HCl-všeobecná diskuze

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: HCl terapie — základní fakta

Příspěvek od Slavek Krepelka »

proud píše:Zdravim,abych se priznal, ...
Problémem je, že lidé se sníženou produkcí vlastní HCl, což jsou skoro všichni marodi a lidé postarší, dostávaj prášky v takovém dávkování, aby s z nich ještě něco dostalo do těla. V momentě, kdy se začne dodávat HCl zvenku, začnou ty jedy fungovat daleko silněji. Je to tu i k dohledání. Já to zjistil už na ibuprofenu a spadl jsem tenkrát z 6x 500mg na jeden zátah na 1x 500mg. Mám ale pocit, že to fachá jen když jsou HCl a lék vzaty víceméně najednou (a samozřejmě ústně).

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
proud
Stálý člen
Příspěvky: 56
Registrován: ned 14 zář 2014 21:22
Bydliště: World
Dal: 18 poděkování
Dostal: 20 poděkování

Re: HCl-všeobecná diskuze

Příspěvek od proud »

Diky Slavku,apropo zdravim do Canady,hlavne na Yucon,vsechny kdo "prchaj" do divociny a lovej lukama;-),na to jsem se mamky nezeptal,ale dozenu to,pro svuj klid,cpat ji HCL nasilim samozrejme nebudu.Se starsima lidma to bejva tezky,staryho psa novejm kouskum nenaucis,nekdy bohuzel.


Teprve,az pokacite posledni strom , az otravite posledni reku,
az ulovite posledni rybu , teprve tehdy prijdete na to,
ze penize se nedaji jist...poselstvi ...

proud
kutil
Zasloužilý člen
Příspěvky: 766
Registrován: pát 25 lis 2005 19:33
Bydliště: Morava
Dal: 48 poděkování
Dostal: 269 poděkování

Re: HCl-všeobecná diskuze

Příspěvek od kutil »

proud píše:.... cpat ji HCL nasilim samozrejme nebudu.Se starsima lidma to bejva tezky,staryho psa novejm kouskum nenaucis,nekdy bohuzel.
Ahojky,
já patřím k těm starším a furt se učím novým kouskům ;)
Měl sem v tom "hokej" tak sem ty poznatky z fóra chtěl sepsat jako knihu, ale je to složitější než sem si myslel :ethink:, kniha nebude :cry:
V příloze máš mý poznatky o HCl terapii. Od té doby co si každý den dopřeji pár kapek HCl tak su zdravější než když sem odcházel do důchodu :hip:
Dej to mamce přečíst a ať se teho nebojí, fakt to pomáhá :good:
Vydržať
H.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


proud
Stálý člen
Příspěvky: 56
Registrován: ned 14 zář 2014 21:22
Bydliště: World
Dal: 18 poděkování
Dostal: 20 poděkování

Re: HCl-všeobecná diskuze

Příspěvek od proud »

Diky moc kutile! Kez by to zabralo:-).Jasne ze ji to podsunu:-)),a poucim se z toho sam,beru ji taky.


Teprve,az pokacite posledni strom , az otravite posledni reku,
az ulovite posledni rybu , teprve tehdy prijdete na to,
ze penize se nedaji jist...poselstvi ...

proud
lu1234
Stálý člen
Příspěvky: 56
Registrován: pon 01 zář 2014 10:36
Dal: 24 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: HCl-všeobecná diskuze

Příspěvek od lu1234 »

Ktorý si mám objednať,ktorý je lepší

Betain HCL s trávicími enzymy (Swanson)
alebo
Betain HCL s trávicími enzymy (Countrylife)

alebo ktorý mi odporúčate???


John.D.
Stálý člen
Příspěvky: 60
Registrován: čtv 20 úno 2014 13:27
Bydliště: Ostrava
Dal: 172 poděkování
Dostal: 80 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: HCl-všeobecná diskuze

Příspěvek od John.D. »

Swanson - začínal jsem na něm. Ale potom, co jsem zjistil, že horní hranice je u mě někde u 3 tobolek 3 x denně, jsem přešel na tekuté HCL :)


Mějte se krásně :)

John.D.
--------------------------------------------------------
Člověk nemusí vidět, aby věřil.... ale musí věřit, aby viděl.
OilKing
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: pát 28 kvě 2010 11:34
Dal: 1 poděkování

Re: HCl-všeobecná diskuze

Příspěvek od OilKing »

ahoj,
prosim vas, viete niekto, ako sa da zlikvidovat HCl, ktora je po zaruke?


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: HCl-všeobecná diskuze

Příspěvek od Slavek Krepelka »

OilKing píše: ... ako sa da zlikvidovat HCl, ktora je po zaruke?
Způsobů je neurekom.

a) Můžeš si ji patřičně naředit vycházeje z koncentrace 32%USP a kapat do ucha 1:150, do krku 1:150, do očí 1:1500, dělat klystýr 1:1500, aktivovat chloritan sodný na VMS, Bumbat až 2 kapky jak je ve 2dcl vody a více.

b) Vyčistit si s ní záchodovou mísu, ale bacha na větrání.

c) Umýt si s ní zašlé betony, ale pak zneutralizovat roztokem nějakého louhu.

d) Přepsat datum záruky

e) nasypat do ní zinek a udělat si mraky letovací kapaliny.

Jaká záruka? Nehnije to, nekvasí to, nerozkládá se to, pouze to může při špatném skladování, tedy se špatným uzávěrem vyprchávat a to nějakou dobu vezme, podle koncentrace.

Mluvě o různých použitích, pochlapil jsem se a zkusil 1:150 Ferguson jako ušní kapky a nemá to vadu. Dokonce to vypadá, že by se takto dalo přes den do těla dostat pěkných pár kubíků přes sliznici přímo do krevního oběhu. Zlatej SOKRATES.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
grundel.vaclav
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: sob 11 srp 2012 17:10
Dostal: 3 poděkování

Re: HCl-všeobecná diskuze

Příspěvek od grundel.vaclav »

Zdravím všechny, po několikaměsíčním martiriu s problematikou CDS (HCL a její ředění) a CDS2 jsem se dokopal konečně k HCL terapii a hned na 8-mé stránce jsem narazil na nejasnost. Slávek ředí 1kapku HCl na 666 ml vody a vyjde mu 0,003 %-budiž, není kapka jako kapka- mě vyšlo 0,0075%, ale to přece není 3 promile ale 0,0003 promile!!! Něco se pos*alo...
Vašek


grundel.vaclav
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: sob 11 srp 2012 17:10
Dostal: 3 poděkování

Re: HCl-všeobecná diskuze

Příspěvek od grundel.vaclav »

Sorry oprava 0,03 promile, nebo 30 ppm...?


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: HCl-všeobecná diskuze

Příspěvek od Slavek Krepelka »

grundel.vaclav píše:Sorry oprava 0,03 promile, nebo 30 ppm...?
Vzhledem k tomu, že Křepelka byl na matiku vždycky blbé, přihodil i program v MS excel na dopočítání se. Na kapátka bacha, Koupil jsem v Česku kapátkový lahvičky u kterých je 12.5 kapek do 1 ml, což se vymyká všem standartům, které znám. Je tu v tom docela bordel.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Kov
Zasloužilý člen
Příspěvky: 436
Registrován: pát 24 led 2014 17:45
Bydliště: Zlín
Dal: 90 poděkování
Dostal: 194 poděkování

Re: HCl terapie — základní fakta

Příspěvek od Kov »

Slavek Krepelka píše: Kup si flašu rumu, nebo vodky, to je putna čeho, i jalovcová nebo Becher, hlavně 40% alkohol a každý den ráno, na skutečně lačný žaludek do sebe kopni jednoho velkýho panáka dost dlouho před tím, než musíš jít makat. Nic jíst a nic pít dalších 15-20 minut.Ahoj, Slávek.
Sympatická kůra! Kdybych nemusel denně řídit,jdu do toho hned! :hip: Nemáte někdo nějakou jinou kůru jak toho helikobaktera zlikvidovat? Mám ve zprávě napsané, že to mám chronické, tzn už dlouhodobé. Pak se můžu divit,že mám furt nějaké zažívací problémy! Já se tomu chci postupně věnovat,ale nějak se mi nedostává na to samostudium všehomožného času.Budu moc vděčný za nsměrování,odkaz či cokoliv co mi urychlí pátrání co s tím. Začal jsem brát nedávno aspoň probiotika, tak doufám, že ty dobré bakterie dají do držky těm špatným a bude líp. :D


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: HCl terapie — základní fakta

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Kov píše: Sympatická kůra! Kdybych nemusel denně řídit,jdu do toho hned! ...
Ono nejde o to aby to bylo nezbytně po ránu, ale aby byl žaludek skutečně prázdný. Pokud si dáš malý oběd a do večera nic, a pak toho frťana frkneš do krku 15 minut před večeří, je to taky OK. Hlavně nevynechat jedinný den.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: HCl-všeobecná diskuze

Příspěvek od poota »

Pro ty, co nemůžou nebo nechtěj alkohol, bych připomenul Bolotova - po jídle si dát na jazyk špetku obyčejné kuchyňské soli, nechat ji slinami důkladně rozpustit a potom spolknout. Tím, za jak dlouho po jídle, se reguluje, kde a jak to bude působit, optimální doba je mezi pěti minutami a půl hodinou - každý by si měl najít ten "svůj" interval, který mu bude nejlépe fungovat na ten jeho problém.
Na rozdíl od antacidů a kyseliny solné má tohle působit hlavně na obnovení správné funkce špérklapky mezi žaludkem a střevem, kterou doktoři vůbec neřeší, ale je pro omezení pronikání helikobactera do žaludku klíčová.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Kov
Zasloužilý člen
Příspěvky: 436
Registrován: pát 24 led 2014 17:45
Bydliště: Zlín
Dal: 90 poděkování
Dostal: 194 poděkování

Re: HCl-všeobecná diskuze

Příspěvek od Kov »

Poota- jen nevím.... nebije se to s tím, že se má co nejméně solit?
Slávek- Jezdím z práce denně až kolem sedmé, tak bych musel užívat meducínu až na večer. Zkusím to nějak vykoumat. Připomíná mi to ,,spálení červa" u našich předků.
Když jsme vzpomněli ten alkohol...Už jsem několikrát přemýšlel nad tím, že ten alkohol snad musí mít pro tělo i nějaký přínos. Když vezmu některé lidi kolem, který celý život dost pijí a docela normálně fungují. Mnozí dokoce i líp než nepijani. Jeden alkoholik z vedlejší ulice skoro denně nalitý a vydržel takhle chlastat skoro 30let. Jaktože takoví lidi nejsou po smrti během pár roků? Přemýšlel jsem nad tím co mu tak může pomáhat přežít? Že by málo jídla z nedostatku financí- jakási, byť pofiderní, střídmost? Desinfekce ústní dutiny a hltanu od bakterií,kandidy,(breberuší) alkoholem a tím pádem snížené polykání tohoto?


Odpovědět

Zpět na „Zdraví“