MMS - inhalace

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Uživatelský avatar
la
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1854
Registrován: úte 06 úno 2007 19:04
Bydliště: Brno
Dal: 763 poděkování
Dostal: 238 poděkování

Re: Pokusníci

Příspěvek od la »

Myslím si ,že je velký rozdíl mezi vyinhalováním množství a vdechnutím vzniklého plynu z 2 až 3 aktivovaných kapek.MMS je plyn.Zkoušela to manželka.Dutiny to čistí bezva i úplně ucpaný. :D


Uživatelský avatar
Merlin
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1764
Registrován: sob 21 říj 2006 0:32
Bydliště: Severní Morava
Dostal: 54 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Pokusníci

Příspěvek od Merlin »

JH přesně popisuje co a jak dělat a nabádá k nejvyšší opatrnosti. U něj je to součást ústní hygieny, kde doporučuje velmi opatrně čichat ke směsi při přípravě roztoku na čištění chrupu.
Druhý způsob je inhalace výparů, k níž zákonitě dochází během koupele v horké vodě! Tam také nezbytně dýcháte uvolňovaný plyn, který je pro patogeny v plicích naprosto smrtící a současně v koncentraci, která plicím nemůže nijak uškodit. Větší množství koncentrovaného plynu může poškodit sliznice plic.


The hardest part of being a teacher is not teaching what I know but knowing what not to teach.
-----------------------------------------------------
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokusníci

Příspěvek od Palo »

HajHou píše:...o poškození sliznic ani zmínka. A pak se tady dočtu o tom, že ClO2 je agresívní vůči sliznicím, což chápu tak, že by nebylo dobré si zahrávat a pálit si je. No a jak to teda je?
Prvně jsi se měl dočíst, že je to "dokonalý nesmysl", jak píše gewo, který s inhalováním neměl žádné zkušenosti a jediné co věděl je, že ClO2 je agresívní, tak to sem napsal. Bohužel gewo jaksi příliž dává na svoje znalosti místo osobních zkušeností, tzn. sám moc nelaboruje, spíš překládá. Takže jednoduše mají smůlu ti, co laborují na sobě a dávají sem své zkušenosti - tyto jsou zde dementované a následně potvrzené Humblem. Tak to někdy chodí ;)

Ve své podstatě zde platí pravidlo všeho s mírou - tedy pokud inhalovat, tak začít podle Humbla a jestli chce někdo laborovat, tak klidně může, ale na své riziko.



Uzavřeme to.
------------------------------------------------

PŘI NÁSLEDUJÍCÍM POSTUPU NIKDY NEPOUŽÍVEJTE VÍCE, NEŽ 2 KAPKY MMS-1!

Vdechování výparů z MMS (chlordioxidu): Každé ráno si v čisté sklenici připravte dávku ze 2 kapek. Ty aktivujte 10 kapkami 10% roztoku kyseliny citronové nebo 2 kapkami 50% roztoku kyseliny citronové a počkejte 3 minuty. Směs nezalévejte vodou ani džusem. Dvě kapky uvolňují do vzduchu jen malé množství chlordioxidu. Pak si přidržte skleničku u nosu a jednou nebo dvakrát pomalu vdechněte, to je vše. Pak dejte skleničku k ústům, a opět se dvakrát, pomalu, ale zhluboka nadechněte. Napoprvé opravdu velmi zlehka a opatrně. Někomu možná potrvá i pár týdnů, než si zvykne.

Pozor: Může to být velmi riskantní! Musíte být velmi opatrní. Když při nádechu zaznamenáte citelné štípání v nose, vdechujete zbytečně mnoho. Nemělo by to štípat, pokud ano znamená to, že chlordioxid působí proti tkáni. Pamatujte si, že cokoli v nadměrném množství může škodit. Zabít vás může i půl sklenice běžné kuchyňské soli... Při této proceduře používejte jen 2 kapky a vdechněte vždy jen dvakrát. Pach chlordioxidu stěží postřehnete a jemné štípání nemůže nijak ublížit. Totéž platí při hlubokém vdechování ústy. Ale už i slabounké štípání v plicích může znamenat, že vdechujete příliš mnoho. Dávka ze dvou kapek vás sice v žádném případě nemůže zabít, ale ještě jednou opakuji: při tomto postupu nikdy nepoužijte více, než dvě kapky.

Zpočátku se možná rozkašlete, protože se plíce začnou čistit. Postupujte pozvolna a poskytněte jim čas. MMS sice plíce nezraní, ani jim nijak neublíží, ale snadno můžete něco přehnat. Po několika týdnech už vás vdechnutí MMS nerozkašle. Nikdy u toho nespěchejte. Buďte opatrní. Jednou to zvládnete a můžete používat každý den. Od doby, kdy jsme s tím začali, se až doposud nikdo z nás nenachladil, nedostal chřipku ani zápal plic, a umím si představit, že se nám vyhnula i spousta dalších věcí.

Dostat MMS do plic jinou cestou není nijak snadné. Při orálním užívání musí chlordioxid vstoupit do krve žaludeční stěnou, odkud je přenášen do celého těla a nakonec odvětráván plícemi. Krev, která v plicích nabírá kyslík, se s výjimkou přehlédnutelného množství nedostane na stranu plic vylučující kysličník uhličitý. Není pro to ani důvod. Kysličník uhličitý pak prostě vydechneme. Množství chlordioxidu dostupného k likvidaci patogenů uvnitř plic je tudíž extrémně omezené. Podle shora popsané metody vdechujete spoustu chlordioxidu, který jde přímo do plic. Nepochybně o stonásobky více, než tam může dopravit krev. Proto každé ráno vygruntujte plíce troškou chlordioxidu. Ale pamatujte – polehoučku.

( Z knihy: Jim Humble; Zásady používání zázračného minerálního roztoku MMS )


Na rozdíl od tohoto návodu považuji tohle:

"Vyhrabal jsem včera odpoledne doma starý inhalátor na bylinné čaje (nic složitého prostě umělohmotná miska s takovou připevnitelnou rourou zakončenou takovým trychtýřem tvarovaným na nacpání na nos a ústa) a nakapal do něj 5 KAPEK MMS PLUS AKTIVÁTOR, nechal jsem to zaktivovat a potom jsem kolem 17. hod se zacpaným nosem přiložil trubici na pusu a začal hlubokými vdechy natahovat MMS do sebe. A teď to přišlo, nijak jsem zaktivovaný roztok nezředil a prakticky všechno uvolňované mms jsem díky inhalátoru dostal do sebe, dokázal jsem provést asi pět až šest opravdu hlubokým nádechů a potom mne začalo tak brutálně pálit v krku, zvedat se žaludek, točit hlava a já nevím co ještě, že jsem okamžitě zbytek z inhalátoru vylil do záchodu a běžel se nalemtat čisté vody."

za dokonalý nesmysl a totální hazard, a to jsem také řekl. Pro alergika s mizernou konstitucí to totiž mohlo skončit fatálním šokem, a proto jsem JEHO OSOBNĚ VAROVAL. Co se stalo, dokázal docela dobře popsat. Měl pekelnou kliku a mohl celé dění kolem MMS jako první člověk na světě zdiskreditovat... na to se napjatě čeká. Tobě je to jedno. Mně ne. Na rozdíl od Tebe totiž cítím jakousi zodpovědnost!

P.S. Co se týče vlastních zkušeností, dělám to každodenně už rok, je to součást ranní ústní hygieny, roztok se pak doplní malým množstvím vody a použije k čištění zubů... Jenom jaksi nemám potřebu se o tom šířit. Není to nic převratného.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

Re: Pokusníci

Příspěvek od milda »

Už pár měsíců dávám do koupele 3 kávové lžičky MMS + 12 lžiček 10% kyseliny citronové. Je toho menší číše plná zlatohnědého roztoku. (odpovídá to 180 kapkám MMS)
K číši se nesmí čichat. Kdo si čichne, nerozezná do druhého dne vůni růže od vůně česnečky :lol:

Číši vleju do vany, vezmu dvoje noviny a vlezu tam. :D Při koupeli se automaticky příjemně inhaluje chlordioxid i s vodními párami.

Množství MMS je jako vždycky nutné zkoušet a přidávat postupně! Každému tělu vyhovuje něco jiného. ;) :!:


hladajuci
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 11 úno 2010 18:19

otázočka

Příspěvek od hladajuci »

Zdravím.
Mám problém s dutinami a tak začínam s mms. Zaujalo ma priame vdychovanie plynu a tu na fore je uvedene, že po aktivácii je treba 3 minutky počkať. No na strankach JH to tak tuším nie je.

As suggested in the "FUNDAMENTALS" protocol, you can mix 2 to 3 MMS drops with the normal acid
(Unfiltered vinegar or citric acid or lemon juice) with 5 drops acid for every one drop of MMS.
Do this in a small cup.Do not add water or anything else. DO NOT DRINK THIS MIXTURE.
Almost immediately you will smell the ClO2 gas.Holding the cup under your nose pull in
the gas slowly with the goal of letting it pause to circulate in the nose and sinus cavities.
It will naturally flow also down through the throat and vocal cords to some extent.
Breath it into the nose very slowly so that it lingers a bit in all places it can go.
Hold that breath for a few seconds.
The ClO2 odor will even be wafted out into the estuation tubes and sometimes out to the inner ears.


Knižku nemám, tak prosím niekoho o upresnenie.
Ďakujem

Pekný deň.


Uživatelský avatar
la
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1854
Registrován: úte 06 úno 2007 19:04
Bydliště: Brno
Dal: 763 poděkování
Dostal: 238 poděkování

Re: otázočka

Příspěvek od la »

hladajuci píše:Zdravím.
Mám problém s dutinami a tak začínam s mms. Zaujalo ma priame vdychovanie plynu a tu na fore je uvedene, že po aktivácii je treba 3 minutky počkať. No na strankach JH to tak tuším nie je.

Knižku nemám, tak prosím niekoho o upresnenie.
Ďakujem

Pekný deň.
MMS se aktivuje 3minuty vždy a napsáno to je i tady,MMS je plyn a ten vznikne při smíchání těch uvedených dvou látek.Na vdechnutí plynu uvedené množství aktivované 2kapky bohatě stačí,stejně se musí postupovat velmi opatrně.Působí to po čichnutí plynu ihned a silně.Mnohem lepší je 30 minutová horká koupel před spaním,při té se vlastně provádí šetrněji to samé,ovšem v 30 aktivovaných kapkách.Na velikosti vany příliž nezáleží a 30minutový pobyt v čisté horké vodě s MMS stačí. :D


hladajuci
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 11 úno 2010 18:19

plyn

Příspěvek od hladajuci »

Chcel by som to ešte rozobrať ;) Stále sa mi to nezdá, pretože aj pri mojich prvých pokusoch sa mi zdalo že bezprostredne po zmiešaní má ten plyn takú akoby silu. Až sa s toho trošičku točí hlava (samozrejmre len pri jemnom ovoňaní) a po tých troch minútach to uz ani necítiť, ani pocity už nie su také ako hneď po zmiešaní. No ale skúsim aj ten kúpel dík za radu. Už tečie voda :lol:


Uživatelský avatar
la
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1854
Registrován: úte 06 úno 2007 19:04
Bydliště: Brno
Dal: 763 poděkování
Dostal: 238 poděkování

Re: plyn

Příspěvek od la »

Podrobně, plyn se ve směsi vyvíjí cca 3minuty,aby zbytečně nevoněl do okolí používám skleněnou dozu od hořčice s plastovým víčkem. :D


Uživatelský avatar
Merlin
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1764
Registrován: sob 21 říj 2006 0:32
Bydliště: Severní Morava
Dostal: 54 poděkování
Kontaktovat uživatele:

dutiny

Příspěvek od Merlin »

Měl jsem dlouhodobý problém s dutinami, sínus... Tři roky jsem zkoušel všechno možné. Pak jsem spustil kúru s MMS, ještě postaru, s postupným navyšováním - a problém se záněty byl do tří dnů pryč a už se nevrátil. I bez vdechování.


The hardest part of being a teacher is not teaching what I know but knowing what not to teach.
-----------------------------------------------------
Uživatelský avatar
Denny
Zasloužilý člen
Příspěvky: 440
Registrován: ned 27 zář 2009 15:24
Bydliště: Bruntálsko
Dal: 6 poděkování
Dostal: 14 poděkování

Re: dutiny

Příspěvek od Denny »

Mohu jen potvrdit, co napsal gewo. Také jsem měl několikaleté problémy - jednoduše jsem nemohl dýchat nosem. Různá ORL vyšetření nezjistila nic a ani žádné kapky proti alergii (i když nebyla potvrzena) nepomáhaly. Jediné co mi krátkodobě uvolnilo dutiny byly obyčejné nosní kapky proti rýmě.
Jakmile jsem začal s MMS, měl jsem skutečně po třech dnech po problému. :) Ucpání dutin, bylo způsobeno baktériemi a chronickým zánětem. Páni MUDr-ci tvrdili, že je to neléčitelné a tak se více neinteresovali a jen předepisovali další kapky a tabletky. Ještě štěstí, že MMS nemá vysokou školu a ten jejich přístup :!:


Dal bych všechno co vím, za tisícinu toho, co neznám - "Denny"
Uživatelský avatar
Daria Lori
Starší člen
Příspěvky: 195
Registrován: úte 26 led 2010 15:17
Bydliště: Modena - Italie
Dal: 1 poděkování
Dostal: 6 poděkování
Kontaktovat uživatele:

aplikace MMS pres dychaci cesty

Příspěvek od Daria Lori »

Ja jsem to zkousela s tim cistenim zubu - to je perfektni, i s tou inhalaci 2 zaktivovane kapky, davam do toho ale trochu vody - dychame to s malou (5 roku) dohromady. Jinak to delat nebude!!! Spinka jak andilek - a ja taky. :lol:


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokusníci

Příspěvek od Palo »

gewo píše:...mohl celé dění kolem MMS jako první člověk na světě zdiskreditovat... na to se napjatě čeká. Tobě je to jedno. Mně ne. Na rozdíl od Tebe totiž cítím jakousi zodpovědnost!
Ano, nemáš osobní zkušenosti, zároveň cítíš zodpovědnost, takže nic "odvážnějšího" nemůžeš doporučovat, než co napíše Humble.

Víš sám moc dobře, že jsou tu jedinci, co na návody kašlou a rádi zkoušejí a přináší nové poznatky ostatním. Díky tomu můžou napsat, co se stane "kdyby". Je to super, protože víme, na co si máme dávat pozor.

Zároveň když napíšu, že základ jsou dvě kapky a kdo to udělá jinak, že jde na vlastní riziko - nečekám, že někdo udělá dvě kapky a řekne to je slabý, dám patnáct...

Ano, lidi jsou někdy volové a občas udělají kravinu. Ale zas na druhou stranu když "dají někde stížnost", tak jejich stížnost bude rozšlapána s tím, že jednali na svoje riziko. Kde je tedy pak problém?

Hmm. Zkušenosti. Kúru s MMS jsem asi absolvoval jako úplně první v republice... více než půl roku předtím, než jsem s tím šel ven. Protože takové věci zkouším vždy napřed na sobě. Potom se přidal úzký okruh přátel. A až PAK jsme to zveřejnili. Později stejný postup s MMS-2. O zbytku se nehodlám šířit, kdo ví, ten ví a nemám důvod to tady rozmazávat. ;)


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
jikra
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: pon 30 lis 2009 21:37

Re: aplikace MMS přes dýchací cesty - inhalace

Příspěvek od jikra »

Nazdar, jelikož s mms má každý své vlastní prožitky, neexistuje jedna jediná látka, lék pro všechny, jelikož každý jsme individualita sama osobě jedinečená a odlišná, s vlastními vibracemi, prožitky, tak přestože jsem započal s mms v listopadu a víceméně různé problémy mne bránily v pravidelném používání, nepodařilo se mi trvale pokračovat s praktikami mms.Jelikož vyšší vůle mne nasměrovala ještě dál, našel jsem na stránkách http://translate.google.cz/translate?js ... ry_state0= články o peroxidu vodíku, kde je i postřik do nosu, defacto do plic. Upozorňuji že je důležité se předem seznámit se způsoby přípravy, tj. jedná se o potravinářský peroxid vodíku, který se dodává v 35% balení, ale k používání vnitřnímu či vnějšímu pouze 10x řidší, tedy 3,5%. Kromě čistění zubů je popsán postup na uvedených stránkách včetně možnosti použití v zahradě.Jelikož není jen tak k dostání potravinářský, kousek o Pardubic prodejna EUROSHARM - ve Slatiňanech- k dostání - i chlorid pro mms balení zhruba za 360 kč pět či deset litrů.
Jelikož dlouhodobě stolice řidší 3x denně byla pro mne přirozenou, po jídle se jít hned vyprázdnit, to bylo pro mne samozřejmé, tak při používání mms od 6ti kapek již docházelo k několikadnním průjmům, při osmi jsem musel přestat.
Naopak, používáním peroxidu mám stolici stabilnější než kdy jindy, 1x denně a jelikož se jedná o zdraví, tak i tuhý exkrement při 20 kapkách
Prostudujte si případní zájemci uvedené stránky důkladně, tedy ty stránky výše, jelikož mám doma problémy s překladačem, a vpráci mi naskakkují česky , tak pro informaci- ředěný na 3,5% od 1 kapky 3xdenně po dvacet pět 3xdenně a pak se snižují. Neředit chlorovanou vodou, .
Jelikož k sehnání jsem nenašel prodejce jenž by mi prodal litr, byl jsem nucen koupit velkoobchodní balení 50 litrů, s dopravou za dvaapůl tisíce. Potřeboval jsem, mám.Vzhledem k tomu, že mi to vystačí do 996 let, ale nehodlám se tu tak dlouho potloukat a pracovat, jsem ochoten -nabízím litr 35%peroxidu po 45 kč, ovšem pouze osobní odběr, protože se jedná v dané koncentraci o žiravinu. nelze přepravovat běžně poštou, pro přepravce platí nějaké podmínkyatd.


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: aplikace MMS přes dýchací cesty - inhalace

Příspěvek od Palo »

jikra píše:...EUROSHARM - ve Slatiňanech- k dostání - i chlorid pro mms balení...
Jójó, tam mají jak chlorid, tak chlornan, ale chlorečnan už tam nemají ;)


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokusníci

Příspěvek od Palo »

gewo píše:Hmm. Zkušenosti. Kúru s MMS jsem asi absolvoval jako úplně první v republice... více než půl roku předtím, než jsem s tím šel ven. Protože takové věci zkouším vždy napřed na sobě. Potom se přidal úzký okruh přátel. A až PAK jsme to zveřejnili. Později stejný postup s MMS-2. O zbytku se nehodlám šířit, kdo ví, ten ví a nemám důvod to tady rozmazávat. ;)
Ano, myslel jsem - ale nenapsal - zkušenosti s neobvyklým užíváním. To, co píšeš, tak bych to dělal úplně stejně jako Ty. Ale osobně bych zkusil i hraniční použití, abych věděl, před čím varovat. Zatím jsem neslyšel nic z Tvé strany v tomto smyslu, jen "papouškování" "odborných" "faktů"... ;) Neber to zle, jen jsem nevěděl, jak to nejlépe popsat...

Nechci tady popisovat průšvihy a přehmaty.. ostatně, každý jsme jiný.. ale když někdy napíšu "nedělejte to", mám pro to pádný důvod. Pokud to někdo chce přece jen vyzkoušet, bude možná opatrnější. Ostatně, o stejných nebo podobných přehmatech už tady zhusta referovali různí odvážní pokusníci. Jen mi to potvrdilo, že zkušenosti jsou identické... ;)


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“