Geopatogenní zóny (příspěvek Magické kruhy !!!)

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2444
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

Geopatogenní zóny (příspěvek Magické kruhy !!!)

Příspěvek od lajos »

vlákno čisté - poo.

Nesouvysí to s volnou energií, za to se zvláštní energií. Probíhá měření(mapování) geopatogenních zón v bytech, firmou Adam a zdarma.
Domluvíte si termín a příjde pan Adam a paní která měří s L-kovýma virgulema. U nás doma toho bylo habaděj(prý to ještě neviděli) a nabídli opatření: na postel pod prostěradlo dvě přikrývky(horní strana na geozóny a spodní elektrostatická na elsmog)+dřevěná krabička se čtyřma pyramidkama z přír. matroše(asi dřevo). Také to předvedly a skutečně to funguje, no za 16.500,- neberte to?
Jsem váhal, řekl jsem jim zítra. Druhý den sem profiltroval net a s díky jsem je odmítl.Máme kliku proto, že při měření jsme zjistili že manželka je schopna naměřit totéž co zástupkyně firmy, s L drátama co jsem měl již dříve doma a proto že jsem pařez-mně to nefunguje(zatím).
Ta psychyka- se mi blbě spalo na posteli kde se mi u hlavy kříží dvě negativní pole. Tak že včera odpoledne jsem nelenil a vyrobyl sem z Cu 1,2mm(lakovaný-odmotaný ze starého trafa) dvojitou keltskou spirálu a spájel sem pyramidu o základně118mm a výšky 75mm z rozpáraného CYKY 1.5 . Jsem asi klikař proto že po rozmístění a proměření ložnice a obýváku, pole jsou pryč nebo jsou mírně kladné. Čeká mně ještě dětský pokoj, kuchyň a v dílně moje židle kde je zas křížení dvou negativů, asi proto se namůžu vyhoupnout na zelenou větev s tou volnou energií


Uživatelský avatar
jeff
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1140
Registrován: pon 28 lis 2005 1:25
Bydliště: Praha
Dal: 33 poděkování
Dostal: 95 poděkování
Kontaktovat uživatele:

geopatogenní zóny

Příspěvek od jeff »

nebo taky dračí žíly jsou proudy energií vyvěrající ze země, jsou způsobeny anomáliemi, kde dochází ke změnám hustoty hornin, zlomy v zemské kůře, proudy podzemní vody... tak se to nějak píše. Koukám Lajoši, že jste museli doma pěkně čarovat s těma virgulema! Z vlastní zkušenosti, i ze zkušeností některých svých známých vím, že vlivy těchto anomálií jsou opravdu znatelné a působí opravdu negativně a v místech jejich výskytu bychom se neměli dlouhodobě zdržovat (spát, sedět u pracovního stolu, odpočívat...). Již v dávných dobách naši předkové, než začali stavět dům, procházeli celý svůj pozemek s virgulemi a určovali, kde je vodní pramen vhodný na studnu, ale i jak dům postavit, aby se zónám vyhnuli v místech, kde má být obytná místnost, chlévy pro dobytek... Na mnoho věcí, které byly dříve běžné se dnes znovu začíná přicházet.

Jeff


Uživatelský avatar
Kazalin
Stálý člen
Příspěvky: 35
Registrován: úte 04 dub 2006 8:51
Bydliště: Na Hané
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kazalin »

My bydlíme v lázních, kde jsou 4 prameny. To by mě zajímalo, jestli a kolik geopatogeních zon máme. Už jsem o tom přemýšlel, že bych na půdě, která je nevyužívaná, postavil velikou pyramidu z trubek, nebo rovnou 2. Prý pomáhá i silná igelitová folie pod matraci. Ale nesmí mít ani dírku.
Chtělo by to ale prověřit. Co se týče firmy Adam, tedy pokud jsou ze Přerova, ti se zabývali snad vším. Obchodovali Zeptrem, s hromadnými rozpisy Sazky... že by v sobě našli schopnosti senzibilů???
Jak píše Jeff, snad ten náš barák dědci postavili dobře. :roll:


Hledám, zkoumám,poznávám.
lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2444
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

igelit

Příspěvek od lajos »

Každá informace je dobrá, třeba ten igelit, časem to vyzkouším, jen se manželka blbě ukecává aby se pouštěla do měření (je jí z toho blbě).


Uživatelský avatar
sano
Zasloužilý člen
Příspěvky: 942
Registrován: stř 08 úno 2006 23:48
Dostal: 18 poděkování

geopatogenné zóny

Příspěvek od sano »

Pomerne dobrý a lacný sépôsob ako odtieniť geopatogénne zóny, je zaobstarať si tachionizovaný disk( vlastná skúsenosť) a podľa návodu ho zamerať na hlavnú poistku v dome. Niečo sa stane s energiami v dome a geopatogééne zóny vymiznú.
Prosím nepýtajte sa ma čo sú tachióny, som len úbohý laik, ktorý má pozitívne výsledky s touto technológiou.
Na nete je dosť predajcov, kliknite na tachióny a bude to.

P.s.:Joe Cell potrebuje vodu s vysokou energiou, pomocou tachiónov ju dosiahnete.
sano


Uživatelský avatar
Kazalin
Stálý člen
Příspěvky: 35
Registrován: úte 04 dub 2006 8:51
Bydliště: Na Hané
Kontaktovat uživatele:

Re: geopatogenné zóny

Příspěvek od Kazalin »

Bohužel, nic konkrétního jsem nenašel. Tachiony ano, ale ve spojení s diskem ne a prodejce už vůbec ne. Že bych byl po víkendu Jouda?


Hledám, zkoumám,poznávám.
lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2444
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

sano

Příspěvek od lajos »

Jak jsi přišel ke zkušenostem s tachyonovým diskem? Kde jsi ho sehnal? Jsem se o to také zajímal, nepamatuji si cenu ale byla dost mastná a nákup z ameriky na dobírku se mi moc nezdála schůdná neboli chtějí zaplatit přes paypal. Zkoušeli jsme objednat ještě dříve nějaké zboží a nějak se nám to nedařilo, ty naše účty (ani valutové), nežerou.


vita

magické kruhy

Příspěvek od vita »

Ahoj chlapi,
rozhodl jsem se -po několika letech váhání- zveřejnit patent,
na kterém jsem se podílel. Ať slouží!
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Uživatelský avatar
sano
Zasloužilý člen
Příspěvky: 942
Registrován: stř 08 úno 2006 23:48
Dostal: 18 poděkování

re.re.sano

Příspěvek od sano »

Ahoj Lajos,

tachionový disk som dostal z Levoče od jednej známej.Stojí 2300 sk,veľkosť ako CD disk, pri nasmerovaní na hlavnú poistku v poistkovej skrini to odstránilo väčšinu negatívnych energií v byte. V ľadničke sa nám menej kazia potraviny, o niečo lepšie spíme, ke´d mal syn zdravotné ťažkosti (študuje 400 km od domova),, tak som dal jeho fotku na disk a pomohlo to. Nie je to všeliek ale zvyšuje to energetickú hladinu v byte a aj organizmov, ktoré sú pod jeho vplyvom.

Keď už ti píšem , tak podľa mňa Joe Cell síce funguje na orgonovú energiu, ale táto len pomáha rozkmitávať molekuly vody v Joe Cell bunke, a voda sa potom rozkladá na vodík a kyslík. Takže dochádza k úbytku vody ako pri elekrolýze.
Prepáč že som ťa opravil
sano


Uživatelský avatar
sano
Zasloužilý člen
Příspěvky: 942
Registrován: stř 08 úno 2006 23:48
Dostal: 18 poděkování

magické kruhy

Příspěvek od sano »

Testoval som,

funguje ti to, testoval som jednak subjektívne, jednak pomocou EAV prístroja ( elektroakupunktúra podľa dr. Volla), ktorá meria objektívne kožný odpor, čo má potom koreláciu ku zdravotnému stavu jednotlivých orgánov.
Magické kruhy fungujú aj vo vytlačenej podobe.
sano


cimirek
Zasloužilý člen
Příspěvky: 493
Registrován: čtv 15 čer 2006 5:56
Dal: 258 poděkování
Dostal: 213 poděkování

Re: magické kruhy

Příspěvek od cimirek »

vita píše:Ahoj chlapi,
rozhodl jsem se -po několika letech váhání- zveřejnit patent,
na kterém jsem se podílel. Ať slouží!
Viděl jsem při zkušební výrobě dlaždic (20x20), když to zkoušeli, že proutkařovi to reagovalo - odstínilo zónu.
Zajímalo by mě, jaký vliv na úččinnost má velikost kruhů, eventuelně jaká je optimální velikost.
Dále pak, jak hustě od sebe je nutné obrazce poskládat pro plochu velikosti např. postele.


lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2444
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

sano

Příspěvek od lajos »

S tím Joe cell jsem zatím u teorie ale vodík a kyslík to těžko bude, když v popisech je že po zajetí cely se dá odpojit napájení a energie proudí dál. Navíc tu energii popisujou a provozujou jako implozivní proto je tam u auta předstih 70-80 stupňů, protože energie přisává píst do horní úvratě.
Navíc u konstrukce přívodu k motoru je volnější gumová spojka kudy by mělo utéct vyvinutý plyn aby nepřetlakoval celu anebo nevybouchl.
Já jsem alespoň toto vyčetl z různých podkladů.


Uživatelský avatar
jeff
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1140
Registrován: pon 28 lis 2005 1:25
Bydliště: Praha
Dal: 33 poděkování
Dostal: 95 poděkování
Kontaktovat uživatele:

imploze

Příspěvek od jeff »

Ono to vlastně ani jinak nemůže být. Rozložením vody vznikne mnohonásobně větší množství plynu ve správném poměru a když se tento plyn zapálí, tak se z něj stane okamžitě voda, která díky uvolněné energii zůstane v plynném skupenství. Prostor, který zabíral plyn před zapálením se musí zaplnit. Zaplní se vodní parou a okolním vzduchem. To by byla imploze. Podobně, jako když rozbijeme žárovku, se její vnitřní prostor, kde bylo vakuum také okamžitě zaplní vzduchem. Její obal - sklo se roztříští a střepy směřují do středu žárovky, kde do sebe naráží a následně se míjí a směřují dále vně bývalého prostoru baňky žárovky. I tohle je imploze.
Nikdy jsem se spalovacími motory nic nedělal, ale nezdá se mi, že by motor nejdříve nasál směs, která se hned zapálí a následně vzniklým podtlakem přisaje píst do horní úvratě. To by pak musel motor udělat jednu otáčku naprázdno, aby z válce odstranil vzniklou vodní páru a teprve pak zase nasát směs. Jak to vlastně je?

Jeff


lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2444
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

imploze

Příspěvek od lajos »

Vývod Joe cell se vede do slepé díry v blízkosti sání, tím pádem žádný hmotný materiál jako palivo do válců nedopravuješ. Prostupuje tam orgonová energie. Nejsem profesorem na výklad o orgonovou energii, má to být nějaká inteligentní energie na úrovni tachyonů, nic není exaktně prokázáno, používají to na léčení i na pohon, hlavní by bylo kdyby to fungovalo.


Uživatelský avatar
jeff
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1140
Registrován: pon 28 lis 2005 1:25
Bydliště: Praha
Dal: 33 poděkování
Dostal: 95 poděkování
Kontaktovat uživatele:

orgonová energie

Příspěvek od jeff »

Jáj!, tak to kedy by bolo, tak to by teda naozaj bolo.
Tohle jde prozatím okolo mě dost daleko, nedokážu si to představit. Snad o tom někdo má nějaké bližší podrobnosti.

Jeff


Odpovědět

Zpět na „Zdraví“