Pyramidy

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Merlin
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1764
Registrován: sob 21 říj 2006 0:32
Bydliště: Severní Morava
Dostal: 54 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Merlin »

Mimo téma (offtopic)
Karel IV píše:
Správně. Pí voda je v podstatě PÍ-VO (da)
Velice správná připominka, tahle souvislost mi ušla.
Dobré :D



Oprav si prosím, už mi to rve oko hodně dlouho:

Ohne Bier geht es nicht

Lépe

Ohne Bier geht´s nicht


The hardest part of being a teacher is not teaching what I know but knowing what not to teach.
-----------------------------------------------------
Uživatelský avatar
Karel IV
Starší člen
Příspěvky: 145
Registrován: ned 21 led 2007 11:38
Bydliště: Hupikov
Dostal: 1 poděkování

Příspěvek od Karel IV »

Mimo téma (offtopic)
Obojí je správně, to původní je spisovně a to druhé hovorově. Ale opravil jsem to, protože kázeň je to hlavní. A tak to ma byt protože tak je to spravne.
Npor. Mazurek, Černí baroni.


Ohne Bier geht´s nicht
Jaara
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: stř 14 úno 2007 12:49
Bydliště: mám
Dal: 2 poděkování
Dostal: 18 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Pí voda?

Příspěvek od Jaara »

Nejen to! Jak si z toho, přátelé, děláte čurinu, existuje i pí pivo!!!!! Jukněte třeba tady: http://www.pi-voda.cz/vpivo.htm . Jak vidno, lidská blbost je nebetyčná....


Ať žije a vzkvétá Svobodná Republika Králický Sněžník
Uživatelský avatar
Karel IV
Starší člen
Příspěvky: 145
Registrován: ned 21 led 2007 11:38
Bydliště: Hupikov
Dostal: 1 poděkování

Příspěvek od Karel IV »

To jsou teda věci. Dočetl jsem se mimo jiné, že:
Přesto je dobře chuťově vyvážené a správně vychlazené se příjemně pije i díky dobře vyvázanému kysličníku z kvašení. Doporučujeme konzumovat pro podporu trávícího traktu u nemocných nebo místo sladkých nápojů. Toto pivo bez zátěže alkoholem osvěží a zažene žízeň. Po jeho vypití nevzniká pocit plnosti a nedochází uvolňování kysličníků při trávení
.
Z toho vyplývá, že kdo trpí na větry by neměl pít nic jiného.
Zůstanu u klasiky.


Ohne Bier geht´s nicht
Uživatelský avatar
Ondřej
Zasloužilý člen
Příspěvky: 285
Registrován: pát 22 zář 2006 10:49
Bydliště: j.Mor.
Dostal: 7 poděkování

Příspěvek od Ondřej »

To znamená že máme dat škopek a bude nám gut...

Sano to je zajímavé. PÍ -zase někdo s něčím vypekl:) A co ještě víš o magnetech jižně k sobě otočených? Na tohle jsem už párkrát narazil. Jak tenhle efekt chápeš Ty? Může to mít nějakej efekt i na vzduch? Co jsem viděl obrázky, tak klasický magnetický změkčovače mají magnety SN-SN.
Příklad v EN: http://www.hootenization.com/Scalar_field_amulet.html -v prostřed jsou dva neodymy jihem k sobě. Vzniká tak skalární potenciál (tok orgonu?) na který reagují ty čtyři křišťály a vyrábí další energii a stříbrný vinutí ji uvádí v rotační pohyb. Ale chtít po někom aby mi řek co se tam vlastně děje, to je na mašli.

Študium: http://www.volny.cz/m-musil/str_09.htm


Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Magnety a voda ... Ondrášu začni už konečně používat předmět

Příspěvek od A(&F) »

Ondřej píše: ... /// ... A co ještě víš o magnetech jižně k sobě otočených? Na tohle jsem už párkrát narazil. Jak tenhle efekt chápeš Ty? Může to mít nějakej efekt i na vzduch? Co jsem viděl obrázky, tak klasický magnetický změkčovače mají magnety SN-SN.
... /// ... Ale chtít po někom aby mi řek co se tam vlastně děje, to je na mašli.
... zkus se inspirovat tímto ... "vodní" vortex obložený magnety ... https://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... ortex#2816 ... A.


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
Karel IV
Starší člen
Příspěvky: 145
Registrován: ned 21 led 2007 11:38
Bydliště: Hupikov
Dostal: 1 poděkování

Příspěvek od Karel IV »

Na těch pyramidách něco bude. Včera jsem opravoval psovi boudu a tak jsem mu udělal střechu z pozinkovaného plechu ve tvaru pyramidy s obdélníkovou základnou. Vypadá to příšerně, ale pes nechce z boudy vylezt. Moc se mu v ní líbí a vyleze jenom na žrádlo a potom zas do boudy.


Ohne Bier geht´s nicht
lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2444
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

hu piramida

Příspěvek od lajos »

Narazil jsem pěknou piramidu, sice v Maďarsku ale to asi nevadí, základnu má 20x20m a výšku 16m. Mají provedené i technické měření mag. polí, frekvence a napětí, musí vám stačit ty tabulky, text nemám v ůmyslu překládat. http://www.transzmutacio.fw.hu/
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: hu piramida

Příspěvek od A(&F) »

lajos píše:Narazil jsem pěknou piramidu, sice v Maďarsku ale to asi nevadí, základnu má 20x20m a výšku 16m. Mají provedené i technické měření mag. polí, frekvence a napětí, musí vám stačit ty tabulky, text nemám v ůmyslu překládat. http://www.transzmutacio.fw.hu/
... wow ... hned ta první tabulka mne docela těžce dostala ... :shock: ... ;) ...

... nechtěl bys o tom napsat alespoň něco málo ... něco jako vlastními slovy ... něco málo o projektu ... a určitě je na konci i nějaké resumé ... atd. ... dík ... A.


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2444
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

něco

Příspěvek od lajos »

V poslední době ležím v netu, v překladu a dílna zas minimum, pár vět zkusím dát dohromady.


Uživatelský avatar
Ondřej
Zasloužilý člen
Příspěvky: 285
Registrován: pát 22 zář 2006 10:49
Bydliště: j.Mor.
Dostal: 7 poděkování

Re: Magnety a voda ... Ondrášu začni už konečně používat pře

Příspěvek od Ondřej »

A(&F) píše: ... zkus se inspirovat tímto ... "vodní" vortex obložený magnety ... https://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... ortex#2816 ... A.
Vortex - jasně na to jsem se díval už dřív, ale rád bych věděl cos jako z toho pochopil Ty. Snad ne podstatu jevu?:)
A k čemu ten předmět je dobrej? Nějak mi to uniká. Stejně to přečteš všechno tak co...


vili
Stálý člen
Příspěvky: 32
Registrován: stř 21 bře 2007 1:45
Bydliště: Praha
Dostal: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

pí voda

Příspěvek od vili »

Karel IV píše:Pánové to je něco. 11800 Kč zaváděcí cena. To abychom si pospíšili, protože až se to zavede, tak to bude 11800 euro. http://pi-voda-awl.wz.cz/aktivator.htm
Pakatel za takový unikátní výrobek. Možná koupit rovnou dva, abych měl svojí pívodu a manželka měla taky svojí pívodu.
Kostky jsou vrženy. Asi koupím dva, oba pro manželku a já se na pívodu vybodnu a zůstanu u píva.
Vždyť to ty darebáci kupují v Polsku ve velkém za 800 Kč.

Ty samé filtry, každý může koupit v GENOVA Bohemia s.r.o. v Praze 4 Vídeňská 1277 http://www.genovabohemia.cz
za pouhých 1 200 Kč. Již není nutno cestovat do Polska. Je zde zaručena ta samá úprava pouze bez nálepky AWL


Voda neni lék ale má léčivé účinky.
Uživatelský avatar
Ondřej
Zasloužilý člen
Příspěvky: 285
Registrován: pát 22 zář 2006 10:49
Bydliště: j.Mor.
Dostal: 7 poděkování

Příspěvek od Ondřej »

Mimo téma (offtopic)
Opravil jsem chybu v referátku o mé pyramidě. Karta je vždy uprostřed dna pyramidy. Alex L. chystá nové "vynálezy", sám jsem moc zvědav. A Vili, ty už radši nemel, mám uložené na disku tvoje demagogický prskání na ty filtry, cos předvedl na jiné diskusi a i to jak ses vydával za jiné lidi a používal jejich email, kteří se "taky jako" přidávali s kritikou...


vili
Stálý člen
Příspěvky: 32
Registrován: stř 21 bře 2007 1:45
Bydliště: Praha
Dostal: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Tajný program AWL přítele Ondřeje

Příspěvek od vili »

Pro Ondřeje a jiné, trochu upřesněných informací.

1. Na filtry jsem v žádném případě neprskal, pouze na tu zlodějnu jak nehorázně okrádají lidi, kážou bludy o zázračných účincích nabízených filtrů.
2. Nikdy jsem nepoužil email jiných, neměl jsem k tomu nejmenší důvod se za někoho skrývat.
3. Přidává li se někdo s kritikou, má jistě k tomu důvod.

Když jsi takový vše vědec, vše znáš, kde najdu stránky USA a mohu se dočíst o zázračné pí vodě. Marně tam pátrám, zatím nic nenalezl. Diskuze by mohla být zajímavá, tak jako o mrtvé a živé vodě. Pro informovanost, mrtvou a živou vodu neznají, ale znaji alkaline a acid water. Je tam toho k nalezení až dost.

Technologii AWL nikdo nezná, jsou to začáteční písmena vynálezce Alexe Waldelera Laufersweilera, který měl na stránkách i foto molekuly vody, kterou oblboval lidi. Co ty na to Ondřeji, to není demagogie ?
Alex W.L. mě napsal : Ani nějaká nálepka z ní neudělá nějakou pí-vodu. Pí-vodu z ní dělá až biorezonanční program technologie AWL. Proto je každá vložka a přístroj označen touto nálepkou, která garantuje, že vlastnosti, které jsou prezentované, skutečně fungují a firma je garantuje zárukou.

Udělejme rozbor odpovědi.
1. Nálepka pí vodu nedělá, pouze garantuje záruku.
2. Jak se dostane program AWL do těchto zakoupených filtrů a vložek aniž by se porušilo originální balení. To je největší záhada.
3. Jak může firma provádět jakékoliv úpravy, která je vedena v obchodním rejstříku jako velkoobchod, nákup –prodej s vynikajícím rabatem.

Alex L. chystá další vynález jak co nejvíce oškubat lidi……..


Voda neni lék ale má léčivé účinky.
Uživatelský avatar
Ilem
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3119
Registrován: pon 25 zář 2006 20:52
Bydliště: Hradec Králové
Dal: 71 poděkování
Dostal: 349 poděkování
Kontaktovat uživatele:

pyramidy

Příspěvek od Ilem »

Protože si myslím, že i vlastnosti pyramid patří do VE, trošku jsem se v tomto oboru chtěl přivzdělat. Přitom jsem narazil na tento článek. http://www.mysticland.estranky.cz/clank ... mniky-casu
no comment.


"Dum spiro spero"
Ciceron
Odpovědět

Zpět na „Zdraví“