Pyramidy

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Barbucha
Zasloužilý člen
Příspěvky: 611
Registrován: sob 19 črc 2008 2:10
Bydliště: Praha
Dal: 5 poděkování
Dostal: 61 poděkování

Re: pro Martinq

Příspěvek od Barbucha »

morse59 píše:Ahoj. Ta knížka má asi 120 stránek a to bych doma nezvládnul,a taky si myslím ,že by to nebylo moc etické,alespoň pro mne. Takže jestli si ji chceš prostudovat,písni mi na sz.a já ti ji pošlu třeba poštou.Ahoj
Přivez jí sebou na sraz a já jí do druhého dne, oskenuzju, nebo jí můžsš poslat teď a přinesu jí na sraz :bye:


Já to říkám pořád / neřád /, nejhorší jsou trpaslíci, všude vlezou a strašně se množí, jo ještě taky ten divnej němec co nám všechno skovává.
felda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 285
Registrován: čtv 22 čer 2006 21:04
Bydliště: Všenory
Dal: 94 poděkování
Dostal: 175 poděkování

Pavlita

Příspěvek od felda »

Díky za čtení ...


felda
lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2444
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

Příspěvek od lajos »

Pyramida u našich vietnamských prodejců, výška asi 73mm, cena 80,-
Obstojná předloha na odlévání
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


kutil
Zasloužilý člen
Příspěvky: 766
Registrován: pát 25 lis 2005 19:33
Bydliště: Morava
Dal: 48 poděkování
Dostal: 269 poděkování

Re: dotaz na magnetické pole

Příspěvek od kutil »

Akord píše:.........že magnet ruší účinek pyramidek také nevím, zvlášte proto, že nemám duveryhodné zprávy o účincích pyramidek.......
Akorde ahojky,
protože jsi mi vždy dobře poradil tak ti upřesním ten vliv pyramid.
Já mám jednu malou pod kterou si občas sednu ke kafi. Nevím na co vše působí ale já mám vyzkoušeno, že když mi teče z nosu, škrábe v krku jako náběh na angínu apod. = shrnuto záněty horních cest dýchacích, tak stačí těch 20-30 min relaxu pod pyramidou a odchácím z čistým nosem a angína již několik roků nevím co je?
A to jsem míval poctivou 14-ti denní angínu s antibiotikama i 3 x do roka- grrr
Ty pyramidy fakt působí, akorát že si nedovedeme vysvětlit čím a jak?
Měj se, Hoza vydržať


aNONym
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1477
Registrován: čtv 18 pro 2008 20:43
Dal: 8 poděkování
Dostal: 8 poděkování

Pyramida a kyvadélko

Příspěvek od aNONym »



1220
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1719
Registrován: úte 09 led 2007 12:49
Bydliště: Praha
Dal: 1 poděkování
Dostal: 20 poděkování
Kontaktovat uživatele:

interaktivní model pyramidy

Příspěvek od 1220 »

http://www.national-geographic.cz/image ... /0605/tut/
hm a nevěřil bych tomu, že to dotyční dělali kvůli sobě, jejich struktura musela odejít do okolního prostoru ............
K.
:bye:


Uživatelský avatar
jarop
Stálý člen
Příspěvky: 89
Registrován: stř 08 lis 2006 12:47
Bydliště: Košice
Dostal: 1 poděkování

Příspěvek od jarop »

Prosím vás, ktorí ste pyramídu skúšali.
Nemá byť náhodou pyramída z dielektrika ?
V knihách som sa dočítal, že vraj z kovu dobre nefunguje, pretože kov slúži ako faradayova klietka a vnútri sa efekt potom neprejavuje.
No možno len nesmie byť uzemnená.
Porovnával niekto z vás oba materiály ?


Jaro
carbous
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: ned 22 čer 2008 10:59
Bydliště: Plzeň

Pyramida a material

Příspěvek od carbous »

Delal jsem si pyramidu z preklizky - a to takovou, aby se tam vesel demizon :lol: dle http://www.pust.cz. Vim, ze to jiz nekdo tam resil ve starym foru a vysledek byl, ze zelezo nevadi, ale jen kdyz bude v hranach,ale nesmi byt v plochach sten... Ja to s zelezem netestoval a radsi jsem to delal rovnou cely z preklizky.


Uživatelský avatar
sano
Zasloužilý člen
Příspěvky: 942
Registrován: stř 08 úno 2006 23:48
Dostal: 18 poděkování

Netradičné metódy liečby-1. využitie pyramídy

Příspěvek od sano »

V tomto vlákne budem uverejńovať nezvyčajné ale lacné metódy liečenia, ktoré boli vyskúšané.
Osobne uprednostňuem bylinnú terapiu. Ale občas, ak je to na mieste, siahnem aj po iných metódach.
Vážim si lekárov a ich snahu pomáhať pacientom.

Prekonaný infarkt myokardu:

Postavíme pyramídu. Ideálna veľkosť je minimálne 1/2 m na výšku.
Orientujeme ju severo-južne.
Skontrolujeme, či v blízkosti nie je geopatogénna zóna.
Skontrolujeme , či v podzemí sa nenachádzajú vodovodné potrubia.
Na vrchol pyramídy prilepíme hrubšie bavlnené vlákno.Opačnú stranu vlákna stočíme do plochej kružnice. Priložíme na oblasť srdiečka. 20 min denne. Po niekoľkých týždňoch EKG vo väčšine prípadov neukáže ani stopu choroby.
O liečbe informujeme ošetrujúceho lekára.


chiq
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1546
Registrován: čtv 01 lis 2007 8:41
Bydliště: Trnavský kraj
Dal: 2 poděkování
Dostal: 1 poděkování

.doc

Příspěvek od chiq »

Naposledy upravil(a) chiq dne ned 12 črc 2009 8:37, celkem upraveno 1 x.


felda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 285
Registrován: čtv 22 čer 2006 21:04
Bydliště: Všenory
Dal: 94 poděkování
Dostal: 175 poděkování

pyramida

Příspěvek od felda »

Ten výcuc je samozřejmě dobrý, jen je příli optimistický , pomíjí zcela také opačné účinky .
Pyramida může -nevhodně postavená v prostoru- také zesílit účinky na nás působících negativních sil. Samozřejmě je to individuální , protože zdravím sršící jedinec si toho ani nevšimne, oslabený může mít závažný problém...
Takže ono si nacpat honem do bytu pyramidu nemusí být to pravé ořechové, když nevíme ,jak tam v podloží probíhá spodní voda , jak jsou rozloženy geopatogení zóny-můžeš si nebo svému okolí taky pěkně uškodit .
Pyramidy jsou resp. byly používány k dobíjení životní energie, ale taky k odstranování i té energie chceteli živ. síly zbytkové- tedy již zemřelých.
Navíc se znalí chránili proti přebíjení ,protože i to škodí.
Stačí vzít do ruky virguli a obejít si aktivní pyramidu a zjistíš , že tam jsou opakující se místa různě působící, dokonce strana , na které, jeli ti zdraví milé by si se moc zdržovati neměl.....


felda
Uživatelský avatar
sano
Zasloužilý člen
Příspěvky: 942
Registrován: stř 08 úno 2006 23:48
Dostal: 18 poděkování

Netradičné využitie pyramídy 2.

Příspěvek od sano »

nakladatelství paprsky na svojich stránkach uvádza podrobnosti o využití pyramídy, staré 5000 rokov.

http://www.paprsky1.de/ohoovy_ritual_ag ... _homa.html
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


aragonit
Stálý člen
Příspěvky: 73
Registrován: úte 14 črc 2009 17:19

pyramidy a mé zkušenosti

Příspěvek od aragonit »

Zdravím!
S pyramidama experimentuji pár let a mé dosavadní zjištějí jsou tyto:
-Konzervování potravin tak aby se nekazili u mně nepotvrzeno stejně ako podpora růstu rostlin, růst se neurychlil, rostlinky byli jen symetřičtěji uspořádné ve svém růstu.
-co jiný materiál to jiné energie pyramidy a jiné celkové působení-železná pyramida je na mně dost drsná!
-velký vliv má i barva
-pyramidy nějak fungují ikdyž nejsou nějak směřovány
-pyramidy s plnými stěnami jsou energeticky jemnější, pro mně příjemnější
-zajímavých výsledkl jsem dosáhl kombinací magnetů do základny a stěn pyramid!Mám dojem že se potenciál pyramid zvýraznil!


Jinak jsem pyramidy hlavně ze začátku prožíval hodně intenzivně, teplo, které se stěhovalo z nohou výše a podobně bylo časté, ale ted jsem rád když vůbec něco cítím(když to přeženu)
Máte obdobnou zkušenost?


chiq
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1546
Registrován: čtv 01 lis 2007 8:41
Bydliště: Trnavský kraj
Dal: 2 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: pyramidy a mé zkušenosti

Příspěvek od chiq »

aragonit píše:...Jinak jsem pyramidy hlavně ze začátku prožíval hodně intenzivně, teplo, které se stěhovalo z nohou výše a podobně bylo časté, ale ted jsem rád když vůbec něco cítím(když to přeženu)
Máte obdobnou zkušenost?
Mám takúto skúsenosť so všetkým - koloidné striebro, mms, živá a mŕtva voda, ginkgo... čokoľvek začnem užívať, zo začiatku zaberá, potiaže zmiznú, ale keď sa znova objavia, predošlá liečba nezaberá. Ako keby si môj organizmus stále vytváral nejakú superdatabázu vzoriek na ďalšie testovanie... :roll:


Uživatelský avatar
Ilem
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3119
Registrován: pon 25 zář 2006 20:52
Bydliště: Hradec Králové
Dal: 71 poděkování
Dostal: 349 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: pyramidy a mé zkušenosti

Příspěvek od Ilem »

Je to proto, že neléčíš organizmus jako celek, ale jen potíže, které nejsou příčinou, ale důsledkem. Nemoc je něco jako kontrolka, která upozorňuje, že v organizmu je něco špatně. Píšu-li organizmus, nemám na mysli pouze fyzické tělo, ale i "ducha " a vše co k němu náleží. Myslím, že je na místě parafrázovat jedno heslo z dob dřívěších. A to asi do této podoby: "Zdravý duch = zdravé tělo. Pro ty, kdo to potřebují víc polopatě - jakákoli léčba musí začít změnou myšlení (s tím souvisí i třeba změna stravování, životních návyků,...). Jinak se brzy po léčbě kontrolka rozsvítí znovu, a nebo nějaká jiná, zpravidla silnější.


"Dum spiro spero"
Ciceron
Odpovědět

Zpět na „Zdraví“