Žlučníkové kameny

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Denny
Zasloužilý člen
Příspěvky: 440
Registrován: ned 27 zář 2009 15:24
Bydliště: Bruntálsko
Dal: 6 poděkování
Dostal: 14 poděkování

Pánem jsi ty a ne Drc!!!

Příspěvek od Denny »

Svůj žlučník bych nedal ani za kus špeku :!: Skončíš nejen s jednou, ale hned se čtyřma dírama v břiše a bez důležitého orgánu, jakým bezesporu žlučník je. Slouží k hromadění žluči (takový sklad). Když jí pak tělo potřebuje, ví kam pro ní sáhnout.
Operací se nic neřeší, játra nevyčistí (největší úložiště žlučových kamenů!!!), problémy se většinou brzy vracejí. Žluč se nemá kde hromadit a tak volně odtéká do střev, což pochopí každý blbec (mimo Drců), že není dobře. Po zbytek života pak musíš dodržovat dietu - pokud tě ovšem údržbáři s diplomem na to upozorní, obyčejně však tvrdí, že teď už můžeš vše.


Dal bych všechno co vím, za tisícinu toho, co neznám - "Denny"
isabel
Zasloužilý člen
Příspěvky: 210
Registrován: čtv 22 dub 2010 13:18
Bydliště: Severní morava

Re: Žlučníkové kameny

Příspěvek od isabel »

Palo píše:
isabel píše:...mně dovezli z nemocnice,byla jsem tam dva dny po nočním záchvatu žlučníku...
To znám, je to pěkně hnusný... Ten záchvat... No a ta nemocnice taky ;)

Předpokládám, že při záchvatu dáváš něco hodně teplýho na bok a nepomáhá to...

Navrhoval jsem MMS2 a trochu přidávat epsomský soli, aby se to tam trochu otevřelo a vypucovalo, ale rozhodně ne teď drasticky olejem...
Jak by to propucovalo MMS2, pak zlehounka líznout olejem (podle návodu s grepem samozřejmě myslím)... A zkusit, jestli to bude OK...


cokoliv teplého jse se bála si dát kdy jsem nevěděla jestli je to zánět..to vím že se naopak musí dávat studený ne? :oops:
Naposledy upravil(a) isabel dne pát 14 kvě 2010 11:38, celkem upraveno 1 x.


isabel
isabel
Zasloužilý člen
Příspěvky: 210
Registrován: čtv 22 dub 2010 13:18
Bydliště: Severní morava

Re: Pánem jsi ty a ne Drc!!!

Příspěvek od isabel »

Denny píše:Svůj žlučník bych nedal ani za kus špeku :!: Skončíš nejen s jednou, ale hned se čtyřma dírama v břiše a bez důležitého orgánu, jakým bezesporu žlučník je. Slouží k hromadění žluči (takový sklad). Když jí pak tělo potřebuje, ví kam pro ní sáhnout.
Operací se nic neřeší, játra nevyčistí (největší úložiště žlučových kamenů!!!), problémy se většinou brzy vracejí. Žluč se nemá kde hromadit a tak volně odtéká do střev, což pochopí každý blbec (mimo Drců), že není dobře. Po zbytek života pak musíš dodržovat dietu - pokud tě ovšem údržbáři s diplomem na to upozorní, obyčejně však tvrdí, že teď už můžeš vše.

přesně--tohleto jsem se zrovna včera dotečla na netu..pořád jsem nevěděla jak to přesně funguje..a taky je tam napsano že pak jak to libovolně odtéká do střev tak je až dvjnasobné rizko rakoviny střev!!!!
a říkali že možná skončím s velkou jizvou kdy ten žlučník bude pořád tak zvětšený jako tedka...já mam jizev už dost-brali mi ve14letech vaječník-akutní krvavá cysta která mi praskla v břiše--jenže nejdřive si mysleli že je to slepák tak mi ho vzali a až pak zjistli že to je ta cysta,pak jsem měla ještě pupečí kýlu ,salmonelu..no všechno co se týče břicha musím mít... :oops:
Naposledy upravil(a) isabel dne pát 14 kvě 2010 11:45, celkem upraveno 2 x.


isabel
isabel
Zasloužilý člen
Příspěvky: 210
Registrován: čtv 22 dub 2010 13:18
Bydliště: Severní morava

..

Příspěvek od isabel »

-
-
-
-
VÍTE z čeho mám pořád takovy blbý pocit a strach??že odmítnu operaci a pak mně chytne nějaký šílenější záchvat v podobě vzpříčeného kamene kdekoliv třeba ve slinivce a už to bude akutní a oni se na mně vykašlou protože jsem jim odmítla operaci :cry: :oops:


isabel
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Žlučníkové kameny

Příspěvek od Palo »

isabel píše: cokoliv teplého jse se bála si dát kdy jsem nevěděla jestli je to zánět..to vím že se naopak musí dávat studený ne? :oops:
Na žlučník a játra při záchvatu ROZHODNĚ přikládej cokoliv teplého, třeba lahev s teplou vodou! Tak se to přece dělá u jaterní kůry, aby se tam ten kameně či "vosk" rozpustil a hezky odtekl do střev... To přikládání teplé lahve dělá moje žena, třeba i hodně teplý koupele, hodně se to radí, ale teda pomůže jí to jen minimálně... Ale zas aspoň něco... No víš co.. Při záchvatu se na to mám dojem dává cholagol, ale řekl bych, že ten cholagol plnohodnětně a ještě lépe nahradí Epsomská sůl...

No jinak je zajímavý, že když nejí to, co mi způsobuje pálení žáhy, tak žádný záchvaty nemá :lol: Ale řekl bych, že to je právě všechno jen o tý stravě, HCl atd. ;)


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: ..

Příspěvek od Palo »

isabel píše:VÍTE z čeho mám pořád takovy blbý pocit a strach??že odmítnu operaci a pak mně chytne nějaký šílenější záchvat v podobě vzpříčeného kamene kdekoliv třeba ve slinivce a už to bude akutní a oni se na mně vykašlou protože jsem jim odmítla operaci :cry: :oops:
No a právě proto bys měla toho stihnout co nejvíce, ale pochopitelně všechno s opatrností... Abys se mohla rozhodnout správně, až se to budeš muset udělat...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
isabel
Zasloužilý člen
Příspěvky: 210
Registrován: čtv 22 dub 2010 13:18
Bydliště: Severní morava

Palo

Příspěvek od isabel »

Palo nestane se mi nic když budu užíva to MMS2?já se pořád bojím že si tím nějak zhorším ten žlučník... :oops: a co MMS1?? :oops:


isabel
lena

Re: Žlučníkové kameny

Příspěvek od lena »

isabel píše:ahoj,dneska mně dovezli z nemocnice,byla jsem tam dva dny po nočním záchvatu žlučníku kde mi našli asi 15 centimetrových kamenů a protože je žlučník podražděný a zvětšený tak nemůžou operovat laparosopicky a tak mám měsíc na to aby se dietou a klidovým režimem zklidnil a zmenšil.Jenže já na tu operaci jít nechci,nechci aby mi ho vzali!!!Něco jsem tu četla o jaterních kůrách ale je to tak nepřehledné že jsem z toho dost zmatená.Jinak ty záchvaty začaly když jsem vysadila MMs a začala užívat ENTEROSGEL jako detoxikaci.Jenže jsemahoj,dneska mně dovezli z nemocnice,byla jsem tam dva dny po nočním záchvatu žlučníku kde mi našli asi 15 centimetrových kamenů a protože je žlučník podražděný a zvětšený tak nemůžou operovat laparosopicky a tak mám měsíc na to aby se dietou a klidovým režimem zklidnil a zmenšil.Jenže já na tu operaci jít nechci,nechci aby mi ho vzali!!!Něco jsem tu četla o jaterních kůrách ale je to tak nepřehledné že jsem z toho dost zmatená.Jinak ty záchvaty začaly když jsem vysadila MMs a začala užívat ENTEROSGEL jako detoxikaci.Jenže jsem tu čela právě o tech solích na detoxikaci a jiných det.kurach a že pak dotyční na operaci jít nemuseli.Bojím se že se mi toukrou ty kameny daí do pohyu a ucpou třeba slinivku a skončí to daleko hůř..taky nevím jestli dále užívat MMS1.Kdyby tu byla nějaká dobrá duše která měla stejný problém budu moc ráda za každou radu.Jinak záchvaty mívám jedině v noci.At už přes den sním cokoliv.Tedka se ale samozřejmně budu stravovat podle žlučníkové diety. :oops: :oops: :oops: :cry:


ted mně ještě napadlo že vlastně nevím jestli to jsou ty pigmentové nebo ty jiné kameně..bylo to v té propouštěcí zprávě a tu si nechala doktorka..kdybych to viděla napsané tak bych to poznala protože jsem si to četla ale tedka fakt nevím,ach jo

ja si myslim, ze by jsi nemela brat ENTEROSGEL, mam pocit, ze to cisti telo tak silne, ze se to snazi zlikvidovat ci vypudit i zlucnikove kameny, coz je narocne, nebot streva nejsou volna a proto mas takove bolesti,

s mms nemuzes nic pokazit, radeji bych brala mms, to mam pocit, ze lepe pomaha cistit ci roztavit.

nevim je to muj nazor, musis si, ale sama vybrat, ale vyzkousela bych to,

a take jak palo tu epsonskou sul, aby se streva roztahla a mohly kameny vyjit lechce ven

hezky den


isabel
Zasloužilý člen
Příspěvky: 210
Registrován: čtv 22 dub 2010 13:18
Bydliště: Severní morava

.

Příspěvek od isabel »

a můžu se zeptat jak se dělají ty klystýry???to si koupíš v lékárně ty jednorázový nebo co?,já tomu vůbec nerozumím..ani nevím jak to dělat :oops:


isabel
isabel
Zasloužilý člen
Příspěvky: 210
Registrován: čtv 22 dub 2010 13:18
Bydliště: Severní morava

Re: Žlučníkové kameny

Příspěvek od isabel »

lena píše:ja si myslim, ze by jsi nemela brat ENTEROSGEL, mam pocit, ze to cisti telo tak silne, ze se to snazi zlikvidovat ci vypudit i zlucnikove kameny, coz je narocne, nebot streva nejsou volna a proto mas takove bolesti,
s mms nemuzes nic pokazit, radeji bych brala mms, to mam pocit, ze lepe pomaha cistit ci roztavit.
nevim je to muj nazor, musis si, ale sama vybrat, ale vyzkousela bych to,
a take jak palo tu epsonskou sul, aby se streva roztahla a mohly kameny vyjit lechce ven

Moc ti děkuji Leno jste moje zlatíčka...jsem ráda že mi tu odpovídáte..jsem Vám za to všem tak strašně moc vděčná... :oops: :oops: :oops: na tu epsomskou sůl čekám ,má mi přijít poštou..


isabel
isabel
Zasloužilý člen
Příspěvky: 210
Registrován: čtv 22 dub 2010 13:18
Bydliště: Severní morava

.

Příspěvek od isabel »

jinak se cítím jako při chřipce...bolesti kloubů,svalů zvýšená teplota,studené nohy a ruce, a celková slabost a ospalost..to je asi kvuli těm kamenům že?,že se v těle něco děje a tělo se brání?


isabel
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Palo

Příspěvek od Palo »

isabel píše:Palo nestane se mi nic když budu užíva to MMS2?já se pořád bojím že si tím nějak zhorším ten žlučník... :oops: a co MMS1?? :oops:
MMS1 je na začátku zažívacího traktu poměrně agresívní a může dělat celkem neplechu. Začínám se přiklánět k variantě, že by se mělo vždycky začít MMS2 a pak až nasadit MMS1.
To MMS2 není moc silné, ale má delší dobu fungování. Neřekl bych, že bys se toho měla bát. Pokud jsi už měla MMS1, pak MMS2 bude pro Tebe procházka růžovým sadem ;) První den bych dal klasicky MMS2 - jednu tobolku na den, druhý den taky, třetí bych začal pomalinku přidávat Epsomskou sůl - prvně půl lžičky (vždycky to rozmíchat ve vodě, třeba 200 ml), další den lžičku a dál navyšovat po půl lžičce, ale víc jak čtyři lžičky bych nedával. Každý den tedy tu jednu tobolku MMS2 a když budeš cítit, že zvládneš víc, tak klidně dej.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: .

Příspěvek od Palo »

isabel píše:jinak se cítím jako při chřipce...bolesti kloubů,svalů zvýšená teplota,studené nohy a ruce, a celková slabost a ospalost..to je asi kvuli těm kamenům že?,že se v těle něco děje a tělo se brání?
Jestli jsi brala MMS1, tak to bude zřejmě typická herxka... MMS1 doufám dál nebereš...
Jinak jak jsem psal i světlušce, v těchto stavech nezatěžovat tělo tuky a rafinovanými cukry (které jsou i v nektarech, či 50% šťávách)...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
isabel
Zasloužilý člen
Příspěvky: 210
Registrován: čtv 22 dub 2010 13:18
Bydliště: Severní morava

Re: .

Příspěvek od isabel »

ne mms1 už neberu..jenom tedka čekat jesli ten balíček vůbec dojde :oops:


isabel
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: .

Příspěvek od Palo »

Ten Blešák je teda zabržděnej :? :devil:


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Odpovědět

Zpět na „Zdraví“