Bájekné píkoviny

Společenské dění u nás i ve světě.
Odpovědět
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Bájekné píkoviny

Příspěvek od A(&F) »

Série offtopiků navazujících na https://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... 23#p113723 SDK

Původní název příspěvku: Čuro-krásnější pleť ... když si ji počůráš, tak ji máš hned ...
Niky píše:no zeny, veru, aj ja mam z nej krajsiu plet :lol:
... nečuduj sa, Niky, a nehladaj v tom záhadu pražádnou ... vždyť i tu kůžičku uvnitř čárky (mezi stehny hezky schovanou), několikráte denně hojně zalévanou, tou blahodárnou závlahou, tu kůži "tam" máte jemnou, hebkou, dokonalou ... zkrátka až čarokrásnou ... :) ... mužskou polovinou lidstva velmi často obdivovanou, po zdech celého světa jednotnou grafickou podobou znázorňovanou ...... aouuuuuuuuu ...... :mrgreen: ...

... po kontaktu s ní :jump: (s tou kůžičkou růžovou), potom máme většinou, náladu velmi ospalou ... :zzz: ... až vochrápanou ... :D :D :D ...

... ;) ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
yoli
Stálý člen
Příspěvky: 35
Registrován: stř 19 pro 2012 15:13
Dal: 8 poděkování
Dostal: 17 poděkování

Re: Čuro-krásnější pleť, když si ji počůráš, tak ji máš hned

Příspěvek od yoli »

A(&F): si zabíl :hip:


libcosenior
Zasloužilý člen
Příspěvky: 265
Registrován: úte 13 bře 2012 12:18
Bydliště: Banská Bystrica
Dal: 165 poděkování
Dostal: 131 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Čuro-krásnější pleť, když si ji počůráš, tak ji máš hned

Příspěvek od libcosenior »

@A(&F),
POZOR! aby si nebol obvinený za sexuálne obťažovanie na pracovisku. :laugh:


Žiť, to je tá najvzácnejšia vec na svete, pretože väčšina ľudí len existuje.
Armstrong-Elixir_zivota.pdf
Partykova.pdf
Perfektné fórum pre každého kto sa chce naučiť programovať
yoli
Stálý člen
Příspěvky: 35
Registrován: stř 19 pro 2012 15:13
Dal: 8 poděkování
Dostal: 17 poděkování

Re: Čuro-krásnější pleť, když si ji počůráš, tak ji máš hned

Příspěvek od yoli »

čo? čo? čo sa tu chystá?, akéže sexuálne obťažovanie :enaughty: , iba vernohodný opis časti ľudského tela, ktorý až mistizuje a podvedome ovláda na určitý čas múžskú bytosť. Žiadne návrhy, ibá HOLÁ P-ravda :lol:


Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Čuro-krásnější pleť, když si ji počůráš, tak ji máš hned

Příspěvek od A(&F) »

akéže sexuálne obťažovanie :enaughty: , iba vernohodný opis časti ľudského tela, ktorý až mistizuje a podvedome ovláda na určitý čas múžskú bytosť. Žiadne návrhy, ibá HOLÁ P-ravda :lol:
... tak, tak, ... vždyť je přece pravdou odvěkou, že když nám "ji" holky ukážou, tak naši "duši" hned celou ovládnou ... :D ... a někteří z nás toho až tak zblnou, že je bez odporu pak ženy až před oltář dotáhnou ... (zvláště, když pánové během :jump: náhodou "uklouznou" :evil: ) ...... :angel: ...... ;) ... A(&F) ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Čuro-krásnější pleť, když si ji počůráš, tak ji máš hned

Příspěvek od A(&F) »

žena píše:
libcosenior píše:POZOR! aby si nebol obvinený za sexuálne obťažovanie na pracovisku. :laugh:
taky jsem na to myslela, kdepak je moderator, at udela poradek :jump:
Edit: ... dobrá, tak já ňákýho seženu ... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ... A(&F) ...
... mám z těch tvých slov v očích lehké zděšení !!! ... :shock: ... probůh, vždyť jaké pak sexu harašení ??? ... :shock: ... neb o tom to pojednání vůbec není ... toť pojednání, jak močení krásně kůžičku zjemní, kolem čůracích otvorů (v tomto případě v okolí "stydkého pysku" :dknow: ), ...... vždyť to snad přec věděj všici dospěláci, ... co dělají "to" už pospolu, ... ať již doma alebo v práci ... (tedy aj "na pracovisku") ... :D ...

:ethink: ... i když vlastně možné je, že o tom přesto neví všichni lidi, ... o "jemnech kůžičkách" totiž zřejmě ánung nemaj, ... hlavně pak žádní ortodoxně obřezaní Židi ... :laugh:


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Obřízka

Příspěvek od poota »

Obřízka - když jsme tak na ni narazili, tak teď už je Židům celkem hej, ale v době kamenné na tom byli mnohem hůř, protože místo obřízky byla obtloukačka. :laugh:

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Obřízka

Příspěvek od A(&F) »

poota píše:Obřízka - když jsme tak na ni narazili, tak teď už je Židům celkem hej, ale v době kamenné na tom byli mnohem hůř, protože místo obřízky byla obtloukačka. :laugh:
... Pooto, pokud mi dovolíš, trochu Ti to zrýmuju, ať toto vlákno moc nekazíš ... :lol: ... jen doufám snad, že mi to odpustíš ... ;) ...

... Obřízka - když jsme tak na ni narazili, tak teď už je Židům celkem hej, ale co ti chudáci měli dělat dávno, v době kamennej ... to na tom byli mnohem hůř, protože tehdá neměli ani obyčejný nůžky, natož pak pořádnej nůž .... pro "obtloukání" tak používali pouze kladivo ... a navíc dělali to bez anestezie, pouze "naživo" ... :esilenced: ...... to kladivo pochopitelně bylo z kamene, takže přitom byla velká klika, když netrefili se také do váčků plných sememe ... au :shock: au :shock: ...... :angel: ......


PeS: ... v této souvislosti si neodpustím jeden z Plíhalovic rýmů: ... "Žid se opřel o břízku, sám si dělal obřízku" ... :lol: ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

AMT hymna ...

Příspěvek od A(&F) »

... no, když už tu máme odpovídající vlákno :D , tak si dovolím navrhnout "Bejbypankovou" hymnu pro vlákno "Urinoterapie" ... :lol: :lol: :lol: ...

[youtube][/youtube]

Čůrej sem a čůrej tam
čůrej jako velkej pán
ve stoje i za běhu
žlutý srdce do sněhu
každej se rád vyčůráá
zadara i za bůra

Čůrej sem, sem, sem
čůrej dovnitř čůrej ven
řekni si kam čůrat mám
já se ti tam vyčůrám
ať jseš s partou nebo sáám
čůrej sem a čůrej tam

Ať jseš velkej nebo malej
do sklenice vodu nalej
ten kdo hodně vody lemtáá
přečůrá i prezidenta
a když nevíš kudy kam

Čůrej doma čůrej v metru (hlavně rychle, ještě dneska )
jen nečůrej proti větru (skvělej výkon, všichni tleskaj!)
malý ještě nevinný (dělej tam a čůrej sem)
můžou čůrat do plíny (na plech, pěkně s rámusem)
ať jseš s partou nebo sám (co tu zas je, v parku vidim lidi)
čůrej sem a čůrej tam (holky se maj, můžou sedět)
Výborně!

Tohle čůrání, to nebylo
jako děda kterej
už maximálně porazí svoje boty
to bylo vodní dělo (čůraj všichni v teplákách i v saku)
ty vogo to je dáálka

Ať seš velkej nebo malej (kde je záchod, běžim tryskem)
do sklenice vodu nalej (pěkně v klidu, jdu si s pískem)
ten kdo hodně vody lemtá (někdo radši pije LIMO)
přečůrá i prezidenta (kdo to umí čůrat víno)
a když nevíš kudy kam (ty co běhaj za maminkou)
čůrej sem a čůrej tam (dávej bacha na prkýnko)
čůraj Češi, čůraj Němci (čůráme no a to je daný )
borky, trubky, vytlemenci (my jsme rádi vyčůraný)
někdy kýbl, někdy deci (když se cejtíš jako v kleci)
pro dnešek mám dobrej plán (pokračujem, sbal si věci)
čůrat sem a čůrat tam ...

... :bye: ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
yoli
Stálý člen
Příspěvky: 35
Registrován: stř 19 pro 2012 15:13
Dal: 8 poděkování
Dostal: 17 poděkování

Re: Bájekné píkoviny

Příspěvek od yoli »

:laugh: Ďakujem za výbuchy smiechu a vyčistenie nosa :eliar: Z tých výbuchov sa mi spustili hektolitre smiechoslz, ktoré prečistili upchatý nos, podobne, ako URIquila pri preplachoch :eclap:


Niky
Starší člen
Příspěvky: 108
Registrován: úte 05 čer 2012 19:37
Dal: 84 poděkování
Dostal: 81 poděkování

Re: Bájekné píkoviny

Příspěvek od Niky »

noo, ja som si uz davno vsimla, ze tam mame tu kozicku taku jemnu a nikdy mi nenapadlo davat to do suvisu s urinou :angel:


Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Bájekné píkoviny

Příspěvek od A(&F) »

Niky píše:mame tu kozicku taku jemnu ....
... :ethink: ... ty, Niky, pocuvaj, ... a myslelas kozicku ?? ... alebo kozicku ?? ...... ved tam hore je tiez rovnako jemne ...... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ... :angel: ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

A burbon by nebyl ??? ...

Příspěvek od A(&F) »



Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Odpovědět

Zpět na „Vážně i nevážně o všem kolem nás“