Aktuálně: Probíhá přechod na novou verzi fóra. Postupně bude upravován vzhled a funkčnost fóra. Nahlaste prosím nalezené chyby...

Chemtrails

Společenské dění u nás i ve světě.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Rival
Hlavní admin
Příspěvky: 1087
Registrován: stř 16 lis 2005 9:44
Bydliště: severní­ čechy
Dal: 14 poděkování
Dostal: 183 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Chemtrails

Příspěvek od Rival »

vlákno čisté - poo.

Moc by mne zajímal Váš názor na "Chemtrails". Už delší dobu sbírám různé informace o tomto fenoménu dnešní doby. A přiznám se, že si dost dobře neumím představit, jak by to někdo dokázal takto plošně organizovat a řídit. Nicméně dnes je pravděpodobně možné téměř vše...

O "Chemtrails" vyšel zajímavý článek i na WM Magazínu: http://www.mwm.cz/clanek1.php?id=1236&p ... redit=&p1=

Máte s tím někdo osobní zkušenost nebo víte o tomto dění více ?


Rival
Uživatelský avatar
Rival
Hlavní admin
Příspěvky: 1087
Registrován: stř 16 lis 2005 9:44
Bydliště: severní­ čechy
Dal: 14 poděkování
Dostal: 183 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Převzato z Osudu.cz

Příspěvek od Rival »

Aktuální článek z Osudu.cz

Nová a poměrně naléhavá data týkající se chemtrails, prosím věnujte jim pozornost!

Tento konkrétní channeling (tedy předpokládám, že jde o channeling) jsem obdržel díky novému anonymnímu zdroji, který mi ho poměrně složitou cestou, ale úspěšně, doručil. Zdá se, že jde o jeden z mála velmi relevantních channelingů (narozdíl od těch všech, jak už jsme zachránění a téměř v nebi) a pro mne osobně možná dokonce životně důležitý...

Dne: 29. 2. 2008

Kontakt s mistryní Tweedledee ohledně CHEMTRAILS
TWEEDLEDEE (vyslovuje se tvídledý): Ptáš se mě, kdy, jak a proč začal Projekt CHEMTRAILS?


Gen: Ano, ptají se mě na to druzí lidé.

TWEEDLEDEE: Projekty, které se dají označit jako CHEMTRAILS začaly dokonce již v 50. letech a jednalo se tehdá o rozprašování látky DDT, v níž byl přimíchán prostředek na ovlivňování lidí prostřednictvím elektronických zařízení. Tento prostředek nazývaný jako – UP – (tedy „nahoru, vzhůru, atd.“) měl za cíl, že lidé jím zasažení ať z letadel nebo po postřiku i běžném na polích v USA, vyvolával později u některých lidí − jenž měli jistý „GEN DNA“ halucinace v podobě příkazů zobrazujících se na informačních displejích letišť či nádražích. Tento projekt byl tajně vyvíjen americkou armádou ve spolupráci s mimozemskou rasou pocházející z ORIONU a nazývající se Xyhulm. Tento projekt byl ukončen až v roce 1986, jelikož s rozvojem mobilních sítí se ukázal, jako velice nebezpečný:

Lidé, kteří mohli mít schopnosti přijímat a vidět tajné příkazy − jelikož třeba byli zasaženi již v dětství v 50. a 60. letech touto látkou, začali být pro Americkou armádu přítěží, jelikož u nich přítomnost záření z mobilů způsobovala „záchvaty šílenství”, při kterých rozbíjeli elektronická zařízení sloužící k manipulaci. Sama o sobě byla zakázána látka DDT, která i bez těchto příměsí − „UP manipulátorů” − byla shledána jako zdraví škodlivá, což je známo u Vás veřejně. Celý projekt „UP manipulátorů” byl z části i později odhalen v seriálu: „Akta X”, kde byly odhaleny zmíněné skutečnosti v jednom z jeho dílů, nikoliv však cíl tohoto projektu: Cíl byl vlastně vojenského a špionážního rázu – Američané chtěli, aby jejich vojáci, špióni, či vybraní lidé, měli možnost přijímat a tak vykonávat tajné rozkazy, aniž by je kdokoliv cizí viděl. Chtěli využít elektroniky, ale jak již bylo zmíněno, stejně by to museli být lidé pouze s určitým genem a jelikož později běžní lidé (nemajíc tušení o tom, co a proč se s nimi děje), reagovali na záření mobilních telefonů tak, jak bylo popsáno − projekt se stal bezpředmětným a pro Americkou armádu či tajné služby nepoužitelný. Před tímto projektem „UP manipulátorů“ však poprvé již v letech 1972 až 1975 varoval druhé lidi kontaktér R. N. Hernandez z Mexika, kterému tyto skutečnosti a fakta o projektu „UP manipulátorů” a spolupráce s mimozemskou rasou Xyhulm prozradila mimozemšťanka ELYENSE známá u Vás také jako LYA. Tato mimozemšťanka ELYENSE pochází z planety Inxtria nebo také u Vás známé jako Aenstrie. Mimo tohoto varování sdělila R. N. Hernandezovi, že tato negativní skupina mimozemšťanů z ORIONU, zvaná Xyhulm navštěvuje Zemi již 6000 let a zasahuje do jejího vývoje!


Gen: Dobrá, děkuji Vám mistryně Tweedledee. To jsou zajímavá fakta o minulosti a začátcích toho, co se dá označit za CHEMTRAILS, ale mě zajímá, jak to pokračovalo a dnešní události označované jako CHEMTRAILS?


TWEEDLEDEE: Chápu, ale ty projekty a skutečnosti o CHEMTRAILS jsou mezi Vámi docela známé z různých zdrojů a nehodí se, abych je zde znovu zmiňovala nebo kopírovala ve svých slovech to, co by druzí označili za plagiát.


Gen: Zmínit je ovšem třeba to, co už víme!:
TWEEDLEDEE:To máš pravdu, ale udělej to sám a Já ti jenom ke konci potvrdím, zda to souhlasí nebo nesouhlasí.


Gen: No, tak když jsem slyšel od kolegů o CHEMTRAILS a jejich působení tady − tak mě trochu zamrazilo, jelikož jsem se kdysi z nějakých časopisů a novin dočítal, že se v letech 1996 až 1999 provádělo práškování (sprejování) po obloze s pomocí letadel v jihovýchodní Asii − oblasti a státy jako Vietnam, Thajsko, Laos a Barma byly první, kam po pokusech v Americe zaměřili CHEMTRAILS své aktivity a nebyly to aktivity ledajaké − v novinách a časopisech jsem různě četl, že se tam rozprašují bakterie, viry či plísně obalené do kovových polymerických pouzder, která se na slunci rozkládají a jejich obsah se pak množí nebo houfně roztahuje na rozsáhlá území od samotného místa rozprachu. A také jsem se dočítal, že tyto státy, kde byli lidé dříve více socialisticky a společensky myslící, se začali ekonomizovat více od doby prvních rozprachů a lidé začali být více sobečtější vůči sobě i druhým lidem. To mě k asiatům moc nesedělo a tak mě napadalo, jestli se zde nerozprašovaly i nějaké látky na změnu osobnosti, či charakteru lidí a národů?


TWEEDLEDEE: Vidím, že jsi byl pozorný čtenář a pozorovatel Vašich zdrojů – Ano zde se začali poprvé aplikovat na široké vrstvy obyvatel látky či nemoci, které měly lidem zabránit v jejich práci a v dobrém myšlení, avšak proto, aby pak byli náchylní k oněm manipulátorům, jenž jsou rozprášeny až na zasažené a oslabené obyvatelstvo, připravené ke změně svého vědomí či povahy tak, jak si mocipáni v USA představovali. Oni potřebují nejprve, aby lidé byli fyzicky i duševně nemocní a oslabení a aby jejich tělo přijalo „Imperiální manipulátory” − tj. změna charakteru lidí či národa ze sociálního a společenského, na obchodnický a sobecký. A tak se zrodili ti, jímž říkáte Asijští malí tygři nebo Draci – ekonomické mocnosti dnešní Asie a jihovýchodní Asie.


Gen: No to je teda věc – Já osobně, když jsem nemocný, tak bývám unavený, nesoustředěný a někdy i agresivní − když mě něco vytočí, takže té verzi, že zdravé obyvatelstvo by se s manipulátory vypořádalo, věřím.

Víš Tweedledee, mě jde o dnešní dobu − nejprve jsem jenom slyšel a později od kolegů dostal informace o působení CHEMTRAILS i na našem území (České republiky). Je to ze stejného důvodu?


TWEEDLEDEE: My, lidé z Deneby víme a sledujeme to u Vás od roku 2005 tyhle aktivity a to souběžně s tím, jak se začalo zamýšlet budovat u Vás a v Polsku ten radar a raketovou základnu. V jiných zemích Evropy to však probíhalo již od roku 2002 tyhle aktivity mocných a my se domníváme, že oni z Evropy chtějí odstranit jakékoliv sociální smýšlení jako je např.: ve Švédsku, v Dánsku, ale i na území bývalého východního Německa. Je zajímavé pozorovat, jak tyhle rozprašované látky však nepůsobí a nezpůsobují některým již vysoce ekonomicky nebo společensky postaveným lidem zdravotní potíže. Říkali jsme si − jestli ty látky nebo bakterie či viry uvnitř kovových polymerických nanotělísek nejsou nějak geneticky pozměněny, aby oslabovaly jen lidi, co v sobě nemají hmyzoplazí soustavy genů. Avšak zatím my ani Plejárané jsme nenašli důkaz, abychom mohli proti tomu aktivněji zasáhnout, jelikož by šlo bezpochyby o spolupráci a aktivity nějaké negativní mimozemské civilizace. My nejvíce podezříváme již ty − co se na něčem podobném již u Vás podíleli a se kterými jste měli později ke konci 60 let téměř válečný konflikt a sice jsou to již zmiňovaný Xyhulm z Orionu.


Gen: To jsou mi věci a řekni mě, kolik negativních skupin mimozemšťanů tady ještě nějak působí nebo působilo?


TWEEDLEDEE:My lidé z Deneby víme o čtyřech rasách, které tu působí špatně a co tu dělaly, to již jsem ti před časem říkala: jsou to Xyhulm, Velschiny, El Chupacabras, a skupiny z Aldebaranu. Aštárovce nebudu zmiňovat jako civilizaci, i když jsou také negativní, ale jako takoví civilizaci netvoří (obývají mateřské lodě a parazitují na jiných civilizacích či planetách – např. planeta BEDHRA v souhvězdí Raka). – společně s těmi z Aldebaranu se podíleli u Vás na zločinech a projektech Nacistů.


Gen: Děkuji ti, ale to jsme trochu odbočili od tématu CHEMTRAILS – řekni mě, jak se lze proti CHEMTRAILS nebo jejich následkům rozprachu bránit? Dozvěděl jsem se z dokumentů, které mě zaslali kolegové, že lidé zjistili: že proti těm nemocem se lze bránit vypitím malého množství koloidního stříbra, či jeho aplikací na postižená místa na kůži.


TWEEDLEDEE:Ano, zjistili to lidé i u vás v ČR a tak se rychle muselo zakázat! − jeho sehnání v běžném prodeji a zřejmě ho stáhnou i z vašich lékáren, pokud se tak již nestalo, jako v jiných zemích Evropy. Koloidní stříbro je opravdu jediný prostředek, který dokáže spolehlivě ničit řadu nemocí − respiračních, kožních, ale i dalších. Není to však nějaký všelék – jak se mylně v minulosti někteří lidé domnívali. Viděla jsem, že sis našel na Internetu tabulku s výčtem nemocí, na které se koloidní stříbro užívalo, či stále mylně u některých nemocí užívá. Ty nemoci, jenž ti řeknu, abys označil červeně − jsou nemoci, na které koloidní stříbro účinkuje pomalu, špatně a nebo dokonce vůbec.


Aplikace koloidního stříbra v oficiální medicíně v Evropě a v USA, jako primárního léku u diagnóz:


-akne
-gastritida
-kolitida
-kapavka
-vředová choroba trávícího ústrojí
-zánět hlavních i vedlejších dutin
-tyfus
-lepra
-lupenka
-psitakoza
-nespecifické choroby zažívacího traktu
-nespecifické choroby krve
-opar prostý i pásový
-svědění
-svrab
-revmatismus
-sepse
-zánět pohrudnice
-zánět potních žláz
-zánět žlučníku
-zánět dýchacích cest
-abces
-slezinná sněť
-artróza
-popáleniny
-cystitida
-plísňová onemocnění zažívacího traktu
-dermatitida
-infekční průjem
-zánět středního ucha
-rakovina kůže
-černý kašel
-diabetes
-ekzémy
-furunkuloza
-infekční anémie
-neurastenie
-zánět slinivky
-chřipka
-lupus
-tuberkulóza
-zápal plic
-Menierův syndrom
-zánět rohovky
-malárie
-spála
-zánět víček
-meningitida
-hyperplazie prostaty
-lymfagitida
-impetigo
-kožní plísně
-měkký vřed

Lidé by toto měli vědět! Stejně jako bys jim měl nějak dát vědět: aby mylně pokud onemocní z rozprachu CHEMTRAILS – jenom koloidní stříbro nepopíjeli. To, co totiž bývá zasaženo nejvíce, jsou lidské plíce a pokud v nich zůstane kovová polymerická nanokapsle a později se rozloží − člověk za týden, čtrnáct dní nebo i za déle − onemocní znova nemocí z CHEMTRAILS rozprachu. Měli by proto lidé koloidní stříbro také inhalovat – buď pomocí Bionare zvlhčovačů nebo odpařovačů a dýchat tak molekulární vazby koloidního stříbra do svých plic – kde nejenom tyto molekuly koloidního stříbra zničí zárodky nemocí, ale i zabrání dalšímu jejich vypuknutí při rozložení náhodně vdechnuté kovové polymerické nanokapsle – z postřiku CHEMTRAILS.

Gen: Mistryně Tweedledee za tuto informaci Vám moc a moc děkuji − na to moc dokumentů nebo zdrojů, co jsem zatím já nebo kolegové četl, neupozorňuje. Už jsem se s kolegy domluvil, že alespoň tuto důležitou část rozhovoru s Vámi pošlu třeba i anonymně na zdroje informací, které o CHEMTRAILS informují nebo proti nim už přímo zbrojí.

Na závěr, ti děkuji i za všechny ostatní vyčerpávající informace k tomuto tématu a zmínku dalších témat či problémů s tím souvisejících.

Loučím se s tebou a ponechám své jméno i další údaje o sobě na tvé přání a doporučení, stejně jako na přání a doporučení druhých kolegů v anonymitě a jak jsem již řekl, dám Vám vědět jakou formou tento kontakt nebo hlavně jeho nejdůležitější část vypustíme na veřejnost jako Gen.

TWEEDLEDEE: Dobrá a nezapomeň zmínit, že tady u Vás nařídil stažení koloidního stříbra z volného prodeje Váš současný ministr zdravotnictví (p. Julínek), který se na tom domluvil s tím americkým darebákem − co u Vás jednal o radaru a se kterým se setkal pouze na 15 minut a to stačilo k tomu, aby jste si jen tak, lék na nemoci z CHEMTRAILS rozprachu neopatřili. Váš ministr zdravotnictví se totiž ani nestaral, proč by měl nechat „stáhnout koloidní stříbro z volného prodeje” – hlavně když mu bylo slíbeno, že dostanete jakési vakcíny či léky zadarmo, takže je jen otázkou času, kdy si koloidní stříbro možná budete muset vyrábět sami aneseženete ho, už ani v lékárnách na předpis.


Rival
Edgar
Zasloužilý člen
Příspěvky: 201
Registrován: stř 29 lis 2006 18:10
Bydliště: Brno
Dal: 2 poděkování
Dostal: 24 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Mňo "chem"trails

Příspěvek od Edgar »

echmm :roll:


Ještě u elektrotechnickýho vesla, ňákou dobu moh by sedět Tesla.
Aquarius1
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1195
Registrován: ned 16 pro 2007 0:43
Bydliště: Planeta Země
Dal: 5 poděkování
Dostal: 20 poděkování

Chemtrails

Příspěvek od Aquarius1 »

No to tedy koukám.V sedmdesátých letech se práškovalo jako o život hlavně v pohraničí prý proti lesním škůdcům a občas se stalo že letadlo popráškovalo celou vesnici a to hnedle několikrát.Že by to bylo ono?No naštěstí na sobě známky cizího manipulování necítím,takže to asi opravdu byl jen prášek na škůdce lesní a jiná neřádstva. 8) Ale jinak člověk by se ani nedivil a že naši vládníci moc často kývají směrem na západ a ani pořádně neví proč sledujeme asi všichni,čert ví co jim slibují nebo čím vyhrožují.


Věřím že v jednoduchosti bude ta pravá příčina neúspěchu dosavadního bádání,jelikož se bastlíme (a to i já) ve vymýšlení složitých mechanismů.
chiq
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1546
Registrován: čtv 01 lis 2007 8:41
Bydliště: Trnavský kraj
Dal: 2 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Příspěvek od chiq »

I tak še da :D
hlavné je mať "tyčky" :D


sano
Zasloužilý člen
Příspěvky: 942
Registrován: stř 08 úno 2006 23:48
Dostal: 18 poděkování

Pozorovanie chemtrails v Čechách

Příspěvek od sano »Y

tyčky

Příspěvek od Y »

chiq píše:I tak še da :D
hlavné je mať "tyčky" :D
máš ? Meral si okolie?


Aquarius1
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1195
Registrován: ned 16 pro 2007 0:43
Bydliště: Planeta Země
Dal: 5 poděkování
Dostal: 20 poděkování

Pozorovanie chemtrails v Čechách

Příspěvek od Aquarius1 »

Tak jsem juknul na ty fota :shock: tedy napadá mne jedno,tyhle čáry na obloze už jsem mnohokrát viděl,kolikrát jsem si povídal jak pěkně jsou nalajnovaný do čtverců a teď mne tak napadá kolikpak že máme v naší zemičce těch Gripenů a kolik nalítají hodin?To by nestihli ani kdyby lítali 24 hodin denně. Tak kdo tedy lítá mě nad hlavou :dknow:


Věřím že v jednoduchosti bude ta pravá příčina neúspěchu dosavadního bádání,jelikož se bastlíme (a to i já) ve vymýšlení složitých mechanismů.
sano
Zasloužilý člen
Příspěvky: 942
Registrován: stř 08 úno 2006 23:48
Dostal: 18 poděkování

Aquarius

Příspěvek od sano »

Mám tú istú otázku. Keby to bola pravda, a v takom rozsahu, tak by sa o tom už dávno niečo vedelo. Ktorý pilot by práškoval krajinu na ktorej žijú jeho deti?
Potom už majú aj lepšie systémy, pomocou HAARP-u, alebo radaru sa dajú robiť v podstate tie isté veci, len elegantnejšie.
Ale odkiaľ sa berie ten pásikatý smog?
Žeby zmena v palive, ktorú si nik neuvedomuje?
Neviem.

sano


tbest
Zasloužilý člen
Příspěvky: 444
Registrován: čtv 11 led 2007 0:55
Dostal: 1 poděkování

Re: Pozorovanie chemtrails v Čechách

Příspěvek od tbest »

Peter píše:
Obrázky pěkné, ale komentář je jedna velká PÍ.....A :laugh:
Napadá mě, že už jako dítě jsem se dozvěděl, že vznikají jako kondenzát par výfukových plynů v kombinaci s nadmořskou výškou, tlakem, teplotou, vlhkostí a snad i tvarem výstupních trysek motorů. Ten článek je fakt psaný, tak, aby každý našel příznaky práškování na sobě. To že podle článku, začalo '' práškování'' v roce 2000, bych přisoudil, narůstajícímu provozu nad naším územím po r. 89. Že to nebude jen pára, je ovšem jasné. Takové auto s katalizátorem, také na první pohled vypouští z výfuku jen páru, přitom proudové motory katíky asi nemají, nebo ano? V tom je asi největší nebezpečí chemtrails.
P.S. Jak asi vypadá stopa po vypouštění nadbytečného paliva před přistáním?


Marty
Stálý člen
Příspěvky: 38
Registrován: pon 03 bře 2008 22:13
Dostal: 2 poděkování

Příspěvek od Marty »

Lidi, lidi. Tady se fakt uz veri kazde volovine... Ja chapu, ze podvedomou reakci na ty tuny lzi kterymi nas zasobuji media je u nekterych z nas progresivni paranoia, ale tohle uz je fakt na Bohnice.

Kolem letadel a litani se pohybuji leta. Fotr i strejda byli lampasaci na letisti, ja sam jsem fanda do letadel a mam papiry na mala letadla. Nemam duvod mlzit nebo neco tajit a napisu vam jak to je doopravdy:

- ve vysce kolem 10-15 tisic metru kde bezne letaji dopravni letadla panuji extremni podminky. Mraz az -70°C a prakticky stoprocentni vlhkost vzduchu (pri teto teplote staci na 100% nasyceni jen par gramu vody). Letecky turbinovy motor spaluje palivo (temer cisty uhlovodik - kerosin) za teploty kolem 1500 - 3000°C. Tim se uvolnuji dve latky - CO2 (kyslicnik uhlicity) a H2O (cista voda). Jine latky prakticky nevznikaji, protoze do leteckeho paliva se nemichaji zadne prisady pro lubrikaci ci cisteni spalovaciho prostoru jako do bezneho autobenzinu.

- z tuny spaleneho paliva se uvolni nekolik tun vodni pary. Pokud je vlhkost vzduchu pod 100%, vzduch prijme cast teto vody. Zbytek vytvori kondenzacni jadra a v podobe pasu pary se jeste cele hodiny udrzuje na obloze. To, zda letadlo zanechava za sebou stopu nebo ne a zda se stopa udrzi 10 vterin nebo pul hodiny je tedy dano jeho vyskou letu, teplotou a vlhkosti v dane hladine atmosfery a nekolika dalsimi vlivy. Za prihodnych podminek (vysoka vlhkost vzduchu, blizici se fronta) muzou dokonce spaliny z letadel aktivizovat kondenzacni jadra vodni pary a podporit tak vznik mlhy nebo oblacnosti.

- I letmy pohled na mapu vam odhali, ze Ceska a Slovenska republika jsou v Evrope snad nejrusnejsi leteckou krizovatkou. Nad nasim uzemim vede nekolik desitek mezinarodnich koridoru a mozna i v teto chvili nad nasimi hlavami leti tak kolem 30 - 40 dopravnich letadel na svych trasach pres Evropu. Nektere koridory jsou vytizeny tak, ze jedno letadlo vam mizi za obzorem, druhe mate presne nad hlavou a treti se uz zjevuje nekde na opacne strane vaseho vyhledu.

- Vyskove vetry casto kondenzacni pruh unaseji stranou. Pokud je zrovna takovy stav atmosfery, ze se kondenzacni stopa rozptyluje jen velice pomalu a pres koridor leta jedno letadlo za druhym, neni problem dosahnout efekt nekolika pasu vedle sebe. Pak staci jedno letadlo krizem a paranoici maji svatek.

- Videl jsem desitky letadel. Civilnich i vojenskych. A na zadnem z nich jsem nevidel nijake nadrze na "chemtrails" stejne, jako jsem na zadnem letisti nevidel cisternu s tajnym obsahem a "muze v cernym" za volantem. Proto tyto legendy povazuju za blbost stejne jako myslenku, ze jakesi latky jsou michany do paliva. To proste nejde. Jakekoli anorganicke primesi by se pri teplote a tlaku v leteckem motoru "napekali" na turbinu a jakekoli organicke latky (treba ruzne "spory a viry") by zase tech 3000°C nemeli sanci prezit...

- Rozprasovt cokoli do atmosfery odkud to behem par hodin spadne na zem je IMHO blbost jak voda v kosi. Umite si vubec odvodit ty desitky tun materialu co by bylo potreba vynest nahoru? A proc vlastne? Vzdyt kdyby iluminati, zednari, jestirci, muzi v cernem nebo kdokoli jiny chteli aplikovat nejakou substanci X na sirokou verejnost, nebylo by jednodussi dat ji treba do vodojemu nebo do Coca Coly ??? A kontrola mysleni? Vzdyt na to mame debilizator v kazde rodine a jeste si za nej platime koncesionarske poplatky..

- osobne mi cely humbug kolem "chemtrails" pripada jako obycejna past na ruzne paranoiky, konspiracni teoretiky a podobne skupiny, aby svuj cas i energii venovali zastupnemu problemu a sami se kompromitovali hlasanim zjevnych nesmyslu. Pritom mozna prave ted pijete colu se substanci "UP", nebo pouzivanim klicovych slov jako "chemtrails" nebo "tweedldee" zamerujete pozornost "velkeho bratra" prave na tento web...


Marty
Stálý člen
Příspěvky: 38
Registrován: pon 03 bře 2008 22:13
Dostal: 2 poděkování

Příspěvek od Marty »

A jeste pro Tbest:

Palivo je drahe. Hodne drahe. Proto s nim nikdo neplytva a nadbytecne palivo se vypousti jen v skutecne krizovych situacich ktere nastanou tak jednou - dvakrat za rok. Palivo se vypousti pouze v pripade, ze letadlo nouzove pristava kvuli havarii nebo zavade na systemech a hmotnost paliva v nadrzich je nad jistym pristavacim limitem (urcenym pro kazdy typ letadla v jeho technicke dokumentaci). Palivo se vypousti ve velke vysce (nad 3000 ft) a jelikoz je kerosen jeste tekavejsi nez benzin, vypari se 99% driv, nez se vubec priblizi k zemi. Pokud nebydlis kousek od letiste, tak snad ani nemas sanci neco takoveho uvidet. Kazde letiste ma totiz urcenou "fuel relasing zone" nekde na pristavacim okruhu, nad neobydlenym uzemim a jen v teto oblasti se muze letadlo zbavit paliva v pripade nouze.


Aquarius1
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1195
Registrován: ned 16 pro 2007 0:43
Bydliště: Planeta Země
Dal: 5 poděkování
Dostal: 20 poděkování

Tady se fakt uz veri kazde volovine...

Příspěvek od Aquarius1 »

Uf to jsem si oddechl :mrgreen: konečně pořádné vysvětlení.O tom že letadla vytváří stopu za sebou jsem věděl ale řekněte,není to pěkně sugestivně podané to chemtralis.


Věřím že v jednoduchosti bude ta pravá příčina neúspěchu dosavadního bádání,jelikož se bastlíme (a to i já) ve vymýšlení složitých mechanismů.
Marty
Stálý člen
Příspěvky: 38
Registrován: pon 03 bře 2008 22:13
Dostal: 2 poděkování

Re: Tady se fakt uz veri kazde volovine...

Příspěvek od Marty »

Vzdyt prave. Podane je to tak, aby si kazdy nasel ty sve problemy a mohl rict "to chemtrails za to muzou". Sugestivne napsane. Mam pocit, ze je to ucelova dezinformace vypracovana profesionaly za jedinym ucelem. Aby se ruzni konspiracni teoretici a paranoici zamerili na naprosty nesmysl a bylo je tak mozne lepe diskreditovat stylem "kdyz obhajuji tento nesmysl, jsou blazni a nelze je brat vazne"...


Aquarius1
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1195
Registrován: ned 16 pro 2007 0:43
Bydliště: Planeta Země
Dal: 5 poděkování
Dostal: 20 poděkování

Vzdyt prave

Příspěvek od Aquarius1 »

Asi o to půjde,zabývejte se hloupostma a my vám to natřeme jinde a jinak.S tím lze jen souhlasit a to bez skrupulí.


Věřím že v jednoduchosti bude ta pravá příčina neúspěchu dosavadního bádání,jelikož se bastlíme (a to i já) ve vymýšlení složitých mechanismů.
Odpovědět

Zpět na „Vážně i nevážně o všem kolem nás“