Ring volný-boxovárna

Společenské dění u nás i ve světě.
Odpovědět

Jste pro?

Anketa končí za stř 01 lis 2006 18:33

Ano,
11
85%
Ne
2
15%
 
Celkem hlasů: 13

xdraho
Zasloužilý člen
Příspěvky: 271
Registrován: úte 08 led 2013 15:49
Dal: 23 poděkování
Dostal: 87 poděkování

Re: Ring volný-boxovárna

Příspěvek od xdraho »

poota píše:...že jsem se s ním nepokoušel komunikovat Tvým způsobem...
Chceš říci, že jsem s nim nediskutoval s dostatečnou povinnou úctou, že jsem si před jeho názory neklekl v úžasu na zem? Nebuďte směšní! Na co si to tu hrajete? Na nějakou sektu, kdy jeden dělá advokáta druhému nebo co?
Včetně toho přiblblého neustálého přehazování z jednoho vlákna do druhého!

Edit: ... uděleno napomenutí za tu poslední větu (kritika moderátorské činnosti) ... A(&F) ...

... a opravena citace ... :idea: nick v "quotaci" musí být uvozovkách ... ;) ...


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Ring volný-boxovárna

Příspěvek od poota »

xdraho píše:Chceš říci, že jsem s nim nediskutoval s dostatečnou povinnou úctou, že jsem si před jeho názory neklekl v úžasu na zem?
Mám takový žertovný zvyk, že co chci říci, to taky řeknu a umím se vyjadřovat i dostatečně pregnantně.
A rozhodně k tomu nepotřebuji nějaké vykladače mých myšlének a už vůbec ne jejich překrucovače!

Zdravím - poota
P.S. Z Tvých textů čiší ublíženost a nepřátelství - tyhle osobní pocity kalí jasný pohled i mysl.


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
xdraho
Zasloužilý člen
Příspěvky: 271
Registrován: úte 08 led 2013 15:49
Dal: 23 poděkování
Dostal: 87 poděkování

Re: Ring volný-boxovárna

Příspěvek od xdraho »

Zbytečná diskuze a zabitý čas.
Pokus se příště zase chvíli poučovat a vychovávat někoho jiného.
Čau


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Ring volný-boxovárna

Příspěvek od poota »

Souhlasím s tím, že je s Tebou zbytečná a dokonale nepřínosná diskuze.
S vychováváním někoho jiného mám dost potíž, protože kromě Tebe se všichni chovají slušně a dodržují pravidla. Kdybych jako moderátor nemusel číst všechny příspěvky, tak bych si Tě dal už dávno mezi nepřátele - to by mělo tu výhodu, že bych Tvoje příspěvky vůbec neviděl - a co oko nevidí, srdce neželí :bye:

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
huhu
Zasloužilý člen
Příspěvky: 980
Registrován: ned 02 led 2011 17:48
Dal: 107 poděkování
Dostal: 23 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Ring volný-boxovárna

Příspěvek od huhu »

poota píše:...... kromě Tebe se všichni chovají slušně a dodržují pravidla. ....

Zdravím - poota
Tak to kecáš. Já mám slušnou sbírku napomenutí a pokárání. A to od všech aktivních moderátorů :D


Někteří lidé mají pocit, že vědí lépe než já co a kam jsem chtěl napsat. Budiž blahoslaveni.
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Ring volný-boxovárna

Příspěvek od poota »

Už nějakou dobu jsem neměl nutkání Tě nějak umravňovat, takže jsem se začal bláhově domnívat, že ses srovnal - za případný omyl se omlouvám :oops:
- a současně svůj výrok opravuji na:
"kromě Tebe se skoro všichni chovají slušně a dodržují pravidla."
:laugh:

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
xdraho
Zasloužilý člen
Příspěvky: 271
Registrován: úte 08 led 2013 15:49
Dal: 23 poděkování
Dostal: 87 poděkování

Re: Ring volný-boxovárna

Příspěvek od xdraho »

Tak to kecáš.........
Tak to sis tedy huhu dovolil opravdu, ale opravdu hodně. :D
Poota jako strážce morálky ti to zcela jistě nezapomene.
Tady na slušné chování mají totiž patent pouze někteří.
Ostatní mají pouze právo být těmi "osvícenými" neustále okřikování a poučování. <<<
Jinak musí držet ústa a maximálně se mohou někde v koutku stydět a zpytovat svědomí. :mrgreen:


Edit: ... napomenutí č. 2 ... :dknow: ... A(&F) ...


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Ring volný-boxovárna

Příspěvek od poota »

xdraho píše:Poota jako strážce morálky ti to zcela jistě nezapomene.
Máš to popletené - já tu nehlídám morálku, ale jenom dodržování pravidel, ve kterých je mimo jiné i požadavek na slušné chování.
A paměť není mojí nejsilnější stránkou, zvlášť na nepříjemné věci zapomínám rychle - a přiznám se, že i docela rád.
A taky mě vůbec nebaví podobné přestřelky :esilenced:

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Ring volný-boxovárna

Příspěvek od Slavek Krepelka »

http://upramene.cz/forum/viewtopic.php? ... f=6&t=3062
xdraho píše: ... Tady na slušné chování mají totiž patent ...
Ono je to ještě poněkud jinak. Jde o zkušenosti.
1) S přehazováním příspěvků, je tady už řetěz 26 příspěvků, které nemají s CDS nic společného. Ze začátku so to ještě týkalo přes 5 příspěvků MMS jaksi všeobecně a dál už je vše jen osobní potyčka. Proto přehození nejdříve do vlákna MMS všeobecná diskuze a poté do boxovárny. Jde nám o to udržet vlákna jak jen to jde na tématu a osobní potyčky také. Pokud Ti toto není jasné, stejně jako Huhu, a nemáš to v sobě, abys dodržoval pořádek na fóru sám, vkládáme se do toho my. Pokud s tím máš potíž, jdi si ten svůj problém léčit někam jinam.
2) Jakýs takýs pořádek jsme tu po zkušenostech s různými uživateli zavedli právě pro to, aby zde diskuze mohly probíhat jak jen to jde nerušeně. Pokud Ti vyhovuje bordel, jdi si diskutovat třeba na doktorku. Budeš se nejspíše cítit jako doma.
3) Tady máš jednak účel fóra a jednak detainí pravidla, https://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?f=6&t=3062 podle kterých momentálně fungujeme. Pokud s tím nesouhlasíš, odvolej se přes SZ u Rivala, nebo se odhlaš.

Ahoj, Slávek


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
xdraho
Zasloužilý člen
Příspěvky: 271
Registrován: úte 08 led 2013 15:49
Dal: 23 poděkování
Dostal: 87 poděkování

Re: Ring volný-boxovárna

Příspěvek od xdraho »

.....Pokud Ti vyhovuje bordel, jdi si diskutovat třeba na doktorku.....
Hurá, to je nápad! Už tam běžím nadýchat se trochy "čerstvého vzduchu".
Toto, "akademické" prostředí se trvale snášet nedá.


dlouhynick
Stálý člen
Příspěvky: 67
Registrován: úte 18 zář 2012 8:11
Dal: 6 poděkování
Dostal: 25 poděkování

Re: CDS - klinické ??? skúsenosti

Příspěvek od dlouhynick »

Trochu jsem se pozastavil nad novým názvem tohoto vlákna. KLINICKÉ ??? Copak nějaká KLINIKA v EU aplikuje CDS ??? :enaughty: Přijde mi to (vý)směšné takto nazvat fórum, protože přesně naopak, ty naše zkušenosti jsou ryze amatérské, domácí a s klinikou a vědou nic společného nemají. Pod názvem "klinické skúsenosti" spíš člověk hledá něco oficiálního, neměnného, akademickou obcí uznávaného... "CDS - zkušenosti uživatelů" by byl asi odpovídající pravdivý název :idea: .

Tady máš význam slova klinické. Jde o příznakové, praktické, zkušenosti. SDK
http://cs.wikipedia.org/wiki/Klinick%C3 ... %C3%ADznak


Marshallin
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: čtv 04 dub 2013 11:27

Re: Diskuse k tématu Racionální pohled na Joe Cell

Příspěvek od Marshallin »

Docela mi na tomto foru vadi, ze lidi k vecem pristupuji jako ke alchymii. Nejlip to vystihl pan Slavek v odpovedi na muj komentar :

"Pochopit to nepochopíš, dokud nepochopíš minimálně zatraceně rozsáhlý výzkum Wilhelma Reicha v kontextu funkcí eterických proudů, které tvoří vesmír, jak hmotný, tak nehmotný. Odhadoval bych to tak na 20-30 let intenzivního studia především z anglických zdrojů."

Proste argument jak svina. Nepochopis jen musis verit ze to existuje. Nic na tomhle svete neni slozite, problem je pouze v nasem chapani, poripade v nasi blbosti. Pokud nekdo potrebuje k nastudovani problemu 20 let tak je to podvod. I fyzikalni princip studene fuze ve vode jde popsat na jednu A4. Nechce se mi verit ze tato vec z vasim orgonem je slozitejsi. Spis mi to pride jako blbost. Nenasel jsem na tomto foru zadne presne informace, nebo odkazy na zdokumentovane experimety. Na to ze to melo byt vlakno k "Racionální pohled na Joe Cell" je to docela prdel sledovat.


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Diskuse k tématu Racionální pohled na Joe Cell

Příspěvek od poota »

Marshallin píše: Nic na tomhle svete neni slozite, problem je pouze v nasem chapani, poripade v nasi blbosti. Pokud nekdo potrebuje k nastudovani problemu 20 let tak je to podvod.
Správně píšeš, že problém je pouze v našem chápání!
Těch 20 let není nijak přehnaně dlouhá doba - přečíst všechno relevantní je možné třeba za měsíc. Jenomže ono to není jenom o přečtení, je potřeba taky pochopit, co za tím napsaným je, o jaký systém čeho se vlastně jedná - a to už je mnohem těžší, protože to není jenom o pochopení vět tak, jak jsou napsané. A trvá to mnohem déle. A potom je ještě potřeba to všechno nějak strávit, přijmout a ztotožnit se s tím - a to je proces velice dlouhodobý, při kterém je potřeba se znova a znova vracet k dávno přečtenému. Na to má jenom málokdo trpělivost a často schází i nějaký dostatečně pádný důvod k tomu, aby se s tím člověk tak dlouho zdržoval. Většina lidí, aniž by si to uvědomovala, tak se tomu vyhne právě tím, že "to" prohlásí za blbost, nesmysl, nemožnost, kejkle a nebo jenom podvod, takže tím pádem už se tím nemusejí dál zabývat.
Opravdu nemusejí - nikdo je k tomu nenutí!
Jenom pak nemusejí plivat na lidi, kteří se něčemu opravdu intenzivně dlouhá léta věnovali a k nějakým poznatkům došli.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Diskuse k tématu Racionální pohled na Joe Cell

Příspěvek od Slavek Krepelka »

poota píše: .... Těch 20 let není nijak přehnaně dlouhá doba - přečíst všechno relevantní je možné třeba za měsíc. ....
Kdyby jen to. Ono to taky ještě vezme hodně vyhledávání, odstřelování toho, co nás kdo naučil blbě a vykoumání jak ty díry ucpat tak, aby se shodovaly jak s tím, jak se věci chovaj běžně a tak i s tím, jak se chovaj neběžně. Dohledat, počíst, pochopit, dokoumat, znovu dohledat i doDrontit a nakonec i udělat. Vše dohromady je to ve skutečnosti spíš na věčnost. Navíc bez toho Drontění je veškerá snaha marná. Není to jen v nás a "moudrých" knihách, ale všude, a těžko se k tomu dostat. Jenom než si šlověk dá dohromady těch pár prvních důležitých údajů, jenom aby se k nim mnohokrát vrátil a něco, či vše překopal, protože někde narazil na paradox.

S laskavm pozdraven, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
xdraho
Zasloužilý člen
Příspěvky: 271
Registrován: úte 08 led 2013 15:49
Dal: 23 poděkování
Dostal: 87 poděkování

Re: CDS - klinické skúsenosti

Příspěvek od xdraho »

jardax píše:JJ, podle mého, ani jinak čistý ClO2 doma nejde dělat. Tyhle koncentrace ale nedělám v "belíku". Jde udělat 50.000ppm, jen roztok musí být stále v chladu, dokonce není problém udělat čistý ClO2 - ve skle. Jinak je tu ještě pár zádrhelů, který se neřešej, ale docela zásadní... zase to bude offtopic, vznikne další trýd a z jednoho cds bude 5 linků....
Jardo, pokus se trochu se rozepsat o tom, co ty vidíš jako problémy. Není přece možné, aby SDK nedostal rozum. Snad už konečně pochopí, že věci se musí brát v souvislostech. Nějak mu unikla pravidla takového Brainstormingu, kdy se prostě "kecá" o všem možném, zdánlivě i odtažitém, až z diskuze vyplyne nějaká nová myšlenka. Kdyby se to dělalo podle SDK, tak s tím braistormingem nemusí ani začínat.


Odpovědět

Zpět na „Vážně i nevážně o všem kolem nás“