Godzila - všeobecná diskuze

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět
lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2444
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

Re: Godzila - SS zaper za hubičku

Příspěvek od lajos »

spibe píše: Ahoj. Takže ten merák mi je nanič, keďže ukazuje od 10mA, alebo sa to dá upraviť odporom, aby to ukazovalo do 10 mA?
Snad jsem to psal česky? Musí se vypájet paralelní odpor pro 10A a vpájet příslušný spočítaný, taky jsem říkal že tento měřáček jsem v pazourech ještě neměl ale jeho podstata v podstatě by mělo být stejná jako ostatní digitální paneláčky


Uživatelský avatar
Pego
Zasloužilý člen
Příspěvky: 612
Registrován: sob 05 dub 2008 19:46
Dal: 29 poděkování
Dostal: 19 poděkování

Re: Godzila - všeobecná diskuze galvaoterapie

Příspěvek od Pego »

mozna by stalo za prejmenovani vlakna na Galvanoterapie - je toho na webu hodne a je to celkem zavedenej pojem
Tady neco k popisu
http://ftplf2.agarek.com/fyzio/prvak/bi ... alvano.php - seminarni prace z biofyziky
http://referaty.aktuality.sk/galvanoter ... erat-23736 - referat

Nejake pristroje k inspiraci:
http://www.mixxer.sk/falcon/eshop/113-1 ... GEL-ZDARMA
- kombinace ultrazvuku, modra+cervena LED stimulace + galvanoterapie
Pouzivaj:
Ultrazvuk 3Mhz, 0,7W/cm2, 12x2 ks LED diódy 2 farby – modrá 463nm+-5nm, červená 630nm+-5nm, a striedavý režim oboch farieb, tzv. Biogenetické diódy. Možná súčasná galvanoterapia a ultrazvuk na 3 výkonoch. Galvanoterapia s parametrami: 9,4V, 11,4V a 14,1V dostupné v oboch polaritách.


jojoba
Stálý člen
Příspěvky: 41
Registrován: pát 22 dub 2011 16:50
Bydliště: Eichwald
Dal: 2 poděkování
Dostal: 12 poděkování

Re: Godzila - všeobecná diskuze

Příspěvek od jojoba »

Pokrokové hlášení vlastní zkušenosti :
Zhruba po každodenní aplikaci od počátku prosince jednoduché godzily ( 6x1,5V "mono" ) jsem pokročil v zmenšování potíží se zvětšenou prostatou ! Po dvou letech braní blokátorů a nepříjemností jsem se rozhoupal a nelituji. Věřím, že příští kontrola potvrdí i objektivně subjektivní zmenšení/příznaky.
Kromě toho také zlepšení bolestivé paty - vleklý zánět úponů, snad ostruha.... :-)
Vůbec jsem se nešetřil, aplikace čelo-pata, tedy celý člověk. Skoro.
Hluboké poděkování za sdílené vědomosti z tohoto fóra !!!


jojoba
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Godzila - všeobecná diskuze

Příspěvek od Slavek Krepelka »

jojoba píše:Pokrokové hlášení vlastní zkušenosti ...
Díky Jojobo. Taky něco vyzvoním. Jsem si nedávno pořídíl :devil: zkušenost a ačkoliv výsledek nebyl čistě Godzilovský, byl velmi dojemný. Tedy, udělal na mne dojem ještě daleko větší, než jsem doposud z Godzily měl. Godzila mi naprosto přesvědčivě zvrátila velice nepříjemnou a zhoršující se situaci s rozsáhlým zánětem PPP (Pravé Půlky Prdele) už první jeden a půl hodinovou aplikací v momentě, kdy jsem začínal mít pocit, že je skutečně zle. Potvrdila mi, že je na bakterie podstatně účinnější než HCl injekce spolu se 14 dny 400mg tetracyklinu denně. To už jsem taky měl do PPP 14 dní proříznutou druhou díru, při kterémžto zákroku ze mne vyteklo cca 4 deci hnisu najednou a ze které pak lil hnis prakticky furt cca 0.5-1 dcl denně. Tuto díru jsem cca 6x denně vyplachoval 20ml 1:1500 HCl pomocí stříkačky bez jehly, jenom hublicí. Už mne začaly bolet aj asi žíly v pravé noze nateklé jak konev a tříslové uzliny, než jsem dal Godzile šanci. Poučení z toho plyne, že Godzila dovede velice pohnout i tak masivním průšvihem, jako jsem si pořídíl já. Platí také stará dobrá poučka, že čím dříve "s tím" člověk "něco" provede, tím lépe. Možná jsem si mohl ušetřit přes 14 dní života stráveného leža na břiše.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: Godzila - všeobecná diskuze

Příspěvek od hanka »

No nazdar, to sis teda užil, Slávku. Přesto můžeš mluvit o štěstí - moje příbuzná o tu půlku zadku přišla.. a říká, je ráda, že to nedopadlo hůř.. Godzila je u zánětlivých nemocí opravdu k nezaplacení, a myslím, že i virová onemocnění zvládá moc dobře. Ještě, že ji máme .. :lol: ..
Ahoj, Hanka.


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Godzila ala starý Egypt a Řím ...

Příspěvek od A(&F) »

... aneb "Jak lidstvo už po několikáté znovu objevuje léčebné účinky el. proudu" ...

... včera na Prima-Zoom shodou okolností běžel dokument "Starověké objevy", konkrétně díl nazvaný "Děsivé lékařské metody" (S4/E2), kde je popsáno a následně i prakticky ukázáno, že již lékaři starověku k mírnění bolestí (coby anestetikum) i mnohého dalšího zcela běžně používali elektrických výbojů rejnoků ... :D ...

... další opakování tohoto dílu:
Starověké objevy IV: Děsivé lékařské metody 2 - 23.1.2015 22:05 - 22:05
Starověké objevy IV: Děsivé lékařské metody 2 - 26.1.2015 09:55 - 09:55
Starověké objevy IV: Děsivé lékařské metody 2 - 30.1.2015 01:40 - 01:40
Starověké objevy IV: Děsivé lékařské metody 2 - 1.2.2015 06:15 - 06:15

... :bye: ... Anri ...

---------------
doplněno: ... o čemž se např. zmiňuje i článek Jan Křtitel Boháč - průkopník elektroléčby ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
jojoba
Stálý člen
Příspěvky: 41
Registrován: pát 22 dub 2011 16:50
Bydliště: Eichwald
Dal: 2 poděkování
Dostal: 12 poděkování

Re: Godzila - všeobecná diskuze

Příspěvek od jojoba »

Díky Slávku za vyjádření..... nutí mne to k zamyšlení, jak by to asi působilo na zanedbané Varixy/křečové žíly či na bércový vřed..... jeví se mi hned dva potenciální kandidáti, esli je teda nalákám, aby posloužili pokroku :hip: !
S pozdravem


jojoba
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Godzila - všeobecná diskuze

Příspěvek od Slavek Krepelka »

hanka píše:No nazdar, to sis teda užil, Slávku. .,,,
:) Nazdar Hanko. Užil.

Jinak jsem ale naprosto "nedopatřením" právě narazil na zajímavý postřeh. Panáček píše (anglina), že prý ukázal své doktorce, jak si dovede manipulovat krevní tlak jenom tím, jak moc pije, či nepije voděnky. Zauvažoval, že čím víc pije, tím řidší je krev a obráceně, a ke konsternaci doktorky mu to fungovalo beze ztráty květinky. Na to konto jsem právě teď zauvažoval taky a vzpoměl si na svou zkušenost s Godzilou a rozpuštěním shluků červených krvinek a eventuelně zlikvidování fibrinu (dle mne plísně), chuchvalců plísní a dalších patologií v krvi, nejdříve Beckovým elektrifikátorem cca 6 týdnů denně a následovně cca 2 měsíců Godzilou.

Jelikož to nešlo nějak naráz a jelikož injekce HCl do krve dokáže rozehnat alespoň shluky červených prakticky okamžitě, ale ne permanentně, a je třeba ji také opakovat, je docela dobrá šance, že Godzila to "okamžitě", řekněme během půl až jeden a půl hodiny aplikace, dokáže taky. Momentální účinnost aplikace Godzily na krevní shluky (stůčky) by se mohla ukázat na rozdílu krevního tlaku před a po použití Godzily. Zařízení na tlak doma máme, ale ještě mi zbývá se ho naučit použít a odzkoušet si to. Kdyby se chtěl někdo k tomuhle pokusnictví přidat, bylo by to náramné a výsledky by nejspíš alespoň několika statečným pomohly časem odbourat "nutnost" se cpát wafarinem atp.

:ethink: Kdo ví, jestli kafe nezvedá tlak díky své močopudné schopnosti, ale asi to s ním bude složitější.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: Godzila - všeobecná diskuze

Příspěvek od hanka »

Zní to zajímavě, můžu se k Tobě přidat také. Sice nejsem klasický hypertonik a nemusím brát léky na tlak, ale občas ho mívám zvýšený.. :ethink: určitě bude zajímavé pozorovat, jestli se po použití Godzily tlak sníží.. Máš nějakou představu o tom, kde, jak a na jak dlouho by se měly elektrody pokládat? Hustota krve půjde dobře sledovat píchnutím do prstu a porovnávat konzistenci krve s předchozím píchnutím.... určitě to stojí za proskoumání :) ..
Ahoj, Hanka


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
Kov
Zasloužilý člen
Příspěvky: 436
Registrován: pát 24 led 2014 17:45
Bydliště: Zlín
Dal: 90 poděkování
Dostal: 194 poděkování

Re: Godzila - všeobecná diskuze

Příspěvek od Kov »

Slavek Krepelka píše:Kdo ví, jestli kafe nezvedá tlak díky své močopudné schopnosti, ale asi to s ním bude složitější.
Myslím si to i já. Cévy se stáhnou a mají snahu rychle vytlačit vodu(a s ní kafe) z těla. Je to jako když zmáčkneš balonek s vodou. Zvedne se tlak. Tak si to aspoň myslím po pozorování reakce mých křečáků i na malé kafe. Je to ale jen taková intuice,možná jsem vedle.


misaxxx
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: čtv 05 led 2012 14:43

Re: Godzila - všeobecná diskuze

Příspěvek od misaxxx »

Zdravím vás nerad bych dělal chyby tak jenom píši s dotazem jestli by zapojení godzily mohlo takto být
1. Baterie tato:
http://www.elektro-trutnov.cz/akumulato ... 5/?cid=171
může být baterie i silnější např. 6V/4,2Ah?
2. Celuozové houbičky vlhčené s roztokem jedlé sody
3. Polarita viz příloha.

Trápím se s burzitidou již 3měsíce a mám limit do 14.května pak se dohaduje termín operace.
díky za odpověd. Michal
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2444
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

Re: Godzila - všeobecná diskuze

Příspěvek od lajos »

Může být i 4,2Ah ale ten v odkaze je ideální. Kapacita aku neovlivňuje účel užívání


misaxxx
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: čtv 05 led 2012 14:43

Re: Godzila - všeobecná diskuze

Příspěvek od misaxxx »

Ahoj ještě jeden dotaz může být plech na místo nerezu např. měděný? na to samozřejmě houbička


vrabco
Stálý člen
Příspěvky: 42
Registrován: pát 22 črc 2011 6:54
Bydliště: Martin
Dal: 128 poděkování
Dostal: 52 poděkování

Re: Godzila - všeobecná diskuze

Příspěvek od vrabco »

Môže. Akurát je vhodné použiť technickú meď a nie medenú zliatinu. Napríklad hliníkové bronzy, čo sú zliatiny medi a hliníka môžu mať rozpustnosť hliníkových legúr až do 10%
S pozdravom
vrabco


misaxxx
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: čtv 05 led 2012 14:43

Re: Godzila - všeobecná diskuze

Příspěvek od misaxxx »

Jasně díky za odpověď, já zajdu do sběrných surovin a tam nějaký plech ve tříděném měděném odpadu mi prodají. měď má totiž lepší vodivost. jinak nevím jestli je na baterce v rámci godilly důležitější napětí nebo proud. Mám baterku napětí 6v a proud 1,3Am?


Odpovědět

Zpět na „Zdraví“