Elektrokolo

Vše o alternativních zdrojích energie.

Moderátor: rival

Odpovědět
martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

Re: Elektrokolo

Příspěvek od martin11 »

Kouzlo elektro...pohonu je v té elektřině, kterou ze sítě koupíš za minimální peníz....vyrábět elektřinu na kole pro toto kolo je ... :bhead: ...to si rovnou dej na kolo malý motorek..a budeš na tom energeticky lépe :baby: jedině snad, jako záložní zdroj pro delší cesty....
myslím, že ale takové kolo postrádá smysl :idea: :pivko: martin11 :D


... věřím, že se " TO " povede ......
JanDeklas
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: sob 19 kvě 2018 9:20

Re: Elektrokolo

Příspěvek od JanDeklas »

Zdravíčko, když tady tak pročítám ty komentáře, vzpomínám si na své první elektrokolo někdy v devedesátých letech, no žádná sláva to nebyla, spíš hrůza. Před časem jsem se k tomu vrátil a koupil jsem si elektrokolo od této společnosti a nemůžu si ho vynachválit, jsem moc spokojený.


sgt. belek
Stálý člen
Příspěvky: 39
Registrován: pát 29 bře 2013 11:09
Dal: 3 poděkování
Dostal: 13 poděkování

Re: Elektrokolo

Příspěvek od sgt. belek »

martin11 píše:Kouzlo elektro...pohonu je v té elektřině, kterou ze sítě koupíš za minimální peníz....vyrábět elektřinu na kole pro toto kolo je ... :bhead: ...to si rovnou dej na kolo malý motorek..a budeš na tom energeticky lépe :baby: jedině snad, jako záložní zdroj pro delší cesty....
myslím, že ale takové kolo postrádá smysl :idea: :pivko: martin11 :D
Pořád se do kanystru benzínu vejde víc energie než do stejného objemu akumulátorů.


.
Xaver
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 28 kvě 2020 17:31

Re: Elektrokolo

Příspěvek od Xaver »

Nově jsem si kolo pořídil, jakou máte zkušenost, že baterie vydrží?


Antonin
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: úte 14 črc 2020 15:05
Dostal: 2 poděkování

Re: Elektrokolo

Příspěvek od Antonin »

Já už mám najeto na baterii přes 1000 km, zatím nepociťuji, že by kapacita byla nějak výrazně nižší a nijak mě to neomezuje ani nemusím plánovat kratší výlety. Je pravda, že většinou jezdím ale kolem 15-25 kilomtetrů..


Osobní trenér pro firmu Onefit
Odpovědět

Zpět na „Jak na to...“