Stavba J. Cell - Akvarius1

Teoretické i praktické informace.

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
Uživatelský avatar
Aquarius1
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1195
Registrován: ned 16 pro 2007 0:43
Bydliště: Planeta Země
Dal: 5 poděkování
Dostal: 20 poděkování

Re: Stavba J. Cell - Akvarius1

Příspěvek od Aquarius1 »

Píšeš že jsi vše pročetl ale asi ne.Jinak bys věděl že vnitřní trubky jsou drženy rozporkami které se mezi ně namáčknou,nebo můžeš vyrobit plastový hřebenový kříž a do něj trubky usadit jak nahoře tak dole. Dost dobře nechápu jak tohle nemůže být někomu jasné nejen z návodů ale i z popisů píše se tam o tom dost a to nejen v této sekci. :ethink:


Věřím že v jednoduchosti bude ta pravá příčina neúspěchu dosavadního bádání,jelikož se bastlíme (a to i já) ve vymýšlení složitých mechanismů.
martin.hippo
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: sob 12 kvě 2012 9:58
Dostal: 1 poděkování

Re: Stavba J. Cell - Akvarius1

Příspěvek od martin.hippo »

Promiň, já jsem o tom celou dobu přemýšlel, a v tom návodu od Schiffera jsem to také hledal, ale nikde se výslovně nepíše něco jako "protože zarovnáváte válce v horní části, budou padat dolů, čemuž zabráníte např.....rozpěrkami, křížem atd." Měl jsem zato, že ten kříž je jen nahoře. Každopádně díky za odpověď :)


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Stavba J. Cell - Akvarius1

Příspěvek od Slavek Krepelka »

martin.hippo píše:Promiň, já jsem o tom celou dobu přemýšlel, a v tom návodu od Schiffera jsem to také hledal,
Sakra, co je to za návod? Kde je? Juknul jsem pro sichr na můj přímo od Alexe v anglině a ty plastikový hřebeny tam má. Jinak jestli Ti něco má fungovat, musíš být hodně precizní, od výběru materiálů přes obrobení, povaření, popuštění a vyleštění a vykašlat se na všechny louhový atp. vylepšování. I s tou vodou je třeba dodržet, co Alex píše. Hodně jsem si s ním svýho času pokecal po emilovi a definitivně ví, co říká. Navíc je to ještě komplikované Tebou. Člověk do výroby vkládá kus sebe a u té buně to vypadá jako dost důležité.

S laskavám pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
peta-s
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: stř 03 dub 2013 12:47

Re: Stavba J. Cell - Akvarius1

Příspěvek od peta-s »

existuje zde někdo -člověk- který Joe Cell opravdu postavil a jezdí na orgon?...nebo tady si všichni jen povídají o imaginární věci a navíc si pletou orgon s rozkladem vody???!!!!!


ivan125
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: úte 07 kvě 2013 11:27

Re: Stavba J. Cell - Akvarius1

Příspěvek od ivan125 »

Zdravím všechny a začínám se stavbou buňky.
Vycházím s návodů na Máchovu buňku a Návodu z ŽIVAENERGIE /http://www.zivaenergie.com/,kde ji prodávají již hotovou.
Ivan125@seznam.cz


ufo
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: čtv 20 čer 2013 14:03
Bydliště: ČR
Dal: 1 poděkování
Dostal: 2 poděkování

Re: Stavba J. Cell - Akvarius1

Příspěvek od ufo »

Zdravím Ivana,jenom ti doporučím ,abys nejprve začal s laboratorním vzorkem,na kterém si vyzkoušíš jakési vlastnosti celého principu a objasníš si některé principy.Je to dobré,než začneš investovat do nerezových materiálů,které jsou opravdu potřeba-nejsou nijak přemrštěně drahé,ale počítej min.4.000,- K tě to bude stát.Navíc si budeš muset pohrát s leštěním trubek,což také není jednoduchá záležitost-znám z vlastní zkušenosti.Doporučuji pro testovací laboratorní verzi alespoň tři soustředné nerez trubky-minimálně stejného chemického složení a pokud možno nemagnetické-síla stěny okolo 1-2mm.Celkem snadno dostupné jsou trubky od d=10mm a pak soustředně větší průměry-obecně pro pokusy na mezeře "kondenzátoru" zatím nezáleží.Jako rozpěrné bloky mezi válce se velice dobře osvědčily gumové(ne silikonové) kuchyňské stěrky (to co má mamča doma na těsto).Tahle verze nepotřebuje spodní podpěru a dobře se na ní bádá.Pozor-při zapojení naSS napětí-stačí autobaterie-do 14V=, se začínají uvolňovat plyny a vznikají všude popsané bubliny.Pokud budeš zkoušet je zapálit,a to určitě zkusíš,tak dej bacha-postupně to střílí čím dál víc-hlavně to nikdy nesmíš uzavřít a snažit se to zapálit na konci na nějakém výstupu!!!!!Může ti to zdemolovat laboratoř a to nemluvím o tvé vizáži!!!Vodu nepoužívej destilku-nemá to cenu-nebudeš mít výsledky.Zkus jednoduše dešťovku,nebo vodu ze studny-krásně to funguje,akorát budeš pořád sbírat hnědou břečku z povrchu,ale stojí to za to!V žádném případě nepřidávej žádné chemikálie-zničíš si buňku!Toliko z mých zkušeností z laborky-na podzim,až bude čas ,začnu vyrábět skutečnou ,kterou už mám připravenou a chci vyzkoušet vyvíječ HNO.
Toliko z mých zkušeností-přeju hodně štěstí a úspěchu!
Zdraví -UFO-


Peter11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 394
Registrován: ned 05 dub 2015 21:59
Dal: 85 poděkování
Dostal: 173 poděkování

Re: Stavba J. Cell

Příspěvek od Peter11 »

Jako u všech konstrukcí byla obrácena pozornost na nepodstatné věci a ty dotaženy do absurdnosti. V žádném z popisů kolujících na internetu není uvedeno k čemu vlastně jednotlivé části slouží, dokonce ta nejdůležitější věc není uvedená nikde. K čemu ve skutečnosti "buňka" slouží, proč tam je hliníková trubka jako vedení a hlavně co mezi "buňkou" a trubkou chybí.
O žádné tajemné energie nejde.


Odpovědět

Zpět na „Joe Cell“