Chemtrails

Společenské dění u nás i ve světě.
Odpovědět
sysel
Zasloužilý člen
Příspěvky: 240
Registrován: sob 02 čer 2012 13:21
Dal: 49 poděkování
Dostal: 52 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od sysel »

Mame jedine stesti, ze jsme v mirnem pasmu. Tady je extremy stoji daleko vice namahy. A ne vzdy se jim daří.
Jedine co nedovoli klimousove je, ze v Spanelsku nespadne ani kapka.....coz trva nekolik let. Asi plan pro vyhladoveni Evropy. Vitr je uz stál docela dost prostredku a se skodama mohou byt spokojeni.
Urcite maji sve planovani kdy a kde.
Narusují prirozene proudeni vzduchu. Zadrzuji studeny a prohrivaji uzemi tam, kde bude čina. Pred vichrem v Anglii dlouze ozarovali oblast severniho polu. Jo jo....mame to samy koktejl.
Kdy se jim to konecne vymsti. Vlastne mame advent :-)
Pekny dny vsem:-)


"Kdo CHCE - hledá způsob. Kdo NECHCE - hledá důvod"!
Uživatelský avatar
Ondřej
Zasloužilý člen
Příspěvky: 285
Registrován: pát 22 zář 2006 10:49
Bydliště: j.Mor.
Dostal: 7 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od Ondřej »

Sysle, už tady prezentovals Trinity wand?? Se mě lidi občas furt ptají na CB...


Uživatelský avatar
děda Slavík
Zasloužilý člen
Příspěvky: 672
Registrován: čtv 14 kvě 2009 13:50
Bydliště: Staré Hvězdlice 22
Dal: 5 poděkování
Dostal: 132 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Chemtrails

Příspěvek od děda Slavík »

Snad zítra přijdou poštou objednané Orgonity. Hned budu zkoušet, jestli to vůbec něco dělá. Na různých stránkách jsou to úplné zázraky plné mocných kouzel.
Zatím tomu vůbec nevěřím. Pod soustruhem mám hromadu ocelových i měděných, bronzových, mosazných špon a šponek, ale nikdy to nic nedělalo. Akorát bordel. Že by to mocné kouzlo bylo v tom zalitém kousku šutru a zalévací hmotě??? Jestli to bude aspoň malinko fungovat, budu mít na zimu zábavu to vylepšit. Třeba neodym-magnetem a nějakou cívkou atd.
No a chemtrajls? Dnes je to jak v parním kotli. Mlha až na zem i když na gogle mapě je celá evropa bez jediného mráčku.


Kluci, do toho.
sysel
Zasloužilý člen
Příspěvky: 240
Registrován: sob 02 čer 2012 13:21
Dal: 49 poděkování
Dostal: 52 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od sysel »

Ondřej píše:Sysle, už tady prezentovals Trinity wand?? Se mě lidi občas furt ptají na CB...
Jasne, je to v nejakem vlaknu.....Orgonity nebo chemtrails....ale asi ne uplne do jaderka veci :-)
Vic je tady popsano o WCB....jinak o TW u nas na ORGU :-)


"Kdo CHCE - hledá způsob. Kdo NECHCE - hledá důvod"!
sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od sisa »

Taky mám orgonity objednané. :-)


jandera
Zasloužilý člen
Příspěvky: 222
Registrován: pát 09 srp 2013 16:27
Dal: 92 poděkování
Dostal: 113 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od jandera »

Jen k těm orgonitům, dávám jen svůj poznatek, velmi příjemné jsou minerální, příjemné na dotyk i pro rostliny, ty se šponami jsou agresivnější a při větší velikosti mohou působit nepřijemné pocity, ale určitě mají větší dosah, na chemodeku jsou krátcí, tedy alespon tady. U mě a zejména u rostlin došlo k patrným změnám mezi 2 a 3 týdnem od instalace, proto před instalací bych doporučil, udělat si pár fotek rostlin doma i venku a pak to porovnat, aby byla patrná třeba i změna barvy listů.


Uživatelský avatar
děda Slavík
Zasloužilý člen
Příspěvky: 672
Registrován: čtv 14 kvě 2009 13:50
Bydliště: Staré Hvězdlice 22
Dal: 5 poděkování
Dostal: 132 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Chemtrails

Příspěvek od děda Slavík »

jandera píše:Jen k těm orgonitům, dávám jen svůj poznatek, velmi příjemné jsou minerální, příjemné na dotyk i pro rostliny, ty se šponami jsou agresivnější a při větší velikosti mohou působit nepřijemné pocity, ale určitě mají větší dosah, na chemodeku jsou krátcí, tedy alespon tady. U mě a zejména u rostlin došlo k patrným změnám mezi 2 a 3 týdnem od instalace, proto před instalací bych doporučil, udělat si pár fotek rostlin doma i venku a pak to porovnat, aby byla patrná třeba i změna barvy listů.
Dnes jsem jich dostal šest. Podle obrázku to mají být prckové trochu větší než náprstek na šití, ale jsou to mackové jak šálek na kafe.
Hned mne napadlo postavit je do roury nad sebe a pokusit se provrtat chemodeku (chemtrajls).
Mám je ale od rána a nic nepociťuji. Nic z toho, co jsem čekal, podle nadšených ohlasů na fórech. Plánoval jsem si i vyrobit ještě větší a mohutnější. POKUD BUDOU FUNGOVAT. Našel jsem si i plánek na výrobu. Dva druhy pilin, doporučený minerál a zalévací hmota.
Proč to ale nefungujě??? Vzal jsem pilku na železo a upnul jeden kousek do svěráku. To je moje praxe. Vždy a vše si prověřit. Po půl cntimetru řezání narazila pilka na něco tvrdého a zuby šly do háje. Nařízl jsem tedy i druhou stranu a kus odrazil kladivem. Nikde žádné špony ani piliny, jen kousek pod vrcholem několik malých částí nějakého průsvitného minerálu. Tvrdší než sklo. Dá se tím do skla rýpat. Možná má každý výrobce svůj odskoušený patent.

Pro jistotu si dám dnes jeden pod polštář a dva do nohou postele. Snad "tu sílu" přežiju.
Těším se na jaro. Kdyby to aspoň na rostliny fungovalo, budu spokojený.


Kluci, do toho.
jandera
Zasloužilý člen
Příspěvky: 222
Registrován: pát 09 srp 2013 16:27
Dal: 92 poděkování
Dostal: 113 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od jandera »

No já bych byl trochu trpělivý, vybral bych jeden, případně upravil ostré hrany na brusce a nosil u sebe, pro začátek si myslím, že stačí 1 do každé místnosti a pokud máte na zahradě oblíbený strom tak ho k němu dejte. Včera jsem tady poprvé zaslech na vlastní uši takové to typické "na youtube pojmenované tajemné pískání" radarů cca. od 22 50 do 23 15 doprovázely to občasné záblesky hodně vysoko, tak nevím jestli to byla někde náhodná porucha, nebo zase nějaká akce klimateroristů.


Uživatelský avatar
děda Slavík
Zasloužilý člen
Příspěvky: 672
Registrován: čtv 14 kvě 2009 13:50
Bydliště: Staré Hvězdlice 22
Dal: 5 poděkování
Dostal: 132 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Chemtrails

Příspěvek od děda Slavík »

Když se podívám na tohle
http://www.chmi.cz/files/portal/docs/me ... gview.html
Tak již několik dní se k nám a nad Polsko nedostala normální oblačnost. V podstatě by mělo být nádherně slunečno. Ale zázoveň s tím se skoro ani nehne chemodeka. Takže máme škaredě, zamlženo, padá smradlavá mlha. Telka lže o smogu, jako vždy.

A orgonity? Měl jsem pod polštářem dva a NIC SE NEDĚLO. Vše normální. Manželce jsem dal taky dva pod polštář. Mně je 80 a bábince 75 a tak spíme každý ve své cimře. Jestli je to vliv orgonitů, nebo ne, těžko posoudit. U bábinky jak stárné platí čím dál víc verš Bible
Přísloví 25:24 Lépe je bydlet na střeše v koutku než se svárlivou ženou ve společném domě.
Ale dnes po jedné noci s orgonitem se z ní stala (zatím) celkem příjemná ženská. Pokud by to tak fungovalo dál, věřil bych že to může účinkovat i jinak a pokusil se o nějakou sestavu na ten mizerný chemokoberec.


Kluci, do toho.
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od poota »

Mimo téma (offtopic)
děda Slavík píše: U bábinky jak stárné platí čím dál víc verš Bible
Přísloví 25:24 Lépe je bydlet na střeše v koutku než se svárlivou ženou ve společném domě.
Ale dnes po jedné noci s orgonitem se z ní stala (zatím) celkem příjemná ženská.
Jestli si může troufnout "mladší vůl učit staršího orat", tak bych Ti byl tou radou, aby ses víc než na řešení chemtrails věnoval vašemu vztahu s bábinkou, protože ten je pro Tebe i pro vás oba mnohem důležitější - a můžeš mi věřit, že když budete v pohodě, tak na vás ta "deka" nahoře bude mít jenom tak malý vliv, jak jí to dovolíte.
Je někde uzákoněno, že si manžel s manželkou po nějakém čase začnou lézt na nervy a od té chvíle už se to potom jenom stupňuje. Ty chudinky ženské s tím nedokážou nic kloudného udělat a tak to zase zbývá na nás pány tvorstva, abychom na to něco našli.
Mně se konkrétně osvědčilo docela vážně míněné vyhrožování: "Tak poslechni, ty moje milovaná bytosti, jestli mě nepřestaneš štvát, tak ti vlepím pusu." Samozřejmě, že mě štvát nepřestane - to by bylo proti její přirozenosti. Takže přistoupím k avizovanému trestání - na uklidnění té rozvášněné satorie ovšem zpravidla jeden polibek nestačí, takže pokračuji s tím, že toho nenechám, dokud ji nebude zase možné mít znova rád, tedy bez většího přemáhání. Kapituluje většinou s tvrzením, že raději ustoupí, protože na delší "trestání" nemá na rozdíl ode mně čas.
Pokud se neosvědčí prosté líbání, tak je v záloze ještě něco daleko "tvrdšího" a tím je pusa štípaná, tedy pokud možno štípaná oboustranně. Její úspěšnost lze zodpovědně posoudit jenom praktickým vyzkoušením, ale její "devastační" účinek v cíli lze přirovnat ke "zbraním hromadného ničení", navíc obdobně působí i na "útočníka".

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
kachna
Zasloužilý člen
Příspěvky: 288
Registrován: sob 01 pro 2012 21:13
Bydliště: Praha-východ
Dal: 419 poděkování
Dostal: 437 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od kachna »

Pooto, ty jsi učiněný kruťas! :D :D :D
Ale rada nad zlato - starat se o své bližní a být šťastný, to ostatní už na nás nebude tolik moct! :)


Nepotřebuješ věřit každé myšlence, která tě napadne!
Uživatelský avatar
děda Slavík
Zasloužilý člen
Příspěvky: 672
Registrován: čtv 14 kvě 2009 13:50
Bydliště: Staré Hvězdlice 22
Dal: 5 poděkování
Dostal: 132 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Chemtrails

Příspěvek od děda Slavík »

To je dobrá rada, ale jen v případě že to "husí peří, které všechno spraví" ještě neodvál čas. Chemtrajls na to nemá vliv. To bábinku nezajímá. Ta má telku a to je vše co jí těší a zajímá. Jinak si nemohu stěžovat. Řada chlapů je na tom mnohem hůř. Doma binec, rozházená každá kačka za pitominy, vaření jak v chudobinci. U nás je čisto a pořádek, až mne to někdy štve.

Jsou sňatky z lásky, tam snad ta pusa může fungovat a sňatky z rozumu. To je náš oboustranný případ. Tam by zabrala jen větší výhra ve sportce. A potom snad ten orgonit.


Kluci, do toho.
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od poota »

děda Slavík píše:Jsou sňatky z lásky, tam snad ta pusa může fungovat a sňatky z rozumu.
Skutečný důvod je vedlejší, protože pak už záleží jenom na tom, jak bude to soužití vypadat. Rozhodli jste se spolu žít - a může to být ve vzájemných sympatiích nebo lhostejnosti až nenávisti. Výběr je jenom na vás, či lépe řečeno na Tobě, protože jsi ve svém duchovním vývoji přece jenom o kousek dál - a to znamená, že máš taky větší zodpovědnost. Když něco nezměníš Ty a to můžeš jenom na sobě, tak se ten vztah k lepšímu nezmění nikdy.

Věci ponechané samy sobě probíhají vždycky od zlého k horšímu!

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
děda Slavík
Zasloužilý člen
Příspěvky: 672
Registrován: čtv 14 kvě 2009 13:50
Bydliště: Staré Hvězdlice 22
Dal: 5 poděkování
Dostal: 132 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Chemtrails

Příspěvek od děda Slavík »

Máš pravdu, uvažuji podobně a snažím se podle toho jednat.

Ale tohle vlákno je o chemtrajls a věcech s tím ve spojení, tak ho nachci zamořovat osobními věcmi. Zmínil jsem se o tom jen díky orgonitu a pocitu, že přece jen může mít vliv i na osobnost člověka a jeho chování (myšlení).
A jestli po nějaké úpravě zvládne i chemodeku, to ukáže čas a snažení pánů kolegů z tohoto a podobných stránek.


Kluci, do toho.
Uživatelský avatar
Ondřej
Zasloužilý člen
Příspěvky: 285
Registrován: pát 22 zář 2006 10:49
Bydliště: j.Mor.
Dostal: 7 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od Ondřej »

Reversní inženýrství :lol:
Obsahuje prášek a ne třísky, plus minerálu je kolem 12 gramů.
Necitlivci, ať je drží několik hodin v ruce.


Odpovědět

Zpět na „Vážně i nevážně o všem kolem nás“