MMS - Zkušenosti uživatelů I.

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Zamčeno
kutil
Zasloužilý člen
Příspěvky: 766
Registrován: pát 25 lis 2005 19:33
Bydliště: Morava
Dal: 48 poděkování
Dostal: 269 poděkování

Re: PMS

Příspěvek od kutil »

děda Slavík píše: .......
Teď jsem objevil novou rostlinku, jako doplněk ke kotvičníku. ŽENŠEN PĚTILISTÝ. Mám ho v truhlíku a pěkně roste. Je to ale jenom pro ty, kdo chtějí tady strašit do sta let a déle. A TO JSEM PRÁVĚ JÁ.
Dědo ahojky,
původně sem měl v plánu strašit na tomto světě do 90 roků, ale po zkušenostech s MMS posouvám laťku na rovnou stovku. Seš lepčí, dal sis ji o 5 roků výše :lol:
Ten Ženšen sem si taky sehnal, roste to jak divý. Nemá cenu hamonit a shánět více sazeniček ;) .
Moje zkušenost:
Ten ŽŠ nesnáší horka, ve skleníku mi shebnul, doma se udržel. Množí se snadno zasypáním oddenku rašelinou, v každém krčku zapustí kořínky a pak se to oddělí. Tak sem zkusil něco nechat venku, něco ve skleníku a něco v zimní zahradě kde je nejnišší teplota +6 st.C. Venku to nepřežilo mráz a ani najaře nic neobrazilo. Ve skleníku taky vše zaschlo, zamrzlo ale najaře obrazila nová zeleň, v ZZ to taky zaschlo a v pohodě brzy najaře vyrazily nové šlahouny. Je to liána, táhne se to po všem jak břečťan.
Letos bylo v ZZ přes 40 st. C a málem mi zaschly i kaktusy :roll: ŽŠ sežloutl a zvadnul. Tak sem jej přistřihl těsně nad zemí a dal do polostínu na dvorek a už zase vesele roste. Je to fakt nezmar ;)
Přeji všem pohodlné pěstování
H.v.


Uživatelský avatar
Igor
Stálý člen
Příspěvky: 29
Registrován: stř 26 kvě 2010 0:44
Bydliště: Banska Bystrica
Dal: 5 poděkování
Dostal: 2 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: PMS

Příspěvek od Igor »

Slavek Krepelka píše:Mohu si jenom přát, aby se lidi vykašlali na zdravotní tajnůstkářství zavedené MuDrologií a vylezli z děr s tím, jak si, pokud si, pomohli a čím, stejně jako nepomohli s čím, a rozkecali to. Ono by pak bylo daleko těžší pro MuDrology to popírat a držet si falešný status a jedni by měli šanci se přiučit od druhých.
Slavek: Velmi dobre a vystizne napisane, mas odo mna +1 :lol:

Asi je to vplyv tejto poslednej hektickej doby alebo co ale je to taky trend, ktory pozorujem aj na inych forach, ze relativne pokludne vody v ktorych si plavaju rybicky odhodlane sa podelit, pomoct si, nazbierat informacie poslednou dobou vyria pochybne vseveduce drave ryby, zahalene ruskom tajomstva... Inymi slovami: Aj na inych forach sa zial daju najst podobnym sposobom mudri uplny debili.

Palo: Dakujem za nazory a prakticke poznatky, ktore sem pises. Nenechaj sa odradit.


ba-ruska
Stálý člen
Příspěvky: 34
Registrován: úte 16 úno 2010 18:29
Bydliště: Brno

zkušenost s PMS

Příspěvek od ba-ruska »

Taky bych uvedla jednu zkušenost s PMS ,brala jsem ho týden ,asi 4 ,někdy i vécekrát denně v docela velkých dávkách a žádnou změnu jsem nezpozorovala ,možná na diagnostice by se něco ukázalo ,ale s chlamydiema to ani nehnulo ,a to se tvrdí jak je PMS silné .Já bych být vámi nedělala ukvapené závěry s PMS ,až to vyzkouší více lidí tak potom teprve se uvidím zda to funguje .


lena

Re: PMS

Příspěvek od lena »

Deane píše:
děda Slavík píše:Teď jsem objevil novou rostlinku, jako doplněk ke kotvičníku. ŽENŠEN PĚTILISTÝ. Mám ho v truhlíku a pěkně roste. Je to ale jenom pro ty, kdo chtějí tady strašit do sta let a déle. A TO JSEM PRÁVĚ JÁ.
Čo to? Kde to? píšte, som samé ucho!!! :?:
no nevim jestli nemyslite Jioagulan? Ten je jeste silnejsi jako Zensen. Pripojuji obrazek. Taky si tuto rostlinku pestuji v kvetinaci, caj cisti telo a ma silnejsi vlastnosti jako pravy zensen. Take ho jim jen tak nebo davam do salatu na chleba, kam me napadne.

Jinak je hodne informaci v internetu, lide se dozivaji v blasti, kde ho piji kolem 100 let
Naposledy upravil(a) lena dne stř 28 črc 2010 8:33, celkem upraveno 1 x.


Mo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 209
Registrován: sob 01 kvě 2010 16:07
Dostal: 3 poděkování

lenke :)

Příspěvek od Mo »

ahoj ;)
bola som zvedavá na kvetinku, ale nejde mi to stiahnuť, tak sa chcem opýtať, či iba mne, alebo aj ostatným, ďakujem, bylinky sú super vec ;) tiež by som ju pestovala v kvetináči, tak sa chcem spýtať, si ju objednala na nete?? či ju aj predávajú v nejakom obchode?? dík moc ;)


Mo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 209
Registrován: sob 01 kvě 2010 16:07
Dostal: 3 poděkování

Re: ženšen

Příspěvek od Mo »

Teď jsem objevil novou rostlinku, jako doplněk ke kotvičníku. ŽENŠEN PĚTILISTÝ. Mám ho v truhlíku a pěkně roste. Je to ale jenom pro ty, kdo chtějí tady strašit do sta let a déle. A TO JSEM PRÁVĚ JÁ.
+1 :good:


Mo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 209
Registrován: sob 01 kvě 2010 16:07
Dostal: 3 poděkování

Re: zkušenost s PMS

Příspěvek od Mo »

s chlamydiema to ani nehnulo ,a to se tvrdí jak je PMS silné .Já bych být vámi nedělala ukvapené závěry s PMS ,až to vyzkouší více lidí tak potom teprve se uvidím zda to funguje .
Ahoj ;)
ak ti užívanie nevadí, skúsila by som dlhšie, nemyslím, že to všetko dokáže vyriešiť za týždeň ;) ale dobrý príspevok, možno sa tu nájde niekto, kto ti poradí ;) alebo aspoň sa bude mať Palo nad čím zamýšľať :D pekný dník prajem


Uživatelský avatar
la
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1854
Registrován: úte 06 úno 2007 19:04
Bydliště: Brno
Dal: 763 poděkování
Dostal: 238 poděkování

Re: ženšen

Příspěvek od la »

Mo píše:Teď jsem objevil novou rostlinku, jako doplněk ke kotvičníku. ŽENŠEN PĚTILISTÝ. Mám ho v truhlíku a pěkně roste. Je to ale jenom pro ty, kdo chtějí tady strašit do sta let a déle. A TO JSEM PRÁVĚ JÁ.
http://www.jiaogulan.cz/
http://www.e-cajovna.net/jiaogulan-thaj ... mrtelnosti
:D to jsem našel na netu


Mo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 209
Registrován: sob 01 kvě 2010 16:07
Dostal: 3 poděkování

Re: ženšen

Příspěvek od Mo »

teda, ale tie ceny, zaujímalo by ma, ako ste zohnali rastlinku na pestovanie?? to sa mi zdá ekonomickejšie, a čerstvejšie ;) ďakujem ;)


lena

caj

Příspěvek od lena »

ten kdo ho pestuje doma, staci si ustipnout kousek ci listecek, dat do vody a korinky vyrasi do par dnu,

ma to rado vodu, s kombinaci k mms je to velmi dobra vec, ma to hodne vitaminu a hlavne cisti to dobre telo,
vyrovnava tlak a jine......

bohuzel bydlim dost daleko, jinak bych dala par listecku na zasazeni....


Mo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 209
Registrován: sob 01 kvě 2010 16:07
Dostal: 3 poděkování

Re: caj

Příspěvek od Mo »

bohuzel bydlim dost daleko, jinak bych dala par listecku na zasazeni....[/quote]

Jeej, ďakujem pekne za odpoveď i ochotu, rada by som to zasadila, ak by mi to niekto predal, alebo tak, ,kto býva v okolí Brna, tak to by ma potešilo, inak ma ešte napadlo, že dať to do zaváraninového pohára s vodou a poslať poštou, či?? no neviem, či by to šlo ;) rady a ponuky uvítam ;)


cimirek
Zasloužilý člen
Příspěvky: 493
Registrován: čtv 15 čer 2006 5:56
Dal: 258 poděkování
Dostal: 213 poděkování

Re: caj

Příspěvek od cimirek »



Mo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 209
Registrován: sob 01 kvě 2010 16:07
Dostal: 3 poděkování

Re: caj

Příspěvek od Mo »



Uživatelský avatar
Merlin
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1764
Registrován: sob 21 říj 2006 0:32
Bydliště: Severní Morava
Dostal: 54 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Jiaogulan

Příspěvek od Merlin »



The hardest part of being a teacher is not teaching what I know but knowing what not to teach.
-----------------------------------------------------
Uživatelský avatar
děda Slavík
Zasloužilý člen
Příspěvky: 672
Registrován: čtv 14 kvě 2009 13:50
Bydliště: Staré Hvězdlice 22
Dal: 5 poděkování
Dostal: 132 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: PMS

Příspěvek od děda Slavík »

no nevim jestli nemyslite Jioagulan? Ten je jeste silnejsi jako Zensen.
Přesně tak. Český název ŽENŠEN PĚTILISTÝ. Je to trvalka. Sice tam píšou, že snese -15 mrazu, ale nebude to pravda. Přes zimu jej mám v bytě na okně a občas lehce zaleju. Neroste,, ale drží se. Na jaře jde do polostínu a nebo i plného stínu a pokud má dost dobré hlíny roste jako divý. Mám pocit, že má vliv i na "druhou mízu u chlapa". Víc než kotvičník.
Nedělám čaj, ale každé ráno si na lačno utrhnu a zbaštím několik lístků čerstvého.

Každé dva měsíce se stříhám na krátkého ježka. Včera naposled. Všiml jsem si, že se ve vlasech (bílých šedinách) objevují ostrůvky tmavých vlasů.
Budu koumat, čím to je a jak to bude poračovat. Nějaký chvilkový zmatek a nebo účinek PMS1, či ženšenu pětilistého???


Kluci, do toho.
Zamčeno

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“