PŘÁNÍ

Společenské dění u nás i ve světě.
Odpovědět
Uživatelský avatar
rival
Hlavní admin - živý člověk
Příspěvky: 1220
Registrován: stř 16 lis 2005 9:44
Bydliště: severní­ čechy
Dal: 14 poděkování
Dostal: 226 poděkování
Pohlaví:
Kontaktovat uživatele:

PŘÁNÍ pro Lajose

Příspěvek od rival »

Lajosi, také ti přeji vše nej... nej... Když jsem dělal databázi stanic rádií v ČR a SR, tak jsem si na tebe vzpomněl. Pokud máš stažené Screamer radio, tak si najdi v SR rádiích Slovenský rozhlas a tam vyber stanici Patria. Snad ti to udělá radost :hip:.


rival - živý člověk
lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2444
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

Re: PŘÁNÍ

Příspěvek od lajos »

Díky za přání, zatím v rádiu nejsem (mám dovolenou)-až o příštím víkendu.


deʒa vy
Zasloužilý člen
Příspěvky: 362
Registrován: čtv 30 dub 2015 9:17
Dal: 86 poděkování
Dostal: 95 poděkování

Re: PŘÁNÍ

Příspěvek od deʒa vy »

Martin11 k tvojím včerajším narodeninám ti prajem všetko naj a dobre sa maj no nikdy pritom nezabúdaj že len úprimný smiech je liekom utrápenej duši bo to už nespočetne krát overenou pravdou jest že ten kto úprimne nevie sa smiať odmenou mu je len bolesť a strach... :bye:


Být sám sebou má za následok vyhostenie mnohými luďmi, podrobenie se prianiu iných má za následok být vyhosteným sám v sebe... Príroda nerobí žiadne skoky... Míerou chápania člověk pracuje na sebe, mierou nechápania na toho, kdo chápe víc...
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: PŘÁNÍ

Příspěvek od A(&F) »

... připojuji se rovněž, ale popřeju mu raději k meninám ... ;) ... :D ...

... Marťas, ať Ti to dobře: :piss: + :jump: + :smoke: i :zzz: ...... :) ...... :pivko: ... :bye: ... Anri ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

Re: PŘÁNÍ

Příspěvek od martin11 »

... :bye: martin11 :D ...opravdu upřímně děkuje za přání...k jmeninám i k narozeninám....no nějak se to sešlo na 11.11.. takže je vám jasné proč m11 :D
anri je synek mých dávnověkých přátel...takže vlastně jako můj vlastní...takže přání od něj je jako přát svému strýci.... :smoke:
ale....což mě docela zaskočilo je přání od deža vi....děkuji...zajímalo by mě, jestli někdy Hitler blahopřál Stalinovi ...či naopak k narozeninám...porovnání je na místě....deža je můj přítel....s rozdílným názorem. :idea: ..a to asi na vše...ale v době oslav se kouří dýmka míru...tak deža-vi děkuji, mile jsi mě překvapil....já ti bohužel nepopřeji, páč nevím kdy co máš a ani nevím jestli jsi Jozef či Pavol
takže i o jmeninách na tebe zapomenu...ale jinak na tebe myslím stále...i když razíš teorii...nemyslet.....ale jinak :pivko: všem martinům zde ...jo ozvěte se, jestli se někdo narodil 11.11 dost dobré datum :pivko: m11 :D


... věřím, že se " TO " povede ......
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: PŘÁNÍ

Příspěvek od A(&F) »

... když už jsto teda všem propálil, tak Ti i já veřejně popřeju "na půl řízlý kuláče" ... :D ...

Obrázek ...

... :pivko: ... Anri ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

Re: PŘÁNÍ

Příspěvek od martin11 »

...dík, ty špičatý jsou také dobrý.... :hip: :pivko: m11 :D


... věřím, že se " TO " povede ......
martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

Re: PŘÁNÍ

Příspěvek od martin11 »

S přáním všeho hezkého z Mělníka - Vánoce i nový rok 2016 :pivko: martin11 :D
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


... věřím, že se " TO " povede ......
vokoun
Zasloužilý člen
Příspěvky: 462
Registrován: stř 28 lis 2012 19:59
Dal: 601 poděkování
Dostal: 192 poděkování

Re: PŘÁNÍ

Příspěvek od vokoun »

:hip: tak do Nového roku přeji všem zdraví a hlavně štěstí a at se tady zase příští rok ve zdraví sejdeme :bye:


Ubertino
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: pon 08 čer 2015 9:25

Re: PŘÁNÍ

Příspěvek od Ubertino »

Vánoce vnášejí do každého domu sváteční atmosféru. Rozsvícený stromeček, bohatá večeře, voňavé cukroví a pro každého dáreček od Ježíška. Nesmí chybět koledy a dobrá nálada, klid a mír v každé rodině. Vánoce přinášejí radost a otevírají srdce, jsou svátky štědrosti a lásky. Příjemné prožitky a emoce působí velmi příznivě zejména na psychiku každého jedince a odráží se tak pozitivně na jeho celkové zdravotním stavu. Psychosomatická medicína dokazuje, že naše nálada má bezprostřední vliv na vznik a průběh většiny onemocnění.

__________________
Originální dárky a dárek k 18 narozeninám > dárek.net


deʒa vy
Zasloužilý člen
Příspěvky: 362
Registrován: čtv 30 dub 2015 9:17
Dal: 86 poděkování
Dostal: 95 poděkování

Re: PŘÁNÍ

Příspěvek od deʒa vy »

Ileme všetko naj k tvojím dnešným narodeninám...


Být sám sebou má za následok vyhostenie mnohými luďmi, podrobenie se prianiu iných má za následok být vyhosteným sám v sebe... Príroda nerobí žiadne skoky... Míerou chápania člověk pracuje na sebe, mierou nechápania na toho, kdo chápe víc...
Uživatelský avatar
la
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1854
Registrován: úte 06 úno 2007 19:04
Bydliště: Brno
Dal: 763 poděkování
Dostal: 238 poděkování

Re: PŘÁNÍ

Příspěvek od la »

Veselé Vánoce ,příjemné prožití svátků a hodně zdraví a štěstí v celém Novém roce 2018
vám přeje
la


Uživatelský avatar
jeff
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1140
Registrován: pon 28 lis 2005 1:25
Bydliště: Praha
Dal: 33 poděkování
Dostal: 95 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: PŘÁNÍ

Příspěvek od jeff »

Přeji všem krásné Vánoce, hodně dárků, správných myšlenek a pohody a do nového roku nejen nové objevy, ale i zdraví, štěstí a lásku.

Jeff


Odpovědět

Zpět na „Vážně i nevážně o všem kolem nás“