MMS - Zkušenosti uživatelů I.

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Zamčeno
Anaja10
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: čtv 09 zář 2010 0:12
Dostal: 4 poděkování

Re: RAKOVINA

Příspěvek od Anaja10 »

Mo píše:CHEMO - ak ste sa presvedčili na vlastnej koži, alebo vlastnou skúsenosťou, že NEPOMÁHA, prečo na ňu ďalej chodíte???
je to vlastne vaša vec, ale keby zistíte, že niečo z alternatívnych vecí nefunguje, budete zato vyhadzovať peniaze???
ja len tak, myslím to dobre, aby ste sa nezničili, teda aby vás nezničili, alebo vášho muža, ale je to len na ňom a vašom presvedčení, to je jediná rada pre ľudí, ktorí sú na chemo, lebo stále viac všade čítam, že keď človeka zničí chemo, ani alternatíva mu nepomôže, tak preto, ale každý má na výber ;)

Je to přesně tak, jak píšete, je to na rozhodnutí každého člověka. Vzhledem k tomu, že jsem laik, nejsem lékař ani léčitel, o MMS vím jen pár týdnů, je těžké se v problému orientovat. Jediný, komu na 100% věřím je onen lékař, který mi o MMS řekl. Zastává alternativní metody léčby a pokud je možno vyléčit člověka takto, tak se lékům vyhýbá. Co se týče chemoterapie, nezvrhuje ji, ale určitě doporučuje Mumio Asil. A fakt je ten, že manželovi po chemo není špatně, krevní hodnoty rychle opět stoupají, imunitu má naprosto v pohodě (za rok chytil jednou rýmu a to se denně pohybuje mezi lidma a máme doma malé dítě). To spíš odmítá v našem případě ozařování - oblast v těsné blízkosti míchy, kde hrozí při opakovaném záření poškození nervových vláken a ochrnutí. Takže po zvážení všech pro a proti mám názor asi takový: je mi jedno, co manžela vyléčí, jestli jedno nebo druhé nebo všechno dohromady, proto nebudu odmítat jakoukoliv metodu, kterou jeho organismus dobře přijímá a která má za cíl likvidaci toho "hajzla", kterého má uvnitř.


Mo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 209
Registrován: sob 01 kvě 2010 16:07
Dostal: 3 poděkování

RE

Příspěvek od Mo »

Dobrý deň,
aj ja som mala rakovinu :) a tiež som mala zaisťovačku chemo, a som si povedala, že nikdy viac, stačí, keď si pozriete Germánsku novú medicínu, alebo iné alternatívne zdroje, čo vravia na chemo, a zistíte, že chemo NELIEČI. Ja som mladá a nemám ešte ani deti, ale takto si ničiť život nenechám. Ak ho chcete živého, tak sa skúte popozerať po takýchto veciach a pozrite si štatistiky, koľko ľudí prežije dlhoročné chemo, a zistíte, že nik :( najhoršie, že ani alternatíva vám potom už nepomôže. ale je to o viere a psychike, ktorú vám mimochodom na onkológii určite neposilnia, ale to je iba MOJ názor, naozaj, som len chcela pomôcť, práve preto, že Váš muž zrejme začína, tak sa tu pokukajte, a ja nevravím len o mms, ale hlavne o psychike, odstránení názoru, že rakovina je hrôza, ona totižto vôbec nie je až taká hrozná, pokiaľ sa človek vyvaruje nemocniciam a doktorom, aj sisa, ktorá vám tu písala, že vám napíše, odmietla chemo, tak dúfam, že jej to vydrží ;) tiež mala rakovinu, a kuknite Norbekova ;) dá sa tu stiahnuť v sekcii zdravie, buď vo fyzioterapii, alebo v psychike, niekde to tu kuknite, je to veľmi dobré, naozaj ;) to Múmio vám verím, to som užívala aj ja ;) je to dobrá vec, taktiež Frolov trenažér, prípadne Sanogel na prečistenie, Germánska nová medicína pre pochopenie princípu vzniku rakoviny, Norbekov na psychiku a dobrá nálada :D hlavne, nemyslieť na rakovinu ako na strašiaka, naozaj, má to potom svoje následky ;) a samozrejme nie mms ale pms, tiež je v zdraví - kuknite sa a hrebíček, ale to podľa stavu manžela a konzultácii s ďalšími ľuďmi tu ;)
je výborné, že imunita vášho muža je ok, ani ja som nemala počas chemo žiadne choroby, vlastne v tele nemáte nič, počas chemo, parazity, vírusy, nič, ako tu potvrdila Vlastička, ktorá bola počas chemo na diagnostiky u Ing.Bláhovej ;) len tie následky potom :( som len chcela pomôcť, rozhodli ste sa už sami, to je mi jasné, a vôbec vás o ničom nepresviedčam, tak to prosím, ani neberte, len som vám uviedla veci, ktoré by ste mohli pokukať a vytvoriť si vlastný názor ;)
pekný dník prajem a držím palce manželovi ;)


Uživatelský avatar
děda Slavík
Zasloužilý člen
Příspěvky: 672
Registrován: čtv 14 kvě 2009 13:50
Bydliště: Staré Hvězdlice 22
Dal: 5 poděkování
Dostal: 132 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: RAKOVINA

Příspěvek od děda Slavík »

je mi jedno, co manžela vyléčí, jestli jedno nebo druhé nebo všechno dohromady, proto nebudu odmítat jakoukoliv metodu, kterou jeho organismus dobře přijímá a která má za cíl likvidaci toho "hajzla", kterého má uvnitř.
Jde tedy o to vyléčení rakoviny.
Mám ji také. Byl jsem několikrát v nemocnici. V Brně (Svatá Anna) i v Praze (Motol). Když jsem viděl na spolupacientech "zázračnou moc" chemoterapie a kolik ji nepřežilo, zásadně jsem ji odmítl. Dnes po půlročním braní MMS mohu spokojeně říct, že rakovina asi usnula. Nevěřím ve vyléčení, ale je klid a pohoda. Nejsou ani vedlejší účinky a pohromy, jako při klasické "léčbě" rakoviny. (chemoterapie atd)

Nedoporučuji k napodobení. Jsou to jen mé zkušenosti a názory.


Kluci, do toho.
dodo13
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: stř 12 kvě 2010 5:09

Helikobakterie

Příspěvek od dodo13 »

ahoj.Zjistili mě Helikobakterii v žaludku.Zvládne to MMS nebo mám začít brát antibiotika???? Dík za radu


lena

Re: Helikobakterie

Příspěvek od lena »

MMS a take vyborne to podpori HCl Betain, ten s tim primo zatoci.


dodo13
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: stř 12 kvě 2010 5:09

dík

Příspěvek od dodo13 »

Dík za odpověď.Kolik MMS a co je to HCL Betain jsem laik.


Uživatelský avatar
arabela777
Starší člen
Příspěvky: 111
Registrován: sob 28 srp 2010 14:25
Dal: 61 poděkování
Dostal: 38 poděkování

Re: dík

Příspěvek od arabela777 »

dodo13 píše:Dík za odpověď.Kolik MMS a co je to HCL Betain jsem laik.




http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=211598

je potřeba používat varianty určené pro lidi, což se u nás blbě shání


lena

Re: dík

Příspěvek od lena »

dodo13 píše:Dík za odpověď.Kolik MMS a co je to HCL Betain jsem laik.

precti si tyto informace:

MMS:

https://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... 06&start=0

HCl:

https://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... 31&start=0

zde najdes zkusenosti a take kolik mas ceho uzivat


Uživatelský avatar
Merlin
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1764
Registrován: sob 21 říj 2006 0:32
Bydliště: Severní Morava
Dostal: 54 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Technická

Příspěvek od Merlin »

Vlákno Zkušenosti uživatelů už je enormně dlouhé, pozná se to podle toho, že se obtížně stahuje. Uzavírám proto tento blok pro další příspěvky. Pokračujte prosím ve vlákně
Zkušenosti uživatelů 2


https://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... highlight=


The hardest part of being a teacher is not teaching what I know but knowing what not to teach.
-----------------------------------------------------
Zamčeno

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“