Zachovat poznatky od ElabsVracov ?

Sem jsou přesouvána "spící" a uzamčená témata. Spící témata je možné opětovně probudit k životu...
Zamčeno

Zachovat poznatky od ElabsVracov ?

Ano, byly pro mne přínosem.
9
90%
Ne.
1
10%
Je mi to jedno.
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasů: 10

Uživatelský avatar
rival
Hlavní admin - živý člověk
Příspěvky: 1220
Registrován: stř 16 lis 2005 9:44
Bydliště: severní­ čechy
Dal: 14 poděkování
Dostal: 226 poděkování
Pohlaví:
Kontaktovat uživatele:

Zachovat poznatky od ElabsVracov ?

Příspěvek od rival »

Tak se nám to ve fóru nějak vyhrotilo a Milan si sám smazal všechny své příspěvky. Což je myslím velká škoda... a docela tím utrpěla i přehlednost fóra. Každý má právo smazat své příspěvky. My s tím můžeme v případě zájmu udělat následující. Můžeme se pokusit příspěvky zrekonstruovat a nasledně přeformulovat vlastníma slovama. Já sám nemám úplně vše. Takže pokud si někdo stránky z fóra průběžně ukládal, může mne kontaktovat a domluvíme se, co ještě schází. Je to jen můj návrh... Budu rád, když se k němu vyjádříte.
Naposledy upravil(a) rival dne sob 08 dub 2006 2:58, celkem upraveno 2 x.


rival - živý člověk
Uživatelský avatar
sano
Zasloužilý člen
Příspěvky: 942
Registrován: stř 08 úno 2006 23:48
Dostal: 18 poděkování

re.rival

Příspěvek od sano »

Myslím, že by sme sa mali spýtať Milana, čo on na to. Ale zrejme ke´d publikoval na otvorenom fóre vedel čo robí. Aj tak by som sa najprv spýtal jeho.

Mám od neho posledné príspevky avramenka a a elektronický obvod na vodík.
sano


Uživatelský avatar
jeff
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1140
Registrován: pon 28 lis 2005 1:25
Bydliště: Praha
Dal: 33 poděkování
Dostal: 95 poděkování
Kontaktovat uživatele:

kompletace

Příspěvek od jeff »

Musíme vycházet ze situace, která je dána. Velice mě mrzí, že se nás Milan rozhodnul definitivně opustit, jistě nám toho mohl ještě mnoho nového sdělit, ale jak už to bývá - i o velkých věcech může rozhodnout maličkost. Jestli opravdu končí, mohl by nám ještě alespoň napsat, kde a za jakých finančních podmínek se bude prodávat jeho kotlík, jak psal.

K té kompletaci mám jenom stránky 9, 10, 11, 12 a schéma generátoru s průvodním textem.

Jeff


ElabsVracov
Stálý člen
Příspěvky: 57
Registrován: pát 30 pro 2005 13:42
Dostal: 2 poděkování

Prosba

Příspěvek od ElabsVracov »

Dobrý den, To hlasování se mi nelíbí, prosím vás aby mé příspěvky již nebyly dále šířeny, škodí mi to. Můžete využít ty co už máte, s tím nic nenadělám, na stránkách máte schéma které tam zůstane, ale nepřeji si aby již byly mé informace někde šířeny. Komerční výrobky budou publikovány obvyklou formou na mém webu http://www.elabs.vracov.com, včetně popisu a způsobu pořízení. Vzhledem k povaze mého pracoviště jako vývojového, došlo nedávno k rozsáhlé spolupráci s několika firmami, tedy většinu výroby našich komerčních výrobků již přejímají ony konkrétní firmy, tedy v případě že nebude možnost přímého odběru od nás, budou na našem webu postupně aktualizovány informace o partnerských firmách, které budou zajištovat výrobu a prodej. Týká se to zejména novinek. Děkuji za pochopení.
Milan Kratochvíl
Majitel Elabs Vracov.


aladin
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: čtv 23 úno 2006 12:43

Příspěvek od aladin »

Možná byl Milan k takovému jednání někým donucen,tak jsem pro,mu to
neztěžovat a nechat to osudu-třeba se časem ozve sám,až mu to situace
dovolí,ropáci jsou mocní-to všichni víme takže mu dopřejme čas na zotavenou,jsem zvědav jestli se dostanou ty kotle do prodeje -to je první
krok k úspěchu ,protože se zatím nikomu na světě nepodařilo prosadit
tuto pokrokovou techniku do hromadné výroby a prodeje.
Doufám,že nás Milane budeš o prodeji kotlů imformovat. Naschledanou.


Uživatelský avatar
jeff
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1140
Registrován: pon 28 lis 2005 1:25
Bydliště: Praha
Dal: 33 poděkování
Dostal: 95 poděkování
Kontaktovat uživatele:

zachovat, nezachovat - být či nebýt

Příspěvek od jeff »

Milí pánové!
nebudu se rozepisovat o tom, jaký to na mě všechno dělá dojem, ale kde najednou všichni jste? Snad nemáte strach z nějakých naftových šašků a energetických kejklířů. Je na čase tuto kapitolu uzavřít a nechat vše v klidu, až se Milan ozve sám, ale a právě je zde to ale jelikož se nám již od něho dalších informací nedostane, měli by chom všechen materiál zkompletovat, abychom jej měli k dispozici všichni jakožto úvodní informaci a mohli pokračovat dále svojí cestou. Jsou to informace, které už jednou byly zveřejněny na veřejném fóru, tudíž nejsou tajné a abychom Milanovi nějak nepřidělali problémy, můžeme si je mezi sebou bez dalšího zveřejňování vyměnit třeba pomocí mailů. Byla by škoda, kdyby takovéhle myšlenky skončily někde v trezoru, jako třeba Teslovy vynálezy. To už by příliš zavánělo komunismem a totalitou, kterých jsem si už v životě užil dost.

Jinak co se týká výroby, jak o ní Milan píše, samozřejmě mu to přeji, pokud tak činí dobrovolně, ale nevím jestli v zemi, kde už neumíme a snad ani nesmíme vyrábět ani hmoždinky by se našly výrobní kapacity a hlavně souhlas s distribucí a prodejem takovýchto zařízení, nehledě na zkušební komise, bezpečnost práce, homologaci........
Třeba to tak není, ale jsem zvyklý brát vše s rezervou, proto doporučuji:
Zachraňme, co můžeme!

Jeff


Uživatelský avatar
rival
Hlavní admin - živý člověk
Příspěvky: 1220
Registrován: stř 16 lis 2005 9:44
Bydliště: severní­ čechy
Dal: 14 poděkování
Dostal: 226 poděkování
Pohlaví:
Kontaktovat uživatele:

Uzamčení....

Příspěvek od rival »

Po zralé úvaze a komunikaci s Milanem jsem dospěl k názoru, že během zítřejší noci tedy 5.4.2006 toto téma včetně hlasování zamknu. To znamená, že sem již pak nikdo nebude moci přispívat. Další komunikace se bude řešit jen pomocí Soukromých zpráv (SZ). Takže kdo chce, může ještě do té doby reagovat...


rival - živý člověk
Uživatelský avatar
Kazalin
Stálý člen
Příspěvky: 35
Registrován: úte 04 dub 2006 8:51
Bydliště: Na Hané
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kazalin »

Pravda je taková, že se bohužel a znovu bohužel ( a to všeci víme ), nikomu u nás v ČR ( za jiné národy a země mluvit nemohu ), žádná takováto oficiální výroba, natož komerční prodej, nemůže vyjít. To ani po době 10 let obíháním úřadů. Proto věřím, že nezbývá nic jiného, než si pomoci sami a vše šířit a vyrábět tzv " samizdatově ". Snad k tomu toto forum dopomůže. Já se tedy pouštím do paralelního "zkoumání" s Milanem. Snad mi to ruce neurve.


Hledám, zkoumám,poznávám.
roman
Stálý člen
Příspěvky: 54
Registrován: sob 04 bře 2006 21:29
Dostal: 1 poděkování

Příspěvek od roman »

Len aby to nedopadlo tak, ze " Kupim vsetky prava na predaj ... a necham to upadnut do zabudnutia aby sme aj dalej pouzivali ropu atd..."
Tot moj nazor na vec.
Roman.


Uživatelský avatar
jeff
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1140
Registrován: pon 28 lis 2005 1:25
Bydliště: Praha
Dal: 33 poděkování
Dostal: 95 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Roman

Příspěvek od jeff »

To se samozřejmě může stát, ale od toho jsme tu přece my, abychom takovým věcem dle svých možností bránili.

Jeff


Uživatelský avatar
rival
Hlavní admin - živý člověk
Příspěvky: 1220
Registrován: stř 16 lis 2005 9:44
Bydliště: severní­ čechy
Dal: 14 poděkování
Dostal: 226 poděkování
Pohlaví:
Kontaktovat uživatele:

Zamykám

Příspěvek od rival »

Děkuji za Vaše názory a toto téma zamykám...


rival - živý člověk
Zamčeno

Zpět na „Archiv - Jak na to“