QEG - Quantum Energy Generator

Vše o alternativních zdrojích energie.

Moderátor: rival

lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2444
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

Re: QEG - Quantum Energy Generator

Příspěvek od lajos »

Prej v alžírsku dostali z generátoru 3kW při 650W vstupu


Uživatelský avatar
Barbucha
Zasloužilý člen
Příspěvky: 611
Registrován: sob 19 črc 2008 2:10
Bydliště: Praha
Dal: 5 poděkování
Dostal: 61 poděkování

Re: QEG - Quantum Energy Generator

Příspěvek od Barbucha »

lajos píše:Prej v alžírsku dostali z generátoru 3kW při 650W vstupu
:P pošli nějaký odkaz. :ethink:


Já to říkám pořád / neřád /, nejhorší jsou trpaslíci, všude vlezou a strašně se množí, jo ještě taky ten divnej němec co nám všechno skovává.
neogen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: pon 09 čer 2014 7:35

Re: QEG - Quantum Energy Generator

Příspěvek od neogen »

To je pořád o tom samém, výpočet vycházející z hodnot peak to peak, který už i zde byl uveden na pravou míru. 3 KW a 6 žárovek po 50 W


Uživatelský avatar
Barbucha
Zasloužilý člen
Příspěvky: 611
Registrován: sob 19 črc 2008 2:10
Bydliště: Praha
Dal: 5 poděkování
Dostal: 61 poděkování

Re: QEG - Quantum Energy Generator

Příspěvek od Barbucha »

neogen píše:.........3 KW a 6 žárovek po 50 W
:ethink: nevím, nevím, už je to dlouho, ale ve škole nás učili 6*50=300 a kde je ta poslední nula do oněch 3KW, nevýznamná nula bývá. alespoň podle zvyku, na začátku čísla, ne na konci? :enaughty: :roll:


Já to říkám pořád / neřád /, nejhorší jsou trpaslíci, všude vlezou a strašně se množí, jo ještě taky ten divnej němec co nám všechno skovává.
lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2444
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

Re: QEG - Quantum Energy Generator

Příspěvek od lajos »

Snažím se hledat různé fóra a novější info o zkouškách až to beru každý den s novým rozběhem co se týče stránek, tak že je neukládám. Tady http://translate.googleusercontent.com/ ... G6d1MxEMyw jsem narazil na nějaké teoretické výpočty na mini qeg, je to i stranslátorem ale je to klasická stránka be-do.com.
Bavte se


lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2444
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

Re: QEG - Quantum Energy Generator

Příspěvek od lajos »

Na tom be-do.com je o qeg a mini qeg dost, byl tam návrh ze dvou MOT traf a nějaké obrázky kde bych už rád byl také
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Uživatelský avatar
Barbucha
Zasloužilý člen
Příspěvky: 611
Registrován: sob 19 črc 2008 2:10
Bydliště: Praha
Dal: 5 poděkování
Dostal: 61 poděkování

Re: QEG - Quantum Energy Generator

Příspěvek od Barbucha »

lajos píše:Na tom be-do.com je o qeg a mini qeg dost, byl tam návrh ze dvou MOT traf a nějaké obrázky kde bych už rád byl také
Tohle vypadá docela srandovně, nepíše tam jestli to něco dává? :smoke:


Já to říkám pořád / neřád /, nejhorší jsou trpaslíci, všude vlezou a strašně se množí, jo ještě taky ten divnej němec co nám všechno skovává.
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Hračka na pasece

Příspěvek od A(&F) »

Mimo téma (offtopic)
adam.benda píše:Ale taky už jsem párkrát narazil na situaci, kdy zdánlivě vypadající "nesmysl" nebo podvod vedl k pochopení úplně jiných věcí, do té doby neviděných.
... tak proč, Adame, rovnou nevyzkoušíš něco, co se tváří alespoň "trochu vědecky" ... ;) ... třeba to na videu níže má při 12V výkon minimálně 60W ... :D :D ...

[youtube][/youtube]

... jinak moc nádherná anglina ... skoro jako by to namluvil sám převeliký M.C. Milosh ... :laugh: :laugh: :laugh: ... ...

... :bye: ... Anri ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
django1
Zasloužilý člen
Příspěvky: 317
Registrován: úte 29 kvě 2012 6:38
Dal: 4 poděkování
Dostal: 60 poděkování

Re: QEG - Quantum Energy Generator

Příspěvek od django1 »

Danykovo video ze sekce " inženýrský humor " :DD pod jedním jeho videem je v diskuzi : " sound like a terorist "


Zkus se podělit o své zkušenosti namísto hlásání své pravdy. Jsem huhu
Uživatelský avatar
adam.benda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1726
Registrován: čtv 15 bře 2007 12:03
Bydliště: Praha
Dal: 151 poděkování
Dostal: 258 poděkování

Hračka na pasece a maník s trafem k tomu

Příspěvek od adam.benda »

Mimo téma (offtopic)
A(&F) píše:... tak proč, Adame, rovnou nevyzkoušíš něco, co se tváří alespoň "trochu vědecky" ... ;) ... třeba to na videu níže má při 12V výkon minimálně 60W ... :D :D ...
Snažil jsem se vypíchnout už na začátku, že má snaha o repliku vychází z toho, že je to práce tak na 2 minuty. :) Oproti tomu to Tvoje zrezonované trafo (včetně jeho shánění) tak rychle nepřipravím. Když mi to podsouváš, vyzkoušíš to sám? Jen tak z hecu? :D

Je docela pekelné, jak velkou baterii by musel v tom jádru mít zalitou, aby se to tolik rozsvítilo (i s tím, že to svítí pulzně). Ale opravdu nevím, co tenhle maník má schovanýho pod tou dlažbou, takže by to mělo být na někom z nás.... ;)


Uživatelský avatar
Barbucha
Zasloužilý člen
Příspěvky: 611
Registrován: sob 19 črc 2008 2:10
Bydliště: Praha
Dal: 5 poděkování
Dostal: 61 poděkování

Re: Hračka na pasece

Příspěvek od Barbucha »

A(&F) píše:[youtube][/youtube]
... jinak moc nádherná anglina ... skoro jako by to namluvil sám převeliký M.C. Milosh ... :laugh: :laugh: :laugh: ... ...
... :bye: ... Anri ...[/offtopic]
Pokud se prolítnete po youtube v sekci freeenergy, tak zjistíte, že člověk s touto nezaměnitelnou angličtinou předvádí jen samé genitální vynálezi jako tento. Se divím, že při jeho genitalitě ještě nezveřejnil meziplanetární dopravní prostředek létající rychlosti mnohonásobně větší než je rychlost světla. Jóóó, mytomanie nabývá různých podob. Chudáček, plaváček. :baby: :bye:
P.S. to písmenko t není překlep. :laugh:


Já to říkám pořád / neřád /, nejhorší jsou trpaslíci, všude vlezou a strašně se množí, jo ještě taky ten divnej němec co nám všechno skovává.
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

QEG

Příspěvek od Palo »

Čaute, domnívám se, že QEG pracuje s magnetickým polem Země - může tedy i záležet na natočení přístroje, co se týče pólů. Zkrz kombinaci cívek a kondenzátorů se energie zřejmě kupí... Taktéž se domnívám, že zkrz umístění cívek nedochází k brždění rotace při odběru (ale už netvrdím, že nakumulovaná el. energie při odběru nemizí).
Když jsem zkoumal schéma, došel jsem k závěru, že samotný vehikl není "krmený" žádnou elektrikou... Schéma je z tohoto hlediska poněkud chaotické a není to z prvního pohledu vidno (pro takovýho antitalenta jako jsem já), jelikož se následně po přepnutí krmí rotátor (chápej motorek), který byl prvotně krmen z jiného zdroje. Pokud bychom místo rotátoru použili šlapadla společně s částí jízdního kola, kde jaký kutil by zajásal, že má energii zadara...
Ve výsledku zjistíte, že vyjde úplně nastejno si udělat cívku libovolné velikosti a rotovat s ní tak, aby "požírala" el. mag. Země a konvertovala ji (díky té rotaci) na el. proud...

Věřím tomu, že jedinci, který bude mít okolo sebe vícero magnetického smogu, to bude fungovat o poznání lépe, ale zas el. hodiny na jeho baráku se nebudou točit o nic méně než poleze z výstupu QEGu, pokud nebude mít jiný el. mag. zdroj nezapojený na jeho el. hodiny.

Když jsem počítal náklady na vyhotovení QEGu v původní doporučované velikosti, vyšlo mi to zhruba na 80 tisíc Kč. Ikdyž bych na to měl, nezainvestoval bych. To už si za menší cenu radši kupoupím fotovoltaiku, tam si budu jistější, že bude fungovat...

No... Kdesi jsem se dozvěděl, že Putin (ruský présidend) dostal od ofónů návod na korektní free energy mašínu a jde mu hlavně o to, aby se nic takového nedostalo k amíkům... Co z toho plyne? No že žádný free energy mašinfítor prostě na Enternetu nenajdete (včetně tohoto fóra)... Máte radost? Hledejte neco na papíře nebo něco funkčního u nějakýho soukromníka...

Nu což... Tímto nabízím (řekněme i finanční) podporu člověku (který pochopitelně musí mlčet), a chce aby free energy přístroje používali lidé (slušní a poctiví), a ne paskřivci zvrchu... Kontakt na mě - SZ.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
tichys
Stálý člen
Příspěvky: 87
Registrován: pon 13 úno 2012 17:33
Dal: 65 poděkování
Dostal: 27 poděkování

Re: QEG

Příspěvek od tichys »

Palo píše:... Co z toho plyne? No že žádný free energy mašinfítor prostě na Enternetu nenajdete (včetně tohoto fóra)... Máte radost? Hledejte neco na papíře nebo něco funkčního u nějakýho soukromníka...
:eclap:


lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2444
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

Re: QEG - Quantum Energy Generator

Příspěvek od lajos »

Palo jak si přišel na to že QEG sovysí s magnetickým polem Země? Ze schematu i z principu plyne že se jedná o rezonanční efekt LC obvodu.


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: QEG - Quantum Energy Generator

Příspěvek od Palo »

lajos píše:Palo jak si přišel na to že QEG sovysí s magnetickým polem Země? Ze schematu i z principu plyne že se jedná o rezonanční efekt LC obvodu.
Jak jsem psal, prakticky není ničím krmený (žádný zdroje el. energie). Tzn. někde ten magnetizmus do něho musí jít zvenku... Logika říká magnetické pole Země. Nevěřím, že by v efektu rezonančního LC obvodu sama od sebe vznikala el. energie (to by se už dávno profláklo). Rychlost je třeba dle mého názoru vyladit na rezonanci LC obvodu, ať už je frekvence jakákoliv (v závislosti na parametrech cívek a kondenzátorů). Pokud uvažuji dále, je možné, že čím více se kupí energie v cívkách a kondenzátorech, tím má přístroj větší schopnost odebírat mag. pole Země z okolí. Tohle je můj osobní názor... No jakožto nepříliš zkušený jedinec věřím tomu, že je možné, že je to jinak...
Kolikrát se už stalo, že někdo popisuje nějaký přístroj, okolo samá duchařina apod. a pak se zjistí, že jde o primitivní principy, zvlášť, když to někdo vyzkouší a zjistí co a jak...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Odpovědět

Zpět na „Jak na to...“