Prochlastaný játra, aneb totální detoxikace

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět

Co myslíte, je to reálné...spravit prochlastaný játra?

asi ano, když to tvrdí důvěryhodná osoba...
27
68%
zkusím to...
7
18%
nevěřím ani slovo...
6
15%
 
Celkem hlasů: 40

Uživatelský avatar
Krisot
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: stř 03 kvě 2006 21:13
Bydliště: KE, SK
Kontaktovat uživatele:

Prochlastaný játra, aneb totální detoxikace

Příspěvek od Krisot »

vlákno čisté - poo.

Detoxikacia
Pekny den,

V suvislosti s predmetom som narazil na dve zaujimave metody

1. Přístroj Mary Staggs Detox vid. http://floating.wz.cz/bodydetox.html pripadne treba hladat v googli podla klucovych slov.
Vie niekto o tom nieco viac ? Je to realizovatelne , tak ako napr. koloidne striebro, v domacich podmienkach ?

2. Na TV Markiza bezala relacia REFLEX 1.3.2007 a v nej bola zaujimava metoda detoxikacie - derivacny kupel. napr. vid http://www.volny.cz/belousov.petr/dkoup ... koupel.htm .
Je to trochu na prve pocutie zvlastne, ale na webe som nasiel vela pozitivnych ohlasov.
Zase sa pytam na prakticke skusenosti do plena.

Krisot


Uživatelský avatar
hapalainen
Starší člen
Příspěvky: 196
Registrován: stř 07 úno 2007 23:51
Bydliště: Norsko
Dostal: 1 poděkování

Příspěvek od hapalainen »

Nic nového pod sluncem náš brakář si dělá derivační koupele před každým zápasem a pustí míň gólů.


Hlavní je vyhrát zápas
Uživatelský avatar
Vedator
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: ned 18 bře 2007 14:25
Bydliště: Okolí Prahy

Příspěvek od Vedator »

Já spojil Detoxikaci s Alternativní energií,

Prdnu do papírovýho pytlíku, kterej jsem udělal doma z Japonského Topolu
a pak ho hodim do kotle v kůlně, kde nám v komíně malou turbínku, a ta mi nabijí baterky do holicího strojku, a pak to přehodim na Mp3 přehrávač, nebo s tim nabiju baterie do fotáku, trvá to sice dlouho, ale je to alternativní, mám zatím 3 adaptéry, trošku probíjejí, ale jenom to tak polochtá, pracuju na dalším na mobil, ale to mi moc nejde. Něco jako Bioplyn.


Uživatelský avatar
martinq
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1235
Registrován: pon 27 bře 2006 16:33
Bydliště: Prágl
Dal: 31 poděkování
Dostal: 203 poděkování

Kandida

Příspěvek od martinq »

Pěkný článek o kvasinkách.

http://nemoci.doktorka.cz/candidoza/


Mam kvasinkovou dietu a pěkně mi hučí v hlavě, asi jako po 15 pivech, to je normální ???


Vím, že vím vše, aneb meditace o ničem.
complain

Příspěvek od complain »

koupele je dobrá věc, pokud však chceme vyčistit organismus,je nutné vyčistit zanešené krevní řečiště . v cévách,tepnách,žilách,aortách se usazují nejen tukové,ale i vápenité usazeniny. pokud chcete umejt mastnej hrnec vlažnou vodou,pak to nepůjde. potřebujete saponát. narušit povrchové napětí kapalin a emulgovat a vyloučit. s brajglem v trávícím traktu to bude podobné,i když mnoho vykonají mechanické pomůcky jako zrní, pohanka či otruby. pokud chápeme příčiny,pochopíme i důsledky a můžeme o tom zcela jednoduše hloubat. nebo to změnit. jo,k tomu saponátu na organismus. jsou to saponiny,jenž čistí .jsou obsaženy v mnoha bylinkách naší flory a nebo,kdo chce fakt kůru,může zkusit i něco cizího. yacca funguje fajn,tu jsem zkoušel. bez saponinů to bude jen placebo. zkuste na omastek bez jaru. vřelou vodu nepoužijete,jste člověk.


Uživatelský avatar
martinq
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1235
Registrován: pon 27 bře 2006 16:33
Bydliště: Prágl
Dal: 31 poděkování
Dostal: 203 poděkování

Skrytá síla grapefruitu

Příspěvek od martinq »

Kód: Vybrat vše

http://www.greposept.com/grepo.php?verze=cz&id=charakteristika&link=3


Vím, že vím vše, aneb meditace o ničem.
jago
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: úte 25 pro 2007 9:30
Bydliště: Chomutov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jago »

Kód: Vybrat vše

http://www.drnatura.cz/


Uživatelský avatar
sano
Zasloužilý člen
Příspěvky: 942
Registrován: stř 08 úno 2006 23:48
Dostal: 18 poděkování

Trochu som sa pozrel na zúbok detoxikačnej kúpeli,

Příspěvek od sano »

Je to ten známy kúpeľ nôh,

ak si dáte do kúpeľa dve špirálky z medeného, alebo hliníkového drôtu, napojíte ich na nabíjačku batérií, do kúpeľa pridáte trochu éterického oleja z borovice a pridáte tam trochu, na špičku noža kyseliny benzoovej, tak máte pomerne zdarilú repliku, drahého vyvíjača. Tie rôznofarebné sfarbené vody nemajú najmenšiu účinnosť na liečbu , sú len indikátory, že detoxikácia prebieha.
Podstatný je jednosmerný elektrický prúd, kyselina benzoová a éterický, borovicový olej.

Majte sa,
sano


jarda ovčák svitavy

Příspěvek od jarda ovčák svitavy »

ahoj sano. mohl by jsi tuto metodu popsat podrobněji?? k čemu je a jaký máš zdroj informací a jestli máš osobní zkušenost.díky


Uživatelský avatar
sano
Zasloužilý člen
Příspěvky: 942
Registrován: stř 08 úno 2006 23:48
Dostal: 18 poděkování

ahoj jarda ovčák svitavy

Příspěvek od sano »

To čo som napísal funguje, osobnú skúśenosť nemám, lebo to teraz nepotrebujem. Ale bola to rozšrená a veľmi úspešná metóda očisty tela v Paríži cca pred 150 rokmi.Išlo o postup, ktorý priniesol do Paríža ruský lekár.
Vtedy sa kúpali vo vaniach v ktorých bol jeho očistný prípravok, ktorý sa dávkoval na lyžice.Podstatnú zmes tvorila borovicová silica zo sibírskej borovice a kyselia benzoová, alebo salicilová. V malých množstvách. Kúpanie je doprevádzané pocitom intenzívneho pichania v bodoch, ktoré súvisia s problémovým orgánom.
Informáciu mám od pána, ktorý začal tento prípravok predávať na Slovensku.Mám overené jeho iné tovary a doteraz boli výborné,a preto mu dôverujem. Mimochodom jedna dvojdecová fĺaška stojí asi 7OO korún. Tá silica je dosť drahá. Ale funguje to.
Jednosmerný prúd to celé len podporuje.
Ak budem v lete na chate, kde mám vaňu, tak podám aj osobnú skúsenosť.


Uživatelský avatar
sano
Zasloužilý člen
Příspěvky: 942
Registrován: stř 08 úno 2006 23:48
Dostal: 18 poděkování

detoxikácia

Příspěvek od sano »

Tak konečne na nátlak ženskej časti domácnosti máme detoxikačný kúpeľ. Firma hydrosana.
Funguje výborne, niekoľko mesiacov pobolievajúce kĺby po troch kúpeľoch bolia hodne menej. Cítim sa celkovo pružnejší, ako v dobách keď som cvičil jógu.
Vyskúšal som to aj s receptom, čo som dal o niekoľko riadkov vyššie, prvé domy obstojné. Až skončí terapia, tak sa ozvem.


NAVAR
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1739
Registrován: stř 16 dub 2008 10:00
Dal: 37 poděkování
Dostal: 262 poděkování

Příspěvek od NAVAR »

Dobrá jarní detoxikace je použití následující směsi bylinek:
Ostropestřec Mariáský
Smetanka Léčivá kořen
Medvědice léčivá list
Červená řepa bulva
Petržel list, kořen
Jednotlivé složky jsou usušeny a najemno pomlety, napěchovány do želatinových kapslí které se dají koupit v lékárně.
Toto je složení přípravku který je běžně prodáván avšak jeho cena se pohybuje kolem 600,- Pokud bylinky nakoupíte dostanete se na cenu mnohonásobně nížší. Přípravek je dobré užívat na jaře po dobu alespoň dvou měsíců, 3kapsle denně.


habana

Příspěvek od habana »

nojo, ale eště kolik čeho...tam bude zakopanej psík...


NAVAR
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1739
Registrován: stř 16 dub 2008 10:00
Dal: 37 poděkování
Dostal: 262 poděkování

Příspěvek od NAVAR »

Omlouvám se, zapomněl jsem dopsat navážky.
Petržel zahradní nať 85 mg
Červená řepa 75 mg
Smetanka lékařská 75 mg
Medvědice léčivá 75 mg
Ostropestřec mariánský 37,5 mg

Ještě upozrorňuji že je to složení komerčního přípravku Cleanse, který mi pomohl ale 600-700,- jsem prostě opakovaně platit odmítnul tak jsem si to vyrobil sám. Je to stejný jak s koloidním stříbrem který se tuším taky dá koupit za poměrně vysoké ceny.
Když vidím jak jsou farmaceutické společnosti schopny prodat 1kg kyseliny askorbové v tabletkách za mnohonásobky ceny, tak to co jde si vyrábím sám.
Jak napsal Peter, složení si každý může individuelně odkývat, to je taky dobrý nápad.
S petrželí co se týče množství, opatrně pro těhotné ženy protože zvyšuje prokrvení vnitřních orgánů a riziko potratů.


1220
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1719
Registrován: úte 09 led 2007 12:49
Bydliště: Praha
Dal: 1 poděkování
Dostal: 20 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Detoxikace

Příspěvek od 1220 »

půstem a pozitivním myšlením podle Jaroslava Duška
http://www.cestydusi.cz/view.php?cisloclanku=2007060031
K.


Odpovědět

Zpět na „Zdraví“