MMS i jinak - Léčení zvířat

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: MMS i jinak - Léčení zvířat

Příspěvek od sisa »

Tak jsem čekala další smutné zprávy, ale toto vypadá nadějně..
Shortynko, bojujte dál.
Všichni z tohoto vlákna vám držíme palce.


Shortynko
Stálý člen
Příspěvky: 32
Registrován: úte 10 bře 2015 18:42
Dostal: 7 poděkování

Re: MMS i jinak - Léčení zvířat

Příspěvek od Shortynko »

Ano my papame zatiaľ,, aj ked troska protestuje lebo ťa budwing dieťa moc mu nechutna tak snažíme sa... My papame, vodu moc nepijeme ale asi preto ze furt mu dávam niečo tekute do úst.. Ale kakame a papame a aj vonku sa prejdeme sem tam. Jedine co je problém cez den furt spime a ledva vnimame, sem tam sa oči pretocia a nevnima vôbec. A aspon tých 10 min života co ma je vo mne nádej. Vet mi povedala ze ho mám nechat dozit a ked uvidíme ze je v bolestiach tak potom dat uspinkat... Na to ze ma uz len 1,7kg tak je to veľký bojovník... Myslite ze ked mu davame mms kvapky 2-2 tak to je na neho moc ... Ale to iba 2ml z injekcie


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: MMS i jinak - Léčení zvířat

Příspěvek od sisa »

Shortynko, to musíš posoudit sama. Zdá-li se ti to moc, dej méně a častějc. Ale zkus mu udržovat alespoń minimální hladinu MMS v těle po nějakou dobu, je vidět, že tělíčko bojuje. A spánek léčí, jen ať spinká, tím nabírá síly.


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: MMS i jinak - Léčení zvířat

Příspěvek od sisa »

Romano, chtěla bych tě nějak povzbudit, já taky vím, jaké to je ztratit svoji nejlepší kamarádku, u mojí fenečky jsem bohužel musela rozhodnout já, doteď se trápím.....
Ale naši miláčkové tam na nás čekají, to vím.


Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: MMS i jinak - Léčení zvířat

Příspěvek od A(&F) »

Bobina píše:Nám když umřel pejsek,hned kluci jeli pro nového pejska.Je to nejlepší lék na žal.
... pokud je to možné, tak ještě lepší je ke starému nebo nemocnému psu pořídit štěně, které mu takříkajíc "naleje mladou krev do žil" (byť i jen na chvíli, zpříjemní mu to alespoň poslední měsíce života) ... navíc odchod milovaného přítele rodiny potom není až tak žalostný ...

... před pár lety jsme si tím prošli také ... :( ... to byl náš Nyk ...... když v jeho cca 16-ti letech přišly první vážnější problémy (nejdřív problémy s páteří, později pak i rakovina hrtanu), tak jsme to tehdy i přes radu veta nevzdali, aplikoval jsem na něj všechny tehdy mi známé metody léčby a Nykuša se pak v naší péči dožil velmi požehnaného věku téměř 18-ti let, ... přitom až do samého konce s odpovídajícím apetitem a "zcela samostaný" ... :) ...
... HaFina jsem (i přes protest přítuly) pořídil několik měsíců před tím, než nám Nykulka odešel do psího kostičkovýho nebe ... i když ho to malý rozjuchaný štěně pořád tahalo za ušiska, tak bylo vidět, jak Nykulín najednou ožil ... :) ...

... Shortynko, držím palečky, ať to dopadne nejlépe, jak je jen možno ... Anri ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Andýsek
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: sob 21 bře 2015 13:49

Andýsek

Příspěvek od Andýsek »

Ahoj. Mám pejska ridgebacka (40kg), bude mu v červnu teprve šest let. Před měsícem začal hůř dýchat, při jídle se dávil. Vet diagnostikoval bronchitidu a 14 dní jsme ob den jezdili s pejskem na injekci atb. Dýchal už mnohem lépe i když pořád ne čistě a začal ubírat na váze, tak nás vet poslal na rtg a sono bříška, pro jistotu. Na klinice na sonu zjistili že má enormně zvětšená játra a slinivku, rtg ukázal veliký nádor na plicích s hmotou kolem srdíčka, prý neoperovatelné a doporučili nechat uspat. Můj vet nám dal Prednison 2x denně 2 tabletky a říkal, že dokud nás pejsek vítá, normálně baští a celkově je vitální, tak že máme podávat ty tabletky a čekat, až sám dá najevo, že už tady nechce být. Nechci jen čekat až to přijde, tak jsem včera začala s MMS. Dávám mu 2 kapky do pití a k tomu co hodinu 2 kapky chloritanu + 2 kapky kyseliny na piškot, 8 hodin. Včera jsem dávala jen po kapce, až dnes dávám 2. Je to tak správně? A kolik dní mu to mám dávat takhle co hodinu? O MMS jsem toho za posledních 14 dní přečetla hrozně moc, ale až doposud jsem s ním neměla žádnou zkušenost a už se v tom začínám ztrácet :dknow: Moc děkuju za jakoukoliv radu.


paukapol
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: sob 21 bře 2015 14:08
Bydliště: Praha

Re: MMS i jinak - Léčení zvířat

Příspěvek od paukapol »

Ahojky. Mám 1,5 ročnou kočku,které včera diagnostikovali FIP.Podle rad,které jsem se dočetla na netu jsem začala s léčbou MMS.
Vzhledem k tomu,že je to infekční onemocnění a mám doma další 4 kočky,Vás prosím o radu.Ani u jedné z nich se nemoc zatím neprojevila,tak bych jim chtěla skusit dávat nějakou preventivní dávku MMS do vody.Má to ale háček,kočky pijí z jedné misky se dvěma psy(vlčák a bišon) a já jsi nevím rady s tým,jak to nadávkovat.Přeji hezký den a předem děkuji za radu.


Shortynko
Stálý člen
Příspěvky: 32
Registrován: úte 10 bře 2015 18:42
Dostal: 7 poděkování

Re: MMS i jinak - Léčení zvířat

Příspěvek od Shortynko »

Ahoj andysek, my bojujeme so shortym. Ma diagnostykovanu leukemiu... Mms mu dávam priamo do úst v injekcii zriedeny s vodou. Tak isto dieťa. Prečítaj si o strave... Iba surove Maso raz za den, zelenina, a lanovy olej s cottage cheese.. Drzime sa 3 týždeň. Dúfam ze stav sa mu len zlepšuje. Veľmi podstatná je aj strava. Piskoty by som asi teraz nedavala. Rakovina miluje takéto veci. Daj si do Google flax seed oil for cancer.... A mms by vraj nemali ísť do jedla. Pól hodku pred a po jedle... Tak isto vitamin E je vraj dobrý a B. A rôzne minerally ...


Andýsek
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: sob 21 bře 2015 13:49

Re: MMS i jinak - Léčení zvířat

Příspěvek od Andýsek »

Vet říkal, ať mu moc masa nedávám, že bílkoviny urychlujou růst nádorů. Dle něj by měl dostávat jen ovesné vločky zalité vývarem. Ale to si myslím, že by si Andy akorát tak zaťukal ne čelo jestli jsem normální že mu dávám tohle jíst :lol: Tak dostává kuře (ale vařené, vykoštěné) s rýží nebo konzervu s kolínkama, syrové maso jen občas. Dřív jedl granule, teď už mu je nedávám. Jinak mu do jídla přimíchávám mrkev, brokolici, rajče, vajíčko nebo sýr, pokaždé něco. Nejdřív jsem mu mms zkoušela dávát stříkačkou přímo do tlamky, ale při třetí dávce to byl už velký boj a čtvrtou dávku vyplival, tak jsem mu to začla kapat na psí piškot. Když jsem v práci tak mu to dává mamka a ta ho nezvládne zpacifikovat aby mu to dávala přímo a jinej způsob jsem zatím nenašla. Ve vodě to pije v pohodě, dávám 2 neaktivované kapky do cca 2 litrů, to za den vypije. O Tvojim Shortym sem tu četla a moc mu držím palečky ať je mu lépe :)


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: MMS i jinak - Léčení zvířat

Příspěvek od sisa »

Jestli má pejsek 40 kg, klidně bych do vody dala 5-6 kapek neaktivovaného MMS, vždyť celou vodu najednou nevypije.
Jinak doporučuji si přečíst poslední 3 stránky tohoto vlákna, tam je informací dost. :-)
Naposledy upravil(a) sisa dne sob 21 bře 2015 21:10, celkem upraveno 1 x.


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: MMS i jinak - Léčení zvířat

Příspěvek od sisa »

Paukapol, nevadí, že kočky pijí ze stejné misky, MMS se aktivuje až v žaludku a kočičky moc toho nevypijí. Dáváš do vody neaktivované MMS?


Shortynko
Stálý člen
Příspěvky: 32
Registrován: úte 10 bře 2015 18:42
Dostal: 7 poděkování

Re: MMS i jinak - Léčení zvířat

Příspěvek od Shortynko »

No ja uz fakt neviem. Jeden hovorí tak a druhý onak... A tak isto písané je aj na Nete... Ked som to studovala rakovina u ľudí tak tam bolo písané ze žiadne Maso, mlieko, ryža, ziadne uhlohydraty a hlavne cukor a pod... Iba surova zelenina... Lenže psy zas inak... Predsa su to Psy a majú troska iné travenie... Je to diskutabilne... A áno tiez som sa toho bala ze Maso proteiny poháňa rakovinu ale inak sa nedalo.. Vegetariana z neho nespravim... Preto som sa rozhodla na flax seed oil a surove Maso...a zatial žijeme.. O týždeň chceme ísť na kontrolu tak dúfam ze všetko bude fajn dovtedy.... My sme tiez bojovali aj ked mám malého PSA ale uz si zvykol ale samozrejme vypluvame, drzime v ústach a bojujeme...


Andýsek
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: sob 21 bře 2015 13:49

Re: MMS i jinak - Léčení zvířat

Příspěvek od Andýsek »

Přečetla jsem si diskuzi celou, ne jen poslední 3 stránky a stejně tak spoustu jiných diskuzí a právě proto se v tom už ztrácím. Jestli to dobře chápu, tak na 12 kg by měla být 1 kapka, takže zítra ještě o kapku navýším. Podle průjmu to u něj nepoznám, měl ho i před tím než jsme s mms začali. Stejně tak jako má už od štěněte horší trávení, takže jakmile snědl kousek kostičky nebo nerozkousal pořádně maso tak to vyzvracel, proto maso radši vařím. Jinak baští všechno a pořád s obrovskou chutí, kdybych neviděla ten rtg snímek a nedýchal tak ztěžka (i přes to vydrží venku lítat jak blázen když ho nechám),tak ani nevíme, že mu něco je. Akorát pořád tápu jak dlouho můžeme být na téhle "intenzivní kůře"? Někde píšou 14 dní a pak dát pauzu, jinde zas že dokud nezmizí potíže.... Když budu doma, pokusím se dávat rovnou bez piškotu, ale mamka to sama nezvládne, tak je lepší na piškotku než vůbec, nebo ne?


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: MMS i jinak - Léčení zvířat

Příspěvek od sisa »

Ano, na 12 kg je jedna kapka, ale již aktivovaná.
Lepší nedávat vůbec, než na piškotu.Jestli to mamka nezvládá, ať má pejsek jenom neaktivované MMS v misce s vodou.
Moje fenečka měla podobné problémy s trávením taky odmala, musela jsem hlídat, aby někde nesežrala kosti, byla to popelnice, sežrala, na co přišla. :-)


paukapol
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: sob 21 bře 2015 14:08
Bydliště: Praha

Re:paukapol

Příspěvek od paukapol »

Sisa,děkuji za radu.Dočetla jsem se,že do vody se dává neaktivované MMS,ale nějak jsem nenašla kolik kapek do litra vody(příklad).
A mohla by jsi mi poradit jěště s dávkováním u nemocné kočičky? Jaké je maximální množství kapek na 2kg její váhy?Nevím kam až můžu zajít při navyšování kapek.Nevím jaké máme šance při FIP,ale nerada bych ji nesprávným dávkováním jěště ublížila.Přeji hezký den.


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“