Ring volný-boxovárna

Společenské dění u nás i ve světě.
Odpovědět

Jste pro?

Anketa končí za stř 01 lis 2006 18:33

Ano,
11
85%
Ne
2
15%
 
Celkem hlasů: 13

Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Borelioza

Příspěvek od Slavek Krepelka »

nika22 píše: ... Tak špatně se zase necítím, abych musela zkušet takové věci, je to životu nebezpečné, nejeden nadšenec pro brethariánství zemřel právě na dehydrataci (prvních 7 dní se nesmí ani pít), a já nepotřebuju dělat geroje.
Pokud jsem se dopídil, zemřeli při pokusu o breathariánství lidi dva. Takže nejeden. Na druhé straně absolutně není pravdou, že je třeba držet suché nejedení, aby se člověk k breathariánství propracoval. Už dávno ani Jasmuheen toto netvrdí a další následníci, co se tam propracovali po svém, tuto pověru popírají i svým příkladem. Přechod na breathariánství je především záležitost mentální a stejně tak je záležitostí mentální půstové sebeléčení a léčení vůbec. Vše kolem toho, od léků až po zaklínání je do veliké míry berlička, která člověka dovede buďto o něčem přesvědčit, pak pracuje, nebo to nedovede a pak nepracuje, i když jsou i materiální berličky, především člověku vlastní látky, které pracují i na úrovni fyzické.

Co se týče nebezpečnosti metod léčení, například odnětí ženských orgánů prokazuje skoro tři procenta úmrtnost na operačním stole a přesto se na to nechají spousty žen ukecat. No a taky to doktoři ženám v menopause doporučují, aby si ulevily od potíží, místo aby jim doporučili jakékoliv očištění organismu a vyhovující mentální nastavení, že? Nemocná je vždy především duše. Až budeš tak nemocná, že Tě zoufalství dotlačí k nějakému takovému léčení, už Ti nejspíš nepomůže, i když zázraky spontáního vyléčení se sem tam dějí. Dost ale padá pravděpodobnost úspěchu.

S laskavým pozdravem, Slávek


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
nika22
Stálý člen
Příspěvky: 37
Registrován: stř 25 čer 2014 21:03
Dostal: 2 poděkování

Re: Borelioza

Příspěvek od nika22 »

feedback píše: Jo, životu nebezpečné je jen to čemu se na 100% nevěří. Brethariánství s tímhle problémem toho nemá moc společního, takže pokud mohu poprosít, neplevit.
Jaké plevelení. Společného má dost, 7 dní bez jídla a pití. Dívala jsem se na video - jeden Němec se 4 dny tohoto pokusu natáčel na video a 4. den už byl tak mimo, že se rozhodl nehazardovat se životem a před kamerou se napil (a vzápětí i najedl). Myslete si co chcete.

Věřit na 100 % něčemu, to musí být člověk buď hodně hloupý nebo hodně sebejistý (ale to je spíš případ, kdy člověk věří v to, že sám něco dokáže atd.).


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Borelioza

Příspěvek od Slavek Krepelka »

nika22 píše: .... jeden Němec se 4 dny tohoto pokusu natáčel ...
Já taky zažil zedníka, který zapoměl na díru pro dveře a téměř se zazdil na budoucím záchodě. Je to snad důkaz toho, že nelze vyzdít přepážku se dveřama? Niko, nikdo Ti tu přece nic nepřikazuje a k ničemu Tě nenutí. Proč se tak čílíš? Dělej jak uznáš za vhodné a zbytek nech plavat. Asi to nejezení ještě pro Tebe není a třeba ani nikdy nebude, toť vše.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
nika22
Stálý člen
Příspěvky: 37
Registrován: stř 25 čer 2014 21:03
Dostal: 2 poděkování

Re: Borelioza

Příspěvek od nika22 »

Slavek Krepelka píše: ... Asi to nejezení ještě pro Tebe není a třeba ani nikdy nebude, toť vše.
Takže dle tebe žíznit se dá dobře a špatně, když někdo neumí žíznit a zemře, je to jeho chyba a nejspíš "ještě není tak daleko" - pro někoho duchovno, pro jiné duc.hovno...

Pokud mě někdo okřikuje s tím, že plevelím diskusi, ohradím se, toť vše. Netřeba být pak přehnaně laskavý.


vokoun
Zasloužilý člen
Příspěvky: 462
Registrován: stř 28 lis 2012 19:59
Dal: 601 poděkování
Dostal: 192 poděkování

Re: Borelioza

Příspěvek od vokoun »

:x nika22 co to řešíš máš asi jiný pohled na problémy a pokora a soudnost tě taky asi není vlastní tak si prostě vyber to co tě podle tebe pomůže a nekritizuj to co jsi nevyzkoušel a :bye:


ceskymo
Starší člen
Příspěvky: 187
Registrován: úte 30 dub 2013 23:34
Bydliště: momentalne kdekoli
Dal: 283 poděkování
Dostal: 155 poděkování

Re: Borelioza

Příspěvek od ceskymo »

Je to marny, je to marny, je to marny.... :roll:


Kdo se chce zblaznit, musi mit nejdriv rozum
Každý den ráno sněz žábu a nic horšího už te nepotká
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Borelioza

Příspěvek od Slavek Krepelka »

nika22 píše: ... Takže dle tebe žíznit se dá dobře a špatně ....
Jako vše.
nika22 píše: ... Netřeba být pak přehnaně laskavý.
Já se spíše držím toho, že laskavosti je mezi lidma tak málo, že snad ani přehánět nelze.

:D S laskavým pozdravem, Slávek. :angel:


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
feedback
Stálý člen
Příspěvky: 29
Registrován: čtv 19 čer 2014 10:12
Dal: 14 poděkování
Dostal: 14 poděkování

Re: Borelioza

Příspěvek od feedback »

nika22 píše:Věřit na 100 % něčemu, to musí být člověk buď hodně hloupý nebo hodně sebejistý (ale to je spíš případ, kdy člověk věří v to, že sám něco dokáže atd.).
Za sebe můžu říct že žít s tím abych si nevěřil na 100% by pro mne nebyl život ale jenom živoření. Radši se budu hloupě radovat ze svého zdraví jako bych měl donekonečna mudrovat nebo spekulovat nad svejma chorobama. Každej jsme holt jinéj.


nika22
Stálý člen
Příspěvky: 37
Registrován: stř 25 čer 2014 21:03
Dostal: 2 poděkování

Re: Borelioza

Příspěvek od nika22 »

vokoun píše::x nika22 co to řešíš máš asi jiný pohled na problémy a pokora a soudnost tě taky asi není vlastní tak si prostě vyber to co tě podle tebe pomůže a nekritizuj to co jsi nevyzkoušel a :bye:
Nevím, co do toho pletete pokoru - opravdu se nekořím před kde kým, kdo na net něco napíše.
Pokora, a to byste měl sám vědět, se může vztahovat snad k nějakým idealitám - a tam si dosaďte co chcete.

A soudnost je z e své podstaty slovo vztahující se ke kritickému uvažování, člověk soudný rozmýšlí, uvažuje, vyjadřuje pochybnost. To se tu asi nenosí, tady je to jako v Rusku: když nesouhlasíš, jsi náš nepřítel.


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Borelioza

Příspěvek od Slavek Krepelka »

ceskymo píše:Je to marny, je to marny, je to marny.... :roll:
Nebyl jsem si jistý, ale dávám za pravdu. Ten můj optimismus. Snad se ale Ondra ještě eventuelně přiučí.

Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
vokoun
Zasloužilý člen
Příspěvky: 462
Registrován: stř 28 lis 2012 19:59
Dal: 601 poděkování
Dostal: 192 poděkování

Re: Borelioza

Příspěvek od vokoun »

:? Co to tady meleš o Rusku :bhead: Rusko a jeho pohled na život bych ti nepřál :help: to by jsi mluvil jinak :jump: a souhlasit a nesouhlasit o tom to přeci není :bhead: tady je to o tom pomoct sobě a nebo ostatním a to je důležité :epray: ty se v tom moc plácáš :bye: a jinak tady je to o borelioze a to je ohromný problém a tím je třeba se zabývat :smoke:


nika22
Stálý člen
Příspěvky: 37
Registrován: stř 25 čer 2014 21:03
Dostal: 2 poděkování

Re: Borelioza

Příspěvek od nika22 »

Pane vokoune, dřív než budete na někoho regovat, pročtěte si celé vlákno - nevíte, o čem je řeč.
(Nemohu brát vážně člověka, co ve dvou větách použije 8 emotikon, mj.)

Nesmí se pochybovat o něčem, co prohlásí zdejší guru fóra (přesně ve stylu "Kdo není s námi je proti nám"), v opačném případě je člověk pokládán za ..., který ještě neprohlédl, ale to mi je srdečně jedno. Takhle to funguje na všech fórech bez výjimky, nejsem překvapená.

Malé OT, ale snad užitečné.


vokoun
Zasloužilý člen
Příspěvky: 462
Registrován: stř 28 lis 2012 19:59
Dal: 601 poděkování
Dostal: 192 poděkování

Re: Borelioza

Příspěvek od vokoun »

:shock: už to vykání je zavádějící a to že jsem emotivní :laugh: za to se vůbec nestydím :evil: vlákno taky pročítám a že nevím o čem je řeč za to se taky nestydím a nějaký guru je mě taky u záděle :ptrain: tady si dáváme rady, zkušenosti a jiné potřebnosti :smoke:


MIRKO
Zasloužilý člen
Příspěvky: 243
Registrován: čtv 17 bře 2011 10:27
Bydliště: Valašsko
Dal: 490 poděkování
Dostal: 228 poděkování

Re: Ring volný-boxovárna

Příspěvek od MIRKO »

Prosím nesouvisející příspěvky s boreliózou / i tento můj/ SDK přesunout do boxovárny a neprasit vlákno...na nika22 nereagovat.Je to marný,marný a pořád marný. :bhead: M.


Člověk není poražen, je-li sražen k zemi.
Poražený bude jen když na té zemi zůstane.
nika22
Stálý člen
Příspěvky: 37
Registrován: stř 25 čer 2014 21:03
Dostal: 2 poděkování

Re: Borelioza

Příspěvek od nika22 »

vokoun píše:...vlákno taky pročítám a že nevím o čem je řeč za to se taky nestydím

Jak si v takovém případě s někým lze vyměňovat nějaké informace, mi není jasné.

Pokud nevíte o čem je řeč, tak se příště nevkládejte do debaty. Díky.


Odpovědět

Zpět na „Vážně i nevážně o všem kolem nás“