Elektret - Baterie využívající pole země

Vše o alternativních zdrojích energie.

Moderátor: rival

Odpovědět
Uživatelský avatar
Marteen
Stálý člen
Příspěvky: 86
Registrován: pát 14 zář 2007 19:42

rok o nicom.

Příspěvek od Marteen »

prvy prispevok k tejto teme bol: st 07 červen 2006 10:56
dnes je:ne 21 říjen 2007 17:10


Celkom rok a 4 mesiace a zatial ziadny test?
O com to tu je ked patent je jasny?


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

skener

Příspěvek od Palo »

Jojo, skener nedáváš pozor, ale to je normální, já taky někdy ne :) a třeba i tady v tomhle vlákně :)

Jednak jsem psal, kde jsem sehnal karnaubský vosk, a taky jsem psal, že pouze kombinuji vosky bez PbO.

Je pravda, že tu míchám hrušky s jabkama - míchám kombinaci vosku z jednoho patentu a do toho chci dávat PbO, což je druhý patent... Něco mi říká, že pokud to bude fungovat, tak tahle kombinace by mohla být ta pravá...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

kV zdroj

Příspěvek od Palo »

Jo a Edgar má 30 kV zdroj, takže by to mělo být v poho...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2444
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

skener, mdz

Příspěvek od lajos »

Jste takové zvláštní zvířátka?! Není to patent pouze návrh(zajímavé-jedna paní povídala).
Fakt zvláštní, lidé?! Patent, nepatent oni zřejmě na něco nárok mají!!
Já se vám divím, členové fóra, proč jim ty informace nevydáte, přece vás o to žádají??!! Jste fakt hnusní, že těm žadatelům, třeba z prdele nevyhovíte, opravdu jste tak ošklivý že se na Vás nemůžu ani dívat.
Někteří žadatelé, třeba z prdele, již dávno mohli mít doma nějaký monočlánek na kV(jak jinak na furt) a vy jim v tom nějak pořád bráníte, aby jste se nedostali až do slovenského parlamentu s tou stížností? to by byl průser??!!
A mdz, zřejmě budem muset přiznat skluz plánu výsledků- fakt pánové málo se snažíte, málo scháníte a málo uvolňujete tu volnou energii, pokud Vám to nevychází od někud v malém (NEZAPÁLENÉM ) množstvý??
Fakt z některých dotazů, nároků a příspěvků mám jen od čtení vyrážku, asi budu muset na kožní, ještě že mně nevidíte.


habana

Re: skener, mdz

Příspěvek od habana »

lajos píše:Jste takové zvláštní zvířátka?! Není to patent pouze návrh(zajímavé-jedna paní povídala).
Fakt zvláštní, lidé?! Patent, nepatent oni zřejmě na něco nárok mají!!
Já se vám divím, členové fóra, proč jim ty informace nevydáte, přece vás o to žádají??!! Jste fakt hnusní, že těm žadatelům, třeba z prdele nevyhovíte, opravdu jste tak ošklivý že se na Vás nemůžu ani dívat.
Někteří žadatelé, třeba z prdele, již dávno mohli mít doma nějaký monočlánek na kV(jak jinak na furt) a vy jim v tom nějak pořád bráníte, aby jste se nedostali až do slovenského parlamentu s tou stížností? to by byl průser??!!
A mdz, zřejmě budem muset přiznat skluz plánu výsledků- fakt pánové málo se snažíte, málo scháníte a málo uvolňujete tu volnou energii, pokud Vám to nevychází od někud v malém (NEZAPÁLENÉM ) množstvý??
Fakt z některých dotazů, nároků a příspěvků mám jen od čtení vyrážku, asi budu muset na kožní, ještě že mně nevidíte.
Fak se začýnám stydět Lajošu za to, že ne su Maďar.
Fak.
Na svoju materu prysahámmmmm...

P. S. stejně budu muset asy ale taki na kožní :roll: :roll:


Uživatelský avatar
sano
Zasloužilý člen
Příspěvky: 942
Registrován: stř 08 úno 2006 23:48
Dostal: 18 poděkování

lajos, habana

Příspěvek od sano »

pridávam sa, na kožné pôjdem aj ja.
asi máme rovnaké videnie niektorých problémov.


Uživatelský avatar
Marteen
Stálý člen
Příspěvky: 86
Registrován: pát 14 zář 2007 19:42

bla bla...

Příspěvek od Marteen »

Dlho robim testy s volnou energiou ale zatial sa mi nepodarilo postavit zariadenie, ktore ma COP>1. (Tepelne Cerpadlo,Vietor,Slnko nepocitam).
Ked som zacal citat toto forum tak sa tesil, konecne niekto ukaze, ze volna energia sa da zachytit a pouzit.
Nepotrebujem navod ako to treba postavit . "Navodov" je vsade plno. Chcem len vediet, ze existuje skupina ludi, ktora dokaze demonstrovat uspechy a ukazat svetu, ze nas tu niekto cely cas taha za nos!

Nechcem nikoho urazit ale zatial ste ukazali svetu, ze tu dokazete kecat o tom kde kupit vosk.

Berte to ako konstruktivnu kritiku!


lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2444
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

mdz

Příspěvek od lajos »

Tak že seš ve správné skupině, pouze zatím výsledek-skupina:mdz- je 1:1


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Sakra asi se na to vyse®u :)

Příspěvek od Palo »

Hmm, to je zajímavé... Celý rok je ticho a jakmile někdo ukáže, že se něco děje, tak se tady začne nadávat, že se tu za celý rok nic neudělalo...

Nějak už nemám chuť sem dál psát...

Kdo chce vědět, jak to vypadá, tak mi napište. Jo, ještě malá drobnost - nebudu odpovídat těm, se kterými jsem se dosud ještě osobně nesetkal.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Marteen
Stálý člen
Příspěvky: 86
Registrován: pát 14 zář 2007 19:42

Příspěvek od Marteen »

Ospravedlnujem sa, zabudnite na mna...


Zatial XXX

Re: Sakra asi se na to vyse®u :)

Příspěvek od Zatial XXX »

Palo píše:Hmm, to je zajímavé... Celý rok je ticho a jakmile někdo ukáže, že se něco děje, tak se tady začne nadávat, že se tu za celý rok nic neudělalo...

Nějak už nemám chuť sem dál psát...

Kdo chce vědět, jak to vypadá, tak mi napište. Jo, ještě malá drobnost - nebudu odpovídat těm, se kterými jsem se dosud ještě osobně nesetkal.
Možno by stačilo využiť na to galériu... Akosi sa na ňu zabúda, galéria zíva prázdnotou a potom vznikajú dohady hodné Baróna Prášila.


skener
Stálý člen
Příspěvky: 50
Registrován: ned 16 zář 2007 12:02

Příspěvek od skener »

No a je to jasne zase sa tu zacina tvorit cierna diera a ludia sa zacinaju zase uzatavrat mimo éter proste to nechápem ale dobre ja svoje slovo držím som zase o mikro posunutý aj ked to bude este chvýlu trvať mojej baterky pripadne toho čo višlo z mojej snahy sa tu dočkáte

po mne tu diera nezostane.

Inak dik za pomoc s presným prekladom :(


Uživatelský avatar
adam.benda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1726
Registrován: čtv 15 bře 2007 12:03
Bydliště: Praha
Dal: 151 poděkování
Dostal: 258 poděkování

8-l

Příspěvek od adam.benda »

Mám mimo provoz internet, musím se připojovat improvizovaně, ale vidím, že jsem o moc nepřišel.. některý kecy jsem mohl přečíst skutečně kdykoliv jindy... Pravděpodobně bychom měli být vstřícní k našim pánům doktorům a varovat je, že bude pravděpodobně nával na kožním oddělení... ..taky začínám mít na držce cosi.... :| Asi dnes opět nevydržím, nenapsat něco jako "souhrn"...:

- pokud se vám nezdá naše tempo nebo naše počínání, navštivujte jiné vlákna, nebo lépe, jiná fóra!! a nese**e mě (/nás) !! Každý tu dělá jak chce, umí a stíhá!!!

- Palo a ostatní, podobně pohoršení.., vykašlete se na "nepříznivé vlivy" toho fóra... chtěl bych váš požádat, abychom všichni došli na kožní a hodily vybombardovanou pleť na tváři za hlavu.. a zkrátka v pohodě jeli dál... je to možná škoda, omezit účast na fóru kvůli pár jedincům... ok?

Jinak už jsem z toho tady tak zblbnej, že už ani nevím, jestli volat do tý firmy kvůli voskům... :| ..prostě tam zavolám, alespoň si zase s někým novým pokecám..... :)


lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2444
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

kožní

Příspěvek od lajos »

Tak že se trochu pročistil vzduch-skener má u mně bod.


Uživatelský avatar
adam.benda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1726
Registrován: čtv 15 bře 2007 12:03
Bydliště: Praha
Dal: 151 poděkování
Dostal: 258 poděkování

ACER TRADE: přír. včelí vosk

Příspěvek od adam.benda »

Tak jenom pro informaci..:
Společnost ACE TRADE, do kterém jsem dneska volal, jak jsem slíbil, má k dispozici přírodní včelí vosk buďto žlutý nebo bělený. Cena je přibližně 200 CZK/kg, což si myslím, že je docela ok..
Mají mi ještě poslat elektronický katalog a dokonce i vzorky vosků poštou.


Odpovědět

Zpět na „Jak na to...“