Nejen Ing. Hana Bláhová - dokumenty

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Nejen Ing. Hana Bláhová - dokumenty

Příspěvek od Slavek Krepelka »

xdraho píše: ... Mám obavy, že výsledek bude asi vždy více nebo méně kyselý. ...
Já zase ty obavy nemám vůbec. Ona trocha NaClO2 navíc neuškodí a dá se zrovna tak míchat na mírnou zásáditost a zbytek ClO2 ať si vyřeší žaludek, nebo pH dohnat nějakým pufrem, například chloridem hořečnatým. Dále mám prakticky vyzkoušeno, že alespoň naše člověčí tolerance HCl je překvapivě vysoká, daleko vyšší, než by se kdo běžně u jinak velmi reaktivní kyseliny domníval. To platí jak pro krev a krvinky, tak pro měkké tkáně a moc bych se divil, kdyby se to netýkalo aj tvrdých (kostních) tkání. Naopak, HCl jim dělá velice dobře.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejen Ing. Hana Bláhová - dokumenty

Příspěvek od Palo »

Další přírůstky...
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejen Ing. Hana Bláhová - dokumenty

Příspěvek od Palo »

A ještě další... Kdo nečte DOCX, tak je to zde - níže:

DOKTORUM A LIBNI ZDALEKA SE VYHNI

Kauza paní V. B.

Vážená paní inženýrko, slíbila jsem Vám svůj životní příběh, omlouvám se, že mi to tak dlouho trvalo. Kdybych věděla dřív co dnes, nemusela jsem tak zkoušet. No za chyby se platí. V rozhlase jste povídala mnoho užitečných informací. Já jsem před tím vysíláním obvolala některé kamarádky, aby Vás poslouchaly. Poznaly, že jste na konci vystoupení mluvila o mě a manželovi. Mluvila jsem o vás a vaší práci ve cvičení, a ten příběh slyšely ode mne už dříve.

Je mi 72 let. V 35 letech jsem trpěla obrovskými bolestmi hlavy, bolely mne klouby, několikrát za rok jsem měla angínu, pokaždé jsem dostala pendepon. Když jsem s šílenými bolestmi hlavy přišla k doktorovi a chtěla vědět příčinu, poslal mě na psychiatrii. Už jsem si opravdu nevěděla rady, tak jsem tam šla. Když jsem v místnosti před ordinací se sestrou vyplňovala dotazník, tak se mě tolikrát zeptala, jestli jsem nespadla na hlavu, že jsem to nevydržela a odpověděla jí, ano jsem padlá na hlavu. Druhý den jsem se osypala, v horečce mě odvezli do Bohunické nemocnice se spálou, kde mě asi po týdnu paní doktorka velmi pozorně vyslechla a navrhla vyndání mandlí. Do půl roku mne pak přestaly bolet klouby i hlava. Dlouho mi bylo poměrně dobře. Jen od 25 let jsem chodila na kontroly s tuhým útvarem v prsu po mastitidě. V roce 1990 mi prso začalo bolet. Zjistili mi rakovinu, prso mi vzali, podstoupila jsem ozařování, při kterém mi bylo strašně zle, po něm se mi špatně dýchalo, nebyla jsem schopna vyjít jedno patro do schodů, skutečně jsem lezla po čtyřech. Teprve když jsem trvala na tom, aby mě poslal doktor ze Žluťáku na endokrinologii, tak to udělal, s krčením ramen a poznámkou, že není možné, aby mi ozařováním zrušili činnost štítné žlázy. Od té doby musím brát Letrox. Bylo mi strašně zle. Já se však nechtěla vzdát, hledala jsem možnosti, jak se z této situace dostat. Vyzkoušela jsem všechno. Byliny, které jsem v té době začala studovat a pěstovat, léčitele, vitamíny, doplňky, joalisky, homeopatii, moxování a jiné. Hladovku jsem držela v průběhu třech let dvakrát po 42 dnech a dvakrát 21 dní. Byla jsem nesmírně šťastná na Štědrý den, když jsem celé rodině, tehdy byli ještě na světě ještě i moji rodiče, udělala štědrovečerní hostinu. Sama, bez pomoci ostatních. Já měla před sebou jen skleničku se šťávou z červené řepy podle Breusse a bylinkový čaj a dívala se, jak jim chutná. Nesměla jsem ochutnávat, musela jsem poznat jen čichem, zda je polévka osolená. V roce 1996 jsem začala mívat tlak v podbřišku. Gynekolog nic nenašel. Syn mi říkal, abych si našla jiného gynekologa. Bohužel jsem ho neposlechla. Nechala jsem se od něho operovat. Vyoperoval mi dělohu, v níž prý byla malinká cysta. Po této operaci však jsem nemočila. Celý měsíc mě cévkovali, musela jsem vždycky čekat, až na mě některá sestra bude mít čas, někdy jsem měla dojem, že

mi močový měchýř musí prasknout, bála jsem se pít, abych nemusela prosit o vycévkování. Zkoušeli na mě ledacos, bez výsledků. Teprve když se nervy porušené operací po měsíci napojily, začala jsem normálně močit. Za dva roky další operace, pro přetrvávající tlak v podbřišku. Potom rektokéla, z téhož důvodu. Při ní mi bylo řečeno, že předešlé operace byly zbytečné. Teprve pak mi bolesti přestaly. V roce 2008 jsem si jako už několikrát čistila žlučník a žlučovody metodou s hořkou solí, olejem a grepovou šťávou, ale ucpal se mi žlučovod a musela jsem na operaci. Dělali mi ji laparoskopicky, ale po ní mi celý rok a půl pupkem vyhnisávaly stehy. V roce 2010 se mi po různém několikaletém bezvýsledném vyšetřování bolestí v třísle uskřinula klička tenkého střeva. V tom místě, kde mne to stále bolelo. Museli mi vzít 50 cm tenkého střeva. Po návratu jsem se nemohla zbavit kašle, byliny pomáhaly vždy jen na chvíli. Zjistili mi chlamydie, dostala jsem antibiotika. Zlepšení se nedostavilo, naopak měla jsem ještě potíže s trávením. V té době jsem se dověděla o MMS a rozhodla ho vyzkoušet. Také jsem v březnu 2012 navštívila Vaši poradnu. Když jsem vylíčila, co všechno mám za sebou a jaké mám potíže, ptala jste se, co si nechám uříznout příště. Naměřila jste mi moře patogenů. Po využívání Vámi doporučených joalisek, antihelmintik a MMS se mi ulevilo. V minulém roce jsem měla špatné období. Byla jsem vyčerpaná, unavená, měla jsem potíže s pamětí, bolely mi zuby, hlava, tlak za očima, škrtil mne krk, špatně se mi polykalo, měla jsem pocit, že se mi nevejde jazyk do pusy. Krevní tlak jsem měla vysoký, bolelo mne u srdce, cítila jsem se plná vody, nateklá, nepohyblivá. Už léta mě bolívala levá kyčel, nyní však jsem měla problém vyjít schody, dojít nakoupit do obchodu, který je deset minut od domu. Už se mi nechtělo nic dělat. S velkým sebezapřením jsem každý den uvařila oběd a musela jsem si jít lehnout. Na ultrazvuku mi opakovaně zjišťují cysty v ledvinách. Psychicky jsem byla úplně na dně. V únoru jsem byla u Vás, doporučila jste mi protivlasovcovou kúru a Joalisky. Poprvé jsem užívala Hetrazan a pastu, podruhé Hetrazan a tablety. Po první kúře se mi velmi ulevilo, po druhé mne začalo bolet celé tělo, nejvíc ruka, která je od operace prsu stále oteklá. Ale po dobrání se mi postupně velmi ulevilo. Dokonce mi trochu splaskla ruka a zhubla jsem tři kila. Změnily se mi chutě, už nemusím nutně máslo, bez něho bych dříve chleba nepolkla. Sladké mě také neláká. Když jsem využívala Entizol, konečně mne přestalo bolet v podbřišku. Už tolik nezapomínám, nejsem tak unavená, kyčel už skoro nebolí. Ještě někdy cítím tlak v ledvinách. Děkuji Vám. Hodně zdraví a úspěchů ve Vaší práci přeje V. B.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
vrabco
Stálý člen
Příspěvky: 42
Registrován: pát 22 črc 2011 6:54
Bydliště: Martin
Dal: 128 poděkování
Dostal: 52 poděkování

Re: Nejen Ing. Hana Bláhová - dokumenty

Příspěvek od vrabco »

Onkologie, vakcíny a léčba roztroušených skleróz - Hana Bláhová


:idea: Buď té lásky a piš k videím o co se v nich jedná, ať to nemusím doplňovat - poo.


jrompf
Stálý člen
Příspěvky: 85
Registrován: pon 31 led 2011 16:51
Dal: 20 poděkování
Dostal: 45 poděkování

Re: Nejen Ing. Hana Bláhová - dokumenty

Příspěvek od jrompf »

Praziquantel - davkovanie, uzivanie (anglicky): linka


Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

Re: Nejen Ing. Hana Bláhová - dokumenty

Příspěvek od milda »

prof. RNDr. Anna Strunecká, DrSc, prof. RNDr. Jiří Patočka, DrSc. Dobajedová 2 Vydalo nakladatelství Stanislav Juhaňák – TRITON v Praze roku 2012 jako svou 1573. publikaci.

Kniha má čtrnáct kapitol, mezi kterými se setkáme i s příspěvky profesorů dětského lékařství MUDr. Miloše Velemínského, CSc., a MUDr. Jana Jandy, CSc. (o očkování), dětské lékařky MUDr. Šustové (o kojení) a MUDr. Elekové (praktické rady rodičům k očkování). Nechceme čtenáře Doby jedové 2 strašit, ani jsme se nezaměřili na vyhledávání katastrofických výsledků vědeckého bádání. Vývoj současné doby je však charakteristický svojí globalizací. To, co se dnes děje v Americe, postihne i nás, a ve zkušenostech jiných zemí bychom měli hledat poučení. V Době jedové 2 však také ukazujeme, ţe zodpovědnost za svůj ţivot a zdraví má kaţdý ve svých vlastních rukách a ţe by měl začít od sebe, od svého domova a od svého pracoviště. S nadějí doufáme, ţe Doba jedová 2 si najde cestu do vašich domovů i do vašich srdcí.
Anna Strunecká a Jiň Patočka
Doba-jedová-2.pdf
:D
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


jrompf
Stálý člen
Příspěvky: 85
Registrován: pon 31 led 2011 16:51
Dal: 20 poděkování
Dostal: 45 poděkování

Re: Nejen Ing. Hana Bláhová - dokumenty

Příspěvek od jrompf »

milda píše:prof. RNDr. Anna Strunecká, DrSc, prof. RNDr. Jiří Patočka, DrSc. Dobajedová 2 ...
ad: ockovanie > Riesi toxickost hlinika v ockovaniach, ale nie toxickost a nezmyselnost kazdeho ockovania ( ako celku ).
(Vakcíny představují zvláštní kategorii léků, která je cílená v naprosté většině na zdravé jedince, aby jim poskytla ochranu před nemocemi... (???))
ad: nahradne sladidla: Nanesiel som zmienku o neurotoxicite Aspartamu ( linka ).
ad: Hodnocení 25 amerických diet - nie je ich tak vela, ze ani jedna nefunguje ?
(asi neskusala zit na raw vegan strave, hlavne ze je clovek jediny 'inteligentny' zivocich co si tepelne upravuje stravu a ma nasledne "minimum" ochoreni (Robert S.Morse - Zazracna detoxikace pdf))
ad: caj > mohla by vyskusat aj vyluhovanie v studenej vode
ad: mlieko > je zvlastne, ze zvierata este nepochopili, ako velmi by im mohlo v dospelosti pomoct mlieko od ineho zivocicha, napr. cloveka na zdravsi vyvoj a plnohodnotny zivot.
(mlieko1, aj mlieko2, ...)
ad: rakovina "I z tohoto poznání plyne, jak je důležité, aby se každý sám snažil změnou svého životního stylu a způsobem stravování co nejvíce možnosti vzniku rakoviny omezit." -> co konkretne ? netepelne upravovana strava ? odcervenie ? nestresovanie ? ...

Ak je zmiesane info s desinfo, je to este stale info ?
Pozrime sa ako pani doktorka vypada linka. Riesi zdravie na zaklade zivotnych skusenosti, nastudovanych informacii, ci na zaklade tzv. "profesionality" (prof. RNDr, DrSc), ci ma iny zaujem ?


vrabco
Stálý člen
Příspěvky: 42
Registrován: pát 22 črc 2011 6:54
Bydliště: Martin
Dal: 128 poděkování
Dostal: 52 poděkování

Re: Nejen Ing. Hana Bláhová - dokumenty

Příspěvek od vrabco »

Nie je tu vôbec podstatné, ako Strunecká alebo Patočka rieši zdravie a či sa tvoje siločiary niekde pretínajú alebo nepretínajú s ich názormi; to je vždy vec akéhokoľvek sporu a za istých podmienok môže aj hlúpy spor zaiskriť plodnosťou. Výnimočnosť ich počinu je minimálne v tom, že je v akademických kruhoch ojedinelý a celkom nekonvenčný… Nemožno len nadávať na realitu sveta a nepomáhať ju premeniť.
p.d.
mvr.


jrompf
Stálý člen
Příspěvky: 85
Registrován: pon 31 led 2011 16:51
Dal: 20 poděkování
Dostal: 45 poděkování

Re: Nejen Ing. Hana Bláhová - dokumenty

Příspěvek od jrompf »

Podla mna je uz realita premenena, ale nie vzdy vychadza z akademickych kruhov, tam je skor udupavana. Pre mna autorita nie je pravdou, ale pravda autoritou.


Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

Re: Nejen Ing. Hana Bláhová - dokumenty

Příspěvek od milda »

jrompf píše:
milda píše:prof. RNDr. Anna Strunecká, DrSc, prof. RNDr. Jiří Patočka, DrSc. Dobajedová 2 ...
Ak je zmiesane info s desinfo, je to este stale info ?
Pozrime sa ako pani doktorka vypada linka. Riesi zdravie na zaklade zivotnych skusenosti, nastudovanych informacii, ci na zaklade tzv. "profesionality" (prof. RNDr, DrSc), ci ma iny zaujem ?
Rozhodně bych nepodezříval autory z nějakého špatného úmyslu.V knize jsou příspěvky několika autorů, nejen p. doktorky Strunecké, a citována celá řada odkazů.
Samozřejmě můžou být různé názory odborníků na tato složitá témata, ale nejsem až takový odborník, abych
je rozsoudil.
Knihu jsem dal pro informaci, ať si každý vybere, nebo aspoň zamýšlí nad čím uzná za vhodné.

Tobě dík za názor a dík za připomenutí Roberta S. Morse.
Kdo by si chtěl tuhle knížku prohlédnout, může tady:
Robert-S.-Morse---Zázračná-detoxikace-(-Syrová-strava-a-byliny-pro-buněčnou-regeneraci.pdf
zdravím, milda
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Nejen Ing. Hana Bláhová - dokumenty

Příspěvek od Slavek Krepelka »

jrompf píše: ... Ak je zmiesane info s desinfo, je to este stale info ? ...
Buhužel, je to info. Nelze očekávat, že jedna která osoba má šanci všechno disinfo, ať již omylné, nebo úmyslné, které si lidstvo naaukumulovalo, rozebrat, vyanalyzovat a vyprepaovat z toho oceánu jakési pravdy. Spíše jde o to, aby dotyčný, či dotyčná, udělal(a) jakousi část takové akce s tím, že se zarytě snaží k jakýmsi pravdám dopracovat. Jde tedy především o úmysl a jeho kombinaci se škálou znalostí a samozřejmě osobní inteligenci.

Nesnažte se druhým upírat právo na omyl a neočekávejte od nikoho neomylnost. To není fér a není to realistický přístup k životu. Spíše je třeba se zaměřit na to, zda za podávanou informací stojí egoistický momentální zisk, nebo snaha pomoct sobě i všem dalším lidem. Tuhle jsem chytil docela fajnovou hlášku: "Když to není dobré pro všechny, není to dobré". Problém je ale jaksi rozčísnout už to, co je vlastně dobré pro všechny a co ne. Proto nám všem dala Matička příroda mozek a city, abychom si tohle srovnali především sami v sobě a se sebou a nespoléhali se na druhé.

Jinak mi taky bylo mnohokrát řečeno a praxe potvrdila, že člověk nemusí udělat vše perfektně. Stačí mít nadprůměrné výsledky. Tím chci říct, že co se týče Anny Strunecké (a mnoha dalších), má mou neskonalou úctu pro to, do čeho se pustila a co všechno zná, a to i přesto, že v mnoha směrech mnoho věcí neví a v mnoha se i dle mého mýlí. Jenže v mnohém z toho se také mohu mýlit já. Její(ich) význam spočívá především tom, že se pustila(i) do úmyslné disinformace. Osobně bych to viděl tak, že by si každý měl vybrat z podávané záplavy informací to, co mu niterně nejlépe sedí, a ne podle toho, co mu někdo jiný naordinuje, aby si o tom čem myslel, a zbytek buďto uvést na pravou míru dle nejlepšího osobního vědomí a svědomí, nebo aspoň nechat plavat.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
jrompf
Stálý člen
Příspěvky: 85
Registrován: pon 31 led 2011 16:51
Dal: 20 poděkování
Dostal: 45 poděkování

Re: Nejen Ing. Hana Bláhová - dokumenty

Příspěvek od jrompf »

Buhužel, je to info. Nelze očekávat, že jedna která osoba má šanci všechno disinfo, ať již omylné, nebo úmyslné, které si lidstvo naaukumulovalo, rozebrat, vyanalyzovat a vyprepaovat z toho oceánu jakési pravdy.
Dostal sa mi do ruk jeden starsi opis jeden techniky a spomenul na tento portal, lebo jej knihy mi pripominaju rovnake techniky. :)

Kód: Vybrat vše

Přesvědčování není technicky vzato brainwashing, ale je to manipulace s lidskou myslí někým jiným, aniž by si manipulovaná společnost byla vědoma co způsobilo posun jejího mínění.

Předpokládejme teď, že se díváte na politika při projevu.
1) Nejdřív může navodit to, čemu se říká “vyvolání souhlasu”. Jsou to tvrzení která způsobí, že posluchači začnou přitakávat; můžou dokonce nevědomky pokyvovat hlavami.
2) Teď přijde utvrzování. Jsou to obvykle tvrzení o kterých by se dalo debatovat, jakmile však má politik souhlas obecenstva, je ve výhodě protože všichni souhlasí dál.
3) Nakonec přichází sugesce. Tedy to co politik chce abyste udělali.
Protože jste souhlasili po celou dobu, je pravděpodobné, že se necháte přesvědčit a přijmete sugesci. Když teď budete poslouchat politický projev pozorně, zjistíte že první tři body jsou “vyvolávání souhlasu”, další tři jsou utvrzování a nakonec následuje sugesce.

1) “Dámy a pánové: nelíbí se vám vysoké ceny potravin? Vadí vám astronomické ceny benzínu? Jste znechuceni nekontrolovatelnou inflací?
2) Jo, víte že strana Ta a ta připustila za minulý rok 18 procent inflace; víte že kriminalita se zvýšila o 50 procent za posledních 12 měsíců, a víte také že vaše platy sotva pokryjí vaše výdaje.
3) Dobrá, odpověď na všechny problémy je zvolit do Senátu mně, Johna Toho a toho.”
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


sirius01
Stálý člen
Příspěvky: 79
Registrován: čtv 03 lis 2011 0:48
Bydliště: Brno-venkov
Dal: 135 poděkování
Dostal: 113 poděkování

Re: Nejen Ing. Hana Bláhová - dokumenty

Příspěvek od sirius01 »

Slavek Krepelka píše: Bohužel, je to info......
Tak za to info bych ještě považoval první Dobu jedovou (1). Druhou knihu jsem si koupil s dychtivostí dalšího bestseleru, ale nadšení se nekonalo. Postupně jsem nacházel místa, která můj světonázor nemohl strávit a knihu jsem odložil s přesvědčením, že se v ní na více místech vědomě lže. Je to nedotažená rychlokvaška, která byla evidentně vydána předčasně, aby snad následovala popularitou knihu první. Když jsem pak viděl paní autorku na některých videích, jak blábolí o věcech, kterým evidentně nerozumí, ale pokouší se "odpovědět" na dotaz z pléna, nebo jak napsala pitomost o MMS do Meduňky, tak jsem knihu založil hodně hluboko a už bych ji nikomu nedoporučil.


S uctivým pozdravením HonzazMoravy
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejen Ing. Hana Bláhová - dokumenty

Příspěvek od Palo »

Ing. Hana Bláhová v rozhlase Slobodný vysielač, 17. prosince 2014

https://www.youtube.com/watch?v=4WsvX0Nby0k


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Milenium
Stálý člen
Příspěvky: 82
Registrován: úte 18 pro 2012 15:01
Dal: 53 poděkování
Dostal: 157 poděkování

Re: Nejen Ing. Hana Bláhová - dokumenty

Příspěvek od Milenium »

Poslechl jsem si tu paní Bláhovou.....
Tvrdí, že za většinou nemocí a za všemi autoimunitními jsou paraziti.

Že to nejsou ani náhodou těžké kovy, v poslední době všudypřítomná chemie (fungicidy,pesticidy, hnojiva, růstové hormony, léčiva), ani nevhodná strava (lepek, cukr, nadopované živočišné produkty, nevhodné tuky, případně nevhodná skladba či množství).
Napadá mě: není vše stvořeno dokonale?
Je důvod aby se člověku děli nepříjemné věci pokud žije v souladu ( se stvořitelovým záměrem a vesmírnými zákony)?
Nejsou ti paraziti náhodou jen jeden z prostředků-mechanismů pro vyvolání upozornění (nemoci), že člověk sešel z cesty? Takže prvotní příčina jsou paraziti, ne chyby v životě (strava, myšlení)? Nepřipravují lidé nevhodnou stravou a negativníma myšlenkama v těle prostředí které vyhovuje parazitům a proto se zde usídlí, rozmnoží a dokonce dostanou možnost se ze střev přesunovat do dalších částí a donutit následně tělo k projevům nemocí? Nemůže to tak být?

Tento úhel pohledu pani Bláhovou ale jistě ani nenapadne, takže až se jí postupně začnou klienti vracet s obdobnýma nebo stejnýma problémama, řekne jim, že všudypřítomní parazité opět přirozeně osídlili jejich těla a je potřeba opět měsíce hubit a čistit, jinak to ani být nemůže. Že být bez vážných chorob do pozdního věku a zemřít na staří (opotřebení), to je jen utopická představa.


Přeji moudrost všem, kteří jí hledají
Hořký život dortíkem neosladíš.
Odpovědět

Zpět na „Zdraví“