Joe Cell - konstrukce a instalace

Teoretické i praktické informace.

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
Mácha
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: úte 19 zář 2006 6:11
Dostal: 1 poděkování

+ Kolombo:)

Příspěvek od Mácha »

A ne krokodýlkem nacvaklym na hranu trubky ! Jednou starnou krokodýla neguješ polaritu vnější strany trubky u mínusu a vnitřní na plusu. Musí to být dotek zevnitř a dotek zvenku - ne nacvaknutí!!
Tady je video jak motor běží - pozorně si všímejte uložení v gumě, odpojeného krokodýla a profi udělanej mezikus pod karburátor.
http://video.google.com/videoplay?docid ... q=joe+cell


Mácha
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: úte 19 zář 2006 6:11
Dostal: 1 poděkování

Všestranný pohledy

Příspěvek od Mácha »



colombus
Stálý člen
Příspěvky: 29
Registrován: stř 16 srp 2006 14:23

Příspěvek od colombus »

zdravim, tyhle videa uz sem videl, je jich spousta, mas nejaky svoje "video" ? nejakej funkcni prototyp, asi se opakuji, ale proc nam neukazes nejaky svuj projekt, trebas :roll: ....preji prijemy den


colombus
Stálý člen
Příspěvky: 29
Registrován: stř 16 srp 2006 14:23

to mácha

Příspěvek od colombus »



Mácha
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: úte 19 zář 2006 6:11
Dostal: 1 poděkování

Neni to tam dobře vidět

Příspěvek od Mácha »

Ale zdá se, že to má nacvaklý jen na hranách - to že nabíjí za vrchní hranu mínus je špatně. Pro tyto případy kdy se nelze dostat ke dnu buňky jsem viděl drát ohnutý do hokejky :) a napojený dolu na mínus. Tak je to správně. Svojí buňku nemám a video taky ne - snad časem ;)


Mácha
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: úte 19 zář 2006 6:11
Dostal: 1 poděkování

Jede to jinde

Příspěvek od Mácha »

Jak jsem slíbil, zbastlil jsem konečně forum české Osource skupiny. Tímto zároveň moc děkuju majiteli tohoto serveru a ujištuji, že toto není tah k přetažení zdejších diskutérů ale vynucená reakce na některé lidi kteří mají z nějakého důvodu negativní postoj k funkci a provozu buňky. Na foru kde jsme admin tyto lidi snadno eliminuju - říkejme tomu faktor "Y" potřebný k funkci buňky. Admine dík za pochopení ! Pánové kteří v buňku nevěříte, prosím vyhýbejte se tomuto linku http://aeronoviny.cz/phpBB2/viewforum.php?f=1 - negativní a pochybovačné příspěvky budou ihned smazány. Ostatní zájemci jsou vítáni.


colombus
Stálý člen
Příspěvky: 29
Registrován: stř 16 srp 2006 14:23

to mácha

Příspěvek od colombus »

no nevim nevim, přetahovat takhle lidi, tim, že zkopiruješ diskuzi na jiny forum, uvidis jaka bude jejich reakce :? a navic věta -----"negativní a pochybovačné příspěvky budou ihned smazány. Ostatní zájemci jsou vítáni" ---- mi neprijde moc takticka, kazdy ma urcity nazor na vec, i negativni nazory jsou nazory a nekdy jsou podstatne, ale to je tvoje věc.....


Uživatelský avatar
rival
Hlavní admin - živý člověk
Příspěvky: 1220
Registrován: stř 16 lis 2005 9:44
Bydliště: severní­ čechy
Dal: 14 poděkování
Dostal: 226 poděkování
Pohlaví:
Kontaktovat uživatele:

Re: Jede to jinde

Příspěvek od rival »

Mácha píše:Jak jsem slíbil, zbastlil jsem konečně forum české Osource skupiny. Tímto zároveň moc děkuju majiteli tohoto serveru ...
Není zač :-). Hlavně ať se daří a jsou hmatatelné výsledky. Potěšilo by mne pokud by na nově vzniklém fóru byl i nějaký odkaz sem k nám. Osobně si ale myslím, že spíše nastal čas vzájemné spolupráce než dělení se na různé skupiny. Vždy se najdou lidé s negativním postojem. Je třeba rozlišit, kdy se jedná o konstruktivní kritiku a kdy se dotyčný snaží jen "škodit". Myslím, že být dobrým adminem neznamená hlavně mazat příspěvky, které se mi nepozdávají. To se potom z fóra může stát jen zajímavý fanklub nějakého člověka, věci či myšlenky. Na druhou stranu, vůbec nezasahovat do dění na fóru je také špatné. Některé záležitosti nikdo jiný než admin vyřešit nemůže. Ovšem najít ten střed, tu rovnováhu je často velmi těžké.

Každé fórum ke svému životu potřebuje lidi. Bez nich jeho existence ztrácí smysl. Každý z nás je takovou " čočkou", ve které se koncentruje určité poznání a zkušenosti. Každý z nás je vyjímečný a originál. Tomu také odpovídají i jednotlivé diskuzní příspěvky. Někoho z nás třeba absolutně neosloví, ale jiného mohou motivovat a pomoci mu najít ten poslední kamínek do mozaiky. A může tak vzniknout to, co všichni na tomto fóru hledáme a o co se snažíme. Tedy alternativní zdroj energie pro všechny lidi. To je ten hlavní důvod proč já jako admin, tak nerad mažu jakékoliv příspěvky, které jsou k tomuto tématu a neuráží ostatní.


rival - živý člověk
Mácha
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: úte 19 zář 2006 6:11
Dostal: 1 poděkování

Dík

Příspěvek od Mácha »

Dík za rozumný postoj - s forama mam víc než deset let zkušeností. Zásadně platí - nepsat NIC co sem si nevyzkoušel a nevím že to funguje na 100% a tím pádem jednou nebudu za debila pokud se přijde na opak. ! A proto jednoznačně platí - svoje forum, svuj admin :) a učit JEN lidi co maj zájem - ostatní brutálně mazat ať si jdou pochybovat jinam a brát sílu jít dál jiným lidem na jiné forum, nebo nejlépe když ztichnou a nepřekážej.. Tolik závěr po 10 letech diskuzí.. Ještě jednou dík a samože pokud to někam povede i tady, rád nasměruju k cíli. Není problém:)


lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2444
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

pochybovači

Příspěvek od lajos »

Nevím nakolik to tady bylo zdůrazněno ale mazání skeptiků bude mít asi souvislost i s vlastností buňky, že v přítomnosti pochybovačů může přestat fungovat. Vypadá to sice na kostelní záležitost ale v případě orrgonové energie a jeho mimořádných vlastností nemusí být nic vyloučeno.


Uživatelský avatar
Mim
Zasloužilý člen
Příspěvky: 855
Registrován: čtv 21 zář 2006 7:41
Bydliště: Plzeň
Dostal: 3 poděkování

Joe Cell adt.

Příspěvek od Mim »

Lajosova poznámka je fakt dost dobrá. Viděl jsem všechny videa s Joe Cell a je to stejné jako u Máchy. Je to vždycky trochu míjchání hrušek s jabkama. Někde je to prezentováno jeko "orgonová" technologie a někde jako kyslíko-vodíkový generátor a pak si vyber! Přes víkend jsem postavil podobný generátor a zkoušel jeho vlastnosti. Nemám bohužel digitální foťák, jen mobil s foťákem a teď se snažím z něj fotky vydolovat. V podstatě se to chová jako na obrázcích nebo videu. Chvíli trvá "nabití buňky a tak se bubliny šíří od středu ke kraji. Při určité koncentraci se to jeví jako dost účinný bipolární elektrolyzer. Fotky pošlu během dne.
Jako přílohu přikládám foktu elektrolyzeru, který se mi osvědčil. Tahle je stažená, ale pošlu i vlastní. (jen co ten debilní telefon synchronizuji)
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2444
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

další info

Příspěvek od lajos »

Aby jste se měli v čem přehrabovat popř. si rozšířit info o Joe cell, přidávám transl. překlad z němčiny, na konci i s orig. textem o historii vývoje Joe, jak na to narazil a jak to předělával. Jsou tam přeposunuté obrázky ale nechtělo se mi s tím hrát.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2444
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

další

Příspěvek od lajos »

Doufám že Vás neotrávím ale pokud se mi bude zdát, že Vám můžu poskytnout další vyjasňující podklady tak je budu přidávat, třeba mně někdo zarazíte. Mám je asi rok v počítači a i tehdy se blbě dolovaly z příslušných adres, nevím jak dnes, nezkoušel jsem to.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Uživatelský avatar
Ondřej
Zasloužilý člen
Příspěvky: 285
Registrován: pát 22 zář 2006 10:49
Bydliště: j.Mor.
Dostal: 7 poděkování

Příspěvek od Ondřej »

Mácho, zkoušels to dát do Boeinga nebo s čím to líceš? Aha vlastně, díky implozi by lítal dozadu... Zajímalo by mě, zda existuje někdo tady v ČR, kdo by mi buňku za úplatu vyrobil. Cca na 1500ccm motor. Totiž když si představím, že zas budu shánět po všech čertech kousky trubek a všechno okolo, plus leštění, bastlení, ladění doma, tak NE E. Už tak dost zápasím s Meyerem a mám další plány, ale nemám další čas. Ale zadara bych samozřejmě jezdit chtěl! :) Takže kdo to už má doma, je seriózní a byl by ochoten? Nutech v krajním případě.
Ještě by mě zajímalo, jak vyřešit topení v autě v zimě. Napadá mě jedině vyměnit altík za výkonnější a za původní topení dát nějaké 12V 500W (42A) dvoustupňové homemade těleso. Nevyřešil to už náhodou někdo?
Ještě jedna věc mi nejde do hlavy. Když vzniká ve válci podtlak a motor má dokonce 2x větší výkon, jaktože se podtlakem neotevírají ventily? Vždyť je to úplně nelogické. Jsou konstrouvány na tlak, ne na podtlak...
A jaktože podtlak nebrzdí píst, když je ve fázi expanze?
Co se používá za chladící medium v autě? Já bych tam fiknul naftu a horní hadici k chladiči bych ještě hodně zmáčknul. To ale možná bude zbytečné, pokud dobře funguje termostat.
Jak moc motoru škodí studený provoz?

Tomu kyksnutí buňky díky negativním myšlenkám celkem věřím. Samotná myšlenka je energie která nese určitý druh informace. Pokud na nějakou věc myslím ve zlém, automaticky se ta věc obalí energií myšlenky mnou vyprodukované. Joe cell pracuje na bázi pozitivní vitální energie (orgon) a pokud k ní vysílám negativa (DOR, dead orgone), tak se rozdílné energie vzájemně neutralizují. Není to kostelničení, toky těchto energií se řídí nastavenými přírodními zákony (platí v celém vesmíru) a je jedno jestli v ně věříte. Třebas praktická magie či radionika nebo léčení na dálku techto zákonů využívá.


Uživatelský avatar
Mim
Zasloužilý člen
Příspěvky: 855
Registrován: čtv 21 zář 2006 7:41
Bydliště: Plzeň
Dostal: 3 poděkování

fotky buňky 25.6.

Příspěvek od Mim »

Posílám nějaké fotky. Další ještě budou.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Odpovědět

Zpět na „Joe Cell“