Mé léčení i trápení s MMS a očistou

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
lena

ocista jater

Příspěvek od lena »

Lékaři, kteří používají přírodní metody léčby, často předepisují "nápoj z olivového oleje pro játra a žlučník", aby s jeho pomocí pročistili játra v rámci detoxikačního programu. Tento nápoj se skládá z olivového oleje, citronové šťávy (priblizne 1-3 lzicky a stejna davka citronove stavy) a pronikavě působících bylin, jako jsou česnek, zázvor a kayenský pepř(dle potreby ci snesitelnosti). Pije se vždy ráno nalačno po dobu jednoho až pěti dnů. Smysl pití tohoto nápoje spočívá v tom, že když jej vypijete na lačný žaludek, stimulujete tím játra, a ta ze sebe přímo vychrstnou nahromaděné jedy do žlučníku a ty z něho pak se žlučí vytečou ven zažívacím traktem. Před požitím tohoto nápoje a dvě až tři hodiny po něm se nemá nic jíst. Můžete ale pít bylinkové čaje a čistou vodu, abyste pomohli svému tělu eliminovat jedy, které vyloučila vaše játra.

je to jednoduche a rychle

ulehci to take praci mms

mnoho zdaru


Uživatelský avatar
Denny
Zasloužilý člen
Příspěvky: 440
Registrován: ned 27 zář 2009 15:24
Bydliště: Bruntálsko
Dal: 6 poděkování
Dostal: 14 poděkování

Čistění

Příspěvek od Denny »

Stále ještě provádím celkovou očistu těla podle http://www.alternativnileceni.estranky. ... -ke-zdravi
Je to dlouhodobý ,,proces,, ale když si člověk uvědomí, že se celá desetiletí zanášel (byť i z nevědomosti), pak se tomu nemůže divit. Avšak případným následovatelům mohu sdělit, že vše co je v této očistě popsáno, také skutečně funguje, vč. negativních projevů po správném provedení - např.při očistě kloubů, tam se skutečně úzkostlivě držte návodu :!: (vážně!!!)
Po první očistě jater a žlučníku nastala u mne velká úleva a proto jsem se rozhodl pro užívání MMS2. Bohužel jsem to dlouho nevydržel, brzy se mi projevily bolesti žaludku (že by ty polypy a reflux?).
Nyní se chystám k další očistě jater a žlučníku. ;)

Jó a abych nezapoměl, jóga prý zabírá taktéž :roll: (nevážně)
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Dal bych všechno co vím, za tisícinu toho, co neznám - "Denny"
Uživatelský avatar
Denny
Zasloužilý člen
Příspěvky: 440
Registrován: ned 27 zář 2009 15:24
Bydliště: Bruntálsko
Dal: 6 poděkování
Dostal: 14 poděkování

Srdce a infarkt

Příspěvek od Denny »

Je dobré vědět, co podniknout a jak si pomoci v případě srdečního infarktu
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Dal bych všechno co vím, za tisícinu toho, co neznám - "Denny"
Uživatelský avatar
Denny
Zasloužilý člen
Příspěvky: 440
Registrován: ned 27 zář 2009 15:24
Bydliště: Bruntálsko
Dal: 6 poděkování
Dostal: 14 poděkování

Oberon - výsledky

Příspěvek od Denny »

Díky MMS a očistným kůrám se můj zdravotní stav zlepšil odhadem o 50%. Jenže zbytek mě stále silně zatěžuje. A proto jsem se vrátil k výsledkům vyšetření na Oberonu, jež jsem zde také doporučoval. Konečně jsem rozluštil s pomocí znalé osoby, všechny brebery a bohužel také parazity, co jich v sobě mám. Nesmějte se, máte je i vy, kdož toto fórum právě čtete :!: Vřele všem doporučuji diskuzi o parazitech https://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... 78&start=0

Osobně jsem nedobrovolným hostitelem tenkohlavců, měchovců a motolic. Tyto a jiné potvory, do vás vlezou z vašich ,,mazlíčků", ale také při koupání v řece, rybníku apod. při práci na zahrádce atd. atd. viz......
http://www.detoxikace-tela.cz/clanok/ne ... iho-traktu

Pokud MMS a ostatní vaše pokusy, dopadnou podobně jako u mně, asi bude následovat stejně nepříjemné zjištění. Nepodléhejte panice, návod na léčení je také zde.....
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Dal bych všechno co vím, za tisícinu toho, co neznám - "Denny"
jvj56
Zasloužilý člen
Příspěvky: 276
Registrován: sob 09 kvě 2009 10:36
Dostal: 3 poděkování

Re: Oberon - výsledky

Příspěvek od jvj56 »

Palo píše:Denny, prosím ulož soubor jako DOC - stará verze MS Office a přilož tento soubor nebo nahraď. Díky ;)
V tomto to snad přečteš :D

Honza
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Oberon - výsledky

Příspěvek od Palo »

jvj56 píše:V tomto to snad přečteš :D
Jojo, dík ;)


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Denny
Zasloužilý člen
Příspěvky: 440
Registrován: ned 27 zář 2009 15:24
Bydliště: Bruntálsko
Dal: 6 poděkování
Dostal: 14 poděkování

Druhá očista

Příspěvek od Denny »

Tak mládeži, zatím co vy se mezi sebou dohadujete, zda jaterní kůru ano či ne a ze strachu vymýšlíte půlroční ládování se olejem, tak já mám právě již druhou za sebou :!: A musím vám říci, že naprosto BEZBOLESTNĚ a zcela V POHODĚ :)
Tak už se konečně rozhoupejte :idea: a udělejte něco hodně velkého pro své zdraví .
Jestli to stojí za to a nebo ne, poznáte z přiložených foto. Závěry si už udělejte sami.
Měl bych snad ještě dodat, že toto je jen pouhý zlomek ,,z jednoho vrhu" a těch bylo celkem 18 :!: :!: :!:

Po první kůře se uvolnily především blátivé zátky až kaménky různého složení a velikosti.
A po této již jen kameny velikosti hrášku až pořádných fazolí (tzv.becoků) :roll:
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Naposledy upravil(a) Denny dne pát 15 led 2010 15:16, celkem upraveno 2 x.


Dal bych všechno co vím, za tisícinu toho, co neznám - "Denny"
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Druhá očista

Příspěvek od Palo »

Škoda, že na obrázku není nic, s čím by se to dalo porovnat...
Naposledy upravil(a) Palo dne pát 15 led 2010 16:28, celkem upraveno 1 x.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Denny
Zasloužilý člen
Příspěvky: 440
Registrován: ned 27 zář 2009 15:24
Bydliště: Bruntálsko
Dal: 6 poděkování
Dostal: 14 poděkování

Žlučníkové kameny a teplo

Příspěvek od Denny »

Protože nejsem kameník a ani si nehodlám dělat sbírku těch svých, provedl jsem s nima jednoduchý pokus. Kameny jsem opatrně nahříval a ty se začaly krásně teplem rozpouštět.
Z toho plyne moje rada - po vypití oleje s grepem a následném ulehnutí, obložte pravé podžebří alespoń dvěmi termofóry s co nejteplejší vodou, kterou snesete!
Ideální je - mít pomocníka, který vám roztok připraví a vy se zatím takto předem (alespoň o 10min) nahřejete. Kameny, jak je vidět na obrázku se teplem rozpouštějí, čímž ubývají na objemu a nejenže jdou lehčeji ven, ale je jich také víc :ethink:
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Dal bych všechno co vím, za tisícinu toho, co neznám - "Denny"
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Žlučníkové kameny a teplo

Příspěvek od poota »

+1 :good: - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Jayo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 224
Registrován: sob 31 říj 2009 23:02
Bydliště: Bratislava
Dal: 4 poděkování
Dostal: 95 poděkování

Re: Oberon - výsledky

Příspěvek od Jayo »

Denny píše:...bude následovat stejně nepříjemné zjištění. Nepodléhejte panice, návod na léčení je také zde.....
Tak tento dokument je sila. A to ked uvazim, o kolkych parazitoch a bytostiach v ludskych telach sa este nevie, tak treba ten dokument vynasobit aspon 10timi.


Uživatelský avatar
Cunik
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: sob 06 čer 2009 20:14
Dostal: 1 poděkování

kameny

Příspěvek od Cunik »

Tak to je síla! Myslel sem na první pohled, že si sem dal fotky kolekce vltavínů!


Uživatelský avatar
Craft
Zasloužilý člen
Příspěvky: 475
Registrován: sob 25 srp 2007 21:27
Bydliště: Severní Morava
Dal: 34 poděkování
Dostal: 241 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Druhá očista

Příspěvek od Craft »

Výborně Denny, konečně někdo, kdo to nedělá nějak polovičatě a taky nezůstane pouze u první kůry, ale pokračuje, jen tak dále ;)
Většinou jsou ty kameny velikosti hrášku až fazole, ale já měl při jedné (tuším, že to byla třetí kůra) až velikosti vlašského ořechu, zkusím někde vyštrachat fotku, protože to by mi nikdo nevěřil. Škoda jen, že jsi nedal k tomu třeba minci pro lepší představu o velikosti těch kamenů. Takže směle pokračuj až dojdeš do stavu, kdy už nebudou žádné kameny odcházet, kromě cholesterolu, ten tam bude asi vždy, i když ne tolik jako před řádnou jaterní očistou. U mě to bylo až při sedmé kůře z celkového počtu osm.
U některých je to až při desáté nebo dvanácté, jak jsem četl na jednom zahraničním fóru. Tím je aspoň vidět, kolik toho v těle máme. A to nahřívání je taky dobré dělat, stačí i láhev s teplou vodou na pravý bok, ale zase tak aby to nepálilo.


lena

kameny

Příspěvek od lena »

Denny, to je sila, poradne sutry

clovek tomu ani nechce verit, ale je tomu tak, ze mame jatra ve spatnem stavu, pote neni divu, ze mame zdravotni potize,
zbytek se uz da zlepsit mms a dalsima vybornyma prirodnima prostredkama.

preji vsem pri jaterni kure hodne zdaru.

ja jsem u toho take kazdy mesic a to az do konce leta

mejte se


Uživatelský avatar
Denny
Zasloužilý člen
Příspěvky: 440
Registrován: ned 27 zář 2009 15:24
Bydliště: Bruntálsko
Dal: 6 poděkování
Dostal: 14 poděkování

Kamínky

Příspěvek od Denny »

Po pokusu č.1 následoval č.2. Nechal jsem kamínky do druhého dne uschnout a pak s nima rovnou do pece. A co myslíte, že se stalo?
Roztavily a roztekly se jako vosk, - také to tak vypadalo, čadilo a hořící odkapávalo přes rošt do popelníku.
Takže ještě jednou. Čím více a déle si před vlastní kůrou nahřejeme pravé podžebří, tím lépe pro žlučník, žlučovody a potažmo pro nás :!: :P

Naši předkové opravdu nebyli žádní pitomci... to nám jen sugerují. Zjevně jsme byli v mnoha ohledech degenerováni.
Místo pytlíků s ječmenem můžete s úspěchem použít elektrickou podušku. Nestojí moc a vždy se hodí.


Dal bych všechno co vím, za tisícinu toho, co neznám - "Denny"
Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“