MMS - Zkušenosti uživatelů I.

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Zamčeno
Uživatelský avatar
děda Slavík
Zasloužilý člen
Příspěvky: 672
Registrován: čtv 14 kvě 2009 13:50
Bydliště: Staré Hvězdlice 22
Dal: 5 poděkování
Dostal: 132 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: mms

Příspěvek od děda Slavík »

Jardo, MMS je výborná, funkční a spolehlivá věcička. Mám odzkoušeno a jsem spokojen. Čekám jen, jestli si poradí s rakovinou a vyčistí ucpané tepny.


Kluci, do toho.
Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

Re: mms

Příspěvek od milda »

Ahoj Dědo; tohle taky umí zázraky v cévách: http://www.vilcakul.estranky.cz/stranka ... i-a-pohode

http://www.mwm.cz/clanek1.php?id=122&pj ... =',780,550

http://www.walramcom.cz/p-48-Pomazanka- ... egory-id=4

- vyzkoušeno; o půstu aspoň jednodenním (event. aspoń půldením nemluvě) - ale chce to určitý den v týdnu :D

čauling, milda


Uživatelský avatar
děda Slavík
Zasloužilý člen
Příspěvky: 672
Registrován: čtv 14 kvě 2009 13:50
Bydliště: Staré Hvězdlice 22
Dal: 5 poděkování
Dostal: 132 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: mms

Příspěvek od děda Slavík »

Mildo, docela tomu věřím.
Jenže, kde na malé dědince (vesnici) seženeš denně čerstvý tvaroh a lněný olej??
Lněný olej asi není nikde. Brzy žlukne a obchodníci jej proto nemohou skladovat. Lněné semínko, které bylo dřív kdykoliv ke koupi, je dnes také vzácné. Dokud bylo u nás plánované hospodářství, bylo vše. Teď jen to, na čem se dá co nejvíc vydělat.
Diety jsem vyzkoušel. I čtyřicetidenní hladovku. Poctivou. Mám trénink z kriminálu. Váha šla dolů, ale ve velice krátké chvilce bylo vše zpět i s úrokem několika kilo navíc.
Největší problém je v tom, že MÁM RÁD DOBRÉ PAPÁNÍ a hlavně věci, které jsou zakázány. Pečená kačena, bůček, ale taky dorty a podobně.
Jediná pomoc bude doufat v zázračnou moc MMS.

Nakonec, i v Bibli je psáno "nejlepší co na světě máš, je dobře se najíst a napít a mít se dobře za svou tvrdou lopotu" (nebo tak nějak).


Kluci, do toho.
Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

Re: mms

Příspěvek od milda »

dědo, v bibli to tak nějak určitě bude :lol: :lol:

Lněný olej je trochu problém. Dá objednat u výrobce 5l najednou, musí se rozlít do menších lahví a dát do mrazáku. Jen malou lahev cca na 1měsíc do ledničky.....
semínko už bývá v prodejnách zdravé výživy za rozumnou cenu

No, ale bůček je bůček i studenej s chlebem a cibulí, nebo teplej s chlupatým knedlíkem... :lol: :lol:
zatím čauling, jdu se mrknout do kuchyně..... :D


Uživatelský avatar
KEXIK
Starší člen
Příspěvky: 171
Registrován: čtv 23 lis 2006 17:59
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele:

MMS

Příspěvek od KEXIK »

No tak k braniu MMS som sa pridal aj ja. Idem to vyskusat ake budu zmeny. Pouzivam flasticky z kvapiek proti kaslu takze kvapky su o nieco mensie. Prvy den som si dal rano 3/15 kavpiek na obed som skusil 5/25 ziadne zvlastne pocity. Na vecer som si dal 8/40 a absolutne bez zmeny. Myslim si ze to je tym ze su male kvapky takze som na dalsi den pridal a dostal som sa rano na 12/60 na obed 14/70 a na vecer 16/80 absolutne ziadne pocity akurat sa mi zda ze moje dlhodobo zapalene mandle su na tom lepsie. Nie su vyliecene ale zda sa mi ze niesu opuchnute a nebolia. No a dnes rano som skusil dat 18/90 kvapiek a uz to bolo citit neprehnalo ma ale citil som ze v zaludku to vrcalo ako motorova pila a trochu sa mi krutila hlava. Ale inak ziadne ine zmeny. Asi som zdravy uvidim co to povie po dlhsej dobe.

Skusil som aj kupel kde som dal polievkovu lyzicu MMS a 5 polievkovych 10%nej kyseliny. Po kupeli som nebol unaveny ani nijaka zmena stavu. Prekvapenie bolo rano ked som stal vlasy som mal leskle ako keby som ich nalakoval a zmyzli mi uplne vsetky pupaciky co som mal na tele uplne vsade aj z tvare. Jedina nevyhoda bolo ze som smrdel ako plavareň :D a mal som dost suchu pokožku.

Skusim to dat otcovi na jeho 20rocnu nevyliecitelnu plesen na nohach co si doniesol z vojny ked si menili medzi sebou topanky.

Dnes este vyskusam dat kupel 2 lyzice mms a 10 kyseliny

MMS som kupil o Chiqa pol litra.

S pozdravom Kexik


VE je buducnost ale malo ludi to chape
informacie,schemy,foto o vyvijacoch http://www.h2o-energia.wz.cz
kutil
Zasloužilý člen
Příspěvky: 766
Registrován: pát 25 lis 2005 19:33
Bydliště: Morava
Dal: 48 poděkování
Dostal: 269 poděkování

lněný olej

Příspěvek od kutil »

děda Slavík píše:........Jenže, kde na malé dědince (vesnici) seženeš denně čerstvý tvaroh a lněný olej??
Lněný olej asi není nikde. Brzy žlukne a obchodníci jej proto nemohou skladovat. Lněné semínko, které bylo dřív kdykoliv ke koupi, je dnes také vzácné......
Ahojky,
u nás ve Zdravé výživě vedou lněné semínko i lněný olej. Má to v malých lahvičkách 125g a v regále max.2 ks a vždy doplňuje čerstvé.
V 1/2 litrovém balení se to dá objednat někde u Znojma- do google zadej
AGRO-EL nebo napiš na info@agro-el.cz
Mají mimo jiné i bodlákový olej a dýňový olej s obsahem přírodního zinku. Ty tři půllitry i s dobírkou 620,- Kč.
Ten lněné olej de u nás hodně na odbyt, 1/2 sklenice je pryč a mám to doma asi 20 dní. Je to v lednici tak to nemá šanci zežluknout ;)
Tož na zdraví, děda H.


Uživatelský avatar
děda Slavík
Zasloužilý člen
Příspěvky: 672
Registrován: čtv 14 kvě 2009 13:50
Bydliště: Staré Hvězdlice 22
Dal: 5 poděkování
Dostal: 132 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MMS

Příspěvek od děda Slavík »

Skusim to dat otcovi na jeho 20rocnu nevyliecitelnu plesen na nohach co si doniesol z vojny ked si menili medzi sebou topanky.
Měl jsem podobný problém z kriminálu. Nic nepomáhalo. Mastičky jen na chvilku a opět se to vrátilo. Po čtvrté koupeli v MMS jsou nohy čisté. Jen v nehtech se to zatím drží. Vysouší ale pokožku a je potřeba mastit. I tady někteří doporučují lněný olej. Já to mažu Indulonou a taky to stačí.
Naposledy upravil(a) děda Slavík dne sob 19 pro 2009 15:31, celkem upraveno 1 x.


Kluci, do toho.
kutil
Zasloužilý člen
Příspěvky: 766
Registrován: pát 25 lis 2005 19:33
Bydliště: Morava
Dal: 48 poděkování
Dostal: 269 poděkování

Re: MMS

Příspěvek od kutil »

Chlapi, já měl taky plísně od vojny, škoda mluvit.
Zmizlo to hned po první očistné kůře s mmskem a po té druhé kůře za měsíc pauzy se to vyčistilo tak, že dnes mám nohy čistý jak batole. V to sem ani nedófal :roll:
Na MMS nedám dopustit
H.v.


verča
Stálý člen
Příspěvky: 33
Registrován: ned 15 lis 2009 1:20
Bydliště: Plzeňský kraj

Lněný olej

Příspěvek od verča »

Já jsem dnes poslala u nás v Klatovech vnuka do malinké prodejničky Zdravé výživy pro lněné semínko a olej. Přinesl obojí,lněný olej bio za studena lisovaný 200 ml á 69 Kč, platnost do 5.3. 2010. Měla jsem radost, neboť ten článek mě nadchl. Je fakt, že na malé dědince to může být problém. Ale tam je jistě problém nakoupit více věcí a musí se to nějak vyřešit.

Dědo, s tím plánovaným hospodářstvím to snad byla ironie ne ? Já jsem ještě nezapoměla na fronty, kdy třeba na vložky a toal. papír stála frontu celá rodina včetně dědečka s babičkou.


Nejsilnější lék je LÁSKA - trošičku denně mi dej.......
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MMS

Příspěvek od Palo »

děda Slavík píše:Měl jsem podobný problém z kriminálu. Nic nepomáhalo. Mastičky jen na chvilku a opět se to vrátilo. Po čtvrté koupeli v MMS jsou nohy čisté. Jen v nehtech se to zatím drží. Vysouší ale pokožku a je potřeba mastit. I tady někteří doporučují lněný olej. Já to mažu Indulonou a taky to stačí.
kutil píše:Chlapi, já měl taky plísně od vojny, škoda mluvit. Zmizlo to hned po první očistné kůře s mmskem a po té druhé kůře za měsíc pauzy se to vyčistilo tak, že dnes mám nohy čistý jak batole. V to sem ani nedófal :roll:
Na MMS nedám dopustit
No doplním jen, že aby se plíseň neobjevovala, stačí nekupovat / nekonzumovat obyčejný chléb (např. kmínový). Buď si péci vlastní, nebo obyč. chléb nahradit toustovým.

Obyč. chleba obsahuje dost plísní - z mouky...

No a na plísně je bezvadný Habanův koloidek (vnitřně) :) ála Blešák ;) MMS je na plísně slabší, ale taky funguje ;)

Jak jsem přestal konzumovat běžný chleba (radši ho nahrazuji zeleninou, když nic jiného není po ruce), tak jsem přestal mít potřebu si dělat koloíd :)
Naposledy upravil(a) Palo dne sob 19 pro 2009 22:49, celkem upraveno 1 x.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
verča
Stálý člen
Příspěvky: 33
Registrován: ned 15 lis 2009 1:20
Bydliště: Plzeňský kraj

lišej v uších

Příspěvek od verča »

Přemýšlím, zda zkusit MMS na lišej v uších nebo co to je. Asi to opravdu může MMS vysušovat a svědění by bylo ještě horší. Zkusím ten lněný olej.


Nejsilnější lék je LÁSKA - trošičku denně mi dej.......
Riga
Stálý člen
Příspěvky: 46
Registrován: sob 22 srp 2009 20:21
Bydliště: Prostějovsko

děda slavík

Příspěvek od Riga »

Škoda,že nebydlíte blízko mne.Dělala jsem snad metráky domácího tvarohu bez syřidla.Pro sebe si dělám máslo,jogurty atd.Lněné semínko dávám kravičkám a koníčkům,mám ho dost.jedno družstvo poblíž nás ho pěstuje.


Uživatelský avatar
děda Slavík
Zasloužilý člen
Příspěvky: 672
Registrován: čtv 14 kvě 2009 13:50
Bydliště: Staré Hvězdlice 22
Dal: 5 poděkování
Dostal: 132 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Lněný olej

Příspěvek od děda Slavík »

Dědo, s tím plánovaným hospodářstvím to snad byla ironie ne ? Já jsem ještě nezapoměla na fronty, kdy třeba na vložky a toal. papír stála frontu celá rodina včetně dědečka s babičkou
Já vím. A taky nebyly počítače a na televizor se stála fronta celou noc. Pamatuji to moc dobře. Prostě se to nevyrábělo, jako dnes. Dneska místo fronty na banány stojíš frontu na pracáku.
Několik let před koncem socializmu jsem již bydlel na vesnici. Na poli byla cukrovka, brambory, obiloviny různého druhu, cibule, česnek, mák a další. Někde i zelenina. Vyváželi jsme boty, cukr, ocelové roury a výrobky, uhlí, nábytek atd. Dnes NEMÁME NIC A NA POLÍCH JE PRÁZNO. Krávíny podvodně vyvrařděné, drůbežárny a vepříny také. Zlikvodované mlékárny cukrovary, továrnY, prosatě vše, a co tady běží JE V RUKOU CIZÁKŮ.
Co je dobře a co není a proč, je na uvážení každého. JÁ MOHU SROVNÁVAT. PĚTATŘICÁTNÍCI A MLADŠÍ SE MUSÍ JEN SPOLEHNOUT NA KECY ZDĚLOVACÍCH PROSTŘEDKŮ.
To je můj názor na naše hospodářství.


Kluci, do toho.
Uživatelský avatar
děda Slavík
Zasloužilý člen
Příspěvky: 672
Registrován: čtv 14 kvě 2009 13:50
Bydliště: Staré Hvězdlice 22
Dal: 5 poděkování
Dostal: 132 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: lišej v uších

Příspěvek od děda Slavík »

verča píše:Přemýšlím, zda zkusit MMS na lišej v uších nebo co to je. Asi to opravdu může MMS vysušovat a svědění by bylo ještě horší. Zkusím ten lněný olej.
MMS dovede taky dělat neplechu (nepříjemnosti). Podobně jako při koupelích nohou, vysouší pokožku a musím ji potom mazat, tak vysouší i nosní sliznici.
Něco mne zlobilo na plicích a proto jsem jemně vdechoval plyn při aktivace MMS. Lehce nasával nosem. Plicím to pomohlo, ale mám problém s vysušenou nosní sliznicí. Již "nečichám" a samo se to pomalu vrací do normálu.


Kluci, do toho.
Uživatelský avatar
FrancJoeseph
Stálý člen
Příspěvky: 31
Registrován: pát 11 pro 2009 18:59

Re: lišej v uších

Příspěvek od FrancJoeseph »

A kolik aktivovaných kapek si čichal?


Zamčeno

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“