*MMS-2*

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: MMS2 a voda

Příspěvek od sisa »

Merlin píše:Překlad na přednášce nestál za nic! MMS2 se bere jen 2x denně s odstupem 4 hodin, a to tak, aby dávky MMS2 zapadly mezi dávky MMS1.
To máš pravdu, kolikrát přeložil něco jiného než P. Humble řekl nebo i vynechal některé pasáže. To dávkování po hodinách se týká rakoviny a myslím, že jsem rozuměla dobře. Pustila jsem si to dvakrát. Ale pro jistotu si to poslechnu ještě jednou.:-)


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MMS2 a voda

Příspěvek od Palo »

Nedokážu si představit, že bych bral MMS2 po hodině, navíc bez dodaného HCl. Tohle lidi nepřežijou, pokud jde o rakovinu...

Mám takový pocit, že Humble měl úspěch u nějaké rakoviny, kde zcela jistě nedávkoval MMS2 po hodině. Když doporučil dál, zřejmě to nepomohlo a z toho důvodu doporučuje kobercový nálet touto desinfekcí, kterou tělo nemůže ani náhodou pobrat. Lidé s rakovinou mají už tak nedostatek bílých krvinek (zejména pokud jsou po chemu a ozařkách), nemluvě o nedostaku HCl. Když je tento nedostatek (HCl), pak nemají chuť k jídlu. To je pravidlo, které funguje u všech nemocí. Když jste nemocní a nemáte hlad, nejezte! Tělo se snaží sezbírat alespoň trochu své přirozené kyseliny chlorovodíkové, aby se mohlo co nejlépe bránit. Jídlo v tomto případě ohrožuje! Jediné řešení je nadopovat tělo Betainem HCL a pokud se hlad objeví, pak má smysl jíst. Tvrzení "musíš se najíst, abys měl sílu" je nesmysl!

Pokud nemám k dispozici HCl, pak bych do sebe měl dostat alespoň co nejvíce čerstvé, pravé, nefalšované citronové šťávy. Tady nejde ani náhodou o vitamín C...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Merlin
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1764
Registrován: sob 21 říj 2006 0:32
Bydliště: Severní Morava
Dostal: 54 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Účinná látka z MMS2

Příspěvek od Merlin »

se na rozdíl od ClO2 v těle kumuluje! Je naprostý nesmysl toho brát více, než 2 dávky denně, a to ještě jen v těžkých případech. Jinak by to mohlo být destruktivní. Jak na to, a co s tím je v Jimově druhé knize. Receptury se od té doby nezměnily. Ten "přelkádatel" nejen blbě překládal, co jim říkal, ale překládal mu blbě i položené dotazy, takže odpovědi mohou být matoucí. Měl jsem tam být... ale časově to nevycházelo. Teď mne to mrzí.
Opakuji - platí jen ověřené receptury z druhé knihy!

Palo - to, co z MMS2 vzniká je kyselina, zrušení HCl nehrozí - snad jen koňskými dávkami. Ale jak známo - komu není rady.. ;)


The hardest part of being a teacher is not teaching what I know but knowing what not to teach.
-----------------------------------------------------
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Účinná látka z MMS2

Příspěvek od Palo »

Merlin píše:Palo - to, co z MMS2 vzniká je kyselina, zrušení HCl nehrozí - snad jen koňskými dávkami. Ale jak známo - komu není rady.. ;)
To je sice možné, ale tělo není mrtvola. HCl potřebují i bílé krvinky, které s MMS2 "spolupracují". Ikdyž to částečně nemá chemicky nic společného, tak pořád potřebješ šikanovat bílé krvinky, aby makaly - ať dáš jakoukoliv desinfekci. Jinak s@r@š, blij@š, atd., když jsou bílé krvinky zašitý. Vzhledem k tomu, že u MMS2 se děje všechno pomaleji, tak se často pomaleji nic neděje, ikdyž by se něco dít mělo...

Navíc už jsi došel k závěru, proč ve vyjímečných případech dojde k úplnýmu průs@ru, kdy jedinec skončí bez desek? Mile rád sdělím.

MMS samozřejmě vyburcuje obranyschopnost organizmu. Jenže jaksi kde je cizopasník, tam je celkem zajímavá autoimunita. Takže... Už víme ;)

Jen teda každý cizopasník umí s autoimunitou jinak. To bude zřejmě nějaká konkrétní potvora. Fakt by mě zajímalo která, ale hlavně kde...
Doporučuji postiženým Salvii v Praze (Dlapa) nebo v Brně (Bláhová).


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Přednáška v Praze a MMS2

Příspěvek od sisa »

Pánové, nic ve zlém, možná se mýlím,ale doporučuji si poslechnout přednášku , tlumočníka vynechat. P. Humble to říkal ne jako odpověď na otázky, ale v první části, kde obšírně informoval o MMS. Kromě jiného doslova řekl :"....you take MMS1 every hour and MMS2 every other hour. You take them both MMS1 and MMS2 for the cancer..." A za nimi na zdi svítí nápis jako kráva: MMS2 Works exceedingly well in conjuction with MMS1. Je to zhruba pasáž mezi 1:30 a 1:25 h od konce. Všechny informace vysvětluje dost srozumitelně a několikrát opakuje, aby bylo jasno. Opravte mě, když si to vysvětluji špatně. Ten tlumočník by měl vrátit diplom, to souhlasím.


chiq
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1546
Registrován: čtv 01 lis 2007 8:41
Bydliště: Trnavský kraj
Dal: 2 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Přednáška v Praze a MMS2

Příspěvek od chiq »

Preklad:

Toto dávkování je vhodné JEN v případě terminální rakoviny nebo jiné nemoci přímo ohrožující život, jako třeba zmutované chřipky kombinované se zápalem plic a podobně. Určitě to není doporučováno v běžných případech!

Merlin - reverend Genesis II.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Uživatelský avatar
muflon
Zasloužilý člen
Příspěvky: 660
Registrován: stř 25 lis 2009 19:36
Dostal: 32 poděkování

Záruční doba Laguna Modrý šíp

Příspěvek od muflon »

Na etiketě píšou u Laguna-Modrý šíp Záruční doba: 24 měsíců....!!

Čet sem někde názor že 1 roce skladování již nejspíš nebude mít takovou účinnost...leda by to někdo přesypal z original plast.nádoby do "prachovky"(skleněné nádoby na chemikálie) s broušeným hrdlem....

I když nejspíš ty ztrátu chloru nebude nijak dramatické ani při skladování v pokojové teplotě, v zakoupeném obalu který má ještě plastové podvíčko...... :|
(pokud se mýlím-opravte mne...)
Naposledy upravil(a) muflon dne pon 01 lis 2010 17:10, celkem upraveno 2 x.


Cizími zkušenostmi se málokdo poučí - co si kdo vyzkouší sám na sobě, tomu je ochoten věřit.(paradoxně Zakázané ovoce nejlíp chutná, proto říkám: "Raději to nikdo nezkoušejte ! - co kdyby to náhodou bylo šarlatánství... :-)
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Záruční doba Laguna Modrý šíp

Příspěvek od Palo »

muflon píše:Na etiketě píšou u Laguna-Modrý šíp Záruční doba: 24 měsíců....!!
S tím bych se netrápil... Vydrží bez pochyb déle při správném skladování.
Třeba taková sůl někde čekala desetitisíce let, než ji někdo nakutal a začal prodávat s nějakou tou záruční dobou...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
muflon
Zasloužilý člen
Příspěvky: 660
Registrován: stř 25 lis 2009 19:36
Dostal: 32 poděkování

Re: Účinná látka z MMS2

Příspěvek od muflon »

Merlin píše:se na rozdíl od ClO2 v těle kumuluje! Je naprostý nesmysl toho brát více, než 2 dávky denně, a to ještě jen v těžkých případech. Jinak by to mohlo být destruktivní. Jak na to, a co s tím je v Jimově druhé knize. Receptury se od té doby nezměnily. Ten "přelkádatel" nejen blbě překládal, co jim říkal, ale překládal mu blbě i položené dotazy, takže odpovědi mohou být matoucí. Měl jsem tam být... ale časově to nevycházelo. Teď mne to mrzí.
Opakuji - platí jen ověřené receptury z druhé knihy!

Palo - to, co z MMS2 vzniká je kyselina, zrušení HCl nehrozí - snad jen koňskými dávkami. Ale jak známo - komu není rady.. ;)
Jarda Z. k ledvinám a moč.cestám:
To záleží na stavu hodnot vašeho pH moče, pokud je nízké a tělo je tedy překyselené, tak udělejte melounovou kůru na pročištění ledvin. Pokud je vysoké, tedy jste v přebytku zásad, tak musíte nasadit brusinkový džus, který je vysoce kyselinotvorný a tlumí zánětlivé procesy močových cest, které vznikají z dlouhodobé alkalózy, protože ledviny jsou filtr na kyseliny a louhy jim dlouhodobě dobře nedělají.
...obecně se MMS při slabých ledvinách nedoporučuje, natož velké dávky a pokud ledviny opravdu silně přetížíte, klidně to mohou odnést (nejen)vlasy, ale po jejich vyčištění by zase měly narůst, je to jako u chemoterapie...takže bych to určitě nepřeháněl.


Cizími zkušenostmi se málokdo poučí - co si kdo vyzkouší sám na sobě, tomu je ochoten věřit.(paradoxně Zakázané ovoce nejlíp chutná, proto říkám: "Raději to nikdo nezkoušejte ! - co kdyby to náhodou bylo šarlatánství... :-)
Drta.tom
Stálý člen
Příspěvky: 70
Registrován: pon 19 dub 2010 20:52
Bydliště: Brno, Přerov
Dal: 8 poděkování
Dostal: 3 poděkování

MMS2

Příspěvek od Drta.tom »

Ahoj, něco nového s MMS2? Toto vlákno nějak stagnuje.

Dotaz na zkušenější:

Užíváte ještě MMS2?
Výsledky užití?
Užíváte MMS2 samostatně nebo jenom jako doplněk MMS1?
Jak je to s použitím MMS2 do koupele? Má to nějaké léčebné využití jako koupel v MMS1, nebo získám akorát "chlorovanou vodu bez bakterií ala bazén"?


Cina
Zasloužilý člen
Příspěvky: 241
Registrován: ned 30 led 2011 12:10
Bydliště: Kolín
Dal: 22 poděkování
Dostal: 213 poděkování
Kontaktovat uživatele:

MMS 2

Příspěvek od Cina »

Po přečtení a nastudování jsem začal úžívat MMS 2.Celkem ho užívám již třetí týden a dvě koupele do vany.Ze začátku jsem měl trochu tlak v žaludku,spíš že jsem měl moc vody v žaludku.Po 10 tabletce jsem ani nevěděl,že jsem tabletku pozřel.Zjistil jsem že je nejlépe chvilku chodit než si sednout - jít na procházku a je klid.Jelikož jsem vegetarián tak neocituji skoro žádné problémy.Akorát po dvou týdnech se mi trochu po ránu motala hlava.Zřejmě malá detoxikace a nastalo uvolnění nosních dutin.Koupele jsou příjemné osvěžení a určitě zabírají na ekzém.Dnes jsem po třech dnech hladovky a klystýru začal jíst a beru dále MMS 2. :D


mira65
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: čtv 31 pro 2009 14:43
Dostal: 1 poděkování

rakovina a MMS 2

Příspěvek od mira65 »

Co je prosím vhodnější na rakovinu, MMS2 nebo 1?
Díky Míra


Uživatelský avatar
Jim68
Zasloužilý člen
Příspěvky: 668
Registrován: úte 29 zář 2009 14:36
Dal: 1 poděkování
Dostal: 26 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: rakovina a MMS 2

Příspěvek od Jim68 »

Tatínek doznal po mms-1 zázračné zlepšení, asi za měsíc byl tak o deset let čilejší (nakonec stejně umřel, ale mudrci měli těžkou hlavu z toho, kolik chemoterapií vydržel - chci říct, mnuli si ruce).


Jim68
Be happy!
mira65
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: čtv 31 pro 2009 14:43
Dostal: 1 poděkování

Re: rakovina a MMS 2

Příspěvek od mira65 »

kdysi jsem tu narazil, že údajně MMS1 je spíš na viry a MMS2 na patogeny


Cina
Zasloužilý člen
Příspěvky: 241
Registrován: ned 30 led 2011 12:10
Bydliště: Kolín
Dal: 22 poděkování
Dostal: 213 poděkování
Kontaktovat uživatele:

MMS2

Příspěvek od Cina »

Tak jsem dobral MMS2,celkem 60ks tablet.
Zkušenosti-jelikož jak jsem již sděloval,že jsem vegetarián tak se toho u mě moc nestalo.Pročistili se mi nosní dutiny a zlikvidoval jsem breberky,které mě žádaly občas o sladké :) .
A trochu mě to pročistilo cévy u nohou.Ono se to těžko posuzuje když člověk je docela zdráv.
Teď jsem ,asi týden začal brát MMS1.Stále čekám na pachuť,ale stále mi to chutná čim dále víc :) :) :) Dokonce je to lepší než samotná voda.Jestli to nebude tím,že to nemá co likvidovat.Ale něco se občas děje.
Na ruce mě asi dva dny běhal mravenec ale žádný tam nebyl :) A jednu noc jsem se potil jako dveře od chlíva.Asi mě to čistilo plíce.To se mi někdy stane když je chřipková viróza,tak si navodím teplotu a ráno jsem fit.







:) Život je boj :)


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“