MMS - Zkušenosti uživatelů I.

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Zamčeno
Uživatelský avatar
Deane
Zasloužilý člen
Příspěvky: 233
Registrován: stř 06 led 2010 14:16
Bydliště: NM Sk.
Dal: 5 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Hm.

Příspěvek od Deane »

Tak som objednal, objednávku mi potvrdili.
Naposledy upravil(a) Deane dne pát 30 črc 2010 4:18, celkem upraveno 1 x.


Nikdy nehovor že niečo nejde, pretože vždy sa nájde blbec ktorý nevie že to nejde a urobí to.
ba-ruska
Stálý člen
Příspěvky: 34
Registrován: úte 16 úno 2010 18:29
Bydliště: Brno

zkušenost s doktory

Příspěvek od ba-ruska »

Ráda bych se s vámi podělila o zkušenost s doktory .Našla jsem sice dobrou doktorku ,ale ve finále jsem se dozvěděla že o dané problematice vím tolik, co jiní lékaři .Sama přiznala že neví co mi má poradit a tak jsem dostala recept s tím že se mám sama rozhodnout .Myslíte že je možné že týdenní braní PMSka mohlo ovlivnit výsledky bakteriologockých testů?


Uživatelský avatar
děda Slavík
Zasloužilý člen
Příspěvky: 672
Registrován: čtv 14 kvě 2009 13:50
Bydliště: Staré Hvězdlice 22
Dal: 5 poděkování
Dostal: 132 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: zkušenost s doktory

Příspěvek od děda Slavík »

Ráda bych se s vámi podělila o zkušenost s doktory .
Přidám se taky.
Včera mne děsně rozbolel zub. V noci to bylo k zbláznění, ráno napuchlá tvář a k tomu nevyspání.
Zuby vždy zlobí v sobotu a v neděli a nebo, když má zubař dovolenou. Dnes je sice pátek, ale zubařka má dovolenou. Je za ní náhrada. Jel jsem tedy tam (15 km) Zavřeno a na dveřích cedulka, že ......dnes neordinuje a náhrada je v Brankpvicích. Tedy další kilometry. Kdo nemá auto, je odsouzen k utrpení, dokud se doktor nevrátí z dovolené.

Posadili mne do křesla, ale zub nepůjde vytrhnout, berete Warfarin. Ale uděláme rentgen. Výsledek byl, zub je v pořádku, je to akutní zánět okostice, napíši vám antibiotika. (180 kč) ta ale zaberou až za dva dny. To znamená, dva dny šílených bolestí před sebou.

Udělal jsem tedy pokus. Deset kapek NaClO2 a do toho tři kapky HCl. Maličko naředil vodou, potom namočil vatičku a namačkal mezi dáseň a čelist. Nic se nedělo. Po chvilce jsem "obklad" vyměnil. Zase nic. Teprve při třetí obnově jsem měl pocit, že bolest lehce ustoupila. Asi po hodině byla bolest pryč. Ne tedy zánět. Ten na dotek se ještě ozve, ale bolest v klidu již není ani trochu.

Možná to každému takhle šťastně fungovat na ty jeho zuby nebude.


Kluci, do toho.
lena

Re: zkušenost s doktory

Příspěvek od lena »

Pane Slavik:

1)
co vim je, ze zuby maji spojitost k organum a podle bolesti ci potizi to smeruje tam, kde nas problem vezi, zde jsem nasla par linku, jak jsou zuby prirazeny. Kdyz tak je lepe podivat se do hledace, nenasla jsem nic jineho ci lepsiho:

http://www.esoterika.cz/clanek/4037-zub ... o_duse.htm

http://www.prvnikrok.cz/detail-clanek.php?clanek=1242

http://marieblankytna.blog.cz/0903/potize-se-zuby

2)
take jsem se ucila, ze pod zubama jsou hnizda ruznych viru, bakterii atd. Mozna, ze se delo neco primo v nejakem organu a timto reagoval Vas zub. neni to spatna reakce, az na ty bolesti, ty jsou neprijeme

jinak jsem cetla vcera clanek, ze ve Francii vedci dali dohromady zubni gel, ktery zuby regeneruje a tim padem nebude potreba chodit tak casto k zubari. Tento gel je pro zubare ne pozitivni, nebot pokud me gel uzdravi zub, ubyde navstevnost u zubare, tim padem usetrim dost penez, pokud nebude treba noveho zubu. Bohuzel prijde tento gel az do 3 let, coz je dlouha doba, proto nenechavejte si trhat zuby pokud to neni nutne. :? :shock:

http://www.novinky.cz/clanek/207201-gel ... praci.html


Uživatelský avatar
děda Slavík
Zasloužilý člen
Příspěvky: 672
Registrován: čtv 14 kvě 2009 13:50
Bydliště: Staré Hvězdlice 22
Dal: 5 poděkování
Dostal: 132 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: zkušenost s doktory

Příspěvek od děda Slavík »

co vim je, ze zuby maji spojitost k organum a podle bolesti ci potizi to smeruje tam, kde nas problem vezi,
Díky za informace. Linky jsem pročetl a to i další náměty, nejen zuby. Vyjímám jednu myšlenku- Usiluj o mír v duši, který i zubům sluší",

Je tam řada dobrých myšlenek a postřehů, ale pro mladé lidi. Jenže, pokud je člověk mladý a zdravý, tak se o podobné věci nezajímá.
Až zestárne a například následkem ozařování rakoviny praská sklovina a jeden zub za druhým se rozpadá, tak potom rád sáhnu a zkouším i to MMS.

Ve všech těch stránkách jsou skutečně NÁZNAKY dobrých rad, ale závěr je stejný. OBRAŤTE SE NA NÁS A KUPTE SI.....


Kluci, do toho.
Uživatelský avatar
Deane
Zasloužilý člen
Příspěvky: 233
Registrován: stř 06 led 2010 14:16
Bydliště: NM Sk.
Dal: 5 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: zkušenost s doktory

Příspěvek od Deane »

děda Slavík píše:Ve všech těch stránkách jsou skutečně NÁZNAKY dobrých rad, ale závěr je stejný. OBRAŤTE SE NA NÁS A KUPTE SI.....
Naprosto presne vystihnuté. :lol: :lol: :lol:


Nikdy nehovor že niečo nejde, pretože vždy sa nájde blbec ktorý nevie že to nejde a urobí to.
lena

zuby + mms

Příspěvek od lena »

neslo o prodej nebo nakup, chtela jsem jenom dat informaci proc zuby nekdy zlobi a jake souvislosti zde jsou,

tabulku mam jenom v nemcine a nevim jestli je to pro nekoho zajimave, v cestine toto nemam a nenasla jsem na webu
nic lepsiho,

:P


Uživatelský avatar
Deane
Zasloužilý člen
Příspěvky: 233
Registrován: stř 06 led 2010 14:16
Bydliště: NM Sk.
Dal: 5 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: zuby + mms

Příspěvek od Deane »

lena píše:neslo o prodej nebo nakup, chtela jsem jenom dat informaci proc zuby nekdy zlobi a jake souvislosti zde jsou,
Tu nejde o Teba ale o predajcov ktorí radia.


Nikdy nehovor že niečo nejde, pretože vždy sa nájde blbec ktorý nevie že to nejde a urobí to.
dodo13
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: stř 12 kvě 2010 5:09

borelioza

Příspěvek od dodo13 »

Ahoj všichni.Po užívání MMs zmizla borelioza nabyla velká ,ale byla a je pryč po 14 dnech užívání.Jen zůstali chlamydie .Nevím co s nimi protože po MMS se mi udělalo hrozně zle a týden mě bolelo břicho a na wc chodil pořád a to jen při 3kapkách 3x denně.Tak teď mám pauzu


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: borelioza

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Nazdar Dodo, máš bodík za utrpení :good:

S těma třema kapkama je to bída. Něco s tebou je dost špatně, jsi zaneřáděný. Jestli to MMS aktivuješ citronkou, vykašli se na to a jdi na HCl, tedy kyselinu solnou. Může být i ze železářství. Nařed' to tak 1:20 a kapka na kapku, ale zeptej se Pal'a, možná mne opraví. Nadeš ho nejlehčeji na vlákně PMS1. On se tím zabývá, já střílím of pasu.

Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: borelioza

Příspěvek od Palo »

Jak jsme se již dočetli v jiných vláknech, chlamydie by mohli mít něco společného s jednobuněčnými orgamizmy. Na ty by měl zabírat Entizol, nebo PMS1 (zabral na jednobuněčné potvůrky v jednom případě z jednoho), tzn. by pak chlamydie měly zmizet, při užití dalšího MMS (v případě Entizolu).
Pokud nelze sehnat tekutá HCl, pak by velmi vhodná alternativa mohla být šťáva z citronu pro aktivaci MMS. Netvrdím, že citron obsahuje HCl, ale ze zkušeností cosi naznačuje, že to má něco společného. Citronem se aktivuje 1:5, stejně jako u původní 10% kyseliny citronové... Stálo by za to pít několik citronových kapek ve vodě - a to stále, bez cukru - tedy nahradit veškerá tekutá svinstva z obchodu tímto...

Ještě bych měl Slávku prosbu - Palo, nikoliv Paľo ;)


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: borelioza

Příspěvek od Palo »

Ještě bych dodal, že může jít o matrjoškový efekt, kdy se (teoreticky) chlamydie schovávají v jednobuněčných organizmech, tyto jednobuněčné organizmy ve větších cizopasnících. Tedy odčervit, následně Entizol a pak MMS a mělo by být po chlamydiích...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
roughboy
Zasloužilý člen
Příspěvky: 209
Registrován: stř 02 čer 2010 22:22

Re: Palo

Příspěvek od roughboy »

Palo píše:Pokud nelze sehnat tekutá HCl, pak by velmi vhodná alternativa mohla být šťáva z citronu pro aktivaci MMS. Netvrdím, že citron obsahuje HCl, ale ze zkušeností cosi naznačuje, že to má něco společného. Citronem se aktivuje 1:5, stejně jako u původní 10% kyseliny citronové... Stálo by za to pít několik citronových kapek ve vodě - a to stále, bez cukru - tedy nahradit veškerá tekutá svinstva z obchodu tímto..
Ahoj Palino.
Citronova štava ti deaktivuje žaludočne kyseliny, ktore zostali v žaludku a už neplnia žiadnu funkciu. Sposobí to že žalúdok začne prdukovat nové.. Preto sa pri začínajúcích žaludočných problémoch odporúča pred každým jedlom vytlačit polovičku citrona a štavu vypit.
R.


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Palo

Příspěvek od Palo »

Řekl bych, že to takto funguje, ale to doporučení se mi nezdá. Ale OK.

Mohl bys mi trochu popsat ty kyseliny, co neplní žádnou funkci. Nejsou to náhodou stejné kyseliny, které způsobují pálení žáhy u lidí, co trpí poruchou refluxu?


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
roughboy
Zasloužilý člen
Příspěvky: 209
Registrován: stř 02 čer 2010 22:22

Re: Palo

Příspěvek od roughboy »

Pri každom príjme potravy sa vytvára žalúdočná kyselina (tráviace šťavy, píšeš o nich stále).....vždy v žalúdku nejaké zostávajú. cca pol hodinu po jedle už sú ale nefunkčné.......
S tým citronom si to skús preverit a uvidíš.....mám to vyskúšane....možno sa budeš divit o čo lepšie ti bude trávit.

Možno to vieš a možno nie.....s toho je tak okrajovo odvodená delená strava. (opíšem i to velmi jednoducho)
Podla čínskej medicíny....prvé čo ti spustí príkaz na trávenie do organizmu je oko....preto sa vlasne v číne strava dáva do misiek (a to každý druh do inej)...nevidíš v ich kuchyni řízky, hamburgery, ani nič obalované.
tvrdia že ani nie tak mastné jedlá sú nezdravé pre organizmus (niektoré jedlá majú dost mastné taký hovězí vývar robia zo špikových kostí a masa, varí sa minimálne 7 hodín) ako sú rozne zmesky a v europe oblubované kulinárske špeciality.......a tam sa začínajú problémy zo zažívaním.
R.


Zamčeno

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“