MMS - Zkušenosti uživatelů I.

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Zamčeno
Kasha
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: stř 21 črc 2010 19:21
Bydliště: Třinec, československopolské pomezí
Kontaktovat uživatele:

Kotvičník

Příspěvek od Kasha »

Dědoušku, vy jste zlatíčko!!! zase díky díky,,, mohu jeden ještě dnes dotaz? :) MMS1, MMS2, DMSO, HCl, ... SZR, zapper, Craftgen,,, to všechno mám už v povědomí co to asi je, něco dokonce už i zkouším,,, ale PMS1 - netuším :( MOhu požádat o nějaký odkaz? V tom horku? díky díky Kasha


čtyři dohody v předvedení pana Duška - to je zapper na duši :)
58rebelka
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: stř 21 črc 2010 15:28
Bydliště: Kladno

dotaz

Příspěvek od 58rebelka »

Ahoj jsem tady nová,uživatelka MMS,navíc čerstvá majitelka internetu, takže uplně neznalá, jak užívání MMS a tak i používání internetu. Chci se zaptat pokročilých uživatelů co dělají, když jsou po MMS nafouklý. Připadám si jako když čekám paterčata,šíleně nažunkaná vody- až uvidím potok, tak se pozvracím. :lol: Užívám to týden a nic moc, pálení žáhy, bubnové břicho,pocit na zvracení, třídení migréna, lítám mezi 1 až 4 kapkami dnes jsem na 1kapce 9x za den co s tím, potřebovala bych se pohnout z místa. poradí mi někdo jak ? rebelka


Uživatelský avatar
děda Slavík
Zasloužilý člen
Příspěvky: 672
Registrován: čtv 14 kvě 2009 13:50
Bydliště: Staré Hvězdlice 22
Dal: 5 poděkování
Dostal: 132 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: dotaz

Příspěvek od děda Slavík »

Děvčátka, MMS mám za sebou a moc mně taky nechutnal. Ta kyselina citronová je prevít. Udělalo to dobrou práci, ale asi ne každý to snese v potřebném množství. PMS1 je podobné složení. V podstatě MMS ale aktivátor není kyselina citronová, ale něco jiného. Mrkněte se na

https://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... 0732#70732


Kluci, do toho.
lena

Re: dotaz

Příspěvek od lena »

58rebelka píše: Užívám to týden a nic moc, pálení žáhy, bubnové břicho,pocit na zvracení, třídení migréna, lítám mezi 1 až 4 kapkami dnes jsem na 1kapce 9x za den co s tím, potřebovala bych se pohnout z místa. poradí mi někdo jak ? rebelka

vzala bych k MMS take HCL, chybi Vam kyselina zaludecni, proto tak nafoukle bricho a bolest hlavy, nejake ty breberky se brani a nechteji jen tak z tela ven. HCl to vyborne rozresi.

ja vzala HCl pri migrene a bylo za 10 minut po bolesti, takze nevahejte,

podivejte se take pod vlakno HCl nebo PMS1, zde se dovite vice a je to na kazdy pad uzitecne


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: dotaz

Příspěvek od Palo »

58rebelka píše: Užívám to týden a nic moc, pálení žáhy, bubnové břicho,pocit na zvracení, třídení migréna, lítám mezi 1 až 4 kapkami dnes jsem na 1kapce 9x za den co s tím, potřebovala bych se pohnout z místa. poradí mi někdo jak ? rebelka
Toto je typiclý příklad toho, jak časté braní MMS po malých dávkách je naprosto neefektivní a spíš škodlivé. Takovýchto případů jsou stovky, né-li tisíce. Povídám to stále a stále dokola. Neberte to častěji denně než dvakrát. Spíše i jen radši jednou a postupovat podle původního návodu k 15 kapkám, ideálně aktivovat 10% kyselinou chlorovodíkovou 1:1 nebo alespoň citronovou šťávou klasicky 1:5. Při aktivaci HCl není nutné čekat původní 3 minuty, je možné dolít ihned a vypít. Má to mnohem více plusů než pitomá kyselina citronová, která - jak jsem už psal - taky té přirozené trávicí kyselině chlorovodíkové nepřidá - spíše uškodí. Zkuste si na pálení žáhy dát kyselinu citronovou. Pálení žáhy se znásobí 10 krát.

Přesně jak píší lidé přede mnou. Naprosto vymlácená přirozená žaludeční HCl a MMS tím pádem vůbec nic nedělá.
To je nejlepší příležitost k rozbujení rakoviny, pokud nemíváte pálení žáhy.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
děda Slavík
Zasloužilý člen
Příspěvky: 672
Registrován: čtv 14 kvě 2009 13:50
Bydliště: Staré Hvězdlice 22
Dal: 5 poděkování
Dostal: 132 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: dotaz

Příspěvek od děda Slavík »

Toto je typiclý příklad toho, jak časté braní MMS po malých dávkách je naprosto neefektivní a spíš škodlivé.
Je to přesně tak, jak píše Palo. DOBŘE JSEM SI TO TAKÉ OVĚŘIL. A VYZKOUŠEL.


Kluci, do toho.
habana

Re: dotaz

Příspěvek od habana »

Palo píše:.. ideálně aktivovat 10% kyselinou chlorovodíkovou 1:1 nebo alespoň citronovou šťávou klasicky 1:5.
Palo, poslyš, ale přece MMS (koncentrované) je zprudka zásadité a kyselinou (kteroukoliv) se neutralizuje... ale naopak to platí totiž také, totiž, že ta kyselina (kterákoliv) přestane být kyselinou. Změř si pH kyseliny (kterékoliv) a pH roztoku, který ti vznikne smísením MMS (koncentrovaného) a kyseliny (kterékoliv) !!!
Anebo su blbé...


ba-ruska
Stálý člen
Příspěvky: 34
Registrován: úte 16 úno 2010 18:29
Bydliště: Brno

To :habana

Příspěvek od ba-ruska »

Samotný chloritan sodný je podle mě silná zásada ,když ho smícháš s kyselinou vznikne ti chlordioxid ,ale že by se to neutralizovalo navzájem to se mi nezdá ,navíc MMS má dost kyselou chuť . Mě by akorát zajímalo jak je možné že když beru PMS vůbec nic se neděje ,žádné reakce ,ale bohužel ani pozitivní změny :(


Uživatelský avatar
děda Slavík
Zasloužilý člen
Příspěvky: 672
Registrován: čtv 14 kvě 2009 13:50
Bydliště: Staré Hvězdlice 22
Dal: 5 poděkování
Dostal: 132 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: To :habana

Příspěvek od děda Slavík »

když beru PMS vůbec nic se neděje ,žádné reakce ,ale bohužel ani pozitivní změny
Já nečekám zázraky ani u MMS, ani u PMS. Ale PMS "je uživatelsky příjemnější".
Co se týká pozitivních změn, mám malou zkušenost.
Přijela vnučka a jako dárek nám přivezla ANGÍNU. Většinou to jde mimo mne a odskáče to jen bábinka, ale tentokrát jsem to chytil i já. Okamžitě a mimo plán jsem vzal 10 kapek PMS1, naředil trochu vodou, aby se to dalo vypít a dál nezapíjel, jako obyčejně, abych splách trochu nepříjemnou pachuť. Nechal jsem v krku působit a po troškách pouštěl jícnem do žaludku. Nevím jak dlouho to trvalo, ale pobolívání v krku a angínové pocity byly pryč.
Na náhody nevěřím. Vše souvisí se vším a vše má nějakou a v něčem svou příčinu.


Kluci, do toho.
ba-ruska
Stálý člen
Příspěvky: 34
Registrován: úte 16 úno 2010 18:29
Bydliště: Brno

to děda Slavík

Příspěvek od ba-ruska »

Já zázraky taky nečekám ,ale někteří z toho zázrak dělají a přisuzují tomu větší schopnosti než to umí .Ale jak se všude píše jak to hubí patogeny atd...u mě teda ne .Navíc mám pocit že to práškové PMS prostě nic nedělá ,tak nevím ....ještě to budu nějakou dobu zkoušet


58rebelka
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: stř 21 črc 2010 15:28
Bydliště: Kladno

Re: dotaz

Příspěvek od 58rebelka »

Palo píše: Neberte to častěji denně než dvakrát. Spíše i jen radši jednou a postupovat podle původního návodu k 15 kapkám, ideálně aktivovat 10% kyselinou chlorovodíkovou 1:1 nebo alespoň citronovou šťávou klasicky 1:5.


Tak propána jána co mám dělat. V knize (tu jsem včera přečetla)Humble píše, že nejlepší je, to brát po hodině a pomalu zvyšovat kapky a v případě nevolnosti ubrat a nebo přestat na čas brát. Nikde nepíše o překyselení žaludku. Palo a jak píšeš,že takových případů je hodně,ty myslíš,že Humble o tom neví? Že neví,že takto jím doporučované braní kapek zvyšuje kyselost a tím rozbují rakovinu? Nějak tomu nerozumím. Jaksi se mi to v hlavě bije. A ještě se chci zeptat,tolik let to zkouší,proč tedy on nenavrhuje kyselinu chlorovodíkovou a navrhuje kyselinu citronovou? Myslíš, že neví co ta kyselina citronová udělá.? Prosím,tě neber to jako útok ne Tebe, velice si vážím Tvého názoru,ale jen je mi divné, že by nevěděl,že ta kyselina citronová je tak nebezpečná. V receptuře na rakovinu doporučuje coby hodinu brát kapky po dobu 9 hodin i více. MMS 1 a MMS2 střídavě ale v tom případě ,mi to musí tu rakovinu rozbujit. Protože podle jeho návodu jsem se řídila i dnes a žáha mě pálí....tak jsem z toho uplně jelen. Docela bych se i pana Humbleho na to zeptala,škoda že neumím anglicky. Nemohl by někdo, kdo tyto stránky řídí a umí anglicky se zeptat na toto téma ,,překyselení žaludku", když Palo říká,že je nás tisíce ,myslím,že by bylo příhodné se přímo přes internet pana Humbleho zeptat, co on na to. Vždyť jde o zdraví a jak říkal můj manžel,,nenašel jsem zdaví na hnoji " Jo a ještě něco.Vím,že když si udělám vodu s citronem a cukrem tak vytvořím kyselinotvorný nápoj. Ale když ten nápoj neobohatím cukrem tak je zásaditý.(mno, tak jsem to slyšela od různých dietologů i léčitelů) Tak jak je možné,že kyselina citronová s MMS působí kysele ? Ráda se nechám poučit. Jinak děkuji, za Vaši trpělivost a za tohle Fórum. rebelka


ba-ruska
Stálý člen
Příspěvky: 34
Registrován: úte 16 úno 2010 18:29
Bydliště: Brno

re

Příspěvek od ba-ruska »

To co píše Humble jsou takové všeobecné zásady ,ale tady si můžeš přečíst praktické zkušenosti .A přece i v knize se píše o nevolnosti ne ? proč asi? sposutě lidí je po MMS zle od žaludku .Přečti si vlákno o HCl terapii ,třeba toho víc pochopíš .Je na tobě jestli se budeš řídit podle Humblovy knihy ,nebo vyzkoušíš něco jiného ....


Kasha
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: stř 21 črc 2010 19:21
Bydliště: Třinec, československopolské pomezí
Kontaktovat uživatele:

kyselost-žáha...

Příspěvek od Kasha »

Jen ve zkratce můj vlastní postřeh - často mně pálila žáha, velmi často a naštěstí jsem přicházela postupně k tomu jak si vylepšit zdravíčko... nejdříve začít hodně pít vodu! obyčejnou vodu - vodovodovou - aby se v těle vypnul režim sucho - mám skvělý dokument o vodě, klidně přiložím... pak jsem začala řešit své pálení žáhy - v knize pryč s kyselostí je to jasně popsané! a ve chvíli, kdy jsem se lehce odkyselila - lehounce :) nasadila jsem mms a kdykoliv mne pálí žáha! což je volání těla o pomoc - že je překyselené - píšou v knize a u mně to tak fungovalo - hasila jsem bud směsí zásadotvornou a nebo sodou bikarbonou... je pravda že mms musí pak hodinu počkat, ale nikdy bych si nedala MMS a nebo jiné oxidanty, když mne hodně pálí žáha! toť muj ověřený názor... a CUKR je skvělá potrava pro rakovinu a je zcela kyselinotvorný a CITROn je lehce zásaditý, pro tělo a protože 10% kyselina citronova zastupuje citron, vychází mi z toho, že působí obdobně.
¨... z toho vychází - mnoho kyselosti v těle - ta se sama neumí zneutralizovat a tak se ukládá a to také mohou být rakovinová ložiska... tak pozor na pálení žáhy - NIKDY nepřehlížet a nepřebíjet oxidantama, at jsou sebelepší,,, to je ale pouze muj názor, který jsem si dovolila prezentovat :)
kasha

p.s. jestli tady už je tato příloha - omlouvám se, nestihla jsem toto vlákenko - největší pročíst... ale cítím že tady patří,,,
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


čtyři dohody v předvedení pana Duška - to je zapper na duši :)
Uživatelský avatar
děda Slavík
Zasloužilý člen
Příspěvky: 672
Registrován: čtv 14 kvě 2009 13:50
Bydliště: Staré Hvězdlice 22
Dal: 5 poděkování
Dostal: 132 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: kyselost-žáha...

Příspěvek od děda Slavík »

p.s. jestli tady už je tato příloha - omlouvám se, nestihla jsem toto vlákenko - největší pročíst... ale cítím že tady patří,,,
Nejsme jako pivovarský kůň s klapkami na očích, který vidí jen jedním směrem. My se můžeme s klidem rozhlédnout a nevidět jen SAMOTNÉ MMS A PMS.
Článek o vodě je poučný a v praxi mnohokrát ověřený.
Denně vypiju dva litry čaje. Budu pít jen skleničku a ZBYTEK ČISTOU VODU. Uvidím, co to udělá.


Kluci, do toho.
Kasha
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: stř 21 črc 2010 19:21
Bydliště: Třinec, československopolské pomezí
Kontaktovat uživatele:

Re: kyselost-žáha...

Příspěvek od Kasha »

:) Dědoušku, já jsem to myslela jen dobře, malilinko jsem se obávala toho, že mi tady někdo napíše, že to tady nepatří :D, ale vnitřně jsem musela reagovat na to, že při MMS je v pohodě, když je zle,,, tož tak, sama jsem přešla z čajů na vodu a neskutečně jsem se divila, jak jsem ze začátku měla žízen i v noci,,, to jsem si vysvětlovala, že je tělíčko rádo, že po mnoha mnoha letech přišla pořádná závlaha a nejméně týden jsem se bez lahve nehla :),,, kamarádi v okolí začali také s vodou a cítí se lépe,,,
kk


čtyři dohody v předvedení pana Duška - to je zapper na duši :)
Zamčeno

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“