Anomálie

Společenské dění u nás i ve světě.
1220
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1719
Registrován: úte 09 led 2007 12:49
Bydliště: Praha
Dal: 1 poděkování
Dostal: 20 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Oregon vortex

Příspěvek od 1220 »



Akord
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3133
Registrován: stř 24 led 2007 0:52
Dal: 5 poděkování
Dostal: 28 poděkování

Příspěvek od Akord »

Mimo téma (offtopic)
Trochu variací:
Proč by me vlastní mozek oklamal, co by z toho mel. Nebo - nepoužívejte svuj mozek, stejne je vám nanic. Doporučuji se podívat i na anglický význam slova vortex, ať je to menší záhada. Pak se mi postupne začnou vybavovat slova jako modifikovat, systém, projekt, iritovat až sexovat. Chtelo by to novou zkratkovou písničku, ta od Mládka už trochu nestíhá dobu :)


Uživatelský avatar
krakonos
Starší člen
Příspěvky: 185
Registrován: sob 31 led 2009 22:36
Bydliště: CZ

Re: Oregon vortex

Příspěvek od krakonos »

Karel m píše:

Jedno houm video z lesa jako důkaz ňákýho jevu ? To nejde rozchodit .
Takovejch je na internetu stovky .


Obrázek


Nenchnete se okmalat sývm mokezm , ve zkunočtesti to mžůe být teřba jniak . Toto si přteči jšetě jendou vemli pomlau a nalhas ! Rozmuíme si ?
Uživatelský avatar
krakonos
Starší člen
Příspěvky: 185
Registrován: sob 31 led 2009 22:36
Bydliště: CZ

Příspěvek od krakonos »

Mimo téma (offtopic)
Akord píše:Trochu variací:
Proč by me vlastní mozek oklamal, co by z toho mel. Nebo - nepoužívejte svuj mozek, stejne je vám nanic. Doporučuji se podívat i na anglický význam slova vortex, ať je to menší záhada. Pak se mi postupne začnou vybavovat slova jako modifikovat, systém, projekt, iritovat až sexovat. Chtelo by to novou zkratkovou písničku, ta od Mládka už trochu nestíhá dobu :)
Prosim , ještě jednou si pořádně , ale opravdu pořádně přečti , písmenko po písmenku moje motto na konci každého příspěvku a možná zjistíš , jak tě mozek jednoduše vošálí a voblafne a že ho musíš logickou zpětnou vazbou průběžně kontrolovat , jinak budeš neustále číst blbosti a slova , který tam vůbec ale vůbec nejsou . Tyto fígle maj propracovaný US marketingový firmy a už se vyučují v čechách . Tyto praktiky používají jak komerční firmy tak politici , různí pyramidový podvodníci , sekty atd. . Nakonec velký průkopník v tomto oboru (jak ošálit mysl) byl Furer Adolf se svým kamošem Geblsem .


Nenchnete se okmalat sývm mokezm , ve zkunočtesti to mžůe být teřba jniak . Toto si přteči jšetě jendou vemli pomlau a nalhas ! Rozmuíme si ?
1220
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1719
Registrován: úte 09 led 2007 12:49
Bydliště: Praha
Dal: 1 poděkování
Dostal: 20 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Oregon vortex

Příspěvek od 1220 »

krakonos píše: Jedno houm video z lesa jako důkaz ňákýho jevu ? To nejde rozchodit .
Takovejch je na internetu stovky .
Bylo to myšleno, že jsem to myslel jako zajímavost, z rodiny podobných videí z tohoto mi vyplynulo,že tam anomálie je. Jinde jsem se zase dočet, že původní obyvatelé z té oblasti měli možnost zmizet,/opticky/dnešní věda už to dokáže taky.
V žádném případě jsem nechtěl obtěžovat. Estli to vadí, admin to smaže, nebo z toho mám udělat tečku?
K. :pivko:
jaké to tam je bude vědět ten kdo tam byl aha ?


martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

...je to jsaný..

Příspěvek od martin11 »

krakonos píše:
Akord píše:Trochu variací:
Proč by me vlastní mozek oklamal, co by z toho mel. Nebo - nepoužívejte svuj mozek, stejne je vám nanic. Doporučuji se podívat i na anglický význam slova vortex, ať je to menší záhada. Pak se mi postupne začnou vybavovat slova jako modifikovat, systém, projekt, iritovat až sexovat. Chtelo by to novou zkratkovou písničku, ta od Mládka už trochu nestíhá dobu :)
Prosim , ještě jednou si pořádně , ale opravdu pořádně přečti , písmenko po písmenku moje motto na konci každého příspěvku a možná zjistíš , jak tě mozek jednoduše vošálí a voblafne a že ho musíš logickou zpětnou vazbou průběžně kontrolovat , jinak budeš neustále číst blbosti a slova , který tam vůbec ale vůbec nejsou . Tyto fígle maj propracovaný US marketingový firmy a už se vyučují v čechách . Tyto praktiky používají jak komerční firmy tak politici , různí pyramidový podvodníci , sekty atd. . Nakonec velký průkopník v tomto oboru (jak ošálit mysl) byl Furer Adolf se svým kamošem Geblsem .
...já Krkarukla vám psoíálm ttoo.. je to dsot dborý...čmuim jak rýv...
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


... věřím, že se " TO " povede ......
Uživatelský avatar
krakonos
Starší člen
Příspěvky: 185
Registrován: sob 31 led 2009 22:36
Bydliště: CZ

Příspěvek od krakonos »

Mimo téma (offtopic)
Jó , dobrý , to je vono . :good:
Naposledy upravil(a) krakonos dne stř 11 bře 2009 19:59, celkem upraveno 1 x.


Nenchnete se okmalat sývm mokezm , ve zkunočtesti to mžůe být teřba jniak . Toto si přteči jšetě jendou vemli pomlau a nalhas ! Rozmuíme si ?
Uživatelský avatar
krakonos
Starší člen
Příspěvky: 185
Registrován: sob 31 led 2009 22:36
Bydliště: CZ

Re: Oregon vortex

Příspěvek od krakonos »

Mimo téma (offtopic)
Karel m píše:Bylo to myšleno, že jsem to myslel jako zajímavost, z rodiny podobných videí z tohoto mi vyplynulo,že tam anomálie je. Jinde jsem se zase dočet, že původní obyvatelé z té oblasti měli možnost zmizet,/opticky/dnešní věda už to dokáže taky.
Dyť je naše diskuze v pohodě , Každá správná vědecká rozprava musí mít oponentůru . Věda není strana jednoho muže .

Obrázek


Nenchnete se okmalat sývm mokezm , ve zkunočtesti to mžůe být teřba jniak . Toto si přteči jšetě jendou vemli pomlau a nalhas ! Rozmuíme si ?
Akord
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3133
Registrován: stř 24 led 2007 0:52
Dal: 5 poděkování
Dostal: 28 poděkování

Příspěvek od Akord »

Mimo téma (offtopic)
Krakonoš, mužeš si být jistý, že jsem si to nejdríve prečetl po písmenku, než jsem to pak v pozmenené rovine komentoval. Jinak fajn, modré vodíkobakterie existují, hromada palivových i jiných článku taky. Až nejde z toho jednoduše vybrat, jinak bych si dávno z toho neco vybral i já.


Uživatelský avatar
krakonos
Starší člen
Příspěvky: 185
Registrován: sob 31 led 2009 22:36
Bydliště: CZ

Příspěvek od krakonos »

Je fascinující různé zpracování těch detajlů , uf , ty dřiny , ale vždycky se v tom něco zajímavýho najde ;)


Nenchnete se okmalat sývm mokezm , ve zkunočtesti to mžůe být teřba jniak . Toto si přteči jšetě jendou vemli pomlau a nalhas ! Rozmuíme si ?
JVK
Stálý člen
Příspěvky: 95
Registrován: sob 19 dub 2008 16:03
Bydliště: Plzeň
Dal: 1 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Příspěvek od JVK »

Na videu je vidět voda pohybující se do kopce. Voda má velkou jímavost pro různé druhy energií.
Zároveň se "brání" určitým "hrubým" energetickým "útokům", odtahuje se.
Domnívám se, že vkládaná energie bude primárně činit vodu řidší, co se týká jejího vlastního objemu mezi elektrodami, atomy, potažmo molekulami vody. Budou od sebe vzdálenější - rozrezonovanější. Na ději se bude podílet i polární charakter molekul vody. Vyplňující prostor bude saturován (roztřesen) dodávanou (kvantovou) energií. To ale neznamená, že "voda" v tomto stavu bude mít menší měrnou hmotnost, ale může to být klidně i naopak - při makroskopickém pohledu z vnějšku.

Na území Čech jsou tuším tři místa, porušující gravitační zákon. Před léty jsem takové místo viděl na filmu. A před cca 2-3 léty v jakémsi TV dokumentu (Na vlastní oči?) bylo takové místo také ukázáno. Plechovka z hliníku se tam kutálí do kopce, PETka s vodou též, auto se nechalo do kopce pohodlně tlačit. Názvy těchto míst již nevím.

Připomenu zajímavost, myšlenku související s vodou. Většina hořlavých materiálů při dokonalém hoření se stává "jednoduššími", méně složitými chemicky (a tím i energeticky). Ve finále vzniká H2O + CO2... Vyzařují do okolí světelně, tepelně. Při "spálení" vodíku dochází ke slučování - opět vzniká voda. Plamen je málo viditelný, vyzařuje do okolí málo tepelných paprsků. Při expanzi plynu do prostředí se otepluje... oproti ostatním, které se při expanzi ochlazují. Vypadá to, že je to energetická přeměna, která vydává teplo (toto jsem chtěl připomenout), a na jejich "charakteru" závisí průběh zapálení, odhořívání, vyzařování...

Před 20-30 lety se tvrdilo, že vesmír (galaxie, hvězdy, černé díry, trpaslíci různé barvy, atd.) tvoří 80-90% hmotnosti ve vesmíru. Dnes je tento poměr (oficiálně) opačný
ve prospěch různých druhů záření (energií), jež plní vesmír. Copak se asi stane, až bude vesmír chladná, rozepnutá bublina, zdánlivě bez života - ovšem plná energie?

Myslím, že člověk neudělá chybu, pokud se zadívá i na vodu jako na jakýsi energetický vesmír, vždyť de fakto ve fyzikálním slova smyslu je to jen energetické uskupení. Ostatně jako vše.

V příloze je pěkný článek o vodě a jejím chování. Je zde také zmiňován Schauberger, který toho o vodě věděl velmi mnoho...

PS: Pokud by se strojař, elektrikář i chemik dívali na všechny změny, děje (v nejhlubším slova smyslu), jako na energetickou záležitost, odpadala by nedorozumění.

Poznámka - pole i neživých předmětů odrážejí myšlenky a programy do struktur pole... v dobrém i ve zlém, jsou součástí jednoho celku.
Bůh mi odpustí, bude-li tato informace zneužita.

Například Ondřej C. ze Soběslavi umí zařídit deformace struktur pole a vložit destruktivní programy, velice efektivně, například pomocí nočního působení...JE velmi "dobrý". Bůh mu odpust´, žeby nová generace žreců...pracujících s Božskými principy...jeden národ již použil a zneužil, kam to vedlo sklízíme.­

Proto ať pracujete na čemkoliv, i s čímkoliv "hmotným", snažte se udržet
v pozitivních energiích. I počítač nebo auto, ... dovede "vrátit" neharmonické myšlenky zpět. Zkrátka i hmota dovede "karmicky" působit. Někdy v reálném čase.
------------------------
Nascanovaný článek o vodě je tady:
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Naposledy upravil(a) JVK dne pon 07 zář 2009 18:56, celkem upraveno 2 x.


Uživatelský avatar
krakonos
Starší člen
Příspěvky: 185
Registrován: sob 31 led 2009 22:36
Bydliště: CZ

Příspěvek od krakonos »

JVK píše: Na území Čech jsou tuším tři místa, porušující gravitační zákon. Před léty jsem takové místo viděl na filmu. A před cca 2-3 léty v jakémsi TV dokumentu (Na vlastní oči?) bylo takové místo také ukázáno. Plechovka z hliníku se tam kutálí do kopce, PETka s vodou též, auto se nechalo do kopce pohodlně tlačit. Názvy těchto míst již nevím.
Jeden za všechny
Teda jedna vodpověď za všechny

Kdyby se měly předměty (auta , flašky , plechovky) pohybovat do kopce , tak by musel být magnetický tok aspoň tak 10Tesla a více , o gravitaci ani nemluvě . Vždyť by potom každýmu vyskákaly blomby , kšandy , hodinky , šrouby z nohy a falešný zuby atd. A to je blbost že ? Tohle je problém vyrobit v laboratorních podmínkách ( jenom ty potíže na LHC , nebo na TOKAMAKU ) a nakonec tydle síly se velmi dobře a přesně měřej . Dobře by to fungovalo na slunci , ale tam je zase hodně teplo a je to daleko .

Obrázek

tady jsou Naše "magnetické kopce"
http://www.google.cz/search?q=princip+m ... ls=cs&sa=2


http://translate.google.cz/translate?hl ... start%3D40


http://74.125.87.132/translate_c?hl=cs& ... ldKE6CbvwQ

http://en.wikipedia.org/wiki/The_Magnetic_Hill_(Canada)

http://translate.google.cz/translate?hl ... s%26sa%3DX


http://translate.google.cz/translate?hl ... s%26sa%3DX


http://74.125.87.132/translate_c?hl=cs& ... P_N-SsD1hw


Obrázek



promiň , neber to osobně , ale musím vyjevit svůj názor :
tvůj příspěvek je blábol
dál se k tomu nebudu vyjadřovat


posílám ti atikarmu

Obrázek


doporučuji prostudovat
http://translate.google.cz/translate?hl ... start%3D40
Naposledy upravil(a) krakonos dne pon 07 zář 2009 22:35, celkem upraveno 6 x.


Nenchnete se okmalat sývm mokezm , ve zkunočtesti to mžůe být teřba jniak . Toto si přteči jšetě jendou vemli pomlau a nalhas ! Rozmuíme si ?
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Blábol??

Příspěvek od poota »

krakonos píše:
JVK píše: Na území Čech jsou tuším tři místa, porušující gravitační zákon....
promiň , neber to osobně , ale musím vyjevit svůj názor :
tvůj příspěvek je blábol
dál se k tomu nebudu vyjadřovat
Nevím, jestli je to jedno z těch tří míst, ale poblíž Týnce u Klatov jsem podobný jev osobně pozoroval - jízda na kole je tam snazší do kopce, protože "to jede samo", ale naopak z kopce se musí šlapat. Vysvětlovat tento jev magnetickou anomálií je sice pohodlné, ale zcela určitě nepřesné.
Takže by bylo asi vhodnější mnohem méně kategorické odsuzování něčeho, co jsi sám osobně nezkoumal.
Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
pepe
Zasloužilý člen
Příspěvky: 693
Registrován: ned 21 říj 2007 23:50

hmm...

Příspěvek od pepe »

Jeden z príkladou priamo od Vás , takže nie až taký problém overiť si to priamo na mieste či ide naozaj len o optický klam tak ako to tvrdia v tých odkazoch alebo o anomáliu . . Pepe


Dobrý karbaník vie , že aj oko je možné prebiť .
Návštěvník

Re: hmm...

Příspěvek od Návštěvník »

Stačí vodováha a je po záhadě.
P.


Odpovědět

Zpět na „Vážně i nevážně o všem kolem nás“