MMS i jinak - Léčení zvířat

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: MMS i jinak - Léčení zvířat

Příspěvek od sisa »

Shortynko, já nevím jestli snižuje červené krvinky. Já brala MMS 2 roky a krvinky jsem neměla snížené.
Je tady 56 stránek rad, v jiných vláknech několikrát víc, co ještě ti můžeme poradit?
Uvědom si, že záchrana života kolikrát znamená, že musím vybrat menší zlo. Snížení červených krvinek mi nepřijde taková tragédie jako smrt. Proč pejsek ještě žije? Díky veterinární léčbě? Vždyť sama píšeš, že ani nečekají, že by přežil.
Logicky tedy zbývá jenom zázrak nebo MMS, když už vyloučíme veterinární léčbu.
Mně přijde, že ty uvažuješ o MMS jako o nějakém toxickém prostředku, o zlu, které mu dáváš a nejseš si jistá, jestli mu neškodíš.
Uvědom si, že MMS v těle nic nedělá, jenom aktivuje imunitní systém, aby bojoval. Jediná podmínka je, aby se správně dávkoval.
Systém dávkování plus větu, že je potřeba poslouchat svoje tělo nebo u zvířat sledovat příznaky a podle toho upravit počet kapiček, jsem sem psala nejenom já asi milionkrát.


zorko
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: sob 25 dub 2015 22:59
Dostal: 4 poděkování

Re: MMS i jinak - Léčení zvířat

Příspěvek od zorko »

ahojte ako sa dari shortymu?


Katerina1
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: stř 13 led 2010 12:34
Bydliště: Komařice
Dostal: 3 poděkování

Re: MMS i jinak - Léčení zvířat

Příspěvek od Katerina1 »

Ahoj všem. Vzhledem k tomu že mne oslovila jedna pani, která má stejný problém s koníkem jako já před lety, nedalo mi to a znovu jsem se sem vrátila, abych vám napsala, že svému koni, který kašlal jako čert a měl v šíleném stavu srst, jsem podávala mms do žrádla a dodnes koník běhá po pastvině, velmi spokojený, bez jakýkoli známky předchozích problémů. MMS papal jak se říká plnou hubou, ráno i večer, jednoho dne papat sám přestal , tak sem s tím skončila a bylo po kašli. srst sem mu potírala. Přeju všem stejný konec s s pomocí mms, jako jsem zažila já a můj kůň Katka


lejbl
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: čtv 26 úno 2015 11:31
Dostal: 1 poděkování

Re: MMS i jinak - Léčení zvířat

Příspěvek od lejbl »

caute vosplok :-)
somv turecku na dovci a je tu jedno mini 3 mesacne stena,,tecie mu nosa extremne az tak zeto `vystreluje z nosa`, myslim zeaj dychanieje zrychlene,, majitelka ,zamestnankyna hotela tvrdi ze uz asi mesiac je natom takto,,chory je asi mesiac,,ochorel ked ho vzali mimo byt...u veterinara jejdali asi atb a ze to bude ok,,nema velmi cas ist s nim znova,,,

mam so sevou mms+hcl..
dali sme mu prvu davku : jednu kvapku plus jeden aktivator,,,

zatila je ok, nezvcal,,aky dalsi postup navrhujete? davkovanje a interval mam na mysli ;-) Dakujem


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: MMS i jinak - Léčení zvířat

Příspěvek od sisa »

Lejbl, záleží na tom, kolik váží a jak často mu můžete MMS dávat. Ideální by bylo podávat po hodinách, min. jeden, dva dni, jako u lidí....... jestli je to malé štěně, tak po 1/4 -1/2 kapičce + dát mu do misky na pití neaktivované MMS, klidně 3 kapky do litru, stejně to nevypije celé...
Kdyby začalo zvracet nebo se cítit hůř, ubrat.


lejbl
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: čtv 26 úno 2015 11:31
Dostal: 1 poděkování

Re: MMS i jinak - Léčení zvířat

Příspěvek od lejbl »

jj, niecot ake som mal na mysli.. vazi asi 2kg, 3 mesacne stena,, z toho nosa mu tosilno tecie a asi aj kvoli tomu velmi divne dycha,,cez zapchate dierky je to na houby kazdopadne,,cize necakat do dalsieho dna ale kludne kazde povedzme2 hodiny jednu kvapku aktivovaneho mms cez striekacku rovno do tlamy,kedze 1\4 asi neodmeram..uz som mu 1x dal jednu kvapku aktivovaneho,, a nebolo zle........ plus ,ciste mms do vody naa pitie,, ? moze byt?

je dost malatny ,velmi slaby pohyb,,,oproti nasej JRT ked bola fit..


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: MMS i jinak - Léčení zvířat

Příspěvek od sisa »

Lejbl, kapička je moc, pak nebudou stíhat ani ledviny ani játra.
1/4 kapičky uděláš, když 1 kapičku aktivuješ a zředíš třeba v dcl vody a to pak rozdělíš na 4x. Každou hodinu mu pak dáš tu jednu dávku. Nebudeš to muset dělat 4x.
Jestli mu teče z nosu, zkusila bych mu i nastříkat do nosu zředěnou dávku nebo aspoň vytřít čumáček. Věřím, že se bude rychle uzdravovat.
Tak držím palce, jsi hodný člověk, že se staráš.


lejbl
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: čtv 26 úno 2015 11:31
Dostal: 1 poděkování

Re: MMS i jinak - Léčení zvířat

Příspěvek od lejbl »

aha ..no ok teda,, inak nemusim stresovat ze plyn unikne teda ? myslim ked to rozrobim 1 x a posledna davka pojde az o 4 hodky?
ok namocim tampon a utriem mu nufaka aj ked sa mu to uz teraz nepaci..

nedalo mi to kedho vidimvtakom stave bezvladnom,,a ked mame to mms so sebou..,odchadzame sobotu rano tak snad sa nieco podari..frajerka je nestastnazneho takze liecime :-)

vdaka za rady..dam vediet :-)


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: MMS i jinak - Léčení zvířat

Příspěvek od sisa »

Tu dávku, kterou budeš dělit, musíš mít v lahvičce. Jinak máš pravdu, že plyn uteče.
Ale nestresuj se, vše, co děláte, děláte s cílem pomoct a to se cení. :-)


lejbl
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: čtv 26 úno 2015 11:31
Dostal: 1 poděkování

Re: MMS i jinak - Léčení zvířat

Příspěvek od lejbl »

jo okay,dik,,sice pred par sekundami ,frajer majitelky psa jej zlomil nos O:-) O:-) krv vsade..,asi ziarlil,,dufam ze nie na mna,,
tak uvidime ako a ci vobec sa dostanem ku psikovi.. mdfk...


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: MMS i jinak - Léčení zvířat

Příspěvek od sisa »

No uvidíš. Nebo nemůžete si ho vzít na pár hodin denně k sobě?


lejbl
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: čtv 26 úno 2015 11:31
Dostal: 1 poděkování

Re: MMS i jinak - Léčení zvířat

Příspěvek od lejbl »

to chceme,neviem ci ho vzala so sebou ked ich brali alebo sa tu flaka niekde..


Valhalla
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: úte 16 úno 2010 20:42
Dostal: 1 poděkování

Re: MiMiSu a kočka

Příspěvek od Valhalla »

poota píše:...Takže když jsem si namíchal a aktivoval svoji dávku, dal jsem jí 2 kapky aktivovaného MiMiSu do 2 ccm vody - je to přibližně půlka šroubovacího víčka od PET láhve... poota

Dobrý den, prosím chápu to tedy správně, že v konečném výsledku dostala Vaše kočička ^^ ve dvou kubických centimetrech vody, 2 aktivované kapky MMS ?

Předem děkuji za Vaší odpověď.
Mé byl předevčírem diagnostikován nádor.. a potřebji jí od něj pomoci.

Jim sice říká: "Use 3 DROPS for each 25 pounds of BODY WEIGH or 1 DROP for each 8 POUNDS", což plně chápu, ale v KOLIKA VODY MÁM TO AKTIVOVANÉ MMS UTOPIT... to se snad nikdy nemám dozvědět...

2 kubické centimetry na 2 kapky.. se mi zdá příšerně moc.

Děkuji Vám.


NAVAR
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1739
Registrován: stř 16 dub 2008 10:00
Dal: 37 poděkování
Dostal: 262 poděkování

Re: MiMiSu a kočka

Příspěvek od NAVAR »

Valhalla píše:
poota píše:...Takže když jsem si namíchal a aktivoval svoji dávku, dal jsem jí 2 kapky aktivovaného MiMiSu do 2 ccm vody - je to přibližně půlka šroubovacího víčka od PET láhve... poota

Dobrý den, prosím chápu to tedy správně, že v konečném výsledku dostala Vaše kočička ^^ ve dvou kubických centimetrech vody, 2 aktivované kapky MMS ?

Předem děkuji za Vaší odpověď.
Mé byl předevčírem diagnostikován nádor.. a potřebji jí od něj pomoci.

Jim sice říká: "Use 3 DROPS for each 25 pounds of BODY WEIGH or 1 DROP for each 8 POUNDS", což plně chápu, ale v KOLIKA VODY MÁM TO AKTIVOVANÉ MMS UTOPIT... to se snad nikdy nemám dozvědět...

2 kubické centimetry na 2 kapky.. se mi zdá příšerně moc.

Děkuji Vám.
Co to namíchat řidší a dávat jí to častěji? Jedna kapka je cca 50ul tedy 20kapek do 1ml (1ccm) Co případně zkusit MMS2 a dát jí to do tobolky vel. 4? (to je tuším ta nejmenší a zabalený v čerstvých játrech by to kočka mohla přijmout.


Není ani tak důležité najít "kámen mudrců" jako cesta k němu.
To co není vidět a ani není možno měřit nelze už z principu prohlásit za neexistující.
Pomož si sám, protože ti stejně nikdo jiný nepomůže.
Moderátor raději žádný než vadný.
Ewka
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: úte 09 čer 2015 13:41

Re: MMS i jinak - Léčení zvířat

Příspěvek od Ewka »

Ahoj, měla bych dotaz ohledně kocourka, má pět let a nejspíš mi bude sděleno, že má FIP - dnes jsme byli na krevní testy. Chtěla bych se zeptat, jakou mám nasadit léčbu mms? Hlavně jak často a jak silný roztok mu mám připravit ?? Děkuji za jakékoliv rady.


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“