HYDRINO

Souhrn všeobecných informací nejen pro "Vodíkáře".
Odpovědět
bony1
Starší člen
Příspěvky: 129
Registrován: čtv 01 pro 2016 20:42
Dal: 2 poděkování
Dostal: 21 poděkování

Re: HYDRINO

Příspěvek od bony1 »

Je pravdou ze nikdo nepopsal jak se muze dostat vodik na vysokoenergetickou hladinu a vytvorit hydrino, ni já to nechapu a neverim tomu. Narozdil od toho Meyer technologie je dobre popsana a vysvetlena - ionizaci vodiku a kysliku se vyrazi elektrony z valencnich vrstev, vyrazene elektrony se odstrani z procesu a smes je nasledne zapalena v uzavrenem prostoru bez pristupu dalsiho vzduchu. Vodik s kyslikem nemuze vytvorit kovalentni vazbu pokud chybi valencni elektrony, tim jsou jadra vodiku donuceny uvolnit elektrony ze sveho jadra a tim i obrovskou atomovou energii. Jestli ma "hydrino" produkovat enormni energii a palit pouze vodu, musi se jednat o podobny princip. Pak je ale blamaz ze vodik se dostal na vyssi energetickou hladinu, vodik ma pouze jeden elektron a pokud se odlouci, jeho energie neni nijak zavratna. Naopak kyslik s kterym se slucuje ma 8 valencnich elektronu a pokud by se vsechny odstranily a kyslik se dostal na osmou hladinu mel by obrovskou energii, jestli ma vznikat prebytek energie musi se ionizovat kyslik ne vodik


duraj
Zasloužilý člen
Příspěvky: 283
Registrován: ned 10 dub 2016 7:20
Dostal: 4 poděkování

Re: HYDRINO

Příspěvek od duraj »

bony1 píše:Je pravdou ze nikdo nepopsal jak se muze dostat vodik na vysokoenergetickou hladinu a vytvorit hydrino, ni já to nechapu a neverim tomu. Narozdil od toho Meyer technologie je dobre popsana a vysvetlena - ionizaci vodiku a kysliku se vyrazi elektrony z valencnich vrstev, vyrazene elektrony se odstrani z procesu a smes je nasledne zapalena v uzavrenem prostoru bez pristupu dalsiho vzduchu. Vodik s kyslikem nemuze vytvorit kovalentni vazbu pokud chybi valencni elektrony, tim jsou jadra vodiku donuceny uvolnit elektrony ze sveho jadra a tim i obrovskou atomovou energii. Jestli ma "hydrino" produkovat enormni energii a palit pouze vodu, musi se jednat o podobny princip. Pak je ale blamaz ze vodik se dostal na vyssi energetickou hladinu, vodik ma pouze jeden elektron a pokud se odlouci, jeho energie neni nijak zavratna. Naopak kyslik s kterym se slucuje ma 8 valencnich elektronu a pokud by se vsechny odstranily a kyslik se dostal na osmou hladinu mel by obrovskou energii, jestli ma vznikat prebytek energie musi se ionizovat kyslik ne vodik
1.
".. Meyer technologie je dobre popsana a vysvetlena ."

Meyer x cokoliv = nesmysl, blamáž, hoax, podvod.
Vše vychází z amerického fake, starého desítky let.


2.
"...ionizaci vodiku a kysliku se vyrazi elektrony z valencnich vrstev, ..."

Na takový proces nutno dodat energii.
Následně uvolněná energie pak nebude vyšší, perpetuum mobile neexistuje.


3.
"... jsou jadra vodiku donuceny uvolnit elektrony ze sveho jadra ..."

NE.
Jádrem vodíku je 1 proton, ten ze sebe elektron neuvolní.


lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2444
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

Re: HYDRINO

Příspěvek od lajos »

No a jaderný reaktor je vlastně jeden velký hoax a VVR 440MW musejí určitě dodat 500-600MW aby z něho dostali 440MW viď?
Myslím že proton vodíku nemůže ze sebe uvolnit elektron z jednoduchého důvodu-žádný nemá.


duraj
Zasloužilý člen
Příspěvky: 283
Registrován: ned 10 dub 2016 7:20
Dostal: 4 poděkování

Re: HYDRINO

Příspěvek od duraj »

lajos píše:No a jaderný reaktor je vlastně jeden velký hoax a VVR 440MW musejí určitě dodat 500-600MW aby z něho dostali 440MW viď?
Myslím že proton vodíku nemůže ze sebe uvolnit elektron z jednoduchého důvodu-žádný nemá.
1.
Nevím, co sem taháš reaktor.
Reaktor žádný hoax není.

2.
O kolik více energie je nutno dodat, aby výstup dával 440 MW, z hlavy nevím, nikdy jsem to nepočítal.
Zcela jistě ale vím, že ty to také z hlavy nevíš a je vysoce pravděpodobné, že to nejsi schopen spočíst.

3.
Proton samozřejmě žádný elektron neobsahuje.


lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2444
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

Re: HYDRINO

Příspěvek od lajos »

1.Proč, proč, hoaxy? Protože uran je jinak kus šutru.
2.To bych je nesměl projektovat. Až tak podstatné to není ale účinnost jad. elektráren je dost podobné uhelným 33-35%. Jenže kvůli výroby el. energie nemusejí pálit uhlí nebo plyn.
Až na jaderný odpad je to čistší výroba a jedna vsázka paliva jim vydrží asi rok.
3.Tak si po sobě občas přečti co píšeš, když děláš chytrého. Psal jsi "Jádrem vodíku je 1 proton, ten ze sebe elektron neuvolní"-já umím jenom číst.


duraj
Zasloužilý člen
Příspěvky: 283
Registrován: ned 10 dub 2016 7:20
Dostal: 4 poděkování

Re: HYDRINO

Příspěvek od duraj »

lajos píše:1.Proč, proč, hoaxy? Protože uran je jinak kus šutru.
2.To bych je nesměl projektovat. Až tak podstatné to není ale účinnost jad. elektráren je dost podobné uhelným 33-35%. Jenže kvůli výroby el. energie nemusejí pálit uhlí nebo plyn.
Až na jaderný odpad je to čistší výroba a jedna vsázka paliva jim vydrží asi rok.
3.Tak si po sobě občas přečti co píšeš, když děláš chytrého. Psal jsi "Jádrem vodíku je 1 proton, ten ze sebe elektron neuvolní"-já umím jenom číst.
1.
Co to sem taháš?
Byla řeč o hoaxech typu "Meyer a jeho zázraky".

2.
Ne, TY žádné reaktory neprojektuješ.
Takže tu nemachruj s něčím, čemu nerozumíš.

3.
Ano, 1 proton.
Nic jiného jádro vodíku neobsahuje a povídání o tom, že by proton měl uvolnit ze sebe elektron jsou jen žvásty.


lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2444
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

Re: HYDRINO

Příspěvek od lajos »

2. Kde jsem psal že jsem projektoval reaktory? Máš zvláštní cesty mezi očima a mozkem. Projektoval jsem jaderné elektrárny z hlediska elektro(Bohunice, Mochovce, Dukovany a kousíček Temelína), občas jsem tam přebýval jako stavební dozor projektanta-asi sme se tam nepotkali.
A na fakultě jsem měl rok reaktory(specializaci) jako takové-je pravda že je to dávno-nu princip se moc nezměnil. Tak že se budu vytahovat, neb mám na základě čeho. A kdybych tvrdil že jsem Adamsův synovec-je ti po tom úplný kulový. Snažím se zkoušet věci někdy i hoaxy a bavím se tím, na rozdíl od tebe kdo vše prohlašuješ za hoax a zřejmě je to tvoje jediná zábava-teda tady na fóru. Zřejmě to strašně moc potřebujeme a nemůžeme bez tvých keců být. Nerad bych ti křivdil ale další jiný materiál odborného rázu z tebe nevypadl. Podle tvého přísného odsuzujícího přístupu k nám nevzdělancům budeš nejmíň profesor nebo akademik nebo sisifos? Ty ty ty "nerozumíš" , neboj tobě móóc dobře rozumím kocourku estébácká.
Já vím že jsem hrubý, snad pán bůh mi to promine vč. admina.
3. Už jsem ti jednou psal že si přečti po sobě co píšeš "Jádrem vodíku je 1 proton, ten ze sebe elektron neuvolní" nebo sám nechápeš co jsi napsal?
I to se stává, že až na třetí čtení po sobě zjistíš do čeho jsi šlápl.


bony1
Starší člen
Příspěvky: 129
Registrován: čtv 01 pro 2016 20:42
Dal: 2 poděkování
Dostal: 21 poděkování

Re: HYDRINO

Příspěvek od bony1 »

Meyer neni hoax, ma patenty po celem svete vcetne Svycarska. Aby patent byl udelen musi byt zarizeni funkcni a projit nezavislou komisi tvorenou prevazne vedci. Ma natocenych nekolik autetickych interview s novinari a vsechno ochotne ukazuje a vysvetluje, kdo umi anglicky dozvi se spoustu klicovych veci. A ted k veci, odkud se teda vezmou chybejici elektrony behem tepelneho zapaleni vodiku? Jadro vodiku jste vyloucili, tak odkud?


duraj
Zasloužilý člen
Příspěvky: 283
Registrován: ned 10 dub 2016 7:20
Dostal: 4 poděkování

Re: HYDRINO

Příspěvek od duraj »

lajos píše:2. Kde jsem psal že jsem projektoval reaktory? Máš zvláštní cesty mezi očima a mozkem. Projektoval jsem jaderné elektrárny z hlediska elektro(Bohunice, Mochovce, Dukovany a kousíček Temelína), občas jsem tam přebýval jako stavební dozor projektanta-asi sme se tam nepotkali.
A na fakultě jsem měl rok reaktory(specializaci) jako takové-je pravda že je to dávno-nu princip se moc nezměnil. Tak že se budu vytahovat, neb mám na základě čeho. A kdybych tvrdil že jsem Adamsův synovec-je ti po tom úplný kulový. Snažím se zkoušet věci někdy i hoaxy a bavím se tím, na rozdíl od tebe kdo vše prohlašuješ za hoax a zřejmě je to tvoje jediná zábava-teda tady na fóru. Zřejmě to strašně moc potřebujeme a nemůžeme bez tvých keců být. Nerad bych ti křivdil ale další jiný materiál odborného rázu z tebe nevypadl. Podle tvého přísného odsuzujícího přístupu k nám nevzdělancům budeš nejmíň profesor nebo akademik nebo sisifos? Ty ty ty "nerozumíš" , neboj tobě móóc dobře rozumím kocourku estébácká.
Já vím že jsem hrubý, snad pán bůh mi to promine vč. admina.
3. Už jsem ti jednou psal že si přečti po sobě co píšeš "Jádrem vodíku je 1 proton, ten ze sebe elektron neuvolní" nebo sám nechápeš co jsi napsal?
I to se stává, že až na třetí čtení po sobě zjistíš do čeho jsi šlápl.
1.
Ne, ty jsi neprojektoval nic - ani reaktory, ale ani elektrárny.
A silně pochybuju, že bys dokázal spočítat třeba věc daleko jednodušší, protože je zjevné, že nedokážeš ani rozlišit reálné zařízení od nějakého blábolu (viz tvoje kecy jako "bedini" a podobně).

2.
Jádrem vodíku je jeden proton.
Z jádra vodíku se nemůže uvolnit žádný elektron, není odkud.

3.
Jsi primitiv, který ani neumí psát bez hrubých chyb a snažíš se přitom tady hrát si na vzdělance a odborníka.
To je příznak psychické poruchy...


lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2444
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

Re: HYDRINO

Příspěvek od lajos »

1. Jak to výš? Od dob co jsem ing. mně držíš za ruku nebo coo? A v Energoprojektu 6 let jsem dělal co? Nosil jsem komunistům svačinu.
Hm, Bedíni i Adams fungujou jako točivé cokoliv, na pokusy krásně jednoduché hračky. Nikdy jsem z nich nevyždímal nic navíc a ani jsem to netvrdil.
Jen mi většinou chyběla nějaká součástka (správná) nebo jejich počet
2. Zřejmě nerozumíš vlastní češtině, jasně že proton žádný elektron nemá a nemůže uvolnit, ty jsi psal že jádro vodíku 1.proton elektron neuvolní, zapomněl jsi dodat proto že ho nemá.
3.Na můj primitivizmus přes moje chyby v češtině už pár people naběhlo. Většina lidí tady ví že jsem maďar a že má čeština je občas lepší než některých čechů. Musím se ti přiznat že mně baví si hrát na tomto fóru na odborníka, v některých záležitostech určitě, vzdělaný se cítím vcelku taky dost.
Co se ti zdá na co si hraju, je tvoje věc, mně to bavý, není to zakázaný a jak mně hezky posuzuješ zase vyjevuje tvojí omezenost.
Ty kecy bych tady ani moc nevedl ale nějakou dobu se tady toho moc neděje, tak si při těch výměn názorů se aspoň pořádně projevíš.
A pobavíš milé členy fóra, při občasné návštěvě můžou konstatovat lajos-duraj pořád blbnou


duraj
Zasloužilý člen
Příspěvky: 283
Registrován: ned 10 dub 2016 7:20
Dostal: 4 poděkování

Re: HYDRINO

Příspěvek od duraj »

lajos píše:1. Jak to výš? Od dob co jsem ing. mně držíš za ruku nebo coo? A v Energoprojektu 6 let jsem dělal co? Nosil jsem komunistům svačinu.
Hm, Bedíni i Adams fungujou jako točivé cokoliv, na pokusy krásně jednoduché hračky. Nikdy jsem z nich nevyždímal nic navíc a ani jsem to netvrdil.
Jen mi většinou chyběla nějaká součástka (správná) nebo jejich počet
2. Zřejmě nerozumíš vlastní češtině, jasně že proton žádný elektron nemá a nemůže uvolnit, ty jsi psal že jádro vodíku 1.proton elektron neuvolní, zapomněl jsi dodat proto že ho nemá.
3.Na můj primitivizmus přes moje chyby v češtině už pár people naběhlo. Většina lidí tady ví že jsem maďar a že má čeština je občas lepší než některých čechů. Musím se ti přiznat že mně baví si hrát na tomto fóru na odborníka, v některých záležitostech určitě, vzdělaný se cítím vcelku taky dost.
Co se ti zdá na co si hraju, je tvoje věc, mně to bavý, není to zakázaný a jak mně hezky posuzuješ zase vyjevuje tvojí omezenost.
Ty kecy bych tady ani moc nevedl ale nějakou dobu se tady toho moc neděje, tak si při těch výměn názorů se aspoň pořádně projevíš.
A pobavíš milé členy fóra, při občasné návštěvě můžou konstatovat lajos-duraj pořád blbnou
1.
Přeložíš mi laskavě první větu příspěvku, znějící "Jak to výš?" -???

Tzv. "bedini a adams" pochází z hámotin od různých podvodníků a žvanilů, nejde o žádné vynálezy.

Pohádky o tom, jestli jsi v "Energoprojektu" nebo kdekoli jinde nosil cokoli jsou stejně plonk, jako tajemné kecy o chybějící součástce k vynálezu.

2.
Meleš blbosti.
Nejdřív zavedeš řeč na reaktor, pak ve větě s nevyjádřeným podmětem prohlásíš, žes je projektoval.
Následně se z toho snažíš vyvléct.

Tvou matlaninu o jádru vodíku už rozebírat nebudu - neumíš česky.

3.
Že jsi primitivní člověk je patrno nejen z tvého vyjadřování, ale hlavně z tendencí věřit bludům a aktivně je rozvíjet.
Navíc ten příznak psychické poruchy, kdysi hraješ na kvalifikovaného odborníka, dost napovídá.

Jak jsem již psal, jsi jen další magor v řadě....


lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2444
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

Re: HYDRINO

Příspěvek od lajos »

1. Hogy tudod? -Doufám že jsi měl na mysli maďarštinu do jiných řečí nepřekládám.
Zbytek nějak ztrácí smysl a přestává mně to bavit-nebo ta psych. porucha asi budu muset k doktorovy.


duraj
Zasloužilý člen
Příspěvky: 283
Registrován: ned 10 dub 2016 7:20
Dostal: 4 poděkování

Re: HYDRINO

Příspěvek od duraj »

lajos píše:1. Hogy tudod? -Doufám že jsi měl na mysli maďarštinu do jiných řečí nepřekládám.
Zbytek nějak ztrácí smysl a přestává mně to bavit-nebo ta psych. porucha asi budu muset k doktorovy.
Opět meleš z cesty...


bony1
Starší člen
Příspěvky: 129
Registrován: čtv 01 pro 2016 20:42
Dal: 2 poděkování
Dostal: 21 poděkování

Re: HYDRINO

Příspěvek od bony1 »

Ale no tak, tohle je o ničem rozebírat sami sebe, tady se řeší Hydrino žádné reaktory a co kdo delal. Pojdme k veci


duraj
Zasloužilý člen
Příspěvky: 283
Registrován: ned 10 dub 2016 7:20
Dostal: 4 poděkování

Re: HYDRINO

Příspěvek od duraj »

bony1 píše:........ tady se řeší Hydrino .......... Pojdme k veci
Ano.
Tady se řeší prázdný pojem "hydrino", který si někdo vycucal z prstu.
Pokud chceš oponovat, předlož důkaz...!


Odpovědět

Zpět na „Rozklad vody a vodík - všeobecně“