Posun? (Slavek Krepelka)

Souhrn všeobecných informací nejen pro "Vodíkáře".
Odpovědět
Návštěvník

Posun? (Slavek Krepelka)

Příspěvek od Návštěvník »

Slavek Krepelka píše: No, tak do toho trochu prastim s tou vodou. Vyhledejte si co muzete na jmeno Stanley Meyer a na jmeno Daniel Dingle. Tihle dva chlapici [vedle jinych] vykoumali jak jezdit jenom na vodu. Meyer je po smrti, ale Dingle na to jezdi uz 30 let. Oba pouzivaji(li) castecnou elektrolyzu vody jako palivo. Zatimco Meyer pouzival vstrikovani vody do valce a odparoval to vodu vodikem z elektrolyzy v atmosferickem vzduchu, coz mu pusobilo dost technickych bolehlavu s vodou v oleji a zkratovanim svicek, Dingle recirkuluje vodni paru z vyfuku za nepritomnosti vzduchu a honi to vodikem i kyslikem z elektrolyzy.

Ono kdyz si clovek spocita, kolik je kalorii v kilu vodiku a v kilu benzinu, tak zjisti, ze vodik jich ma vice nez dost [6.4x] na to, aby vyparil dostatek vody na honeni pistoveho motoru s pomoci vodni triste, nebo mokre pary. Dingle navic vyloucil atmosfericky vzduch, cimz se zbavil potreby comprese plynu [druhy cyklus ctyr taktu], stejne jako se zbavil zbytecneho nefunkcniho [pro tento system] plnidla, a to atmosferickeho kysliku a dusiku. to znamena ze elektrolyza musi dodat jednu sestinu paliva ve forme H2+O2 nez je potreba benzinu na zpusobeni stejneho odparu vody.

Vstrikovani vody za pouziti vodiku jako paliva je zase jiny princip nez samotne spalovani vodiku se vzduchem.

Jde v podstate o stejny princip jakeho pouziva "Pepikova bunka" Joe Cell. Jenze Joe Cell zpusobuje vypareni a kondenzaci vody energii, ktera je nocni murou vsech fyziku, tedy energii orgonu. Tato bunka ma take schopnost pracovat jako uzavreny system, ale tady jsme u carodeju a ne kazdy se s ni srovnava. Navic je tato bunka velice zavisla na pocasi a ruseni zdroji elektromagnetickeho vlneni, takze velice nespolehliva. Meyeruv a Dingluv systemy tyto problemy nemaji.

Tedy, zasadni rozdil mezi vykonosti odparovanim kapaliny a tepelnou roztaznosti plynu je tim dulezitym a zasadnim rozdilem, vse ostatni je jenom druhotna zalezitost.

S laskavym pozdravem, Slavek.
_________________
Jeste jsem nebyl vsim cim jsem rad.
US patent No 4702894 (Cornish), popsal generování vodíku ohřátím kovového povrchu pod vodou na teplotu při které reaguje kov s vodou a vzniká vodík.. Podle tohoto patentu lze provést ohřev kovu elektricky napětím 18000V při proudu asi 1A.....To umožňuje kontinuální výrobu páry a vodíku a zároveň vyžaduje pouze občasný elektrický výboj.
P.


Akord
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3133
Registrován: stř 24 led 2007 0:52
Dal: 5 poděkování
Dostal: 28 poděkování

reakcia kovu s vodou

Příspěvek od Akord »

Ahoj, P.
vyskúšal som dávnejšie nechcene a náhodou, že vodu rozkladá aj zohriata zliatina hliníka, horčíka a kremíka, z ktorej sa bežne odlievajú hliníkové súčiastky. Ak bola čerstvo osústružená tupším nožom a tým zohriata asi na 80C, tak rozklad po vhodení do asi 50C teplej vody trvale pokračoval.


Návštěvník

Re: reakcia kovu s vodou

Příspěvek od Návštěvník »

Akord píše:Ahoj, P.
vyskúšal som dávnejšie nechcene a náhodou, že vodu rozkladá aj zohriata zliatina hliníka, horčíka a kremíka, z ktorej sa bežne odlievajú hliníkové súčiastky. Ak bola čerstvo osústružená tupším nožom a tým zohriata asi na 80C, tak rozklad po vhodení do asi 50C teplej vody trvale pokračoval.
Ďakujem za upresnenie.:good:
P.


Návštěvník

Re: Posun? (Slavek Krepelka)

Příspěvek od Návštěvník »

Žádný posun.
Jenom snaha o tvorbu nových přírodních zákonů z neznalosti nebo neschopnosti pochopení stávajících.
P.


martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

Re: Posun? (Slavek Krepelka)

Příspěvek od martin11 »

Anonymous píše:Žádný posun.
Jenom snaha o tvorbu nových přírodních zákonů z neznalosti nebo neschopnosti pochopení stávajících.
P.

...zdravím...tuším , že jsem to tady už někdy dávno psal....normalní svářečka....stejnosměrná....místo elektrod jsem vzal 2 uhlíky z kinopromítačky./oblouková lampa uhlík pruměr 6 mm potažený mědí....120A.../ skoro naplno../ a oblouk pod vodou.....kbelík vody...cca 15 litrů...se ohřál docela rychle...ale vodík jsem nezkoumal...jestli se vyvíjel....ale jako pokus zajímavé...m11 :lol:



dopsáno....příloha níže ...to zravna takto nebylo..... :shock: :lol:
Naposledy upravil(a) martin11 dne ned 04 dub 2010 18:32, celkem upraveno 1 x.


... věřím, že se " TO " povede ......
Návštěvník

Re: Posun? (Slavek Krepelka)

Příspěvek od Návštěvník »

martin11 píše:
...zdravím...tuším , že jsem to tady už někdy dávno psal....normalní svářečka....stejnosměrná....místo elektrod jsem vzal 2 uhlíky z kinopromítačky./oblouková lampa uhlík pruměr 6 mm potažený mědí....120A.../ skoro naplno../ a oblouk pod vodou.....kbelík vody...cca 15 litrů...se ohřál docela rychle...ale vodík jsem nezkoumal...jestli se vyvíjel....ale jako pokus zajímavé...m11 :lol:
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Odpovědět

Zpět na „Rozklad vody a vodík - všeobecně“