalo kebuli, že to ty tkáně vezmou a zachrání je to před udušením), je jasné, že tkáně jsou schopné rozložit peroxid vodíku a šlohnout mu jeden kyslík a podýchat si z toho. Je snad tedy možné, že červené krvinky uvolňují kyslík v podobě H2O2? To by už taky vysvětlilo, jak se kyslík dostává kam čert, vlastně krev nemůže a okysličuje i neprokrvené tkáně. To by taky vysvětlilo, proč H2O2 terapie dokáže okysličit v těle kde co, včetně mízního systému. Někdo nám Anri příšerně lže ať už z jakéhokoliv důvodu a co neví si vymyslí a neví toho mraky.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Není "koza" jako "koza" ...

Příspěvek od Slavek Krepelka »

A(&F) píše: ... Lékaři předpokládají, že buňky tumoru vytvářejí pach, jenž je pro citlivý psí čich rozpoznatelný ...
No, ono je to ve skutečnosti stará známá věc. Mám pocit, že je to tu někde v nějaké příloze, kdy jsem se číástečně na diagnostiku psů odvolával s tím, o čem jsem skálopevně přesvědčen, že to byla melanoma na noze (tedy ještě malý zbytek tam je, ale zdegenerovaný), kterou jsem svého času ubil lihákem. Oni maj totiž psi tendenci nejen raka poznat, ale jak je to na povrchu, tak i odkousnout. Mě se to pár psů včetně mého odkousnout pokusilo, tedy už pár let po tom, co jsem to tím lihákem zarazil. Nevědět o tý možnosti a nedávat si v jejich blízkosti pozor, určitě se to některýmu povedlo. Jdou po tom jak slepice po flusu, i když ne všichni. Jsem je hnal :D Nemám ale pocit, že jde o čuch. Oni viděj věci, který nevidíme my.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Kmenové buňky

Příspěvek od A(&F) »

Slavek Krepelka píše:kdyby se oční buňky měly dělit dvakrát denně, tak ty oči do tejdna neunesem nebo by se musely ty buňky adekvátně zmenšovat.7.5g průměrné oko by narostlo na 123kg.
... :lol: ... dyť já netvrdím že všechny ... :D ... prostě ňákej druh buněk v oku ... ;) ... nové vznikají a staré zanikají ...
Slavek Krepelka píše:Tam bych očekával, že D2O (deuterium pro nezasvěcené) potlačuje dělení spíš buněk ve vývoji, ......
... samozřejmě, že deuterium má i tyto účinky, ale pouze v hódně vysokých koncentracích (tuším od 30% vejš) ... jo, byly dělány aj takovéto pokusy, tedy zastavit raka pomocí vyšší koncentrace, ale mělo to chybu, že to zabíjelo pacienty (neb toho deuteria bylo už moc) ... kdežto "ich" hovořím o vodě se sníženým obsahem deuteria a to je něco jinýho ... při koncentracích deuteria ve vodě (D2O / HDO) někde kolem 140 - 160 ppm a výše (nevím až kam, řádově max. procenta) pak tato působí jako stimulant buněčného dělení ... avšak při koncentracích nižších se dělení naopak začíná brzdit ... na to Otík Jindra Warburgů přišel už pomalu před 90 lety (za což dostal i nobelovku) ... a maďaři, švýcaři, atd. to potvrdili ... tož nemám důvod jim nevěřit ... 8) ...

... tohle klidně můžeme prozatím ponechat stranou, stejně na to téma hodlám založit samostatný vlákno, ve kterým se pak dosytosti vyřádíš ... :D ... :) ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Libcosenior

Příspěvek od hanka »

hanka píše:
libcosenior píše:...Od stredy som mal každý večer, keď som si ľahol bolesti krížov ....Fakt neviem v čom je pes zakopaný...
Může to být od prostaty. Na páteři se projektují i orgány. Viz https://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?f=12&t=1728 - (19.črc.2010 roughboy, nebo 20. črc.2010 hanka)

Libcoseniore, ta bolest bude od tlustého střeva - ono se také projektuje do křížové oblasti a když píšeš, že břicho i po týdnu hladovky zůstalo prakticky stejné, tak si myslím, stejně jako Slávek, že klystýry to spraví .... i když na lupénce se podílí hlavně dysfunkce jater .. :ethink: .. ty by se měly dát do kupy tou urinoterapíí
Ahoj, Hanka.


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
libcosenior
Zasloužilý člen
Příspěvky: 265
Registrován: úte 13 bře 2012 12:18
Bydliště: Banská Bystrica
Dal: 165 poděkování
Dostal: 131 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Libcosenior

Příspěvek od libcosenior »

hanka píše: i když na lupénce se podílí hlavně dysfunkce jater ..
No vidíš a lekári mi na lupienku predpisujú lieky, ktoré majú veľmi špatný vplyv práve na pečeň a preto mám ešte jeden liek naviac, aby odbúral špatný vplyv toho prvého.
To si ale farmaceutický priemysel lebedí... :evil_vm:
Práve preto je jedným z mojich cieľov, zbaviť sa liekov.

PS.
Neviem ako je to s tou disfunkciou, ale každopádne má môj moč horkú chuť a to dosť výrazne, z toho dedukujem, že aspoň žlčník pracuje.


Žiť, to je tá najvzácnejšia vec na svete, pretože väčšina ľudí len existuje.
Armstrong-Elixir_zivota.pdf
Partykova.pdf
Perfektné fórum pre každého kto sa chce naučiť programovať
babanci
Stálý člen
Příspěvky: 60
Registrován: pát 08 čer 2012 18:23
Dal: 1 poděkování
Dostal: 70 poděkování

Re: Urinoterapie

Příspěvek od babanci »

Včera se moje dcera zmínila před mojí mamkou, že se léčím pomocí urinoterapie /jen dcera to věděla, do včerejška/. No řeknu Vám, kdybych někoho zavraždila, asi by se tak nevztekala. No hrůza! Snažila jsem se jí vysvětlit, že je to známá forma alternativní léčby, ale to jste neviděli! No, nic, jestli to pomůže, tak ať si nakonec říkají ostatní, co chtějí. Já zase mám připomínky k léčení mamky, má vysoký krevní tlak, potíže s cévami, ale kouří jak cigán za pařezem a pije 4 litry mléka denně. Řekla jsem jí to jednou, že dělá chybu, poslala mě někam, takže už nic neříkám. Škoda, ráda bych jí pomohla, ale zjistila jsem, že když někde nechce, nemá smysl ho přesvědčovat.


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Urinoterapie

Příspěvek od poota »

babanci píše:.. zjistila jsem, že když někde nechce, nemá smysl ho přesvědčovat.
Asi čas dozrál k tomu, aby to zjistila i maminka - držím Ti palce :good:

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Urinoterapie

Příspěvek od A(&F) »

babanci píše:Já zase mám připomínky k léčení mamky, má vysoký krevní tlak, potíže s cévami, ale kouří jak cigán za pařezem a pije 4 litry mléka denně.
... jj, kouření + mlíko je fakt vražedná kombinace ... zrovna před chvílí jsem o tom psal v http://upramene.cz/forum/viewtopic.php? ... 22#p112322 ... a něco je aj tady http://upramene.cz/forum/viewtopic.php?p=111638#p111638 ....

... njn, ... ... ale zkus pravdu o mléku říci před někým, do koho celej život horem dolem cpali, že "Mléko ničím nenahradíš !!!" ... :D ... tak vidiš, jak je nakonec ta Tvá alergie prospěšná ... ;) ...

... také se připojuji k Pootovu přání, ať se Ti zadaří !! ... :bye: ... Anri ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
babanci
Stálý člen
Příspěvky: 60
Registrován: pát 08 čer 2012 18:23
Dal: 1 poděkování
Dostal: 70 poděkování

Re: Urinoterapie

Příspěvek od babanci »

Mám žlučové kameny, někde jsem četla, že se mohou urinou rozpustit nebo alespoň zklidnit, tak doufám. Už mě otravují hrozně dlouho a to držím přísnou jaterní dietu.


Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Kmenové buňky

Příspěvek od A(&F) »

Mimo téma (offtopic)
A(&F) píše:
Slavek Krepelka píše:kdyby se oční buňky měly dělit dvakrát denně, tak ty oči do tejdna neunesem........
..... dyť já netvrdím že všechny ...... prostě ňákej druh buněk v oku ...
... tož jsem to dohledal a měly by to být buňky předního epitelu rohovky ... tyto spadají do skupiny tzv. "labilních buněk", které se regenerují každých 6 až 40 hodin ... celý epitel rohovky se pak obnoví 1x za 7 dní ... nejstarší buňky odumírají a jsou odplavovány slzami pryč ... ;) ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Urinoterapie

Příspěvek od A(&F) »

babanci píše:Mám žlučové kameny, někde jsem četla, že se mohou urinou rozpustit nebo alespoň zklidnit, ...
... zkus to ještě podpořit bylinkovými čaji ... pomáhá to ... http://www.hobbystranky.cz/hobby/potize ... i-je-lecit ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
libcosenior
Zasloužilý člen
Příspěvky: 265
Registrován: úte 13 bře 2012 12:18
Bydliště: Banská Bystrica
Dal: 165 poděkování
Dostal: 131 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Urinoterapie

Příspěvek od libcosenior »

A(&F) píše:ale zkus pravdu o mléku říci
Ešte keď je to mlieko nepasterizované, tak by v normálnom množstve malo byť zdravé (nie však 3 litre denne ).
Ale pasterizované mlieko je podľa niektorých zdrojov jed.
Dve citácie z knižky Armstrong-Elixír života:
Co se týče pasterovaného mléka, mnozí doktoři ho zavrhují. Někteří o něm dokonce prohlásili, že je to „hnusný jed“.

„Pasterované mléko není nic jiného než zpola uvařené mléko postrádající výživu. Dáte-li
ho telatům, pojdou. Když ho dáváte krysám, nejsou schopny se rozmnožovat. Je to forma kontroly porodnosti. (Daily Mirror, březen 1940.)

MUDr. Partyková píše:
K tomu si vzpomínám, jak jsme ještě na fakultě v roce 1966 na
cvičeních z hygieny dělali rozbor zkysaného pasterizovaného mléka.
Pasterizací dochází k vyhubení mléčných kvasinek, a necháme-li
pasterizované mléko zkysnout, probíhá v něm pouze hnilobný
proces. Naše asistentka nás upozornila na tento fakt a zároveň na
jeho škodlivost. Jsem přesvědčena, že jen málo lidí si to uvědomuje.
Nikdy potom jsem se už s podobným upozorněním nesetkala.

Obidvaja odporúčajú piť nepasterizované mlieko ako súčasť zdravej výživy.


Žiť, to je tá najvzácnejšia vec na svete, pretože väčšina ľudí len existuje.
Armstrong-Elixir_zivota.pdf
Partykova.pdf
Perfektné fórum pre každého kto sa chce naučiť programovať
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Urinoterapie

Příspěvek od poota »

babanci píše:Mám žlučové kameny, ..
Chanca piedra, čte se to čanka piedra a v překladu to znamená nepřítel kamenů. Likviduje žlučové, jaterní i ledvinové kameny a čistí kde co včetně zažívání. Vřele doporučuji.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Odpovědět

Zpět na „Zdraví“