MMS i jinak - Léčení zvířat

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
Uživatelský avatar
Iv
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1080
Registrován: sob 07 říj 2006 17:51
Dostal: 8 poděkování
Kontaktovat uživatele:

MMS i jinak - Léčení zvířat

Příspěvek od Iv »

vlákno čisté - poo.

Založil jsem na toto téma samostatné vlákno a převedl sem související příspěvky ;).
Rival
Johana píše:... Koupili jsme to s mužem hlavně pro našeho nemocného psa. Ochotně to pije, ale nemá chuť k jídlu. Zato vypije hodně vody, což předtím dělal s odporem-téḿěř nepil.
MMS
Napsala jste: Koupili jsme to s mužem hlavně pro našeho nemocného psa. Ochotně to pije,
Tak toto byl u mně též jeden z hlavních stimulů,jsem tak oddaný pejskovi,že mé zdraví je až druhořadé po něm.Dávám mu jen 1-2 kapky+Aktivátor do misky z vodou a ochotně to pije.Navíc na miom utvořený v oušku mu jej přetřu tím stejným a zdá se,že se začíná zmenšovat.Nejvíce legrační je,že když vytáhnu flaštičky na míchání,sedne a přešlapuje s kukadlama na mě,kdy si už lokne-oni jsou chytřejší ne mi.Ať se Vám daří.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Naposledy upravil(a) Iv dne úte 05 kvě 2009 20:47, celkem upraveno 2 x.


habana

Re: Pro Johana

Příspěvek od habana »

Nepatří to sice vůbec sem, ale moje psiska velice ochotně lemtaj koloidní stříbro. Sice jen přímo z ruky, ale ono to do misky stejně nejde dát. Voni do toho naslintaj a koloid zreaguje/zaglomeruje, prostě změní barvu dozlatova.


Uživatelský avatar
Iv
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1080
Registrován: sob 07 říj 2006 17:51
Dostal: 8 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pro Johana

Příspěvek od Iv »

Grácia Mučačos,náhodou je to fajn postřeh-vyzkouším,doufám,že mě nesežere i ruku :P
AstalaVista


habana

Re: Pro Johana

Příspěvek od habana »

Muchas gracias muchachos
...Hasta la vista
...se to píše :shock: :shock: :shock:
měl by sis zvopáknout pravopys, Ivánku :P
A hlavně: přestane jim po koloidu smrdět z dršky... :roll: :roll: :roll:


Uživatelský avatar
Iv
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1080
Registrován: sob 07 říj 2006 17:51
Dostal: 8 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Průběžný výsledek

Příspěvek od Iv »

Musím konstatovat,že pejskovi po natírání Novotvaru v oušku a současně přidávání do vody 2+10 se začíná zmenšovat a místo rudé barvy již dostává mdlé bílošedé zabarvení.Trochu jsem na vině i já,protože to nedělám poctivě každý den,no kdyby pejsek začal klempírovat,tak bych u něj i ležel do rána,to jsme mi lidi,pokud nás něco moc netlačí,tak jsme šlontáci.

P.S.Ještě takový malý postřeh,jak na to,aby to ti naši kamarádi vypili:
Využívám momentu po procházce a nebo po jídle,oni mají reflex po jídle pít a po procházce jsou žízniví.
Naposledy upravil(a) Iv dne stř 20 kvě 2009 18:42, celkem upraveno 1 x.


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

MiMiSu a kočka

Příspěvek od poota »

Tento rok se místo běžného FrontLine prodává FrontLine Combo, který kromě toho, že je podstatně dražší, proti klíšťatům nijak zvlášť dobře nefunguje. Čímž před ním varuji, protože si naše kočka klíště přinesla a objevili jsme ho již nacucané a kočka byla dost malátná. Po odstranění klíštěte jsem jí tedy nasadil MiMiSu, ale dávat jí hned celou kapku se mi nezdálo dobré, protože na většinu léků reaguje velmi citlivě. Takže když jsem si namíchal a aktivoval svoji dávku, dal jsem jí 2 kapky aktivovaného MiMiSu do 2 ccm vody - je to přibližně půlka šroubovacího víčka od PET láhve. Smrad při aktivaci jí nevadí, spíš to vypadá, že je jí příjemný, ale sama se toho nenapije. Proto jsem to nabral do injekční stříkačky, která má místo jehly nasazen krátký kousek silnostěnné silikonové hadičky, abych jí nepoškrábal tlamičku. Napoprvé tedy dostala třetinu kapky, vstřikovat je to potřeba hodně pomalu, prudší vstříknutí je kočce nepříjemné. Ráno dostala stejným způsobem půl kapky (= 3 kapky aktivovaného roztoku) a další půlku kapky večer. Zlepšení stavu bylo patrné již po první dávce, ty další byly spíš jenom pro jistotu. Dávkování pro kočky jsem nikde nenašel, takže jsem postupoval jenom odhadem. Pokud by to někdo chtěl použít jako zkušenost i pro vlastní kočku, ta naše má váhu 3,5 kg a je 7 let stará, kastrovaná a nápadně menšího vzrůstu.
Zdravím všechny kočky i s těmi, o které se uvolily starat - poota


Uživatelský avatar
Pego
Zasloužilý člen
Příspěvky: 612
Registrován: sob 05 dub 2008 19:46
Dal: 29 poděkování
Dostal: 19 poděkování

MMS labrador a "nador"

Příspěvek od Pego »

Puvodce neznamy (mozna kliste..), projev - tvrda podlitina na leve licnici + asi 1dm3 pod krkem, tvrde, pes si to snazi rozskrabat - otevrit.

MMS 6+30 prvni vecer 6 + 6 po dvou hodinach.

Rano - podlitina pod krke cca 1/3 puvodni. Nebyl cas, takze zas az vecer 6 + 6 po dvou hodinach.

2. Rano, podlitina zmekla, je skoro nehmatatelna. Vecer klasika - 6+6.
3. Rano, podlitina pod krkem neni, licnice cca 8x8x3, tvrda boule stale pod kozi. Psovi nepachne z huby. Zase klasika 6+6.

Dalsi vyvoj zaktualizuju.

PS Vaha psa - 65kg (je to sykorka - sezere 3-nasobek sve vahy denne)

MMS, nador - zatim 1:0,1 :shock:


Uživatelský avatar
Pego
Zasloužilý člen
Příspěvky: 612
Registrován: sob 05 dub 2008 19:46
Dal: 29 poděkování
Dostal: 19 poděkování

Re: MMS labrador a "nador"

Příspěvek od Pego »

takze po 8 vecernich davkach 6+30 je pes jak predtim :good: akorat mu tak necejtit z tlamy :) Vyplach usi taky pomohl - zapal zcela zmizel.


spibe
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: ned 19 lis 2006 22:48
Bydliště: Slovensko
Dostal: 12 poděkování

Příspěvek od spibe »

Myslíte, že by som tým mohol liečiť aj akváriové ryby?
Jedna aktivovaná kvapka na 200L vody?


Uživatelský avatar
Iv
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1080
Registrován: sob 07 říj 2006 17:51
Dostal: 8 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Pro Pego

Příspěvek od Iv »

Pegi,trochu popiš ten výplach uší,dost mě to zajímá i pro tu naši slečnu(viz foto na začátku).Kokři mají ty blatníky velké a potřebují větší údržbu s věkem.Dík! :bye:


sao
Zasloužilý člen
Příspěvky: 393
Registrován: sob 03 bře 2007 13:40
Bydliště: MORAVA
Dostal: 7 poděkování

MMS do Akvárka -- NE

Příspěvek od sao »

spibe píše:Myslíte, že by som tým mohol liečiť aj akváriové ryby?
Jedna aktivovaná kvapka na 200L vody?
No nevím , -- školy nemám , -- ale snad ty rybky nemaj zápal plic ? Pokus o legraci

Já bych ale spíš řek , že to bude jenom čistotou H2o , takže bych vyčistil Akvárko .
Taky bych oměřil PH a NO .

Raději bych ty nemocné odlovil i s vodou a dal je do karanténního akvárka . Ty zdravé pak do dalšího .
Pak bych to Akvárko vypucoval , ale Pozor .
Jenom bych opatrně odsál vodu a bordel ze dna .
Jestliže vypucuješ i stěny , zničíš tak bio-rovnováhu a budeš to Akvárko zakládat znovu .
Určitě to všechno víš , ale pro zopakování a taky pro další je to ponaučení .

MMSko by to šmahem všechno zabilo a byl bys zase na začátku , tedy zakládání nového prostředí .
Spíš se zamysli a pročti si své záznamy , které si Určitě Pečlivě Vedeš , abys vyloučil i případnou Otravu , neuvážlivým – třeba krmivem , nebo třebas něčím , co jsi do Akvárka vložil ( nevhodný materiál )

MMSko v žádném případě do Akvárka - NE .


Uživatelský avatar
Pego
Zasloužilý člen
Příspěvky: 612
Registrován: sob 05 dub 2008 19:46
Dal: 29 poděkování
Dostal: 19 poděkování

Re: Pro Pego

Příspěvek od Pego »

Iv píše:Pegi,trochu popiš ten výplach uší,dost mě to zajímá i pro tu naši slečnu(viz foto na začátku).Kokři mají ty blatníky velké a potřebují větší údržbu s věkem.Dík! :bye:
Ředil sem ty dávky odhadem 1,5 - 2dcl kohouti vody (u nas ze studny) a částí provedl výplach - pes na boku a do plna ucha na cca 5 min, nebo kolik vydrží. Dodnes mu tak nepáchne z tlamy a uši růžové (bejvávaly červené)...


sharaki

re: výplach uší

Příspěvek od sharaki »

Omlouvám se, ale nepochopila jsem ten výplach uší u psa (máme kokršpaněla) - to jsi psovi nalil vodu do ucha a masiroval zvenčí? Nechal si to líbit? Předem díky za objasnění ;)

Hmm... že by to do toho psa lil zezadu trychtýřem? ;)


Uživatelský avatar
Pego
Zasloužilý člen
Příspěvky: 612
Registrován: sob 05 dub 2008 19:46
Dal: 29 poděkování
Dostal: 19 poděkování

Re: re: výplach uší

Příspěvek od Pego »

hehe, zadem vysvetleni> kdyz pes lezi na boku (tedy alespon ten nas tlustej labrador), tak mu muzu po nazvednuti ucha, do nej nalit jako do poharu nebo trychtyre (labradori maji totiz ovisnuta meka ouska) ---> zazina svetelko pochopeni?

Myslis ze masirovani hlavy zvenci by mohlo pomoci necemu uvnitr pod lebecni kosti? nevim, nevim... jinak, kdo psal o masirovani? ta skrovinorezacka, pardon sklena teta roza, ;) out&over
PS pokud nutno, nafotim step-by-step aplikaci i se zivejm pejskem :roll: :idea:
PPS pozor! u kokrspanela pry v hlave nic neni - nutno teda podlozit lavor na pretekajici MMS :) dyz tak prelit nekolik krat :oops:


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Kokršpaněl

Příspěvek od poota »

má sice oba zvukovody proti sobě, ale je nactitrhání tvrdit, že v hlavě nic nemá a voda by protékala! Právě naopak, ten zvukovod není průchozí, uprostřed je kostěná přepážka a oba zvukovody pokračují rovnoběžně dopředu. Takže tak - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“