Elektret - Baterie využívající pole země

Vše o alternativních zdrojích energie.

Moderátor: rival

Odpovědět
Markus
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: čtv 13 zář 2007 6:16
Bydliště: Brno

forever batery

Příspěvek od Markus »

Našel jsem patent ve kterém se tvrdí, že se jedná o "věčnou" baterii.
Ví o tom někdo něco. Zdá se, že je to vcelku jednoduché zařízení, dvě křížem propojené indukční cívky nebo tak něco.
Přidávám patent k nahldnutí.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Má-li se změnit svět, musí se změnit myšlení ...
skener
Stálý člen
Příspěvky: 50
Registrován: ned 16 zář 2007 12:02

Re: ACER TRADE: přír. včelí vosk

Příspěvek od skener »

adam.benda píše:Tak jenom pro informaci..:
Společnost ACE TRADE, do kterém jsem dneska volal, jak jsem slíbil, má k dispozici přírodní včelí vosk buďto žlutý nebo bělený. Cena je přibližně 200 CZK/kg, což si myslím, že je docela ok..
Mají mi ještě poslat elektronický katalog a dokonce i vzorky vosků poštou.
Bravo mas u mna plus hned ti ho pridam a este niečo a čo ten kara vosk. Či som zase niečo nepochopil ?


skener
Stálý člen
Příspěvky: 50
Registrován: ned 16 zář 2007 12:02

Příspěvek od skener »

A este ozaj čosi. Už som sa s kontaktoval s dalsimi ludmi jedným čo vie niečo s chémie a dal som mu zohnat niečo s toho čo sa podobá na karbid wolfram takze pokusim sa este tento týzden ja uz zakúpit niekde ten karna wosk len neviem kde.

A potom kontaktujem posledného človeka ktorý bude mať k tomu čo povedať vysokokvalifikovaného v odbore fyziky.

Takže moj plan postupu.

1. Zakupit ten karna wosk (cisto prírodný) aj ked som sa to uz pytal ale aj tak este posledný raz mozte tu teda napisať všetko čo sme zistili kde sa to dá konkrétne zohnať dakujem

2. hned potom kontaktujem chemika ako je na tom náš hlavný materiál

3. Ked bude aj vosk aj matroš ideme za fyzikom prediskutovat postup ostatné časti zdroj napájanie miesto pokusu a ostatné detajli.

4. Samotný pokus

5. Umiestnenie výsledkov na Toto forum.


Tak toto je plan a ako som uz spomýnal určiťe sa neskončí na bode 4 ako sa to tu stáva. O priebehu a stave budem informovať.

Len este ak možem ja som totižto uplne jalový s fizyky chémie strojariny atd... teda mám največšie predpoklady na úspech lebo niesom zaťažený predsudkami o tomto prístroji ktoré by pramenili z mojých poznatkou.

Tak jedná otázočka ten prud sa má použiť pri stuhnutý ale ak som dobre videl tak večinou je vosk v tuhom stave a to ho mám teda teplom v nejakej nádobke roztaviť a zmiešať s príslušným práškom potom ho dat na prud kým stuhne ? Alebo je original karna vosk tekutý ? alebo je to uplne inač za každú informáciu vopred dakujem.


Uživatelský avatar
adam.benda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1726
Registrován: čtv 15 bře 2007 12:03
Bydliště: Praha
Dal: 151 poděkování
Dostal: 258 poděkování

Re: ACER TRADE: přír. včelí vosk

Příspěvek od adam.benda »

skener píše:Bravo mas u mna plus hned ti ho pridam a este niečo a čo ten kara vosk. Či som zase niečo nepochopil ?
ACE TRADE má k dispozici pouze přírodní včelí vosk, podle toho, co říkali. Ale slíbili mi katalog a vzorky, takže se ještě uvidí... Jakmile budu katalog mít, pošlu ho sem. :good:


lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2444
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

skener

Příspěvek od lajos »

Již sám se stydím ozvat se, zas moje blbé připomínky, bylo řečeno snad i přímo tobě že karnaubský vosk je popsaný na začátku vlákna(vpravo dole na této stránce musíš kliknout na stránku číslo 1), mělo by to být nějaký palmový produkt a ty se tady na konci vlákna tetelíš nadšením že ho jdeš schánět a ještě nevíš kde(včelí vosk není karnaubský vosk). No někdo z nás je v Alence říši divů, asi já. Ty asi nemáš přístup na internet? Jen na tento fórum.
Doufám že se vymluvíš na to, že jsi chtěl nás navnadit nebo co.
Připadáš mi jako když padáš do stavu hluboké demence a hned potom do roly vyspělého výzkumníka-klobouk dolů.
Možná že jednou tu svoji držku zavřu, jen nevím kdy to bude?


tbest
Zasloužilý člen
Příspěvky: 444
Registrován: čtv 11 led 2007 0:55
Dostal: 1 poděkování

Věčná baterie

Příspěvek od tbest »

Nejsem ji úplně jist, ale možná to trochu souvisí s vaším tématem. Jako pokus to vypadá jednoduše...
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

PbO, vosk a kalafuna

Příspěvek od Palo »

Zdravím vespolek panáčci :)

Takže měl bych pro vás zajímavý poznatek - mezi tím, co jsem zkombinoval ty vosky s kalafunou a později PbO, jsem za pomocí přítele chemika zjistil, že pokud smíchám PbO s něčím, co má nenasycené kyseliny (jestli jsem to správně pobral), PbO s němi začne reagovat a vznikne něco jako mýdlo. U Wolframu, ať už by šlo o oxid nebo karbid, by tato věc nastat neměla.

Předpokládám, že nenasycené kyseliny budou hlavně v té kalafuně, ale jestli jsou ve voscích, nevím...

Možná, že pokud byste měli přesný poměr k míchání, tak by se vám to nezdrclo jako mě, já postupně dosypával a domíchával... Tzn. mít přesný poměr, rychle zamíchat a... ...dát na elektriku... :)


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Věčná baterie

Příspěvek od Palo »

tbest píše:Nejsem ji úplně jist, ale možná to trochu souvisí s vaším tématem. Jako pokus to vypadá jednoduše...
Překladač...
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
tbest
Zasloužilý člen
Příspěvky: 444
Registrován: čtv 11 led 2007 0:55
Dostal: 1 poděkování

Re: Věčná baterie

Příspěvek od tbest »

Také jsem to zkoušel translátorem, ale je to trochu k pousmání. Bude-li zájem, mohl bych požádat svoji drahou polovičku, která vládne jazykem anglickým, ba i na Pc píše mnohem rychleji a dát sem logičtější překlad :D


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Věčná baterie

Příspěvek od Palo »

tbest píše:Také jsem to zkoušel translátorem, ale je to trochu k pousmání. Bude-li zájem, mohl bych požádat svoji drahou polovičku, která vládne jazykem anglickým, ba i na Pc píše mnohem rychleji a dát sem logičtější překlad :D
Jo, občas se taky docela řehtám :D Třeba překlady adres - Vepřovice apod. :D

Já to sem dávám alespoň pro to, že někdo amícky ani nežbleptne, tak aby tu bylo aspoň něco...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Marteen
Stálý člen
Příspěvky: 86
Registrován: pát 14 zář 2007 19:42

PMMA

Příspěvek od Marteen »

PMMA - Plexisklo

Hustota ISO 1183 1,19 g/cm3
Mechanické vlastnosti
Napětí na mezi kluzu ISO 527 63 MPa
Tažnost ISO 527 >80 %
E-Modul pružnosti v tahu ISO 527 2400 MPa
Tvrdost podle Brinella ISO 2039-1 110 MPa
Norma pro Tvrdost podle Brinella H358/30
Tvrdost Shore (A/D) nebo Rockwell (R/L/M) ISO 868, ISO 2039-2 M70 -
Elektrické vlastnosti
Permitivita při 50 Hz IEC 60250 3,0 -
Permitivita při 1 MHz IEC 60250 2,9 -
Dialektrický faktor ztrát při 50 Hz IEC 60250 9 1E-4
Dialektrický faktor ztrát při 1 MHz IEC 60250 100 1E-4
Průrazová pevnost IEC 60243-1 30 kV/mm
Síla pro průrazovou pevnost 1,0 mm
Specifický průrazový odpor IEC 60093 >1013 Ohm · m
Povrchový odpor IEC 60093 1015 Ohm
Odolnost vůči plazivým proudům CTI IEC 60112 275 -
Teplotní vlastnosti
Tepelná vodivost DIN 52 612 0,21 W/K m
Koeficient délkové roztažnosto|příčný ISO 11359 70 10-6/K
Teplota tavení popř. zesklovatění ISO 11357 148 °C
Tvarová stálost za tepla A ISO 75 HDT/A (1.8 MPa) 129 °C
Tvarová stálost za tepla B ISO 75 HDT/B (0,45 MPa) 136 °C
max. teplota krátkodobá 140 °C
max. teplota dlouhodobá 125 5) °C
min. teplota použití -100 °C
Uváděné hodnoty jsou pouze orientační , mění se v závislosti na okolním prostředí a provedení desky.


skener
Stálý člen
Příspěvky: 50
Registrován: ned 16 zář 2007 12:02

Re: Věčná baterie

Příspěvek od skener »

tbest píše:Také jsem to zkoušel translátorem, ale je to trochu k pousmání. Bude-li zájem, mohl bych požádat svoji drahou polovičku, která vládne jazykem anglickým, ba i na Pc píše mnohem rychleji a dát sem logičtější překlad :D
Záujem by určiťe bol pretože základ všetkého sú kvalitné podklady.


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Věčná baterie

Příspěvek od Palo »

skener píše:
tbest píše:Také jsem to zkoušel translátorem, ale je to trochu k pousmání. Bude-li zájem, mohl bych požádat svoji drahou polovičku, která vládne jazykem anglickým, ba i na Pc píše mnohem rychleji a dát sem logičtější překlad :D
Záujem by určiťe bol pretože základ všetkého sú kvalitné podklady.
Ok, pokud nemám dávat překlady překladačem, stačí říct...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
skener
Stálý člen
Příspěvky: 50
Registrován: ned 16 zář 2007 12:02

Re: Věčná baterie

Příspěvek od skener »

Palo píše:
skener píše:
tbest píše:Také jsem to zkoušel translátorem, ale je to trochu k pousmání. Bude-li zájem, mohl bych požádat svoji drahou polovičku, která vládne jazykem anglickým, ba i na Pc píše mnohem rychleji a dát sem logičtější překlad :D
Záujem by určiťe bol pretože základ všetkého sú kvalitné podklady.
Ok, pokud nemám dávat překlady překladačem, stačí říct...
Ja som to vobec nemyslel takto podla mna preklady prekladačom su podla mna dobre na to že človek ked si ich prečíta nič poriadne sa nedozvie ale urobý si celkový obraz o tom čo sa tam píše a može si urobiť obraz či sa mu to zide alebo su to len sprostosti. A ked zisti ze su tam dobre veci ktore by sa mohli hodiť tak podla mna vtedy je čas na poriadny preklad aby teda bolo uplne jasne o co tam a nedochádzalo k omilom z nesprávneho prokladu prekladačom atd.

Ci zle hovorím ?


skener
Stálý člen
Příspěvky: 50
Registrován: ned 16 zář 2007 12:02

Příspěvek od skener »

Mozno sa na man zase koli niecom unastvete aleb oze to uz niekto ukazoval ale na tej akoze jeho stranke je presne toto v original zenní a vyzerá to tak že jeho rodina si stále udržiava tento patent

Kód: Vybrat vše

http://www.qualight.com/petro/battery.htm
Ak to nahodou este niekto nevidel tak som sa k tomu dotal tak ze som si dal na jeho stranke vyhladat battery a naslo 14veci mozo aj nieco s toho ostatneho by sa mohlo hodit


Odpovědět

Zpět na „Jak na to...“