Mayer repl, elabs, smolar, iv

Souhrn všeobecných informací nejen pro "Vodíkáře".
golan
Stálý člen
Příspěvky: 36
Registrován: úte 18 črc 2006 17:48
Bydliště: Liberecko

Re: Kubelk -Meyer

Příspěvek od golan »

Iv píše:Prostě to nejede-vyzkoušeno ,tečka!Laboratorní teorie-menší vyvin ,než naše mašinky.
Nezdá se ti že ta tvoje komedie už je trapná?
Ta tvoje mašinka má malou účinnost ani nedosahuje výkonu CHRISE natož DAVEHO!!!

Já jsem předložil část která dělá to co je psáno výše a pokud něco beru z jiných vebů nepředkládám to za svůj výtvor!!!

Silová elektrolýza řádu ampér není pro mne aktuální tou jsem prošel min. rok ted je v akci mA elektrolýza ale nepředpokládám že to pochopíš.

Možná až tady bude normální klima něco přidám zatím jsi k tomu nedospěl.

Pro zaj. mám komplet video s mayerem zde uvedené video, má 2-3 min,toto má kolem 16 minut .Je tam vidět plamen z vodíku rozžhavení-tavrní železa//nezkoukl jsem to celé//.

Pokud není jasné z výše uved přísp tak to není kompletní schéma!Je to je část která dělá to co dělá je funkční oproti jiným zde uvedeným zahraničním schématům které jsem nerozchodil.

golan


golan
Stálý člen
Příspěvky: 36
Registrován: úte 18 črc 2006 17:48
Bydliště: Liberecko

Re: Meyer

Příspěvek od golan »

Smolař píše:Ahoj, s tím Meyerem to není tak špatný. V patentech jsem nenašel žádnou zmínku o jedné a dost podstatné fintě. Mimochodem na stejném principu to fachá i panu Dinglovi.
Jestli na tom děláš tak do toho hlavně bud nezávislý na tomto foru jed svojí cestou a dodělej si to schéma .
golan


Uživatelský avatar
mister
Stálý člen
Příspěvky: 64
Registrován: úte 02 kvě 2006 9:23
Bydliště: The Big Moravia

2 golan

Příspěvek od mister »

Ahoj golan,

měl bych zájem o to video s Meyerem..
Hodíš sem na něj link (odkaz)?

díky

mister


Když to funguje jinde, tak proč by nemělo tady?
***************************************
Research complete level indicator:
[|-------------------] 1% Complete | Status: [Research]
golan
Stálý člen
Příspěvky: 36
Registrován: úte 18 črc 2006 17:48
Bydliště: Liberecko

Re: 2 golan

Příspěvek od golan »

mister píše:Ahoj golan,

měl bych zájem o to video s Meyerem..
Hodíš sem na něj link (odkaz)?

díky

mister
Má to 200MB je to celý dokument nestříhaný jako ten co známe v EN,tady by to mělo být.
http://www.lonelantern.org/collection.html
golan


Uživatelský avatar
Iv
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1080
Registrován: sob 07 říj 2006 17:51
Dostal: 8 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Pro Golana

Příspěvek od Iv »

Golan napsal:
Silová elektrolýza řádu ampér není pro mne aktuální tou jsem prošel min. rok ted je v akci mA elektrolýza ale nepředpokládám že to pochopíš.

Prosím Tě probuď se,co tady děláme, není elektrolýza,ale pokoušíme se o efektivní molekulární rozklad vody.Nemáme z toho varnou konvici jako u standartní lýzy,ale používáme pulsní přístroje a to je velký rozdíl.A radím Ti,přestaň i kritizovat ostatní,hraješ si opravdu s ohněm,když jen vše neguješ,to není dobrá cesta pro inteligentního člověka,který chápe souvislosti života a vývoje techniky i nových poznatků ve vědě.Tímto to s tebou končím,protože negativní lidskou energii nemám rád,ta patří do našich vyvíječů,aby ta plusová je mohla "sežrat"


golan
Stálý člen
Příspěvky: 36
Registrován: úte 18 črc 2006 17:48
Bydliště: Liberecko

Re: Pro Golana

Příspěvek od golan »

Iv píše:ých poznatků ve vědě.Tímto to s tebou končím,protože negativní lidskou energii nemám rád,ta patří do našich vyvíječů,aby ta plusová je mohla "sežrat"
Kritika je správná at negativní protože i ta může prospět.
To co děláš je pulzní el-lýza nic víc koukni na CHRISE,nejedná se o molek..rozklad v žádném případě čti laskavě dokumenty.CHRIS má také pulsní a kmitočet kolem 100-150Hz jestli si to pamatuji prohlídni jeho projekt má tam testy -výsledky a pod což u tebe není zvykem hodit všechny údaje aby se to dalo ověřit v tom je zásadní rozdíl mezi ním a tebou.

Ještě jsou tu dokumenty kde se o tom píše tys je odmítl ale jsou tam základy které ti řeknou co ted děláš a jakou budeš mít účinnost atd.

A BOB BOYCE ten jeho schémák co jsem tam hodil?To je 3frekvenční pulsní nebo PWM chceš-li regulátor na el-lýzu kterej je asi v 3 verzi a je daleko dále než to tvoje tak si zajed na jeho projekt a pročti fórum a uvidíš sám jaké jsou tam výsledky a pokud navážeš a zdokonalíš jeho výtvor tím lépe.

Nakonec at DC nebo PWM regulace má svá omezení to určitě víš,jistě jsi viděl video od DAVeho nebo CHRISE jejich hořáky-vodíkové rozdíl mezi nima byl že CHRIS jel DC poté PWM regulaci aDAVE jak vidět v videu pulsi ala MEYER výsledky z roku 2004 převzato z fóra jen část:
Mar 02, 2004 4:15 pm
Dave
Ahoj Andrew
Já ještě experimentuji se zkušební komorou a užívanými mnoha konfiguruje řídit to včetně Meyer VIC . Já začátek dokončit obvod . Doposud ten, který já používám
řídit je tak. 2n3055 výkonový tranzistor v zahájit kolektor mód. toto je hnaný z 555 časovače ve frekvenci 11Khz s M/S 78%,the časovač je ochráněný s párem nízkých výkonových tranzistorů. Výsledky právě teď a jsou opakovatelné jsou. Trubky ve videu jsou bez poskvrny ,oni jsou pojednávat z s ruční šlehač na vejce a jablíčko vylupovač jader. Pro dostat výsledky trubky musí být podmíněný v průběhu času,to je alchymistický proces,A film je vytvořený na povrchu,to je jen jeden z klíčových procesů chůze na.
PLYN = 137cc
AKTUÁLNÍ PRAVDIVÝ EFEKTIVNÍ = 0.1875 zesilovačů
ČAS=21 Min
V NAPŘÍČ BUŇKY PRAVDIVÝMI RMS=1.5VOLts+2.4 volty buněčným potenciálem =3.9 volty
SÍLA WATT =0.73
Ve srovnání s Faradayovým nábojem ostruha my máme 3 krát více plynu.

**********************
golan


Uživatelský avatar
Merlin
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1764
Registrován: sob 21 říj 2006 0:32
Bydliště: Severní Morava
Dostal: 54 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pro Golana

Příspěvek od Merlin »

golan píše: Ve srovnání s Faradayovým nábojem ostruha my máme 3 krát více plynu.
Tohle snad může takto zveřejnit jen švec (nic proti tomu řemeslu, ale k tomuhle tématu má přece jen hodně daleko).
**********************
:D

Víš vůbec, co stojí v tom originálním textu? Proč tady není uveden zdroj?
Trubky ve videu jsou sice bez poskvrny, ale ... "Pro dostat výsledky trubky musí být podmíněný v průběhu času, to je alchymistický proces..."
Tak to má pravdu...

137 cm3 plynu při odběru 0.1875W (na vstupu zdroje?) za 21 minut (proč 21, proč ne 20 min. ?). Na elektrodách 1.5V + 2.4 potenciál buňky (co tím myslí?), příkon (ze zdroje?) 0.73W...

Je uveden postup měření a použité přístroje? Jaké jsou rozměry elektrod?

Teprve když je toto všechno jasné, můžeme porovnávat s Faradayovými ostruhami....

Nakonec, postav to podle něj, nikdo ti v tom nebrání, a pak můžeš všechny oslnit novými efeltivními zesilovači a pravdivými RMS. Do té doby se raději vyhni komentování PRÁCE jiných lidí.


The hardest part of being a teacher is not teaching what I know but knowing what not to teach.
-----------------------------------------------------
golan
Stálý člen
Příspěvky: 36
Registrován: úte 18 črc 2006 17:48
Bydliště: Liberecko

Re: Pro Golana

Příspěvek od golan »

gewo píše:
golan píše: Ve srovnání s Faradayovým nábojem ostruha my máme 3 krát více plynu.
Tohle snad může takto zveřejnit jen švec (nic proti tomu řemeslu, ale k tomuhle tématu má přece jen hodně daleko).
**********************
:D

Víš vůbec, co stojí v tom originálním textu? Proč tady není uveden zdroj?
Trubky ve videu jsou sice bez poskvrny, ale ... "Pro dostat výsledky trubky musí být podmíněný v průběhu času, to je alchymistický proces..."
Tak to má pravdu...

137 cm3 plynu při odběru 0.1875W (na vstupu zdroje?) za 21 minut (proč 21, proč ne 20 min. ?). Na elektrodách 1.5V + 2.4 potenciál buňky (co tím myslí?), příkon (ze zdroje?) 0.73W...

Je uveden postup měření a použité přístroje? Jaké jsou rozměry elektrod?

Teprve když je toto všechno jasné, můžeme porovnávat s Faradayovými ostruhami....

Nakonec, postav to podle něj, nikdo ti v tom nebrání, a pak můžeš všechny oslnit novými efeltivními zesilovači a pravdivými RMS. Do té doby se raději vyhni komentování PRÁCE jiných lidí.
Jájsem to již uvedl tak si to najdi sám-odkazy jsou tady na webu,co se týče kritiky co jsi vlastně ty vytvořil?Já jsem o sobě napsal.
Tamto je výtah z fora není to moje tak se uklidni.
golan


Uživatelský avatar
Merlin
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1764
Registrován: sob 21 říj 2006 0:32
Bydliště: Severní Morava
Dostal: 54 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pro Golana

Příspěvek od Merlin »

golan píše:Jájsem to již uvedl tak si to najdi sám-odkazy jsou tady na webu,co se týče kritiky co jsi vlastně ty vytvořil?Já jsem o sobě napsal.
Tamto je výtah z fora není to moje tak se uklidni.
golan
Humorné povídky patří do jiného vlákna, sem je raději už necpi. :D


The hardest part of being a teacher is not teaching what I know but knowing what not to teach.
-----------------------------------------------------
golan
Stálý člen
Příspěvky: 36
Registrován: úte 18 črc 2006 17:48
Bydliště: Liberecko

Re: Pro Golana

Příspěvek od golan »

gewo píše:
golan píše:Jájsem to již uvedl tak si to najdi sám-odkazy jsou tady na webu,co se týče kritiky co jsi vlastně ty vytvořil?Já jsem o sobě napsal.
Tamto je výtah z fora není to moje tak se uklidni.
golan
Humorné povídky patří do jiného vlákna, sem je raději už necpi. :D
Jestli patentové věci jsou humor pak wm s zp-xx je selhání.
Já si nemusím hrát na něco ,a DAVEho zapojení jsem replikoval akorát jsem neměl alternátor.


Uživatelský avatar
Merlin
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1764
Registrován: sob 21 říj 2006 0:32
Bydliště: Severní Morava
Dostal: 54 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pro Golana

Příspěvek od Merlin »

golan píše:
gewo píše:
golan píše:Jájsem to již uvedl tak si to najdi sám-odkazy jsou tady na webu,co se týče kritiky co jsi vlastně ty vytvořil?Já jsem o sobě napsal.
Tamto je výtah z fora není to moje tak se uklidni.
golan
Humorné povídky patří do jiného vlákna, sem je raději už necpi. :D
Jestli patentové věci jsou humor pak wm s zp-xx je selhání.
Já si nemusím hrát na něco ,a DAVEho zapojení jsem replikoval akorát jsem neměl alternátor.
Jel jsem tam na kole, ale protože jsem neměl kolo, šel jsem pěšky.


The hardest part of being a teacher is not teaching what I know but knowing what not to teach.
-----------------------------------------------------
conny
Starší člen
Příspěvky: 126
Registrován: ned 25 čer 2006 20:20
Bydliště: Zlin
Dostal: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

co k tomu dodat..

Příspěvek od conny »

Neco pro zamysleni,fakt Te nehodlam hanet ani ti znevazovat Tvou praci ALE

Kdybys Golane vsechny kolem dokola jenom nekritizoval, nerikal ze jsou trubky a co vsechno maji blbe a ze tahle cesta nikam nevede a uvedl SVE fotky a videa SVYCH pokusu AT UZ POZITIVNICH NEBO NEGATIVNICH,
razem bys dostal karmu na +30. Nemyslim si ze karma svedci o Tvych uspesich,ale 100% to svedci o chovani k ostatnim...

Forma kritiky a odpalovani otazek ostatnich nikam nevede.. Neposune ani tebe ani ostatni resp posune-nikam. Uprimne, mozna kdyz si tohle vezmes k srdci a ukazes trochu pozitivni energie, at uz v cemkoliv,bude to super..

Preju fajn vecer..


Tak kdyz uz H2 je mezi nami,ted je to o urazech.. :)
Uživatelský avatar
Mim
Zasloužilý člen
Příspěvky: 855
Registrován: čtv 21 zář 2006 7:41
Bydliště: Plzeň
Dostal: 3 poděkování

Nechte Golana žít!

Příspěvek od Mim »

Víte, tohle mi také připadá dost české....Nechť každý má své názory. Pokud je jen píše, je to v pořádku. Pokud se už s ním nedá diskutovat, tak se prostě nediskutuje. Ale nekonečné tahanice jsou k ničemu. Nechte ho být a on se srovná....tím nechci říci, že se přizbůsobí....to ne...jen bude vnímavější k okolí... (jedním slovem se tomu říká tolerance) Buďme tolerantní a naučme to i druhé. Mim


Však ono to půjde!!!
Uživatelský avatar
mister
Stálý člen
Příspěvky: 64
Registrován: úte 02 kvě 2006 9:23
Bydliště: The Big Moravia

Re: Nechte Golana žít!

Příspěvek od mister »

Mim píše:Víte, tohle mi také připadá dost české....Nechť každý má své názory. Pokud je jen píše, je to v pořádku. Pokud se už s ním nedá diskutovat, tak se prostě nediskutuje. Ale nekonečné tahanice jsou k ničemu. Nechte ho být a on se srovná....tím nechci říci, že se přizbůsobí....to ne...jen bude vnímavější k okolí... (jedním slovem se tomu říká tolerance) Buďme tolerantní a naučme to i druhé. Mim
100%ně s Mimem souhlasím ! ;)

mister


Když to funguje jinde, tak proč by nemělo tady?
***************************************
Research complete level indicator:
[|-------------------] 1% Complete | Status: [Research]
golan
Stálý člen
Příspěvky: 36
Registrován: úte 18 črc 2006 17:48
Bydliště: Liberecko

Re: Pro Golana

Příspěvek od golan »

gewo píše:
golan píše:
gewo píše:
Humorné povídky patří do jiného vlákna, sem je raději už necpi. :D
Jestli patentové věci jsou humor pak wm s zp-xx je selhání.
Já si nemusím hrát na něco ,a DAVEho zapojení jsem replikoval akorát jsem neměl alternátor.
Jel jsem tam na kole, ale protože jsem neměl kolo, šel jsem pěšky.
Odpovím na tvoji větu:
Domnívám se ,že jsi použil koloběžku,vycházím z toho ,že oba dopravní prostředky mají dvě kola a dá se předpokládat u obou 2 fáze-elektrické.Mám pravdu?

Ted je řada na tobě:
Abys to měl jednodušší než já napovím ti:
1.nepoužil jsem točivé součásti
2.generátor byl NF sinus 20-20000Hz
3.součást nahrazující motor-alternátor byla ze zvukového reprodukčního řetězce třídy HI-FI
A teď máš dvě možnosti měl bys na první pokus určit co to bylo.

Poznámka:
Všiml jsem si tvého doporučení abych nic nekomentoval,je dobře že o tom píšeš tyto praktiky tady nejsou cizí,staré časy,svoboda tisku teď vím kam patříš ,možná se pletu ale dobře ses vybavil.Někteří lidé se dají a je to zde vidět manipulovat ještě že jsem zcela nezávislý,ale udělám ti radost promyslím to a odejdu tam ……..
golan


Odpovědět

Zpět na „Rozklad vody a vodík - všeobecně“