k zamyšlení...

Společenské dění u nás i ve světě.
Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

Re: k zamyšlení...

Příspěvek od milda »

Jak bude svět vypadat za deset let?

http://zahranicni.ihned.cz/c1-65152930- ... position-2

:ethink: :pivko:


Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

Re: k zamyšlení...

Příspěvek od milda »



Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

Re: k zamyšlení...

Příspěvek od milda »

Psycholog a psychoterapeut Honzák: Lidi jsou blbí a já žasnu, od koho mi chodí hoaxy, jsme jako ovce.....
....jen třetina lidí je NEstádního typu......
http://video.aktualne.cz/dvtv/honzak-xe ... 5900fea04/

:smoke:


Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

Rozpadne se Evropská unie?

Příspěvek od milda »

[youtube][/youtube]


Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

Re: k zamyšlení...

Příspěvek od milda »

Je tu diktát z Berlína, Merkelová chce pomocí migrační vlny rozbít národní státy, říká Jan Koukal

http://video.aktualne.cz/dvtv/je-tu-dik ... position-1


Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

Re: k zamyšlení...

Příspěvek od milda »

[youtube][/youtube]
Vladimír Škutina (16. ledna 1931 – 19. srpna 1995) byl český humorista, publicista, spisovatel a autor televizních seriálů. Po válce byl také členem organizace Junáka – 22. středisko "Šipka", Praha.Jednalo se o jednoho z nejznámějších politických vězňů souzeného poprvé za to, že údajně jednou v hospodě řekl, že československý prezident Antonín Novotný je vůl. U soudu prohlásil, že to neřekl a byl propuštěn. Později ale při jiné příležitosti opravdu prohlásíl, že je Novotný vůl. Za to byl vězněn od května 1962 do února 1963.

V letech 1969–1974 byl vězněn znovu, mimo jiné za televizní vysílání v roce 1968. Po podpisu Charty 77 byl v roce 1978 nucen emigrovat do Švýcarska[1]. Po Sametové revoluci se vrátil do Prahy, kde se stal členem hlavního výboru Masarykova demokratického hnutí.
Prý trocha historie nikoho nezabije.... :D :laugh:

:smoke: :pivko:


Uživatelský avatar
abul
Zasloužilý člen
Příspěvky: 207
Registrován: pát 16 dub 2010 6:34
Dal: 106 poděkování
Dostal: 197 poděkování

Re: k zamyšlení...

Příspěvek od abul »

Celý pořad není nic jiného, než tahem proti prezidentu Zemanovi a je o to ubožejší, že se neobtěžuje dívat na problematiku s o trochu větším rozhledem. Většina ze zniňovaných nedostatků u potravin se projevuje i u českého, polského atd. zboží. Jen se to zrovna nehodí ke kydnutí špíny na prezidenta a jeho snahu vytáhnout pomyslnou hlavu našeho národa z americké, resp. západní zadnice. Kdyby ten chlapec, co si říká novinář, šel raději zametat ulice, dělal by konečně něco, na co mu intelekt stačí a byl by dokonce i přínosem pro ostatní.
Ale abych pravdu řekl, je fakt blbost tahat si zrovna potraviny z Číny. Obchod s Čínou ano, ale v jiných odvětvých. Zemědělsky bychom mohli být soběstační, pokud bysme se nechovali jako idioti a neosívali půdu řepkou.


Když mluvíš, tvá slova by měla být lepší než ticho.
Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

Re: k zamyšlení...

Příspěvek od milda »

Petr Chobot, SUPERROZHOVOR - Konec zla v Čechách a na Planetě








..je toho požehnaně, měl jsem to na dva večery. Kdo nemá čas, pusťte si aspoň posledních 15 minut třetího dílu :D


Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

Re: k zamyšlení...

Příspěvek od milda »

Erdogan by chtěl rozšířit hranice Turecka, na Balkáně prý mají Turky rádi

http://zpravy.aktualne.cz/zahranici/erd ... 590604f2e/

:ethink: :roll: :smoke:


Uživatelský avatar
abul
Zasloužilý člen
Příspěvky: 207
Registrován: pát 16 dub 2010 6:34
Dal: 106 poděkování
Dostal: 197 poděkování

Re: k zamyšlení...

Příspěvek od abul »

milda píše:Petr Chobot, SUPERROZHOVOR - Konec zla v Čechách a na Planetě
..je toho požehnaně, měl jsem to na dva večery. Kdo nemá čas, pusťte si aspoň posledních 15 minut třetího dílu :D
Ježkovi voči Mildo, hlavně sem netahej Chobota, protože to je fakt hroznej chobot! Vždyť to je snad ten nejhloupější "obchodník s děštěm", který se veze na vlně tzv. alternativy. Byl jsem na jedné jeho rádoby meditaci a musel jsem dát za pravdu některým z jeho kritiků. Naprosto směšná figurka, která prodává to, co lidé chtějí slyšet. Káže o tom, jak církve zneužívají a vysávají své ovečky a přitom se chová naprosto stejně, jen to ještě zdaleka nemá tak promáknuté, jelikož mu na to nestačí intelekt. Být jen o trochu chytřejší, tak mu jeho ovce zaplatí nejen výlety do Amazonie, ale i solidní spoření. :laugh:


Když mluvíš, tvá slova by měla být lepší než ticho.
Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

Re: k zamyšlení...

Příspěvek od milda »

abul píše:
Ježkovi voči Mildo, hlavně sem netahej Chobota, protože to je fakt hroznej chobot! ......
...............Být jen o trochu chytřejší, tak mu jeho ovce zaplatí nejen výlety do Amazonie......
No, co já vím, tak ZCELA ZDARMA vysílá každý den na http://www.free-planet.eu/radio.html
několik hodin a v sedmi jazycích včetně meditací a relaxační hudby. (meditace si každý může zadarmo stáhnout)
Takže to asi až takový vydřiduch nebude..... :enaughty:

Ale já jsem to sem dal hlavně kvůli zajímavým postřehům z celého světa, např. střední východ:
Zatímco my se tady dohadujeme, jestli za válku na středním východě můžou Američani, nebo Rusové,
(po II. sv. válce to tam "měli pod palcem" Francouzi a Angličani a před ní zas Němci a Italové), tak oni se tam k smrti nenávidí a válčí spolu
po celá staletí.
Jinak Petr chobot studoval v Rusku a má Rusko rád a je na ně hodnější. :D I tak ale říká, že to, co tam je nyní je
temnota a po r. 2020 už by to nemělo tak být... :D

Samozřejmě nemusíme na 100% přebírat všechno, co P Chobot říká, ale tam hodně zajímavého.

(na Nový rok většinou posloucháme proslovy presidentů a taky jim nevěříme všechno.....) :D :laugh:


Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

Re: k zamyšlení...

Příspěvek od milda »

Číňané chtějí české razítko na lokomotivy. Krouží kolem unikátního testovacího okruhu

Číňané usilují i o Škodovku

http://byznys.lidovky.cz/cinane-chteji- ... prava_pave


Míca
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: úte 15 lis 2016 12:28
Dostal: 1 poděkování

Re: k zamyšlení...

Příspěvek od Míca »

co říkáte na nového americké prezidenta?


Odpovědět

Zpět na „Vážně i nevážně o všem kolem nás“