Toxoplazmoza

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Kov
Zasloužilý člen
Příspěvky: 436
Registrován: pát 24 led 2014 17:45
Bydliště: Zlín
Dal: 90 poděkování
Dostal: 194 poděkování

Re: Toxoplazmoza

Příspěvek od Kov »

Yejb- Nechci ti do toho kecat, ale tak me napadlo...nebylo by tedy lepsi ji z tela vyhnat oxidem chloricitym nez tak silnymi antibiotiky? Dival ses do pribaloveho letaku jake maji vedlejsi ucinky?


yejb
Stálý člen
Příspěvky: 29
Registrován: stř 27 lis 2013 3:07
Dal: 46 poděkování
Dostal: 7 poděkování

Bartonella quintana

Příspěvek od yejb »

Děkuji Kov za upozornění. To je můj nepřítel. Moje tělo ho nepřijme, poškodil jsem si tím střeva, před třemi lety. Ale další část odpovědi, proč jsou ATB velmi důležitá, viz níže...
Tohle, co jsem prožil a prožívám je velmi seriozní. Na 98% se jedná o velmi silnou bakterii bartonella (v mém případě quintana), případů jako mám já je ale 10x víc, než obvykle a je to alarmující. Fyzicky to jde zvládat (nějaký drobný problémy s dechem, tlukot srdce tak na hranici 120 úderů, pálivá bolest hlavy, zhoršení zraku tak o 2 dioptrie ale to vše jde zvládnout, ale asi ne v páru třeba, možná ani v rodině), ale bartonella má také jednu finesu, a to opravdu pekelně dotaženou- psychické konsekvence. Co se děje v hlavě a CNS se dá těžko popsat, asi nejlepší spojení je koktejl z tripu na hustém LSD papírku, mixovaný se zánětem mozkových blan, do toho špetka schizofrenie a bipolární poruchy, doplněné agresivním a antisociálním chováním, nahoře místo šlehačky sebevražedné tendence, posypané nastrouhanou depresí.
Bez legrace, asi je to 2-3 měsíční epizoda, ale, dej jí Pán Bůh lehké nebe, z jiného českého fora to jedna bartonellozou postižená opravdu realizovala. A co jsem viděl, vývoj trval 3 týdny, antidepresiva ani nic podobného nezabralo.
Další postižený (US forum) musel sám prosit o hospitalizaci na psychiatrii, dostal se prostě do jiné dimenze, jak tomu sám říká, kompletně se odpojil. Popisoval to, jako kdyby psychika byla poskládaná do obrázku osobnosti jako puzzle, jeho se prostě celý zpřeházel a svět mu přestal dávat smysl.
Proto, pokud by někdo četl tyto řádky s pocity marnosti, deprese, sebevražedných myšlenek a podobně, doporučuji kompletní bartonellové testy a ATB (dvojkombinace, rifampicin & minocycline například). Na 50 dní pro začátek.
A to není vše. Střádám přesné a aktivní informace jak s tím nakládat dál, včetně ověřených zdrojů na nosody, homeopatika, případně doplnující bylinné protokoly.
Pro zájemce - zadej si do googlu "bartonella schizophrenia", "bartonella bipolar", "bartonella depression", "bartonella suicide" například. Dočítám se neskutečné příběhy, kdy chlapec 15 let starý, od prvního roku nezvladatelný, antisociální, byl po x terapiích antidepresiv vyléčený antibiotikama proti bartonelle, za 5 týdnů třeba. Osudy rodičů, kteří marně X let léčí své děti z bartonelly, které jsou zavřené doma a nezvládají žádný sociální kontakt, jsou na mnoha samostatných blogách na netu.

Nevím zda jste o tom slyšeli a nevím zda si toto přečtete, ale v US je populární a velmi úspešná léčba lyme like diseases (často se bartonella spojuje s boreliozou, ale jsou to zcela odlišné patogeny, jedna na druhé nezávislé, snad jen potud, že když se povede klíšťák, člověk si odnese oboje, doplněné ještě třeba erhlichií a podobně) skrz homeopatické nosody, ale nosič se používá infračervené světlo.
Už mi letí balík nosod, ale na bartonellové nosody jsou machři Němci a Švýcaři. Šušká se, že v Německu jeden nejmenovaný Dr. má tak silné preparáty, že je nikomu neprodá a člověk je musí vypít před ním v laboratoři, prý vynést ven je již trestný čin.
Také mám brzy schůzku s konstituční homeopatkou, která mi tohle bude dozorovat. Tyto informace chci předat také Čehovskému, protože spojení autopatie s "fotonem doručenou informací" do těla může mít zajímavý synergický efekt.
Existují ještě další metody doručování informace do těla, například ve spolupráci s homeopatií. Třeba laser, nebo metoda zvaná PEMF (mají to i v Brně). Poslal jsem odkazy craftovi, třeba něco sestrojí. Tyto informace považuji za důležité a dám je také do homeopatického vlákna. K základnímu počtení např. zde: http://flash.lymenet.org/scripts/ultima ... c/1/136238?


To co vnímám a vidím kolem sebe je jen můj svět. Je jen na mě, zda se rozhodnu, že bariery, se kterými jsem se kdysi smířil, odstraním.
yejb
Stálý člen
Příspěvky: 29
Registrován: stř 27 lis 2013 3:07
Dal: 46 poděkování
Dostal: 7 poděkování

Re: Bartonella quintana

Příspěvek od yejb »

..přikládám soubor s konverzací na toto téma, velmi zajímavou:
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


To co vnímám a vidím kolem sebe je jen můj svět. Je jen na mě, zda se rozhodnu, že bariery, se kterými jsem se kdysi smířil, odstraním.
Odpovědět

Zpět na „Zdraví“