Hlasování k Zistil som ...

Sem jsou přesouvána "spící" a uzamčená témata. Spící témata je možné opětovně probudit k životu...
pepe
Zasloužilý člen
Příspěvky: 693
Registrován: ned 21 říj 2007 23:50

Příspěvek od pepe »

Lajoš Lajoš , ty musíš byť už riadne ,,narobení" , keď namiesto tých 14 hlasov (spočítaj si počet nickov v tomto vlákne doposial), čo do tohto momentu hlasovalo , tam vydíš tie hov.. . Lajoš , už nemusíš tak tvrdo ,,trénovať" , spartakyjáda nebude . Stačí ak budeš myslieť už len ,,Na zdravie" . Pepe


Dobrý karbaník vie , že aj oko je možné prebiť .
lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2444
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

Příspěvek od lajos »

Čtu po sobě ten včerejší svůj příspěvek a i dnes, jako již naprosto střízlivý, včera jsem se vyjádřil naprosto přesně-prostě dvě vlákna-možná o hovně a na hovno, já také hlasoval, no a?


jarda ovčák svitavy

Příspěvek od jarda ovčák svitavy »

Jedni vidí nulovou informační hodnotu a druzí skvělý neopakovatelný psychologický epos...... pravdu mají všichni...


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Řešení?

Příspěvek od poota »

Původně jsem se domníval, že by mohlo být dobré neumožnit Anonymům zakládat nová vlákna. Ale jak tu moudře zaznělo, pak budou stejně zanášet ta ostatní. Navíc je také skutečně zanášejí. Jednoduše řečeno, nemůžeme nijak ovlivnit jejich aktivity. Můžeme ale docela snadno ovlivňovat svoje vlastní, byť i někdy za cenu tvrdě zatnutých zubů. To znamená důsledně ignorovat jakékoli příspěvky Anonyma, kterého se chceme zbavit. Předpokládám, že pokud jeho příspěvky zapadnou zcela bez odezvy, vzbudí to v něm pocit marnosti a zbytečnosti, takže to po čase přestane zkoušet. Pokud by u někoho z nás hrozila exploze, může se na dané téma vykecat v "Privátku", kde se může pro podobné příležitosti zřídit třeba i nové vlákno. V tom by se také dalo snadno dohodnout, kterého Anonyma se chceme zbavit. Ještě jednodušší by bylo jako jedinou reakci použít jenom " :bad: ", čímž bychom ostatním naznačili náš názor na dotyčného. Výhodou tohoto systému je to, že se dá mezi jednotlivými Anonymy rozlišovat, protože ne každý Anonym zde škodí. Kdo má další nápady, sem s nimi - poota


Uživatelský avatar
Aquarius1
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1195
Registrován: ned 16 pro 2007 0:43
Bydliště: Planeta Země
Dal: 5 poděkování
Dostal: 20 poděkování

Příspěvek od Aquarius1 »

Přesně ignorovat ;) kolikrát jsem už zase chtěl napsat ale bacal jsem si přes ručičku :D


Věřím že v jednoduchosti bude ta pravá příčina neúspěchu dosavadního bádání,jelikož se bastlíme (a to i já) ve vymýšlení složitých mechanismů.
pepe
Zasloužilý člen
Příspěvky: 693
Registrován: ned 21 říj 2007 23:50

Příspěvek od pepe »

Páni , preto že každý sme iný , tak ja si to na rozdiel od Vás nie len myslím ale dovolím si to aj nahlas povedať , že podla mňa až 99% anonýmou (pseudoanonymou nevynímajúc) na tomto fóra , tu má zaregistrovaní aj svoj vlastný nick (oko neni pi... , oko ,,počuje") . Podla mňa si tu týto ,,pacienti" takto liečia svoje vlastné každodenné ,,bolačky" . Česť tým zlatým (1%) výnimkám . Admin by vedel rosprávať o ,,anonymoch" tohto fóra (každý príspevok a to bez výnimky má svoje ,,IP") keby chcel . Takže páni čo poviete , nehodilo by sa nám sem ešte niečo do tretice pre ,,šťastie" , keď už tu máme tak pekne niekolko krát a dokonca aj úspešne dohraného ,,Čierneho Petra" a takmer denne hranú ,,Slepú babu" ? Pepe


Dobrý karbaník vie , že aj oko je možné prebiť .
Habo
Nový člen
Příspěvky: 21
Registrován: stř 09 dub 2008 17:03
Bydliště: Krivá
Kontaktovat uživatele:

Hmm veru je nanic

Příspěvek od Habo »

Som za zamknutie vlakna aby ostalo na vystrahu takym ako MFAAA ze tu to tak lahko nepojde on ma mozno v niecom pravdu ale moc si zaklada na pravach a nechce svoju pravdu dokazat... a ako optimista verim ze sa moze zmenit (kazdy) ak by to pochopil bolo by to na uzitok takze nemazat kym byde dost miesta na disku ale zamknut...


Slobodný užívateľ slobodného softwaru....
Habo
Nový člen
Příspěvky: 21
Registrován: stř 09 dub 2008 17:03
Bydliště: Krivá
Kontaktovat uživatele:

A nieco k anonymom

Příspěvek od Habo »

Mozno by bolo dobre napisat niekde na viditelne miesto ze bude zverejnena IP adresa kazdeho anonyma aby si to rozmysleli (samozrejme ze ju naozaj zverejnit..) tak by sa dalo lahko rozoznat kto je kto (leda ze by posielali z verejnych zariadeni...) ja osobne som byval sprvoti tiez pseudoanonym pretoze som si to tu chcel okuknut a neskor ked som videl ze sa mi tu vidi a citil som sa oboznameny s problematikou VE rozhodol som sa zaregistrovat ak by som zistil ze to nie je pre mna jednoducho by tu moje konto zbytocne "nesusilo" harddisk... takze asi tak...


Slobodný užívateľ slobodného softwaru....
chiq
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1546
Registrován: čtv 01 lis 2007 8:41
Bydliště: Trnavský kraj
Dal: 2 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Příspěvek od chiq »

Výborný nápad má poota ( :bad: ) a tiež koumak ( :ptrain: ) ako reagovať na podobných anonymov.
Prevažná väčšina tu zrejme začínala ako anonymovia, tiež nie som výnimkou. Ale neviem o tom, že by nejaký anonym ostatných prispievateľov z čohosi nedefinovaného obviňoval, urážal bez akéhokoľvek dôvodu, nepretržite sa domáhal záujmu a obletovania bez toho, aby vôbec povedal, čo vlastne chce. Až na posledný príspevok - zrejme vymyslel perpetum mobile a pochytila ho akási fóbia z ohrozenia z toho, čo by mohlo byť, keby náhodou bolo to, čo by mohlo nastať za určitých okolností...... Ale za to si môže sám, a nikoho iného z tohto fóra z toho nemôže obviňovať.


pepe
Zasloužilý člen
Příspěvky: 693
Registrován: ned 21 říj 2007 23:50

Příspěvek od pepe »

Chiq dobre hovoríš ako hovoríš . Škoda len , že v tom vlákne ktoré založi MAFFF , tak tam pod tým ,,anonýmní" vystupujú minimálne 3 (traja) ludia z tohto fóra , z ktorích 1(jeden) je hodne vysoko a to aj tebou samím uznávaný ,,Rádca". O tom to je . Podla mňa , buď žiadní anonym (nechápem prečo nie , keď v konečnóm dôsledku aj ,,nick" je svojím spósobom anonymní ale pri ňom bežný človek aspoň vie ,,s kým má tú česť") alebo nech tu ostane ten ,,bordel" ktorí tu niektorí ,,anonymni" úmyselne robja a nechať to len na registrovaných nickov (teraz nemám na mysli tých nickou , ktorí bez problémou reagujú na svoj vlastny podnet poslaní pod ,,anonymní") , či budú na týchto ,,anonýmov" reagovať alebo nie (súčasný stav) . Pepe


Dobrý karbaník vie , že aj oko je možné prebiť .
martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

a co Karkulka Červená...

Příspěvek od martin11 »

...tak už jsem tady také....s vámi...vaše karkulka červená....
....MFAAA jsem se asi věnoval nejvice z Vás....vedl jsem s ním sáhodlouhou korespondevci na mailu.....z duvodu ....jak mfaaa si přál...aby to tady nikdo nemohl číst....na soukromém mailu , no konečně i tady se chovám slušně...no občas také ne , ale to už musí být...
...no abych dlouho nezdržoval......vidím to asi..???...takto....Mfaaa je člověk zhrzený životem, nepochopený vynálezce. Na jedné straně vynalézá vynalezené, na druhé, tak nějak žije ve svém světě....pravděpodobně nemá rodinu, která ho pro jeho podivínství opustila, nebo ji nikdy nezaložil. Nemá přátele, bojí se všeho, všech a o všechno. nic nemá. Pravděpodobně zastával za minulého režimu bezvýznamnou stranickou funkci, která mu ale neumožnila další růst.
Slovní zásoba půměrná vzdělání na úrovni výučního listu obor .."STOLÁR "
Nečte, o politiku ani světové dění se nezajímá. Ovládání internetu a počítače na nejzákladnější úrovni.není schpen vlastní iniciativy, žádá okolí o pomoc a to nejen v diskutované oblasti. Osobní problemy přesouvá do obecných rovin a z vlastních neúspěchú viní společnost.
....závěr. poměrně neškodný kverulat podléhající vlastním představám...
obecně není nebezpečný . doporučení.....alespoň 1x navštívit lékaře a svěřit se s problemem.....
řešení pro forum....vlákno MFAAA důsledně ignorovat....toto vlákno ukončit a na dané tema dále nediskutovat..vlákno ponechat jako memento......na počest nespokojeným a zneuznaným vynálezcům vyhlásit cenu ...MFAAA......něco jako "ropák roku..".....takhle to vidí Karkulka Červená...m11 :lol:


... věřím, že se " TO " povede ......
Uživatelský avatar
Aquarius1
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1195
Registrován: ned 16 pro 2007 0:43
Bydliště: Planeta Země
Dal: 5 poděkování
Dostal: 20 poděkování

Příspěvek od Aquarius1 »

Jo jak někoho popadne stihomam nebezpečí na každém kroku vidí i to co nikde není.Podle mne je to nešťastný člověk uzavřený ve svém světě obávající se všeho a všech.Možná má zkušenosti které ho k tomu nutí kdo ví.Odborně se tomu říká "Vyhoření" člověk věnuje svojí práci tolik že už prostě nemůže dát víc vyčerpá se a pak pomalu začne obviňovat okolí třeba i z toho že pes štěká.Takový stav má dnes spousta lidí hlavně ty co se nedokážou uvolnit.Stihomam je asi hrozná věc a pokud jak píše nikdo nechce a nechtěl s ním spolupracovat (myslím politiky a pod) asi se cítí zneuznalí jako tvůrce.No a pak je tu věc že nechce ani všeobecně nic sdělit,pokud někomu řeknu že jsem něco stvořil a dělá to to a zas tohle na tomto principu tak i to se mu zdá moc.Je to podle mne strach a obava že bude někdo rychlejší a na druhou stranu z toho chce taky něco mít když se snažil.Bohužel jak víme dnes ti to obšlehnou a vyrobí v Číně pod jinou značkou a máš po rybičkách. Naštěstí se mne tohle netýká,jak se povede je to tady s plnou parádou a nemusím se bát ale to je hudba budoucnosti(možná) nebo nic nikdy nevymyslím a budu jen neúspěšný replikant,i tak vím že jsem život jen tak nepropásnul s lahváčem v ruce. ;)


Věřím že v jednoduchosti bude ta pravá příčina neúspěchu dosavadního bádání,jelikož se bastlíme (a to i já) ve vymýšlení složitých mechanismů.
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Tak to by už stačilo vážený!!!
Úžasné divadlo ako ľudia konajú proti záchrane životov a čoho všetkého sú schopný.
Nevidel nápad a teda úžitkový vzor ale opísali to ako už vymyslené. A tiež im akosi nevadí ak napísali že je to už vymyslené že len predvčerom zahynuli dvaja piloti len preto že asi to až tak dobre vymyslené ešte nie je. Takže tí čo by poučovať chceli len ohovárajú, klamú, zavádzajú. Skrátka takto vypadá totalita!!! Toto je skutočné a deje sa to práve teraz vo vašej dobe a za vašej prítomnosti.
Ak 40 ľudí si začne takto vymýšľať o vás ako sa asi budete cítiť potom?


Habo
Nový člen
Příspěvky: 21
Registrován: stř 09 dub 2008 17:03
Bydliště: Krivá
Kontaktovat uživatele:

Ziadny svedkovia - ziadne dokazy

Příspěvek od Habo »

A este sa cudujes ze ti nik neveri ked to nexes dokazat?! (nie nevies ale nechces!) Ja keby som take daco mal tak to od stastia zisti cely svet a neskryval by som to (leda ze by som xel urobit podla jedneho mojho planu ale ten tiez pocita s rozsireni - mozno by som to neoznamil ihned ale casom urcite - bez patentov...) Takze pouvazuj ak chces aj nadalej skryvat plany sami vymyslime lepsie a uz sa ti nic neujde...


Slobodný užívateľ slobodného softwaru....
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Příspěvek od poota »

Habo, Habo, teď jsme tady o tom hovořili. Že sis raději na ty ruce nesed! - poota


Odpovědět

Zpět na „Archiv - Jak na to“