Replikace Ivanova Vyvíječe

Souhrn všeobecných informací nejen pro "Vodíkáře".
Uživatelský avatar
Iv
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1080
Registrován: sob 07 říj 2006 17:51
Dostal: 8 poděkování
Kontaktovat uživatele:

pro Lukeho

Příspěvek od Iv »

LUKE píše:tak to tady zabalme a jeto furt tady nekdo nekoho napada tak ma to potom nejakej smysl?ne.bohuzel sem to ivanovo zapojeni nestihl stahnout no skoda no co uz? :? chlapi chlapi ja nevim fakt.
Ano,konstruktivní duch padl,lepší bude pozorovat druhé a kritizovat.Pánové,ale já Vám nestojím o Vaši kontrolu a nebo dokonce,že si z někoho dělám srandu.Jsem svobodná bytost a budu si dělat to co uznám sám za vhodné a to se stalo a nebudu se Vás nikoho na to ptát.


belamachina
Zasloužilý člen
Příspěvky: 328
Registrován: stř 17 led 2007 1:59
Dostal: 1 poděkování

ivanove posledne schema a kratke zamyslenie

Příspěvek od belamachina »

vidim ze ste tu poslali pala niekolko krat do prdele. :-)))

Takze som tu na fore asi tyzden a citam ho od zaciatku poporadi od rana do neskorej noci v nadeji ze najdem funkcny a hlavne efektivny sposob ako si zakurit v baraku.

1/ ten vyvoj co tu robi ivan mim a ..... je uzasne co ludia dokazu v tak kratkom case vyprodukovat klobuk dole.

2/ v zapale som skoro nakupil antikoru za niekolko tisic ze sa do toho pustim , ale ako badam objavuju sa tu prevratne konstrukcie ktore sa od tych spred pol roka lisia vykonom a to dost podstatne.

3/ pravdu povediac vobec sa necuduem ludom co pochybuju o zarucene fungujucich veciach , ked staci tak malo pri reprodukcii originalu a vysledok je uplne niekde inde. / duplom ak sa ich snaha skoncila neuspechom a oni netusia ze preco ked su v tom ze to maju presne podla navodu/ Sam som si nie celkom isty ci sa mi podari vlastnorucne postavit nieco co bude fungovat aj ked to bude fungovat autorovi a desiatim dalsim.


IVAN NIEKEDY TO NEMUSI BYT ZNEVAZOVANIE CUDZEJ PRACE NIEKEDY TO MOZE BYT LEN ZUFALSTVO A S TOHO PRAMENIACA ZDRAVA SKEPSA.
KED DVAJA ROBIA TO ISTE NEMUSI TO BYT VZDY TO ISTE ;-))

Ja sam som packal a nemam znalosti aby som nieco take vytvoril ale fakt by mi urobilo nesmiernu radost ked by som sa dozil dna kedy mozem odhlasit plynovu pripojku, elektrarnam dat zbohom a okolo benzinky prefrcat s usmevom na perach. :-))

TAKZE TVORTE KONSTRUUJTE A HLAVNE NEODUVAJTE SA AKO MALE DIEVCATKA V MATERSKEJ SKOLKE. ;-))))

A prosim vas nic nemazte a neutajujte, je dost ropakov co im urobi nesmiernu radost ak sa taky objav nedostane medzi ludi.

nekamenujte ma. vdaka.


Uživatelský avatar
Iv
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1080
Registrován: sob 07 říj 2006 17:51
Dostal: 8 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Vycuc

Příspěvek od Iv »

Palo píše: Kdo tady chlebem a kamenem? Furt tady někdo hlásal, že mlha božsky bouchá a já byl svědkem toho, že tomu tak není. A když se někdo zeptá, proč to nejde, tak je ticho po pěšině.
Pánové nezlobte se, ale dokud si něco neověřím na vlastní oči (schémata, teorii apod.), tak já tomu nevěřím! a podle toho taky jednám.
Vy si dělejte co chcete. Já po nikom kámen nehážu (naoplátku po chlebu).
Pořád si jen něco namlouváte.
A připadá mi, že si z nás děláte srandu. Schéma zatím nikdo neověřil, tak to nemůžeme prezentovat jako hotovou věc snad, ne? Můžeme to prezentovat jako neověřené. Toť vše a nevím, proč se furt tak čertíte.

Já to mám stažený a hodlám to vyzkoušet.
Zakazuji Ti moje schéma postavit,natož vyzkoušet,je to jen moje a jen moje.Dál říkáš,že když si něco neosaháš,tak tomu nevěříš.Co myšlenka,radost,smutek,duše,taky to nenahmatáš,ale pracuje to,to je zvláštní,že.Trochu oprav pohled na život.


Uživatelský avatar
Karel IV
Starší člen
Příspěvky: 145
Registrován: ned 21 led 2007 11:38
Bydliště: Hupikov
Dostal: 1 poděkování

Příspěvek od Karel IV »

Já to mám stažený a hodlám to vyzkoušet.
Já to chtěl taky vyzkoušet, jenže to stažený nemám. Že by to autor smazal jsem vůbec nepředpokládal. Škoda, budu muset zkoušet něco jiného.


Ohne Bier geht´s nicht
Nobody
Stálý člen
Příspěvky: 51
Registrován: pát 27 říj 2006 17:02

To Iv...

Příspěvek od Nobody »

Ahoj Ivane,
zakazom nic nedosiahnes,skor naopak,ale ty si taktik...
U nas taka obycaj...chleba mozes dat kazdemu,ale rozum nie.
Palo: lepsie by bolo opytat sa ci s tymto zapojenim mal Iv lepsie vysledky ako s predchadzajucim...Ja si myslim ze ano,inak by to sem nedaval....
Ak mas nieco lepsie tak sa predved.....


belamachina
Zasloužilý člen
Příspěvky: 328
Registrován: stř 17 led 2007 1:59
Dostal: 1 poděkování

Re: PROBLEMY NA FORE

Příspěvek od belamachina »

KEXIK píše:JA VÁS UZ NECHAPEM KOLKO PROBLEMOV PRE JEDEN PLOSAK SAK AKO KED NECHCETE STACILO POVEDAT ABY SOM TEN PLOSAK NEROBIL A NEDAVAL TO NA STRANKU A BOLO BY PO PROBLEMOCH A NIE SA TU TERAZ HADAT A HASTERIT KED IVAN RAZ POVEDAL ZE MU TO DOMA IDE 3 MESIACE BEZ PROBLEMOV TAK PRECO MU TO NEVERIT. MYSLITE SI ZE BY VAS TU KLAMAL Z NIEAKYCH DOVODOV ??? :(

KED SOM ZACAL NAVSTEVOVAT TOTO FORUM TAK BOLO NA 11 STRANE A TERAZ JE TU 77 STRAN A MOZEM VAM POVEDAT ZE TU BOLO AZ MOC HADOK NA TO CO TU RIESIME. POVEDZTE KOLKO PROBLEMOV V ZAPOJENIACH STE VYRIESILI SPOLU? A KOLKO KRAT STE SA POHADALI?

VSETKYM NAM IDE O TO ISTE TAK POTOM PRECO SA TU DEJE TOTO ?

KEXIK :|
kexik ma pravdu ja to sledujem tiez ale v zrychlenom tempe a mele sa to tu paradne :-))) plosak je len cast celku a co elektrody voda a ostatne casti zariadenia? stale sa tu medzi hadkami po kuskoch dozvedam ze vyvoj napreduje ale stracam sa v tom. dal by sa spravit suhrn poslednych poznatkov ktore su klucove pre uspesne postavenie zariadenia ? A pokial by sa niekto na to podujal tak prosim nech to spise ako pre debila lebo ako som si precital neuspech tkvie v detailoch a jemnych odchylkach v konstrukci.

Velmi pekne vam vopred dakujem.
drzim palec a nehasterte sa prosim :-)))


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Vycuc

Příspěvek od Palo »

Iv píše:Zakazuji Ti moje schéma postavit,natož vyzkoušet,je to jen moje a jen moje.Dál říkáš,že když si něco neosaháš,tak tomu nevěříš.Co myšlenka,radost,smutek,duše,taky to nenahmatáš,ale existuje to,to je zvláštní,že.Trochu oprav pohled na život.
Ok, nic stavět nebudu. Nejen taky proto, že budu stavět jako první JC...
Vážím si Tě Ivane, ale nějak nechápu, co to Vaše mozky s Mimem dělají. Asi Vás asi mrzí, že Vám ostatní neskáčou na špek, jako dřív...
Ne, o tom to není, prostě Vám hráblo v bedně, protože si jinak Vaše reakce nedokážu vysvětlit.
Ivane - Ty a Mim si neuvědomujete jednu věc - že sem na fórum chodí lidé, které tato problematika zajímá. Vy si myslíte, že jsou tu všichni proto, aby nakradli myšlenky jiných a postavili si to sami. O tom to taky není, protože hromada lidí to nedělá kvůli několika důvodům:

1. Nemají na to čas
2. Nemají na to peníze
3. Nemůžou sehnat materiál
4. Alternativní energie je jen zajímají
5. Neumí to postavit
6. Nemají dílnu
7. Nemají prostory
8. Kombinace předešlých uvedených důvodů.

Pak jsou tu ti, kteří jsou úspěšní a nedali to vědět:
1. Bojí se výhrůžek
2. Již jim bylo vyhrožováno
3. Nebaví je tadytohle hašteření.

A mezi tím Mim nadává jak krocan, že se tady nic neděje.
Nezlobte se na mě, ale může za to Mim, že je tady takhle absolutně zbytečně rozčeřená voda. Možná je dobrej letec nebo aeromontér, ale asi je sociálně někde jinde než ostatní.

Pak si taky uvědomte, že se tu mohou vyskytovat lidé:
1. Které tato problematika zajímá a rádi by nějaký přístroj koupili
2. Kteří testují a laborují, ale tím, že jim neodpovídáte nebo jim píšete "najdi si to v 100 stránkách předešlých", než abyste jim třeba i stupidně znovu vysvětlili o co jde, nebo nahodili link - jak to nahazují ostatní, ale Vy to asi neumíte, nebo nechcete, aby to ostatním fungovalo - tak to aspoň vypadá.

Co takhle nabídnout hotovou věc, nebo někoho vyškolit, aby ostatním pomohl? Určitě odmítnete, protože si z nás děláte akorát legraci.
Vám to funguje ostatním ne, teď je krok na Vás. Někoho vyškolte, nebo ostatním poskytněte takovou podporu, která Vás vyzdvihne zpět do výšin, kam zřejmě patříte.

Já patřím do JC, ale musel jsem to tu napsat, protože mě to tady fakt nebaví, kvůli těmto vztahům.

Doufám a věřím, že se tu všichni vrátí do klidných vod.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Iv
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1080
Registrován: sob 07 říj 2006 17:51
Dostal: 8 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Pro Palo

Příspěvek od Iv »

Palo píše:Já patřím do JC, ale musel jsem to tu napsat, protože mě to tady fakt nebaví, kvůli těmto vztahům.
Já ty vztahy nedělám a vážím si lidí,kteří chtějí něco udělat pro druhé.Tak že,ať uvolníme místo druhým.Amen.Máš pravdu a sypu si popel na hlavu.Všem se omlouvám,ale vola tady dělat nebudu.Já nikdy první nenapadám,ale to je už jedno.


Ivan

Dodatek

Příspěvek od Ivan »

Nemohu psát a vložit příspěvek,tak použiji jako anonym.
Mně stačí když si už teď vodíkem přitápím a je mně na duši dobře.


Ivan

Oči

Příspěvek od Ivan »

A Mim,ten odvedl velký kus práce a ani já nemám právo tohoto člověka kritizovat,naopak této bytosti by jste měli poděkovat,že Vám předala nějaké informace,měli by jste se naučit těmto lidem aspoň v duchu,když ne nahlas poděkovat.Jen se kritizuje, hlavně když tento člověk něco přinese .To se neslučuje s morálkou vyspělých "lidí"


Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Sem tam tady zajdu ze zvědavosti a dohnalo mne to k tomu že jsem si na noční v práci zbastlil pár různých elektrod, které jsem připojil na svářečku a rozešumněl více či méně vodu, zásluhou tahounů tohoto fora. Možná by jste se váleli smíchem nad těmi výtvory ale za to můžete vy. O to víc mne mrzí že to tady dostává takovýto spád. No nevím, jsem jiná povaha a asi bych si z rejpalů mnoho nedělal. No snad emoce přejdou a až se sem zase příště mrknu tak to snad zase pofrčí, zvlášť když to tady nerozhodilo ani pár výhrůžných textíků tak by bylo škoda kvůli pár hubatým zabalit celou věc, přeji všem mnoho úspěchů ve vašem konání a všelikerém kutění a nedělejte si nic z rejpalů protože oni jsou taky potřeba protože jsou to právě oni kdo nás žene k tomu abychom jim vytřeli zrak. :lol:


Uživatelský avatar
rival
Hlavní admin - živý člověk
Příspěvky: 1220
Registrován: stř 16 lis 2005 9:44
Bydliště: severní­ čechy
Dal: 14 poděkování
Dostal: 226 poděkování
Pohlaví:
Kontaktovat uživatele:

Porucha fóra

Příspěvek od rival »

Tak mám takový dojem, že už ani samotné fórum fyzicky neuneslo ten včerejší "příval negativní energie". Ani mne nebaví pracovat v takové atmosféře. Říká se, že nelze vrátit čas. Nicméně my to zkusíme. Dnes večer přesunu téměř všechny včerejší příspěvky z tohoto tématu jinam. Vrátíme se v čase do "ne 21 leden 2007 14:56" A budeme tak mít možnost zkusit to ještě jednou a tentokráte jinak.

Již několik týdnů pracuji na další myšlence, která by nám všem měla pomoci. Je to skoro hotové a chtěl jsem to během ledna spustit... Ale teď jsem na rozpacích, zda to vůbec má smysl... Uvidíme...


rival - živý člověk
Uživatelský avatar
Ilem
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3119
Registrován: pon 25 zář 2006 20:52
Bydliště: Hradec Králové
Dal: 71 poděkování
Dostal: 349 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Pro Rivala

Příspěvek od Ilem »

Rivale prosím Tě, nevzdávej to. Zase bude líp


"Dum spiro spero"
Ciceron
jeden
Stálý člen
Příspěvky: 62
Registrován: pát 05 kvě 2006 8:32
Bydliště: Trnava

Osocovanie

Příspěvek od jeden »

Asi je to v ludskych genoch, ze ked sa niekto niekedy k niecomu hlavne nestandartnemu odhodlal a nebodaj aj uspel, tak zrazu zasadla samozvana inkvizicia aby ho "riesila". To mi pripada uletene jak ked hudobny kritik co nevie spievat ani hrat pise posudky. Tiez ked sa mi casto nieco nedari ,alebo nieco nepochopim tak som nasraty a chytam z toho depku. Ale to je vtedy zial len a len moj problem, ze som s najvacsou pravdepodobnostou nieco nepochopil a nemozem za to predsa hadzat vinu na druhych. Pred nedavnom tu niekto "sikovny" napisal nieco v zmysle "dokazte mi,ze to funguje, postavte mi to, ozivte mi to, presvedcte ma o tom,pozvite ma aby som vam k tomu dal pozehnanie" atd. . To moze napisat len niekto kto sa akosi neciti a asi toho vo svojom zivote sam bez druhych vela nedokazal a teda nema ani paru o tom co moze obnasat riesit nieco na svoje vlastne naklady a kradnut cas pre tu svoju cinnost kde sa len da a nieze aby este od rana do noci prijimal vo svojom dome zastupy aj ked tych ktorych to seriozne zaujima ako nejaky ludovy liecitel. Ten z toho aspon nieco ma. Potom je taketo dieta nasrate a kope okolo seba ako sa len da. Taky ludia si neuvedomuju , ze nikto nie je povinny im nic poskytovat len tak zadarmo a ked to aj urobia je to len a len ich dobra vola za co by bolo skor vhodne im byt vdacny, nie ? Zda sa to mozno krute ale je to tak. Kolko takyto s tymi svojimi narokmi na poskytovanie informacii platia za to co im niekto len tak lahko poskytne ? Som presvedceny , ze prave takyto osocovaci by si dali za korunu do kolena vrtat. A este sa dozaduju , ba priam vydieraju aby ten kto je zahrabany v uvahach nad konstrukciami a ich realizaciou a da si tu namahu co to poskytnut aby este navyse vypracoval a skompletoval uplnu technicku dokumentaciu, vykonaval skolenia, pracne dokazovania a beru to pomaly za jeho povinnost !!!!!!!!! ? Nemala by to byt uz praca niekoho ineho ? Samozrejme by to bolo super ale nechceme az trochu privela ? Vdaka nim si to ale zial odseru aj ty co sa mozu niecomu poducit a nerypu hned ako nahle sa im nedari (ak uz vobec nieco robia,alebo urobili).


-------------------
Ked dvaja robia to isté, to ešte nemusí znamenať, že je to to isté. Náhody neexistujú. Sú len nami nepochopené zákonitosti.
Keby každý dodržiaval zákony,nebolo by vynálezov.
Hlupak hovori co vie.Mudry vie co hovori.
Uživatelský avatar
Karel IV
Starší člen
Příspěvky: 145
Registrován: ned 21 led 2007 11:38
Bydliště: Hupikov
Dostal: 1 poděkování

Příspěvek od Karel IV »

Když dva dělají totéž, je to totéž. To nejde odiskutovat.


Ohne Bier geht´s nicht
Odpovědět

Zpět na „Rozklad vody a vodík - všeobecně“