Opět něco protistátního

Společenské dění u nás i ve světě.
Odpovědět
Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

video Profesor Keller

Příspěvek od hanka »

Nejsem si jista, jestli to tady patří, ale snad mě nezbijete, když ne :D . Myslím, že za poslechnutí to stojí ....
http://www.parlamentnilisty.cz/parlament/211501.aspx

Ahoj, Hanka.


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
Uživatelský avatar
Hellraiser17
Stálý člen
Příspěvky: 60
Registrován: sob 18 zář 2010 13:11
Bydliště: kousek od Prahy
Kontaktovat uživatele:

už se těšííím

Příspěvek od Hellraiser17 »

http://www.novinky.cz/ekonomika/248096- ... -topi.html

budu čekat se sekerou v jedný a palicí v druhý ruce...
ať mi zkusí takovejhle ksindl vlíst do komína a čmuchat...
zřejmě jim není pochuti, že si lidé topí i jinak než plynem...


Svoboda začíná tam, kde končí civilizace řízená penězi...
huhu
Zasloužilý člen
Příspěvky: 980
Registrován: ned 02 led 2011 17:48
Dal: 107 poděkování
Dostal: 23 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: už se těšííím

Příspěvek od huhu »

Ano, tady opět nejde o čisté ovzduší, ale o to jak vyrvat další peníze.

Už na to mám zažitý postup. Kdysi jsem v dílně brousil kus železa a znenadání za mnou stál komeník , bez klepání , bez pozvání. Vlezl dovnitř a povídá, že mi zreviduje komín.
Já na to : " člověče, co tu děláte, kdybych tu teď čtvrtil mrtvolu, tak bych vás musel taky zabít !"
Od té doby jsem měl pokoj a začli mě zdravit i neznámí lidé :-)))))


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: už se těšííím

Příspěvek od poota »

To huhu:
+1 :good:
:lol:

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: už se těšííím

Příspěvek od Slavek Krepelka »

huhu píše: " člověče, co tu děláte, kdybych tu teď čtvrtil mrtvolu, tak bych vás musel taky zabít !"
1+ Tak to se přidám :eclap:

Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
eXiT
Starší člen
Příspěvky: 156
Registrován: pon 25 čer 2007 17:41
Bydliště: JIH MORDAWY
Dal: 41 poděkování
Dostal: 30 poděkování

ptsong

Příspěvek od eXiT »



Věř, však komu věříš, měř.
NAVAR
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1739
Registrován: stř 16 dub 2008 10:00
Dal: 37 poděkování
Dostal: 262 poděkování

Dopis

Příspěvek od NAVAR »

Toto napsal můj kamarád, velmi rozumný člověk.



Velmi drahá paní Peake,

náš hněv, myslím tím ... řekněme "užitečně pracujících" a něco málo vlastnících, tedy "středního stavu" se už nebe dotýká! Jak můžete zcela ignorovat zájmy středního stavu, který jediný vás živí? Je nás (zatím) na té Gaussově křivce nejvíce. Nepotřebujeme takový perverzní stát-pseudochůvu-mentora-parazita! Nejsme idioti! Jen pro samou práci nemáme čas protestovat, nebo vstát od práce a jít někomu dát pár facek (Metoda pana Kalouska, že? Náš vzor? Složenkový muž?)! Tento pořádek a spravedlnost je Vaše práce za kterou berete nemalé peníze od nás. Nebojíte se občanské války? Co na to řeknou jednou Vaše děti? Neobáváte se toho, že odložíme své lopaty, vidle, šroubováky stetoskopy a jiné užitečné nářadí a nevezmeme do ruky něco jiného? Jestli ne, tak jste myslím dosti naivní, při vší úctě.

Nikdy jsem drogy nebral, neberu a doufám, že mne ani nic takového nikdy nenapadne! A když by ano, tak je to moje věc! Nejsem majetkem státu, ale naopak! Nicméně protestuji proti záměru, za naše peníze, naše absurdně enormní daně, vytvořit další úřad, další korupční prostředí a privilegované oligopoly, pod pláštíkem domnělé "odbornosti" a "zodpovědnosti" = státem udělované licence (pro koho a za jaké úplatky asi?), pomocí zamýšleného zákona, viz odkaz dále.
Doufám, že Vám jsou známy fatální důsledky americké prohibice alkoholu. Tenkrát v USA státní regulací ... dost možná tehdy i myšlenou v dobrém ... vznikl skvělý kšeft pro mafii, který dal vyrůst neuvěřitelně drzým a agresivním mafiánům, po kolena se brodících v krvi a špinavých penězích. Peníze a moc z tohoto šíleného nápadu dost možná ovládají dodnes americkou politiku a životy prostých američanů. Jsou např. i indicie, že CIA/FBI? si (při)vydělávala kšefty s drahými, zakázanými drogami. a nebo např. nebo např. . Není žádný důvod si myslet, že se nic takového nemůže stát u nás ... v Evropě ... potažmo v ČR (máme své "státní služby", že ?) Totéž, jako byla absurdní americká prohibice, možná mazaněji a o to ničemněji, se chystá u nás dnes ohledně konopí, viz:

http://www.novinky.cz/domaci/248356-lec ... firmy.html

Konopí přes lékárny? ... a tvrdší postih pro pěstitelé nad 5 ks ? Nebo dokonce absolutní zákaz, jak bylo zmíněno v televizi? Absolutní monopol státu nad licencemi ... a oligopoly vyvolených? Skvělý kšeft pro úředníky, politiky a spřátelené "farmaceutické" firmy. "Dovážené konopí" ... je absurdita, proč dovážené? ! (vždy se snadno pěstovalo u nás ...) a dokonce hrazené pojištovnami, tedy námi všemi! Konopí se v českých zemích pěstovalo odnepaměti a nikdy žádný problém z toho nebyl. "Zajíštění dobré kvality" ??? ... "bezpečnosti" ??? ... nesmysl zaštítěný panem předsedou komise doktorem Zimou? ... to je asi fakt bezva kšeft se k tomuto propůjčit! Ale to je na delší debatu. (Podle toho televizního zpravodajství je cena jakéhosi zahraničního konopného produktu v našich lékárnách něco kolem 12 000 Kč !!!) Nač draze kupovat něco, co může mít každý skoro ZADARMO !!! Co tomu říkáte vy? Nám voličům a daňovým poplatníkům?

Podle mne, je to jen absurdní a ničemný nápad, jak vydělávat na něčem, co se dá získat v Česku v pohodě, skoro zadarmo u každého doma, třeba i v květináči. Lidi to budou stejně pěstovat a jen Ti naivní, "co to myslí dobře" to tvrdě odnesou drahou státní represí. Mazaní ničemové si z toho udělají skvělý byznys, když to bude zakázané a tudíž velmi, velmi drahé. Ať si každý pěstuje konopí doma ... kolik potřebuje ... jako šnytlík, nebo jiné byliny ... a státu je po tom houby! Nebo i ten šnytlík se časem zakáže doma pěstovat a budou potřeba licence? ... a certifikovaná balení? ... a lékárny a hory peněz ??? Fajn, pak bude stát hrstka obyčejného šnytlíku tisíce! To se chce? Nepotřebujeme stát, který se plete do všeho a ze všeho chce vytřískat peníze pro samozvaně vyvolenou navzájem propojenou "elitu" na úkor užitečně pracujících. ( Když by volby mohly něco podstatného změnit, dávno by byla zakázané, že ? :-) ) Opět stát drze zasahuje do něčeho, po čem mu nic není!
Zatím stát selhal téměř vždy a ve všem, ( schodkové rozpočty, vykradené důchody, bezpečnost, (policie, justice, šílené exekuce ... nepřizpůsobiví ...) , dálnice, vězeňství, korupce, rozkrádání státního (=tedy nás všech!) i soukromého majetku (např. daň z nemovitostí) a peněz na všech možných i nemožných úrovních, ... atd.) neboť nám kraluje kolektivní nezodpovědnost (rozhodují skupiny lidí (vlády, parlament, senát, úředníci, policajti, soudci ...) a nikoliv jednotlivci s osobní trestnou odpovědností). Moudří lidé drogy neberou, nebo je berou moudře. Ty není třeba nijak chránit. Jsou téměž vždy chytřejší, moudřejší, než celý trapný STÁT!!! Idioti a grázlové klidně mohou na drogy vyhynout, když budou nezodpovědní ... uleví se nám všem. To je zákon evoluce, který se osvědčil.

Myslím, že zrovna Vám, která jste již politiku okusila nemusím připomínat, že stát, politici, poslanci, senátoři, úředníci, policajti, soudci a jiné nám nedobrovolně vnucené autority nejsou žádní andělé !!! Nejsou o nic lepší, morálnější, chytřejší než my! Přesto nám drze panují, místo služby, kterou před každými volbami slibují, ač už tomu nikdo nevěří ... Přesto se bez našeho souhlasu vnucené autority, instuituce moci a násilí rozmnožují jako viry. Nechť si tedy neosobují za nás rozhodovat ve všem! K ničemu takovému jsme jim mandát nedali. Ani k tomu rozmnožování, natož ani ne k takovému vyloženému škodění.

Z článku vybírám:

O povolení pěstovat si budou moci zažádat společnosti, které zajistí bezpečnost a kvalitu,“ řekl po pondělním jednání expertní skupiny děkan 1. lékařské fakulty UK Tomáš Zima, který je předsedou komise. Dodal, že to v žádném případě neznamená, že konopí budou moci lidé pěstovat sami doma. Naopak podle něj navrhnou, aby ti, kteří překročí limit pěti rostlin, byli přísněji trestáni.

Firmy či farmy, které budou chtít konopí pěstovat, budou muset získat licenci, kterou bude vydávat buď ministerstvo zdravotnictví či speciální úřad. Pokud nedodrží sjednané podmínky, např. nezabezpečí rostliny před ukradnutím, budou za to pokutovány.

P.S.: Např. Ikona z Wall Streetu, jeden z bývalých šéfů Nasdaqu a zakladatel společnosti Investment Securities Bernard L. Madoff byl zatčen FBI. Kdy budou takoví ničemové zatčeni a vyšetřováni u nás?

http://aktualne.centrum.cz/finance/peni ... ?id=624759


Není ani tak důležité najít "kámen mudrců" jako cesta k němu.
To co není vidět a ani není možno měřit nelze už z principu prohlásit za neexistující.
Pomož si sám, protože ti stejně nikdo jiný nepomůže.
Moderátor raději žádný než vadný.
chiq
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1546
Registrován: čtv 01 lis 2007 8:41
Bydliště: Trnavský kraj
Dal: 2 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re:

Příspěvek od chiq »

V tejto súvislosti ma napadá jedna otázka: Akú výhrevnosť má jeden úradník?
..a ďalšia, súvisiaca: Koľko úradníkov je potrebných na zabezpečenie tepla v zimnej sezóne?
;)


huhu
Zasloužilý člen
Příspěvky: 980
Registrován: ned 02 led 2011 17:48
Dal: 107 poděkování
Dostal: 23 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re:

Příspěvek od huhu »

chiq píše:V tejto súvislosti ma napadá jedna otázka: Akú výhrevnosť má jeden úradník?

100W

chiq píše: ..a ďalšia, súvisiaca: Koľko úradníkov je potrebných na zabezpečenie tepla v zimnej sezóne?
;)
tepelné ztráty místnosti děleno 100W

pro ty , co si ještě nevšimli : výhřevnost člověka je 100W ( cirka ) . takže při větší návštěvě můžete ztlumit topení , nebo otevřít větrání ;)


Někteří lidé mají pocit, že vědí lépe než já co a kam jsem chtěl napsat. Budiž blahoslaveni.
huhu
Zasloužilý člen
Příspěvky: 980
Registrován: ned 02 led 2011 17:48
Dal: 107 poděkování
Dostal: 23 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Dopis

Příspěvek od huhu »

NAVAR píše:Toto napsal můj kamarád, velmi rozumný člověk.


víš, je z toho cítit zášť a zloba , ale i velká pravda.
Vcelku jebu nic neříkající petice , ae tohle rád podpořím , nebo pošlu do vlády.
dej link , kde se to dá podepsat , nebo emajlovou adresu

-----------------------------------------------------------------------

Lestos jsem vypěstoval ( "zadarmo" ) sedm rostlin - v chalupě bydlí 7 lidí , takže zákon mi může políbit.
Vyléčil jsem tím nějaké ekzémy , mojí ségře se louhuje esence na roztroušenou sklerozu. Pravda je, že místní smažka ozkoušel obsah THC. Já jako nekuřák mám problém vdechnout horký čmoud. Ale ta rostlina funguje. MMS funguje ( deset litrů za méně než tisíc kč ) Tož já volím přírodu a seru na předraženou farmacii.


Někteří lidé mají pocit, že vědí lépe než já co a kam jsem chtěl napsat. Budiž blahoslaveni.
NAVAR
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1739
Registrován: stř 16 dub 2008 10:00
Dal: 37 poděkování
Dostal: 262 poděkování

Re: Dopis

Příspěvek od NAVAR »

De facto ani se té zlobě nedivím díky tomu co si prožil on a jeho rodina v režimu minulém a součastném. On to samozřejmě, když už si dal práci se psaním již na patřičná místa přeposlal.
Sám za sebe mohu říct že za žádnou cenu mne žádné debilní zákony debilních samozvaných vládců nepřimějí k tomu abych si svobodně nemohl pěstovat to co chci a léčit tím sebe i své blízké.


Není ani tak důležité najít "kámen mudrců" jako cesta k němu.
To co není vidět a ani není možno měřit nelze už z principu prohlásit za neexistující.
Pomož si sám, protože ti stejně nikdo jiný nepomůže.
Moderátor raději žádný než vadný.
huhu
Zasloužilý člen
Příspěvky: 980
Registrován: ned 02 led 2011 17:48
Dal: 107 poděkování
Dostal: 23 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Dopis

Příspěvek od huhu »

curiculum stupide
jsem vezl 316 km rostlinu na dosušení a extrakci pro nemocného člověka a klepal se , kde mě nějaký debil ( na dušičky) zastaví a uvrhne do žaláře.


vzkaz sněmovně reprezentantů :
OK . THC není hlavní látka
Vypěstujete rostlinu , ktrá bude mít vyvážený poměr canabioidů a nechte ji k volnému pěstování.


Někteří lidé mají pocit, že vědí lépe než já co a kam jsem chtěl napsat. Budiž blahoslaveni.
jarda ovčák
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1252
Registrován: čtv 19 lis 2009 9:24
Bydliště: Svitavy
Dal: 9 poděkování
Dostal: 98 poděkování

mno....

Příspěvek od jarda ovčák »

Jo jo, bratře,úřednický parchanti utahujou smyčku.
Budou přicházet teroristi a extrémisti nevídaných směrů a deviací, kteří se budou rekrutovat z obyčejných nespokojenců - zoufalců.
Jako předseda klubu ovčáckých hnidopichů můžu konstatovat, že na jaře se bude hojně set technické konopí do mnoha kolemjdoucích lánů.
Roztříští se pozornost orgánů, kteří budou celé roky pobíhat po polích a ohmatávat a očichávat kdejakou kytku.Pak je budou rvát, vláčet dodávkama na rozbory a zjištovat, jak jsou úchylní. K dispozici je nekonečné množství ploch a semene za hubičku......
Dáme konečně policii dostatek smysluplné práce se zajímavou perspektivou. Bude nás li víc, nebudou nás kokoti trápit víc....
Hlavně se nenechat nasrat. Budu se jim šklebit a vesele povykovat, až mě budou věšet na nějakej úřednickej kandelábr.


martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

...všichni to vidí...

Příspěvek od martin11 »



... věřím, že se " TO " povede ......
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Obdivuhodné!

Příspěvek od A(&F) »

poota píše:Fakta ani logika nikdy nebyly silné stránky odpůrců zbraní, ......... zákaz jakékoli výroby, dovozu či prodeje, samozřejmě s výjimkou prodeje státním ozbrojeným složkám. Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi... ani občanovi. ....... při testovacích střelbách střely ráže 416 poškozovaly ocelové terče stavěné na ráži 50 BMG takovým způsobem, že několik terčů museli vyhodit do šrotu
... http://www.policista.cz/clanky/reportaz ... snail-286/ ...... úsťová rychlost až 800m/s, bez překročení povoleného tlaku ... :shock: ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Odpovědět

Zpět na „Vážně i nevážně o všem kolem nás“