Mimův vyvíječ vodíku - pokus o repliku

Souhrn všeobecných informací nejen pro "Vodíkáře".
Odpovědět
Uživatelský avatar
sano
Zasloužilý člen
Příspěvky: 942
Registrován: stř 08 úno 2006 23:48
Dostal: 18 poděkování

VN

Příspěvek od sano »

som teoretik, ale tak ma napadá, Myers tiež robil s VN.?


Uživatelský avatar
Merlin
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1764
Registrován: sob 21 říj 2006 0:32
Bydliště: Severní Morava
Dostal: 54 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: VN

Příspěvek od Merlin »

sano píše:som teoretik, ale tak ma napadá, Myers tiež robil s VN.?
Kdo je Myers? Nezná ho ani google.


The hardest part of being a teacher is not teaching what I know but knowing what not to teach.
-----------------------------------------------------
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Funguje na první pokus. Je to čistý vodík.
P.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


anonymny

Reakcia hlinika s roztokom NaOH

Příspěvek od anonymny »

Peter, ked je to co si myslim, tak si na to mohol prist aj skôr, reakcia bude rychlejsia ak vodu zohrejes. Reakcia bude taka prudka ze ten hlinik zmizne rychlo. Na pohon to asi bude stacit, ale bude to velmi zrat hlinik.


jvj56
Zasloužilý člen
Příspěvky: 276
Registrován: sob 09 kvě 2009 10:36
Dostal: 3 poděkování

elektrody

Příspěvek od jvj56 »

Zdravím, tak dnes jsem přelouskal celé toto vlákno. Byla to fuška.

Přotože jsem vyčetl, že se replika hodně lidem nepovedla, mám takový dotaz jest-li někdo výhodně neprodá nerezové elektrody. Jde mi o větší počet nemagnetických a je mi jedno jest-li s dírami.

Na vysvětlenou: s vodíkem jsem se hodně natrápil a docela s úspěchem (auto jsem nezkoušel ani mi o to nejde). Můj elektrolyzer jsem zapůjčil tehdy "dobrému" známému a ten mi ho už nevrátil.
Před 2 týdny jsem se vsadil s "nevěřícím Petrem", že předvedu zařízení "overunity" se zpětnou vazbou.
Mám na to jeden rok a sázka je docela o dost. Pak to samozřejmě zveřejním. Třeba i předvedu, ostatně jako všichni kterým se to povedlo. HI
Tolik na vysvětlenou. Pište prosím na SZ.

Díky Honza


Návštěvník

Re: elektrody

Příspěvek od Návštěvník »

jvj56 píše: Mám na to jeden rok a sázka je docela o dost. Pak to samozřejmě zveřejním. Třeba i předvedu, ostatně jako všichni kterým se to povedlo.

Díky Honza
Proč sháníš elektrody, když to chceš předvést tak jako všichni co se jim to povedlo?
P.


jvj56
Zasloužilý člen
Příspěvky: 276
Registrován: sob 09 kvě 2009 10:36
Dostal: 3 poděkování

Re: elektrody

Příspěvek od jvj56 »

Anonymous píše:
jvj56 píše: Mám na to jeden rok a sázka je docela o dost. Pak to samozřejmě zveřejním. Třeba i předvedu, ostatně jako všichni kterým se to povedlo.

Díky Honza
Proč sháníš elektrody, když to chceš předvést tak jako všichni co se jim to povedlo?
P.
To byla ironie, já doopravdy nemám co skrývat. Buď se podaří nebo ne.


Návštěvník

Re: elektrody

Příspěvek od Návštěvník »

jvj56 píše: Třeba i předvedu, ostatně jako všichni kterým se to povedlo.
Toto není ironie? :D
P.

Můžu ti poskytnout všechny poznatky co jsem získal, ale asi bys skončil tam kde většina. Pokud existuje vůbec nějaká menšina.


jvj56
Zasloužilý člen
Příspěvky: 276
Registrován: sob 09 kvě 2009 10:36
Dostal: 3 poděkování

Re: elektrody

Příspěvek od jvj56 »

Anonymous píše:
jvj56 píše: Třeba i předvedu, ostatně jako všichni kterým se to povedlo.
Toto není ironie? :D
P.

Můžu ti poskytnout všechny poznatky co jsem získal, ale asi bys skončil tam kde většina. Pokud existuje vůbec nějaká menšina.
Já nechci stavět repliku Mima, já jsem toho zkoušel mnoho (Mima tedy ne).
U elektrolyzeru jsem hlavně měřil všechny vstupy a výstupy, ale to je na dlouhý povídání.
Mě jde především o uzavřený okruh + něco navíc energie, podotýkám, že v malým.


Případné spolupráci se nebráním, máš-li zájem.

H.


Návštěvník

Re: elektrody

Příspěvek od Návštěvník »

jvj56 píše:

Mě jde především o uzavřený okruh + něco navíc energie, podotýkám, že v malým.


Případné spolupráci se nebráním, máš-li zájem.

H.
Vždy je něco za něco. Něco musíš stratit, abys něco získal.
peter1@inmail.cz


Uživatelský avatar
Mim
Zasloužilý člen
Příspěvky: 855
Registrován: čtv 21 zář 2006 7:41
Bydliště: Plzeň
Dostal: 3 poděkování

Mim a jak dál.....

Příspěvek od Mim »

Víte, je to tak....
Můj vyvíječ má plno chyb....jsem si toho vědom a možná jsem malinko čekal, že ho společně dokončíme...no nic.....
Po dlouhodobém testování ještě na závěr sděluji toto....Není to univerzální odpověď ...tudíž není to tak, že to postavíte a bude to chodit pro všechny motory stejně...chová se to trochu jako organismus....frekvence pulzů není závislá od zátěže, ale od motoru jako takového....třeba dalším problémem je materiál...nerez musí být skutečně potravinářský nemagnetický a hliník musí být hliník, bez jekýhkoli příměsí.... obojí se pak velice negativně projevuje na celé funkci elektrolyzeru...Také jsem měl problém...objednaný materiál...s certifikátem ...špatně...pokud si to nedokážete otestovat...je to triviální chyba, ale bohužel nenapravitelná....Dalším problémem je cívka....Teslovy cívky v automobilovém průmyslu jsou téměř mevyzpytatelné....některá dá...a jiná ne...stejně jako s ženskou :lol: , a poslední věcí je svíčka...zapeklitý problém..... Laborace a laborace....s předstzihem si nehrát, ale vychytat svíčky a zapalování....No a ještě průtok vzduchu....Podtlak a průtok vzduchu elyzerem...další ach ouvej.... Pro každý motor individuální sranda...pak raď.....Ale jedna rada dobrá...zkuste sehnat stabilák..starej dlouhozdvih....na tom to půjde bez problémů a skoro hned...To je všechno, co vám k téhle kapitole chtěl říci Mim......Jednoduché věci jsou někdy i složité....je třeba být připraven.....


Však ono to půjde!!!
Návštěvník

Re: Mim a jak dál.....

Příspěvek od Návštěvník »

Mim píše:......Jednoduché věci jsou někdy i složité....je třeba být připraven.....
Je třeba skutečně být připraven, to ano, třeba na nějaký nový "geniální" nápad pana Objevitele.

Tenhle výrok:

"...frekvence pulzů není závislá od zátěže, ale od motoru jako takového......."

- no ten opravdu převratný, to tu ještě nebylo.

Příště do toho vhodně zakomponuj ještě velikost pneumatik a nebo průměr volantu.

:lol:


Uživatelský avatar
Mim
Zasloužilý člen
Příspěvky: 855
Registrován: čtv 21 zář 2006 7:41
Bydliště: Plzeň
Dostal: 3 poděkování

Re: Mim a jak dál.....

Příspěvek od Mim »

Anonymous píše:
Mim píše:......Jednoduché věci jsou někdy i složité....je třeba být připraven.....
Je třeba skutečně být připraven, to ano, třeba na nějaký nový "geniální" nápad pana Objevitele.

Tenhle výrok:

"...frekvence pulzů není závislá od zátěže, ale od motoru jako takového......."

- no ten opravdu převratný, to tu ještě nebylo.

Příště do toho vhodně zakomponuj ještě velikost pneumatik a nebo průměr volantu.

:lol:
Petře....
Ty to zesměšňuješ....schoval ses do anonymity, i když každý ví o koho jde... a bohužel tvoje rýpavost se nějak zvyšuje...Možná jsem to napsal hloupě, ale je to tak....Každý motor je jiný...o tom jsem po nekonečné sérii přesvědčen....Nikdy to nebeží tak, že použiješ stejný převod pro přídavný přerušovač a je to....prostě to tak nefunguje......Nejsem vševědoucí, abych postřehl všechny aspekty systému...ale vím, že je to o materiálu, elyzeru, frekvenci a podtlaku....to jsou regulativy úspěchu....
Zkus trochu zapřemýšlet...a najít universum...já to neumím....


Však ono to půjde!!!
Návštěvník

Re: Mim a jak dál.....

Příspěvek od Návštěvník »

Mim píše:...ale vím, že je to o materiálu, elyzeru, frekvenci a podtlaku....to jsou regulativy úspěchu.......
Asi jako o správném množství látek a o jejich vzájemné vzdálenosti, že?

:lol:

Netřeba hledat Universum, stačí Fluidum.
Nebo Bartelmus, co...?

8)
-------
...nejsem Petr, ale třeba jen svetr...


Uživatelský avatar
Mim
Zasloužilý člen
Příspěvky: 855
Registrován: čtv 21 zář 2006 7:41
Bydliště: Plzeň
Dostal: 3 poděkování

Re: Mim a jak dál.....

Příspěvek od Mim »

Anonymous píše:
Mim píše:...ale vím, že je to o materiálu, elyzeru, frekvenci a podtlaku....to jsou regulativy úspěchu.......
Asi jako o správném množství látek a o jejich vzájemné vzdálenosti, že?

:lol:

Netřeba hledat Universum, stačí Fluidum.
Nebo Bartelmus, co...?

8)
-------
...nejsem Petr, ale třeba jen svetr...
Sorry. Jestli nejsi Peter z ČB tak marním zbytečně s "anonymem" čas....
Ty nic nevíš, jen plácáš....Takových tu již bylo..... :idea:


Však ono to půjde!!!
Odpovědět

Zpět na „Rozklad vody a vodík - všeobecně“