Chemtrails

Společenské dění u nás i ve světě.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Ondřej
Zasloužilý člen
Příspěvky: 285
Registrován: pát 22 zář 2006 10:49
Bydliště: j.Mor.
Dostal: 7 poděkování

Zpět k chrchlům.

Příspěvek od Ondřej »

http://www.osud.cz/cs/clanek.php?id=7437
Do diskuse k tomuto článku jsem ještě napsal:

Někteří teprve riskují zkoumání tajnýma službama a na některé už zákeřně útočí (na mě). Už před časem jsem si začal pouštět hubu na špacír. Zhruba tři týdny zpátky si možná někteří spoludiskutující všimli, že píšu více negativně. Bylo to právě v době kdy mi jeden neschopný hňup, hovězí strup, momentálně neoficiálně(?) pracující pro BIS, psychik-psychotronik vložil do podvědomí jeden velmi starý a velmi silný paralizující a destruktivní program. Tento program mě udělal naprosto neschopným jasně přemýšlet. Byl jsem jakoby odříznutý od některých mentálních funkcí, dá se říct, že jsem NEVĚDĚL ČÍCH JSEM, kdo jsem a co dělat. V podstatě paralýza jakýhokoliv mýho dalšího konání. Tento program pochází od rasy Annunaki Elohim a je pro ovládání lidské myšlenky. Pokud by se měl nějak nazvat, tak jeho název bude LSVSJ. Tyhle písmena latinky připomínají jeho zápis v jazyce Annunaki. Jeden znak je jedno slovo. Mailem mohu poslat jeho grafickou podobu i když ve skutečnosti je to obdoba klínového písma. Ten hňup sám je jen jejich loutka, oni ho mentálně ovládají a on o tom ani neví. Několikrát mě i vizuálně psychicky sledoval. Naštěstí jen čtyři kusy orgonitu byly odstraněny. A jak jsem se z toho dostal? Po čtyřech dnech kdy už jsem byl celkem zoufalý, úzkostný a hlavně alarmován že tu něco dost smrdí, jsem zapojil a spustil už dřív vyrobený malý Power Wand. Je to aktivní generátor orgonu, "formátuje" energii v okolí a dá se mentálně programovat. Drtivou většinu času byl blízko mě a deaktivoval onen program i když neodstranil. Během dvou dnů jsem byl v pohodě. Tak jsem to překlepal až do doby, kdy mi pomocníci zhůry tenhle program odstranili a imunizovali mě proti dalším pokusům. PW brání i dalšímu šmírování, musí se ale na to naprogramovat, stejně jako na další funkce.
Jak můžou orgonit odstranit? Jednoduše, aniž by někdo zvedl zadek z křesla. Pokud se už na dálku dívá, tak může vidět i jiný lidi, kteří jsou někde blízko. Až odjedu, tak jim posílá myšlenky a naviguje je kam mají jít, kam hrábnout a co vzít a vyhodit do odpadu. Ta osoba si nic pamatovat nebude, o to se manipulátor postará taky.

Potřebuju poradit jak zjistit IP jinýho hňupa, tentokrát NSA, který se mi už několikrát i přes firewall dostal do PC a vyhledával soubory s řetězci orgonit, cia atd atd. Snaží se tak zjistit co všechno už vím.

Jinak nadále zůstávám veselé mysli, neb podle všeho pomalu ale jistě jdou do prdele. I když nějakou paseku ještě nadělat můžou.


_________
Ještě bych dodal, že na palici rozhodně nejsem. Strkám to sem, protože je tu větší procento otevřených hlav, který si to dovedou přebrat.
Naposledy upravil(a) Ondřej dne pon 06 pro 2010 9:08, celkem upraveno 2 x.


1220
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1719
Registrován: úte 09 led 2007 12:49
Bydliště: Praha
Dal: 1 poděkování
Dostal: 20 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Jsou holt tvůrci a kazisvěti

Příspěvek od 1220 »

Když člověk propadne panice, může to být i zlé. Co je nejhorší,když se tvůrčí člověk dostane pod nadvládu těch druhých. Jsou velmi jemné enerie, které které jsou ve hře. Někde na foru , když se dva lidé, které mám rád, opět prali/naštěstí jen slovně a na dálku/jsem to už nemohl vydržet a tak napsal o modrém světle a meduňce. Vypadalo to jako legrace, ale nebyla. :shock:
Přeji Ti Ondřeji dokončení transformace. Kyjov je krásné místo.
Co je důležité, mám za to, míti v comp je pošetilost , nemyslíš ?
K.


Uživatelský avatar
Iv
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1080
Registrován: sob 07 říj 2006 17:51
Dostal: 8 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Je mnoho věcí mezi nebem a zemí

Příspěvek od Iv »

Je mnoho věcí mezi nebem a zemí a mnoho lidí si to ani neuvědomují a nebo aby si udrželi svůj fiktivní pevný postoj v tomto světě,dělají rádi Švejky.Pivo zabere taky,ale je to jen falešný útěk od reality.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Svůj šírák odhazuji vdál a letím zpět ke hvězdám. (Cyrano)
Uživatelský avatar
Aquarius1
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1195
Registrován: ned 16 pro 2007 0:43
Bydliště: Planeta Země
Dal: 5 poděkování
Dostal: 20 poděkování

Když už...

Příspěvek od Aquarius1 »

Nevím jestli jde někoho ovlivňovat jak je popsáno výše ale všimnul jsem si jedné věci.TZV chemtralis vznikají jen pokud je nízký tlak ,vlhko a na obloze jsou takové ty řasy(nevím jak bych to popsal) prostě z nich vznikají mraky.Pak po průletu letadla vzniká stopa která na sebe nabírá právě ty řasy a následuje zmíněný efekt.Pokud je jasno a tlak vysoký jako minulí týden,stopa za letadly okamžitě mizí a to i pokud se dráhy křižují(příště vyfotím) Tady je snímek po prolétnutí za nízkého tlaku.Ale třeba se mýlím nejsem odborníkem jen pozoruji oblohu ;)
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Věřím že v jednoduchosti bude ta pravá příčina neúspěchu dosavadního bádání,jelikož se bastlíme (a to i já) ve vymýšlení složitých mechanismů.
chiq
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1546
Registrován: čtv 01 lis 2007 8:41
Bydliště: Trnavský kraj
Dal: 2 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Příspěvek od chiq »

Niečo z mobilu - minulý týždeň piatok 8:00 až 9:00. Že to je jednoznačne chemtrails dokazuje to, že pred 8:00 bola úplne čistá obloha, počas jednej hodiny prekrižovalo oblohu asi 50 čiar a po 9:00 sa už neobjavila žiadna nová čiara počas celého zvyšku dňa. Centrum bolo nad mestom Piešťany. Sused to odbil tým, že vraj Piešťany sú letový maják. V tom má pravdu, ale to čo sa deje na oblohe s tým absolútne nesúvisí. Som bývalý amatérsky pilot, a tak niečo o mechanike vzdušnej vrstvy viem. Toto je jednoznačne CHT
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


pepo.bn
Zasloužilý člen
Příspěvky: 611
Registrován: úte 17 črc 2007 23:02
Bydliště: Slovensko

Příspěvek od pepo.bn »

Páni , nič v zlom "ale" pozrite si prosím Vás v akéj výške (teplota) lietaju tieto lietadlá a čo v téj výške sa deje s vodnou parou , ktorá mimochodom vzniká vo velmi velkom množstve pri daných "strojoch" pri spalovaný (to ostatné su už len "bludy" a to viem velmi dobre o čom hovorým). PePo


Nič nie je nemožné , stačí len chcieť a vedieť ako na to !
1220
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1719
Registrován: úte 09 led 2007 12:49
Bydliště: Praha
Dal: 1 poděkování
Dostal: 20 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 1220 »

Peter píše:Keby nechýbali na hodinách fyziky, tak by sa takými hlúposťami nezaoberali. No keď sa siloumocou chcú niečoho báť, tak ich v tom nechaj. :laugh:
Míval jsem bohužel z fyziky jedničky, tady jde o to , dopídit se zda na tom šprochu není trochu pravdy. O tom je celé vlákno. ;) Vidím že je to moc subjektivní, a vůbec koho se to netýká ať zvedne ruku .......
Jinak jsem rád že se Pepo vrátil, mrzí mně, že odešel předtím a vůbec,
objektivita je ošidná.


pepo.bn
Zasloužilý člen
Příspěvky: 611
Registrován: úte 17 črc 2007 23:02
Bydliště: Slovensko

Příspěvek od pepo.bn »

Karel m píše:..dopídit se zda na tom šprochu není trochu pravdy...
Karol m, zdravím ťa . Nie , určite nie je a za to som ochotný dať "hlavu pod gylotýnu" . Aj tých "vrchných 10 tisíc" žije pod tým istým "nebom" jak Ty alebo Ja a "vetrý fungujú" ! Karol m pre tvoju informáciu , neodišiel som - len som si dovolil "zamyslieť sa". PePo


Nič nie je nemožné , stačí len chcieť a vedieť ako na to !
chiq
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1546
Registrován: čtv 01 lis 2007 8:41
Bydliště: Trnavský kraj
Dal: 2 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Příspěvek od chiq »

pepo, práve preto, že viem, čo sa tam má pri danom tlaku a teplote diať... Ale viac sa tým už tu nebudem zaoberať. Iba sem občas šupnem pekné fotky ;)


Uživatelský avatar
Ondřej
Zasloužilý člen
Příspěvky: 285
Registrován: pát 22 zář 2006 10:49
Bydliště: j.Mor.
Dostal: 7 poděkování

Příspěvek od Ondřej »

Mohli by skeptici říct co si myslí o tom, kdo zdemoloval WTC?


Uživatelský avatar
Marteen
Stálý člen
Příspěvky: 86
Registrován: pát 14 zář 2007 19:42

WTC?

Příspěvek od Marteen »

Usáma bin Ládin 8)


JiMi
Zasloužilý člen
Příspěvky: 436
Registrován: stř 05 pro 2007 16:17
Bydliště: ta jižní morava

Příspěvek od JiMi »

Ondřej píše:Mohli by skeptici říct co si myslí o tom, kdo zdemoloval WTC?
Zdravím,
jako zástupce skeptiků v táboře optimistů, se ptám v prvé řadě, co má společného demolice WTC s Chemtrails ? To jen jako rozcvička...

A jinak můj skeptický názor na práškování... Proč něco vymýšlet tak strašně složitě a podle mě i neúčinně ? Slibte lidem pár peněz a udělají pro vás cokoliv i bez práškování a programování. Muslimové pro příslib 72 panen v ráji oblékají batohy plné TNT a jdou si objednat nocleh do nejbližšího hotelu. Celý (podle mě) humbuk kolem práškování a ovlivňování lidí vznikl po seriálech jako Akta X apod.
Nerozpoutávejte zbytečnou diskuzi. Můj názor. Lidi jsou dostatečně blbí na to, aby je bylo nutno programovat a ovlivňovat. Lidem stačí sliby nebo prachy.

No a to je z části i skeptická odpověď na WTC. Prachy. Jakkoliv je to v lidských osobních pohledech tragédie, dejte si do souvisu a časového sledu jen ty informace z finančních zpráv kolem WTC, které se dostaly ven a mozaika je úplná. Z jiného osobního pohledu je demolice WTC a následné vybudování nového komplexu mnoha miliardový ziskový biznis. A v celkem krátkém čase.
Náklady nula, řekl bych, že ti arabáči to udělali z přesvědčení pro svatou věc, (vlastně ne, za nějakých pár milionů získali půl roku před 911 pronájem WTC na 99 let s tehdy neobvyklou klauzulí pro případ teroristického útoku) kdyby měli WTC bourat se všema obezličkama, tak to nezbourají 50 let a stálo by to víc než stavba nového.
Takže zase jen lidská blbost a prachy. Proto nevidím moc souvis mezi WTC a práškováním.

My ale buďme dobří.
JiMi


Přestavba motoru Š120 na stirling
chiq
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1546
Registrován: čtv 01 lis 2007 8:41
Bydliště: Trnavský kraj
Dal: 2 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Příspěvek od chiq »

Lenže JiMi, tu už nejde o tých blbých, teraz už ide o ten zbytok ľudí, ktorí si zachovali zdravý rozum a ešte sa im nepokorili...


JiMi
Zasloužilý člen
Příspěvky: 436
Registrován: stř 05 pro 2007 16:17
Bydliště: ta jižní morava

Právě

Příspěvek od JiMi »

Zdravím,
v tom není sporu. Právě proto jsem skeptik. Můžeš si zachovat zdravého co chceš, stejně tě to semele. Ta armáda blbů kolem z tebe udělá šedivý průměr.

Představ si, že si pan Bůh a díváš se na to hemžení dole. Když budu počítat lidi s abstraktním myšlením jako ty se zdravým rozumem, tak to bude kolik 5% ? Být Bohem, tak to spláchneš a necháš ty se zdravým rozumem plavat stejně jako ostatní. Lidi nejsou schopní žít podle vlastního desatera, natož podle desatera nějaké vyšší moci, nebo přírody, nebo vesmíru. Být Bohem, tak ti pojem zdravý rozum neříká vůbec nic.

Takže ač v jádru otpimista, (věřím v lidi, vědění, poznání, pokrok, používání zdravého rozumu) jsme pesimista v přesvědčení o tom, jak to všechno nakonec dopadne právě proto, že se snažím na věc dívat zdravým rozumem a z nadhledu.

Když ti do kuchyně nalezou mravenci, taky je nerozděluješ na ty zlý a ty hodný, prostě je vyhubíš. Když se ti pod střechu nasťehujou holubi, začneš kvůli jejich hovnům a čmelíkům střílet po všech, ne jen po těch, co se tam zahnízdili, ale i po těch, co odpočívají na okapu před další cestou. Hitler bral židy taky šmahem, a to už jsme u lidí. To je ta moje skepse. Je úplně jedno, že si zachováváš zdravý úsudek, plaveš ve stejné řece, utopíš se ve stejným svinstvu.

Anebo můžeš být podivín, morous, asociál, nebo jinak se vyčlenit ze společnosti a vylézt z řeky a utíkat, co ti nohy budou stačit. Ale Armagedon stejně končí přílivovou vlnou a vůbec celkem nehostinným prostředím. Takže co ? Pomůže zdravý rozum ? Všimni ani jednou jsem nezmínil odevzdání se a čekaní. Už to, že tu jsme, tu na fóru a diskutujeme, snažíme se uchovat zdravý úsudek, už to z nás dělá optimisty. Ale toto fórum je i tak, bohužel, součástí nějaké společnosti, a v jejím rámci budeme souzeni a odsouzeni. Hladomor má takovej blbej zvyk, nerozlišovat, kdo si zaslouží a kdo ne. A poslouchej zprávy, přemýšlej, nasávej ducha společnosti. Všichni se klepem (no všichni ?) v očekávání věcí příštích. Všichni cítí, že je něco špatně, že se něco bude dít, že se něco musí stát, že se něco stane. Jen nevíme co, kdy a kde. Ale až se to stane, bude to o to větší průser, o co větší je kolektivní očekávání toho průseru.

No, ale už dost povídání, v zásadě i ty cítíš, že se Titanic nějak divně naklání a začínáš se dívat po záchranné vestě. Ti blbí jsou ještě pořád na promenádě a vyhrává jim břeskná muzika. Ale on je ze železa Chiqu, on se potopí.

JiMi


Přestavba motoru Š120 na stirling
morse59
Starší člen
Příspěvky: 157
Registrován: čtv 22 úno 2007 19:32
Bydliště: hradec králové
Dostal: 5 poděkování

Práškování

Příspěvek od morse59 »

Ahoj všichni. Nedá mi to ,abych si trochu "neomočil".
Pracuju s letadlama,takže něco trochu o nich vím. Jestli nás někdo doopravdy práškuje nevím, ale vím,že stopy po kondenzátech jsou někdy opravdu zajímavé. Malý dopravák nelítá v takových hladinách,aby kondenzační stopu vytvářel. Velký dopravák si nemůže dovolit dělat různé kličky nad městem. Takže zbývájí jen vojáci,a ti se nikomu zpovídat nemusí. Osobně si myslím,že je toto dost nadsazené a skoro zbytečně to stresuje a vystrašuje lidi. My se zrušíme sami a ani k tomu nepotřebujeme ufouny,konspirace,tajné spolky apod. Ahoj


Odpovědět

Zpět na „Vážně i nevážně o všem kolem nás“