MMS - Všeobecná diskuze

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

...info...

Příspěvek od martin11 »

http://aktualne.centrum.cz/zahranici/ev ... ?id=674683

...zprávy ...dnes....jak působí MMS na toho zlatýho prevíta...???....tento příspěvek je jen pro info....zdraví martin11 :lol:


... věřím, že se " TO " povede ......
lena

mms

Příspěvek od lena »

mms je pro kazdy pad vyborny protilek, dobre, ze je nam znam a vime proto jak si rychle pomoci.
Bez MMS na dovolenou nejedu ci pokud jedu jenom na par dnu pryc, beru ho vsude s sebou.

Je to nepostradatelny spolujezdec a kamarad. :!:


NAVAR
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1739
Registrován: stř 16 dub 2008 10:00
Dal: 37 poděkování
Dostal: 262 poděkování

Re: ...info...

Příspěvek od NAVAR »

martin11 píše:http://aktualne.centrum.cz/zahranici/ev ... ?id=674683

...zprávy ...dnes....jak působí MMS na toho zlatýho prevíta...???....tento příspěvek je jen pro info....zdraví martin11 :lol:
Raději bych se vyhnul příležitosti to vyzkoušet :)
Každopádně mi to připomíná aféru kolem prasečí chřipky, asi koncerny málo vydělali na vakcínách. Kdyby na to MMS zabralo bylo by to super neb by ti nenežranci opět utřeli noc.


Není ani tak důležité najít "kámen mudrců" jako cesta k němu.
To co není vidět a ani není možno měřit nelze už z principu prohlásit za neexistující.
Pomož si sám, protože ti stejně nikdo jiný nepomůže.
Moderátor raději žádný než vadný.
Danniah
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: čtv 12 srp 2010 8:33

Otázka pro zkušené

Příspěvek od Danniah »

Potřebovala bych poradit. Jsem teprve na začátku cesty zkoušení MMS. Před týdnem jsem dostala hnisavé nachlazení /bakterie homofil plus zřejmě další/, mám plu 6 kapek, které mi nezabraly. Další den jsem si ráno dala 6 kapek, ale tím jsem dostala křeče do žaludku a celé oblasti břicha asi na půl dne /mám problémy se žlučníkem, mohu je MMS také vyléčit? /, další den jsem si dávala 3 kapky každou cca hodinu, dala jsem si asi 4 nebo 5 dávek. Nicméně: MMS na mě nepůsobí v tom smyslu, že bych byla náhle bez hlenu a zdravá, naopak trpím snad ještě víc a včera se mi hnis vrazil do očí. Ptám se tedy: jak je možné, že Jim v knize píše, že 6 plus 6 je zaručený recept, který každého vytáhne z nachlazení, chřipek atp.
Je mi jasné, že u mě dochází k mohutné očistné vlně, ale nahlodává to mou důvěru ke knize a slovům J. Humbla.Je sice pravda, že píše, že mám pokračovat další hodiny, pokud se stav nezlepší, ale to mám tak těžké nachlazení? Asi zním zmateně, ale přiznám se, že po těch křečích mám trochu strach dávat si větší dávky..
Jak bych měla dále postupovat? Mám zvolit malé dávky co hodinu znovu?
Kdybych ted šla k DR., zaručeně by mi nasadil ATB, ale to je to poslední, čím si chci tělo ještě víc oslabit.

Ještě bych se chtěla zeptat: mé tělo sužují vleklé průjmy, u DR. jsem to zatím neřešila, ale problém s tím mám již něco let. Jsem hubená, často úzkostlivá a problém se zažíváním mám z doby, kdy jsem odletěla do ciziny a převrátil se mi tam svět. Může se jednat o dráždivý tračník nebo o funkční poruchu orgánu např. žlučníku. Průjmy mám vždy zničehonic, po jídle. Před několika měsíci jsem si dala kůru klystýru, urinového i kávového, jedl ajsem chlorellu a Yuccu a na nějaký čas byl klid, ale ted to mám zpátky. Tyto problémy u mě způsobují psychické frustrace. Co byste na mém místě udělali? Jsem trochu bezradná.

DOma a v nejbližším okolí se mi za můj přístup k léčbě MMS či jiných postupů tak nějak smějí a myslí si, že všechno pořád přeháním, ale loni na podzim jsem byla na operaci konečníku /trhlina: jedna z největších bolestí, co znám při defekaci/ a našli mi tam i polyp, naštěstí ne zhoubný. Vím, že moje střevo musí být v zuboženém stavu.

Z apřípadné rady předem moc děkuji a všem přeji hlavně zdraví!!


Cobra
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: sob 26 čer 2010 17:05
Bydliště: Bratislava

MMS v kapsuliach od vitamínu C

Příspěvek od Cobra »

Jednou z metód podávania MMS je v kapsuliach od vit. C.
Ale veď to je umelo vytvorený vit. C a teda by to mala byť kyselina L-askorbová, ktorá je pri MMS nežiadúca.
Takže ako je to s rôznymi formami vit. C?


Človek nie je človekom, keď neverí v sám seba.
Uživatelský avatar
Merlin
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1764
Registrován: sob 21 říj 2006 0:32
Bydliště: Severní Morava
Dostal: 54 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Vypadá to

Příspěvek od Merlin »

že to nachlazení je jen špička ledovce. MMS automaticky "vyzbrojí" imunitní systém, a ten postupně začne s likvidací problémů, které jsou podle něj nejpodstatnější. Věřte svému tělu, ví, co dělá. Berte stav, který se projevil jako zprávu o "autodiagnóze", kterou Vám imunitní systém signalizuje hlubší problémy.
Rychlá nárazová kúra ("Klára") je velmi úspěšný postup, ale jen tehdy, pokud je člověk svým způsobem zdravý a nachlazení nebo nějaký zánět dělají výjimku. Podle toho, co popisujete, máte tělo v dost dezolátním stavu... Na Vašem místě bych se podíval do vláken o HCl a pozeptal se zkušenějších na aktivaci MMS pomocí HCl. Tím bych "zabil dvě mouchy jednou ranou". Zcela jistě bych změnil jídelníček, vyhýbal se stresu (Stres z těla úžasně rychle odčerpává důležité stopové prvky, zejména draslík, zinek, mangan, vápník, chróm, jód atd.) a pustil se do celkové očisty - játra, ledviny. Než budete tak daleko, postupujte s MMS opatrně, max. 2 kapky co 2 hodiny. Tělo musí mít dostatek času na detoxikaci (vyloučení) uvolňovaných sajrajtů... Pokud to nezvládá normálním způsobem nebo se musí urychleně zbavit kontaminované potravy, vyvolávající ve střevě zánět, projeví se to průjmy - bez ohledu na to, zda člověk bere či nebere MMS. Za jistých okolností některá strava vyvolává záněty - střevní zánět není nic jiného, než přemnožení jistého druhu bakterií, jejichž odpadové látky dráždí střevo. Dost možná se u Vás projevuje kandidóza - nemáte velkou touhu dát si něco sladkého?
A nikdy nezapomeňte, že se nic nedá paušalizovat. Každý člověk je jiný a J.H. jasně říká, že jeho receptury jsou orientační, každý je musí přizpůsobit momentálnímu stavu: "... smyslem je dosáhnout zdraví a netýrat se zbytečně velkými dávkami, pokud člověku trvale nedělají dobře." Výjimkou jsou život ohrožující onemocnění, kde je dávkování drženo těsně na hranici nevolnosti - je to boj kdo s koho, a pak je dobré, ne-li úplně nezbytné něco vytrpět.
Brát se dá i půl kapky. Důležité je nepřestat, jen podle okolností a stavu měnit dávkování a prodlevy mezi dávkami.


The hardest part of being a teacher is not teaching what I know but knowing what not to teach.
-----------------------------------------------------
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Otázka pro zkušené

Příspěvek od poota »

Danniah píše:.. Před týdnem jsem dostala hnisavé nachlazení /bakterie homofil plus zřejmě další/, ..
Hulda Clark považuje "nachlazení" za následek otravy obilnou plísní a jako řešení tohoto problému doporučuje vysoké dávky vitaminu C a několik dnů až týden nejíst žádné pečivo. Pro předcházení nachlazení doporučuje nekupovat pečivo z velkopekáren a důsledně se vyhýbat veškerému balenému pečivu.
Vstřebávání vitaminu C napomáhají rajčata.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
roughboy
Zasloužilý člen
Příspěvky: 209
Registrován: stř 02 čer 2010 22:22

Re: Otázka pro zkušené

Příspěvek od roughboy »

Danniah píše:Potřebovala bych poradit...
Ahoj.
To kludne može byt nejaká forma gastritídy ale skorej by som to videl na ulceroznu kolititídu....... vtedy má človek průjem po každom jedle.
Ked budeš chciet poradit tak napíš.......... určite by som nebral na chorý žalúdok MMS.... (poleptáš si sliznice a výstelku žalúdku) a tvoje problémy sa ešte prehlbia.
Možeš si pozriet tu na fore. Skoro všetci chronický užívatelia MMS majú časom problém s tvorbou HCl..... ale vinu hádžu na breberky, stravu... atd.
R.


Danniah
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: čtv 12 srp 2010 8:33

Děkuji

Příspěvek od Danniah »

všem za odpovědi. Beru si k srdci. Nicméně mě udivila rada v poslední zprávě, která tvrdí, že MMS může naleptat sliznice! A hospodaření s HCL že může narušit, dle toho, co jsem se ve vlákně HCL dočetla, je toto nanejvýš důležité varování. Nicméně já určitě chronický uživatel MMS nebudu, neboť mi to "nevoní" a pokaždé, když do sebe naklápím sklenici, moje nitro nějak přesvědčené není o tom, že je to to pravé.
Já jsem typický člen a návštěvník těchto a podobných stránek, neboť trápí-li někoho průjmy a vleklé potíže, na které lékař nedovede odpovědět, časem se dobere až sem.
Dovolíte-li pár slov o mně: mé problémy nejsou zdaleka až tak vážné zvnějšku, jak to vypadá podle mých subjektivnívh pocitů. Jsem typický úzkostný človšk s ascendentem v panně, který za každých okolností touží po dokonalosti, jsem šíleně sebekritická a kriticky posuzuji i své okolí. Musím vypadat dokonale a strašně se o to snažím. Stejně tak můj život a vše okolo mě musí přesně sedět, jak potřebuji. Co se asi stane člověku, jako jsem já, když mu něco nevyjde, ba když se mu zhroutí celý svět. Vím, že jsem si naložila na bedra moc těžké úkoly a některé se mi nezdařilo splnit. Stín nesplněného mě straší v mysli a moje mysl je chorobně nemocná a nevyléčená z minulosti. Náklad, který nesu, se rozhodl z mých beder sundat až můj před rokem se narodivší syn, poněvadž od té doby čelím jen samým zdr. problémům. OD loňského podzimu jsem si prošla dlouhou cestou. Vždy jsem si myslela, že žiju zdravě, nejím maso od 16 a jsem přívrženec ajurvédy. Jenomže stresy dané mou ctižádostí byly tak obrovské, že jsem posledních pár let před otěhotněním jedla rychlá jídla, haldy čokolády /kandidoza/, coca-colu na noční do callcentra a věnovala se jenom práci, potom zábavě a potom svým depresím. Nedivím se, že moje tělo to nemohlo zvládnout a teď mi to dává sežrat. To víte ty mladý jsou ale kariéristi!! :-)
Už jsem na tom lépe /od podzimu jsem na sobě zapracovala a čistila se, jak jsem mohla, průjem už mám cca jen jednou do měsíce, teď při nemoci a MMS opět častěji. Přesto cítím, že ještě není vše OK.
Dám si sérii klystýrů /radil mi i J. Zajíček, ten mi moc pomohl ohledně anální fissury/ a poté hned čištění žlučníku a jater, jak radí Merlin.
Zkoušel jste někdo biophotonický přístroj? Měří hladinu antioxidantů v těle. Je tam stupnice od 10000 do 50000. Zdravý člověk má mít tak těch aspoň 40000. Já měla jen 25000. Moje máma jen 17000!! To je uboze málo, imunita je slabá a pracuje pomálu.
Je absolutně nutné dostat do těla minerály a stop. prvky. Ovšem dnes je těžké je tělu doplnit, už nejsou ani v ovoci a zelenině, tak jak to bývalo.

Čeká mě ještě dlouhá cesta, taky proto, že nedokážu být tak tvrdá na sebe, jak dokážete vy. Nemám vůli a občas ještě ujedu po sladkým a občas sním rohlík. Jím hodně syrových salátů, ale často právě po nich mám průjem. Je to těžké, ale zvládneme to!!!

Nechte MMS na pokoji a zkuste Betain HCL - tabletu dvě hodiny před a druhou po každém hlavním jídle. Po čtrnácti dnech budete vědět, na čem jste. Z toho, co píšete jednoznačně vyplývá, že jste v permanentním stresu a s největší pravděpodobností máte akutní nedostatek HCl a trávicích enzymů.


NAVAR
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1739
Registrován: stř 16 dub 2008 10:00
Dal: 37 poděkování
Dostal: 262 poděkování

Re: Děkuji

Příspěvek od NAVAR »

To jak to píšeš tak se mi pozdává, že hapruje především psychika. Ono takový ty nenaplněný cíle mají tendenci přivést člověka do hrobu, pokud ho dříve nepoloží deprese. To co píšeš se mi zdá že to jsou i následky trvalého přetížení a stresu. Nejdříve bych zkusil navštívit nějakého "démona", jak píše Jarda Ovčák etikoterapeuta, a až se člověk vnitřně srovná část nemocí zmizí. Pak bych léčil ty nemoci co zůstanou.
Není to jednoduché ale lze se z toho vysekat.
Taky jsem se asi 8let přepracovával, pak to se mnou "švihlo" a od té doby jsem trochu rozumnější.
Všimni si že lidé s povahou "ser ná to" jsou velmi šťastní.
Stres je v dnešní době zabiják číslo jedna.


Není ani tak důležité najít "kámen mudrců" jako cesta k němu.
To co není vidět a ani není možno měřit nelze už z principu prohlásit za neexistující.
Pomož si sám, protože ti stejně nikdo jiný nepomůže.
Moderátor raději žádný než vadný.
sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Džus

Příspěvek od sisa »

Ahoj, nevíte někdo, zda-li jablečný džus VITAFIT z Lidlu je bez kys. citronové? Je tam napsáno bez přidaného cukru, barviv a konzervantů. Nebo můžete poradit nějaký jiný, vhodný k MMSku?
Moc děkuji.


Uživatelský avatar
Merlin
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1764
Registrován: sob 21 říj 2006 0:32
Bydliště: Severní Morava
Dostal: 54 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Džus

Příspěvek od Merlin »

sisa píše:Ahoj, nevíte někdo, zda-li jablečný džus VITAFIT z Lidlu je bez kys. citronové? Je tam napsáno bez přidaného cukru, barviv a konzervantů. Nebo můžete poradit nějaký jiný, vhodný k MMSku?
Moc děkuji.
Zdá se, že je to opravdu čisté.
http://www.chemievjidle.cz/ovocne-stavy ... -republika


The hardest part of being a teacher is not teaching what I know but knowing what not to teach.
-----------------------------------------------------
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

US Federal Food and Drug Administration FDA

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Nazdar,

Koupil jsem druhé a zatím poslední MMS1 asi před 2 měsícema na občasné použití, pokud by bylo hodně potřeba.

Právě mi přišla email od dodavatele, která sice neříká, přímo, že na ně FDA skočila, ale z dopisu je to naprosto jasné. Toto je konec MMS 1 v USA. FDA těm PLG pěkně zkroutila ruku.

Tady je to anglicky, překládat to nebudu, ztráta času. Zajímavé je, kudy ta email šla, protože je podle udané hodiny a data z budoucnosti, což se dost často stává a málo kdo to chytá. Mám 7:57 odpoledne, takže tohle jsou tak Kanárské Ostrovy.

URGENT: MMS Product Recall Notice‏

11:20 PM

PGL Internatio​nal, LLC Add to contacts
To slavek.krepelka@sympatico.ca
From: PGL International, LLC (Recall@projectgreenlife.com)
Sent: August 16, 2010 11:20:24 PM
To: slavek.krepelka@sympatico.ca
Attachments, pictures and links in this message have been blocked for your safety. Show content | Always show content from this sender

URGENT: MMS Product Recall Notice

Dear Customer,

You are receiving this email because our records indicate you may have purchased a product called "MMS" from our company at some time in the past.

Following discussion with FDA officials, Project GreenLife is effecting an immediate voluntary recall of its sodium chlorite solution product labeled "MMS Professional - Miracle Mineral Solution - Premium Water Purification Drops".

Questions and answers on voluntary recall of Project GreenLife's sodium chlorite product:

Q. What products are affected by this recall?

A. Sodium chlorite solution, labeled as "MMS Professional - Miracle Mineral Solution - Premium Water Purification Drops" distributed by PGL International, LLC. This product comes in a 4 oz green plastic bottle. This recall is for all lot numbers.

Q. Why was this product recalled?

A. PGL International, LLC is initiating this voluntary recall because of safety concerns raised by the U.S. Food and Drug Administration in regards to chlorine dioxide. As a precautionary measure, the company is recalling all sodium chlorite product, effective August 13, 2010.

Q. What should I do if I resell or have ever resold this product?

A. Quit selling this product and inform anyone you have sold this product to in the past by sending them a copy of this recall communication.

Q. What should I do if I have some of this product?

A. The FDA recommends that consumers stop using this product. Further distribution or use of any remaining product should cease immediately. If you have any unused product, you may seal the container and return it to the address provided below. Shipping account information will be provided upon request. PGL will work with all customers to make them whole.

If you have any questions or comments, please email recall@projectgreenlife.com.

PGL International, LLC
2533 N Carson St Ste 1991
Carson City, NV 89706
http://www.projectgreenlife.com
TOLL FREE PHONE: 888.349.9428

Ahoj, Slávek.

A to MMS1 prodávají jako desinfektant na pitnou vodu, což se tak prodávalo dlouho před Jimem Humblem.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Otázka pro zkušené

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Danniah píše:Potřebovala bych poradit. Jsem teprve na začátku cesty zkoušení MMS.
Nazdar Danniah,

Souhlas s Merlinem. Nech MMS na pokoji. Pěkně to zašpuntuj a schovej si to na vnější použití, pokud bude potřeba, ale do sebe bych to s problematickým zažíváním nelil (horem). Jedinné s čím bych polemizoval s betainem, je brát to hned po jídle. Vidím to jako hodinu kolem jídla, tedy před a po.

První fáze trávení v žaludku je enzymatická, záleží na tom co sníme a kolik, ale hodina vypadá jako dobré průměrné číslo. Během této doby po jídle nedělá žaludek nic, a jenom nechá jídlo ohřát a sedět, aby využil přirozených trávících enzymů v syrové potravě. Tepelná, chemická atd. příprava je zničí a trávení se v té době tedy nekoná. Žaludek si sám usoudí, kdy má začít do obsahu cpát žaludeční št'ávy a míchat to fyzicky. Dobře pracující žaludek drží HCl v žaludku pokud možno přesně na 3 promile a jak HCl s jídlem reaguje, tak ji přidává. Pokud je však činnost nedostatečná, dodání HCl zatraceně pomůže, zvláště, když je pomalé, ne náhle, a k tomu je betainHCl asi tak to nejzpůsobilejší, co se dá použít.

Osobně bych po každém jídle doporučil kouda hodně smradlavého nepasterizovaného sýra jako desert, nebo přímo na salát. Frantíci vědí moc dobře, proč to dělají. Čím víc do toho vrtám, tím víc se také přikláním ke sklence živého vína po jídle. Červené je asi lepší, ale hádat se o tom s nikým nebudu. Lepší bílé, než žádné, definitivně přírodně nasládlé, žádný ryzling. Klíčové slovo je bór.

Pokud jde o klystýry, jsem zapřisáhlý přítel MMS1 po své zkušenosti. Absolutně ne v každém klystýru, ale jednou za měsíc či dva, 3-5 aktivovaných kapek do druhého klystýru cca 1-1.3 litru (jeden jenom vodu na vypláchnutí, dva jsou lepší, a pak ten s MMS) vymydlí ze střevní stěny zarostou Candidu. Chová se mrcha jako houba a jak jednou proroste stěnami střeva, zakoření se a není boha ji vystrnadit obyčejným klystýrem. Může i střevo ucpat. MMS 1 ji ve střevě zabije a odlepí od stěn, takže je na nějakou dobu pokoj. Definitivně není potřeba toho MMS dávat víc. Po klystýru asi dodat nějaká probiotika, i když si nejsem jistý, že to moc něčemu pomůže, protože MMS se takhle dostane jenom do tlustého střeva a asi ne až tak úplně celého, takže flora by se měla zase rychle rozrůst. Jenže to nevím, jenom odhaduju.

Jinak bych se podíval na zoubky absorbentům. Je po nich víc, než jenom absorbce.

S tím co píšeš, bych si taky začal tlouct do hlavy: "Nervováním se si sobě sama děsně škodím." Perfektní nikdy nebudeš, to se nedá, a jenom si tím odrazuješ možné přátele. Spíš si pomalu buduj toleranci k sobě i druhým, s tím se dá docela dobře žít, i když je uměním nejen s lidmi vyjít, ale i vyběhnout. Jinak si hlídej Jardu Zajíčka, ještě Ti asi dál pomůže.

Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Kapsle

Příspěvek od sisa »

Ahoj, jedná se o kapsle od vit.C, ale bez vitaminu C. Prázdné kapsle. :-)


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“