MMS - Zkušenosti uživatelů I.

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Zamčeno
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MMS trochu jinak

Příspěvek od Palo »

Batles píše:Palo, není možné, že ta aktivace (každá směs zvlášť) v žaludku nevyvíjí dostatek plynu?
Já dával deset kapek jednoho a pak deset kapek druhého. Možná bude stát zato vyzkoušet jak málo vody tělo bez problémů snese, aby v obou nápojích byla nejvyšší bezpečná koncentrace HCl a NaClO2. S těmi deseti kapkami jsem pil půllitr. Ono možná bude chtít přitlačit na pilu s tou HCl. A v 3,5% koncentraci asi přitlačit dvakrát, třikrát... Vono by to tělu uškodit nemělo, no ani způsobit nějaké problémy...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 681
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 283 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Re: MMS trochu jinak

Příspěvek od Batles »

Už jsem taky pár věcí vyzkoušel a co si pamatuji, tak čistý chloritan sodný ve vodě nenív téměř vůbec poznat.
Zítra zkusím 8 kapek MMS do čtvrt deci vody. To určitě bude bezpečné. A dám 8 kapek HCl do půl deci vody (možná už to bude nepříjemné na zuby) a vypiju půl před MMS a pak zbytek a zapiji trochou čisté vody a budu pozorovat reakce.
Manželka je zítra doma, kdyby bylo zle, tak mne aspoň vytáhne a pohodí na dvůr :D


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: MMS trochu jinak

Příspěvek od poota »

Batles píše:Manželka je zítra doma, kdyby bylo zle, tak mne aspoň vytáhne a pohodí na dvůr :D
To nemáte někde poblíž žádný kompost? :lol:

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
FrancJoeseph
Stálý člen
Příspěvky: 31
Registrován: pát 11 pro 2009 18:59

re

Příspěvek od FrancJoeseph »

Ahojte,
pár měsíců jsem byl mimo civilizaci a mimo obraz. Zajímalo by mě jak se to vyvíjí. Je lepší brát víc kapek 3x denně, nebo méně třeba každou hodinu? A stále klasika ředění 5 kapkami kyseliny a zalít vodou nebo ananas džus z Lídlu? Nechce se mi číst asi 100 stran nazpět. Jo a neví někdo proč MMS zakázali ve Španělsku? Díky Wogoo


Sine amore nihil!
Mo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 209
Registrován: sob 01 kvě 2010 16:07
Dostal: 3 poděkování

Re: re

Příspěvek od Mo »

Ahoj,
maximálne 3x denne viac kvapiek a aktivovať HCl, je to účinnejšie a lepšie, pokiaľ to chceš v tekutej forme, pokiaľ v práškovej, netreba ani džús, a najnovšie ešte je tu na odčervovanie - Hrebíček mletý, takže domáca výroba, zaujímavé veci sú tu ohľadne HCl a jódu, pridávajú sa tu aj iné doplnky, skús kuknúť, v zdraví to máš, ale čo sa týka mms - tak len to riedenie s HCl, podľa toho, či to chceš tekuté, alebo práškové, stačí si vybrať, všetko má Palo, v prípade záujmu, určite pomôže ;)
pekný dník leňoch :D
a zakázali to preto, že zistili, že to funguje, na mms newsletteri to máš :) tak si to kukni v prípade záujmu, vlastne aj Merlin to tu niekde dal, tuším ;)


Uživatelský avatar
arabela777
Starší člen
Příspěvky: 111
Registrován: sob 28 srp 2010 14:25
Dal: 61 poděkování
Dostal: 38 poděkování

Re: re

Příspěvek od arabela777 »

FrancJoeseph píše:Ahojte,
pár měsíců jsem byl mimo civilizaci a mimo obraz. Zajímalo by mě jak se to vyvíjí. Je lepší brát víc kapek 3x denně, nebo méně třeba každou hodinu? A stále klasika ředění 5 kapkami kyseliny a zalít vodou nebo ananas džus z Lídlu? Nechce se mi číst asi 100 stran nazpět. Jo a neví někdo proč MMS zakázali ve Španělsku? Díky Wogoo
Já to ředím 1:1 kapka MMS , kapka kys cit.Jak už jsem tady psala,je to lepší,že se nespleteš. Kluci tady píšou,že je výkonější HCL,tak to zkusíme. Proč MMS zakázali ve Španělsku?
Výsledky snažení ve farmaceutickém průmyslu-výrobce léčiv.Všude jsou stejný paka.


Uživatelský avatar
děda Slavík
Zasloužilý člen
Příspěvky: 672
Registrován: čtv 14 kvě 2009 13:50
Bydliště: Staré Hvězdlice 22
Dal: 5 poděkování
Dostal: 132 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: re

Příspěvek od děda Slavík »

Já to ředím 1:1 kapka MMS , kapka kys cit.Jak už jsem tady psala,je to lepší,že se nespleteš. Kluci tady píšou,že je výkonější HCL,
Nejen že je to výkonnější.
Já dávám na deset kapek jen jednu HCl a stačí to. Nečekám na nějakou zdlouhavou aktivaci a po několika vteřinách doplním trochou vody, nebo čaje, zadržím dech proti unikajícímu plynu a šup tam s tím. Na rozdíl od kyselina citronové je tato směs BEZ CHUTI. Žaludek se proti tomu nebouří.


Kluci, do toho.
Uživatelský avatar
FrancJoeseph
Stálý člen
Příspěvky: 31
Registrován: pát 11 pro 2009 18:59

re

Příspěvek od FrancJoeseph »

Asi mi kleslo IQ, ale nějak jednoduše byste mi to vysvětlili? Místo kyseliny to solíte či co?


Sine amore nihil!
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: re

Příspěvek od Palo »

Přesně tak, k soli přidáváme kyselinu solnou na aktivaci MMS. Používá se tu různá koncentrace HCl, tak na to pozor. Když se s každým budeš bavit, kolik dává kapek kyseliny HCl, tak musíš vědět, kolikaprocentní má. A aby to ještě nebylo tak jednoduché, tak se procenta uvádí ve dvou "koncetracích" - v chemické a v lékárenské. Já i děda Slavík například používáme 10% chemickou, je to ta nejkoncentrovanější, která se tu používá (mám i 33% chemickou, ale tu nedávám, tu dál ředím, je to o ústa).


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
lena

Re: re

Příspěvek od lena »

FrancJoeseph píše:Ahojte,
pár měsíců jsem byl mimo civilizaci a mimo obraz. Zajímalo by mě jak se to vyvíjí. Je lepší brát víc kapek 3x denně, nebo méně třeba každou hodinu? A stále klasika ředění 5 kapkami kyseliny a zalít vodou nebo ananas džus z Lídlu? Nechce se mi číst asi 100 stran nazpět. Jo a neví někdo proč MMS zakázali ve Španělsku? Díky Wogoo
to zalezti ta tobe samemu jestli si vezmes jednou ci 2x denne nebo vicekrat. Ja jsem to brala kazdou hodinu 8x a po 3 dnech me bylo uz na nic, myslim si, ze je to lepsi 2-3x denne dle toho co sneses. Takto udrzujes urcitou hladinu a tim padem muze telo
lepe odbouravat patogenni latky. Samozrejme je nutne doplnovat vitaminy vseho druhu.

Nejlepe si vzit rano na lacno a pak vecer pred spanim, a pokud mas potrebu behem dne tak si najdi cas, ktery ti vyhovuje. Me se prave zda to brani 2x denne nenasilne a da se dele vydrzet. A pokud prijde i tak k tobe moment kdy nemuzes, tak udelej prestavku a pockej do doby, kdy to zase pujde. I tak pomalu lecis a cistis telo.

Ono se rika pomalu ale jiste, myslim si, ze je to ten nejlepsi zpusob. :D


Uživatelský avatar
FrancJoeseph
Stálý člen
Příspěvky: 31
Registrován: pát 11 pro 2009 18:59

re

Příspěvek od FrancJoeseph »

Díky všem
a Palo, nějaký jednoduchý recept jak začít s tou solí? Já vím že na každého vše působí jinak, ale to už bych si přizpůsobil. Cítím v těle nějaké záněty. Chci zkusit spíš několik kapek každou hodinu. Uvidím co to bude dělat...


Sine amore nihil!
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: re

Příspěvek od Palo »

Každou hodinu si dávej leda tak samotnou HCl. Já dávám 10 kapek do půllitru s vodou, dobře promíchám a piju. MMS dávej opravdu maximálně jen 3x denně. Nemusíš to přehánět s kapkama... Takhle to zkus a pak dej vědět.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
arabela777
Starší člen
Příspěvky: 111
Registrován: sob 28 srp 2010 14:25
Dal: 61 poděkování
Dostal: 38 poděkování

Re: re

Příspěvek od arabela777 »

Hodně čtu,že je lidem po tom blbě.Mě stále nic.Asi jsem nenormální,ale beru to už 2 týden a zkouším i 4 kapky 3x denně.Dokonce mě to i chutná a žádné negativní pocity nemám.Myslíte si,že ty mrchy nechtějí ven nebo tam nejsou v takovém množství,kdy by dělali velké problémy.Někde jsem četla,že pokud nemám špatné reakce na kys cit,tak jí mám v žaludku nedostatek.Jinak jsem narazila na internetu na dobré video dokument. Možná,že většina tady to už viděla a ten zbytek ať se podívá.Je to zajímavé a odpovědi toho chlapíka pro ty,kteří začínají jsou dostačující.
1 díl
2 díl


Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: re

Příspěvek od hanka »

Výborně+ :good: ! :lol:


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
Uživatelský avatar
Lívia
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: ned 15 lis 2009 17:59
Bydliště: PD-SK

ako zriediť HCl?

Příspěvek od Lívia »

Chcem poprosiť skúsenejších o radu. Máme doma 31,6% HCl-technickú a nevieme či ju máme zriediť na 10%, alebo 3,5% koncentráciu.
A tiež nevieme v akom pomere s MMS1 sa to užíva.
Užívame MMS1 aj MM2 už od minulého roku a teraz sa tu objavili nové spôsoby aktivácie s HCl.
Včera som si uvedomila, že ma prestal bolieť bedrový kĺb, kvôli ktorému som nevedela ani spať a na boku som vydržala ležať len niekoľko minút, čo ma to tak bolelo. Vyliečili sme si s MMS1 aj bradavice, boľavé zuby a nachladnutia.
Neviem sa zbaviť pískania v ušiach, ktoré máva rôznu intenzitu a hlienov v nose /pri jedení mi kvapká z nosa, hoci to jedlo nie je ani horúce/.
Za rady ďakujem


Šťastný je ten, kto sa pri západe slnka teší z vychádzajúcich hviezd (Shakespeare)
Zamčeno

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“