Pyramidy

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět
aNONym
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1477
Registrován: čtv 18 pro 2008 20:43
Dal: 8 poděkování
Dostal: 8 poděkování

Zrovna tam bych to nečekal

Příspěvek od aNONym »



The fact that a new idea is ridiculed doesn't increase its likelihood of being eventually found to have merit. Most new ideas, even in science, fail, and are quietly swept under the rug of history - D.E.S.
Návštěvník

Re: Pyramida, pyramidy.

Příspěvek od Návštěvník »

Informace o šungitových pyramidách http://www.zdraviprotebe.cz/sungit/c-1121/


martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

Re: Pyramida, pyramidy.

Příspěvek od martin11 »

prosím autora HONZA....
HONZA píše:Můj zájem o pyramidy začal před dvěma lety, kdy jsem na Vánoce chytil poctivou angínu i s horečkama. Doktoři antibiotikama odstranili horečky a to bylo vše. Nemohl jsem polykat na silvestra, pak ještě celý leden a možná i únor, kdyby 6.2. nevyšel Blesk. Tam byl článek p. Blažejovského že vyléčil pod pyramidou koně (pak z něj na Nově udělali Cimrmana a dost to shodili). Napsal jsem mu a on mi druhý den zavolal jestli si ji umím udělat a že na angínu stačí 3x 30 min posezení pod ní.
První den se nedělo nic, druhý den jsem byl za blázna celé rodině nu a třetí den mě přestalo bolet v krku a od angín mám klid do dnes.
Tak jsem si řek že na každém šprochu pravdy trochu a začal se o pyramídy trochu zajímat. Ale jako vy všichni, není čas a nejsou lidi!!
...ozvi se na moji SZ.....nemohu tě v seznamu najít....martin11 :lol:


... věřím, že se " TO " povede ......
Uživatelský avatar
jeff
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1140
Registrován: pon 28 lis 2005 1:25
Bydliště: Praha
Dal: 33 poděkování
Dostal: 95 poděkování
Kontaktovat uživatele:

jak to vlastně je?

Příspěvek od jeff »

V minulosti tohoto vlákna sem Ondřej dal pěknou knihu o pyramidách. Problematika je v ní dost dobře probrána, až na takový malý rozpor. A sice, že velikost úhlů pyramidy záleží na jejím geografickém umístění. Podle knihy je to v Gíze 51 stupňů, 51minut a nějaké vteřiny, pro střední Evropu to má být 65 stupňů, aby měla správně silné účinky. Je to důležitá praktická záležitost, ale v knize je to psáno jako taková vedlejší věc, jen takové malé upozornění s otazníkem za větou.
Jak to teda vlastně je?

z knihy:
Poznámka: Zajímavý objev, učiněný v novější době, zveřejnil badatel o pyramidách Manfred Keppler ve své knize „Pyramida štěstí". Po dlouhodobém zkoumání a výpočtech objevil, že dosud užívané rozměry podle Cheopsovy pyramidy jsou sice optimální pro Egypťany, nikoliv však pro naše zeměpisné šířky. Vypočítal na mnoha reprodukovatelných příkladech optimální sklon pyramidy pro Evropu, a to 65°. Potenciál energie pyramidy by se tím měl mnohonásobně zvýšit(?).

Jeff


cimirek
Zasloužilý člen
Příspěvky: 493
Registrován: čtv 15 čer 2006 5:56
Dal: 258 poděkování
Dostal: 213 poděkování

Re: jak to vlastně je?

Příspěvek od cimirek »

jeff píše:....... a to 65°..
V příloze je článek o p.Blažejovském z Března u Chomutova.
Ten má na zahradě pyramidu-myslím alespoň podle obrázku cca těch 65.
Takže by bylo nejlépe to konzultovat s ním.
Při cestě kolem jsem se tam stavěl, pyramidu viděl-leč měl jsem smůlu, nebyl doma.

Exe soubor v příloze - na výpočet rozměrů pyramid..
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Uživatelský avatar
la
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1854
Registrován: úte 06 úno 2007 19:04
Bydliště: Brno
Dal: 763 poděkování
Dostal: 238 poděkování

pyramidy

Příspěvek od la »

Na nedávném setkání jsme měřili orgonové zářiče od různých autorů a zjistili jsme že se chovají podobně jako pyramidy pouze s tím rozdílem ,že pokud je to kuželový tvar tak potočení nemá takový vliv na převod. Magnety se chovají taky podobně.Domnívám se, že se tak dá u jednotlivých zářičů ověřit jejich funkčnost(nebo nefunkčnost).Zajímavé bylo zjištění že lze konstrukcí zářičů přehodit směr působení východ se západem.Ale k tomu už něco budou mít asi autoři.Pro replikaci to chce mít u sebe kompas a dozimetr. Měření je lepší provádět v místnosti protože venku se podmínky rychle mění. ;)
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Uživatelský avatar
laik
Zasloužilý člen
Příspěvky: 858
Registrován: sob 23 úno 2008 21:41
Bydliště: Brno
Dal: 36 poděkování
Dostal: 43 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Laikův pohled na věc.......

Příspěvek od laik »

Zdravím.......
Mě tak připadne ,když se tak trošilinku hlouběji ponořím do problematiky pyramid a vubec dávných civilizací.....
Že technickej pohled ,na zkoumání tehdejších staveb,je tak nějak špatnej......
Si tak nějak myslím že na tyto např.stavby bychom měli pohlížet spíš jako na organismy????.........


Jsem svobodný, protože dělám to co chci a ne to co musím......
1220
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1719
Registrován: úte 09 led 2007 12:49
Bydliště: Praha
Dal: 1 poděkování
Dostal: 20 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Jako organické spojení

Příspěvek od 1220 »

Většího planetárního kosmu s naším životním prostředím na zeměkouli.
Věděli např. v Egyptě co dělají, když každých 400 let přestavovali , v podstatě natáčeli chrámy tak, aby do jejich podélných a příčných os
v době slunovratu a rovnodennosti svítily ty správné hvězdy. Nabíjely tímto i zlaté sochy jednotlivých silových působců a s nimi pak manipulovali v průběhu roku, převážely je z jednoho chrámu do druhého tak, tak aby se Země stala nositelem příznivého vibračního pole a život byl vzestupný. Častá námitka, že např civilizace v Egyptě skončila, určitě neobstojí pokud bude člověk hledat na celém povrchu Země.
Dost podrobně je to popsáno v knize : http://www.poznani-knihy.cz/detail/5/19 ... etu-zivota
kde posléze lze vysledovat fibonaciho spirály v bodové podobě na celém povrchu Země. Období pro člověka neboť jeho četnost roste geometrickou řadou je skutečně příznivé, a někde se po kataklyzmatech holt začít muselo .........a stará inf síť se doplnila a dobila v těch dobách.
Laiku :good:
K.


Uživatelský avatar
laik
Zasloužilý člen
Příspěvky: 858
Registrován: sob 23 úno 2008 21:41
Bydliště: Brno
Dal: 36 poděkování
Dostal: 43 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Laikův pohled na věc.......?????

Příspěvek od laik »

Stále lituji že sem nemoh do Prahy........tolik informací..........
Ale dík ,i za odkaz na knihu ,už dlouho si ju chcu koupit ,tak už sem tak právě učinil....(a zároven vzal i knihu o Etikoterapii)


Jsem svobodný, protože dělám to co chci a ne to co musím......
Uživatelský avatar
Bulganin
Stálý člen
Příspěvky: 33
Registrován: pát 16 říj 2009 20:34
Dostal: 1 poděkování

Taky jsem zkusil boudu

Příspěvek od Bulganin »

Na těch pyramidách něco bude. Včera jsem opravoval psovi boudu a tak jsem mu udělal střechu z pozinkovaného plechu ve tvaru pyramidy s obdélníkovou základnou. Vypadá to příšerně, ale pes nechce z boudy vylezt. Moc se mu v ní líbí a vyleze jenom na žrádlo a potom zas do boudy.
_________________
Ohne Bier geht´s nicht
Tohle když jsem četl, tak jsem si to chtěl vyzkoušet. Udělal jsem to naší kočce, ale základnu jsem udělal čtvercovou, protože žádná pyramida pokud moje znalosti sahají nemá základnu obdélníkovou. Kočce se tam líbí a nechce vůbec vylézt.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Taky jsem zkusil boudu

Příspěvek od poota »

:good: za vánoční dárek pro kočku - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
alFonz

bouda

Příspěvek od alFonz »

zkousel jsi merit energie pod tou pyramidou? proc tam tam kocka chce byt? a taky na cem ta bouda stoji? nema ten valec pod boudou vliv na odraz nebo rezonanci pozitivni energie???


Uživatelský avatar
Bulganin
Stálý člen
Příspěvky: 33
Registrován: pát 16 říj 2009 20:34
Dostal: 1 poděkování

Změřit energii

Příspěvek od Bulganin »

Měřit jsem to nezkusil, bylo by to zajímavé, ale nevím, čím bych to měl měřit. Zatím se to jeví, že je úplně jedno, na čem ta bouda stojí, normálně ji má umístěnou jinde, ale tam se nedá fotit, tak jsem ji dal takhle, aby bylo víc světla. Tři dny je tak jak je na obrázku a vůbec jí nevadí, že je přestěhovaná.


Uživatelský avatar
lepič
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: stř 14 úno 2007 21:25

Jak změřit

Příspěvek od lepič »

Taky by mne zajímalo jakým způsobem energii změřit. Možná by stálo za to vyzkoušet účinek koncentrace energie na větších zvířatech. Co kdyby to zkusil Jarda na ovcích.


cimirek
Zasloužilý člen
Příspěvky: 493
Registrován: čtv 15 čer 2006 5:56
Dal: 258 poděkování
Dostal: 213 poděkování

Re: Jak změřit

Příspěvek od cimirek »

Tak tady v tom článku jsou zkušenosti působení pyramid.energie na koně.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Odpovědět

Zpět na „Zdraví“