Léčba detí s MMS

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Uživatelský avatar
Daria Lori
Starší člen
Příspěvky: 195
Registrován: úte 26 led 2010 15:17
Bydliště: Modena - Italie
Dal: 1 poděkování
Dostal: 6 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Lecba deti s MMS

Příspěvek od Daria Lori »

Detem se doporucuje maximalni davka - ustne - 1 zaktivovana kapka na 11kg vahy ditete - musite si to zpocitat a neprekracovat. Ja pouzivam MMS v akutnich stavech ustne, pri prvnich priznacich ve vane deti 15 - 30 zaktivovanych kapek do cele vany - 20 minut - postupne navysovat a pri mozne nakaze - nemocna navsteva, prvni pokaslani...nastrikam po celem byte 30 zaktivovanych kapek do vzduchu!!! Jinak pouzivam i koloidni stribro na lehci nakazy, Enterosgel na odstraneni hlenu detoxikaci tela po pouziti MMS - za 8 hodin, spirulina - rasa a vitamin C - pri pauze od MMS. Pri dechovych obtizich existuje i Frolov - na posileni a zvyseni kapacity plic. Moje holky jenom kvetou a jedna byla astmatycka!!! Tak hodne zdaru!!! :D


Chila
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: úte 16 lis 2010 9:28
Bydliště: Slovensko

Boles

Příspěvek od Chila »

Tak už vèera ochorela. Podala som jej 2 kv. veèer, kúpe¾ - 20 kv., 2 kv. v noci, keï sa zobudila, 2 kv. ráno. Dostala teplotu 38,4 C, boles


Chila
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: úte 16 lis 2010 9:28
Bydliště: Slovensko

Teplota

Příspěvek od Chila »

Asi nie sú vhodné kúpele, keï má teplotu 38,4 C ?


Uživatelský avatar
Daria Lori
Starší člen
Příspěvky: 195
Registrován: úte 26 led 2010 15:17
Bydliště: Modena - Italie
Dal: 1 poděkování
Dostal: 6 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Lecba detis MMS

Příspěvek od Daria Lori »

Nechala bych ji odpocinout od MMS a zacala bych ji cistit...zkuste koupit ten Enterosgel, maji ho v lekarne bez predpisu. Jednu malou umelohmotnou lzicku do sklenicky prevarene a vychlazene vody(z lednicky) 2 hodiny po jidle nebo po lecich. Do doby co bude mit horecku dvakrat denne a potom dobrat jednu lzicku jednou denne. Zbavi se tak toksickych latek a kataru, treba pak nebude co lecit!!! Bylo to tak i s moji malou. Byla predavkovana leky - to cele byly jen priznaky a neni potreba antibiotik. Do vzduchu muzete rozprasovacem zaktivovat 30 kapek MMS a jednou denne to doma vystrikat do vzduchu a hlavne na periny kde lezi! Do doby co potrva horecka. Hodne zdaru a cistete ji ledviny odvarem ze lnenych seminek (jednu lzicku do kastrulku a pomaloucku pit behem dne - tak dve deci). Po MMS a vitaminu C jsou hodne zatizene. Po ukonceni Enterosgelu nasadte znovu spirulina a vitamin C pozor polovicni davku nez u dospeleho!!! HODNE ZDARU!!!!!!!! :D


Chila
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: úte 16 lis 2010 9:28
Bydliště: Slovensko

Teplota

Příspěvek od Chila »

Enterosgel - to som ešte nepoèula, èo to obsahuje. Nemá sa to podáva


Chila
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: úte 16 lis 2010 9:28
Bydliště: Slovensko

Teplota

Příspěvek od Chila »

Dala som si to do googlu, tam sa to odporúèa aj pri ATB.


jvj56
Zasloužilý člen
Příspěvky: 276
Registrován: sob 09 kvě 2009 10:36
Dostal: 3 poděkování

pro Chila

Příspěvek od jvj56 »

Prosím tě napiš o jakou nemoc se jedná, teplota je obraný mechanismus těla.
Jest-li to je chřipka, tak ti žádná antibiotika nepomůžou, spíš naopak.

MMS se neužívá jako prášek, "jsem nemocnej tak to vemu". Chce to přípravu.
Brzké uzdravení!


chiq
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1546
Registrován: čtv 01 lis 2007 8:41
Bydliště: Trnavský kraj
Dal: 2 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Teplota

Příspěvek od chiq »

Chila píše:... Môže sa to používať zároveň s ATB, lebo to nám doktorka skoro vždy predpíše.
PREBOHA!!! ATB dieťaťu??? Ty ho nemáš rada?!? Každý normálny lekár, ktorý má svoje vlastné deti, ti povie, že ATB deťom najskôr po 10 roku života, až keď má aspoň zčasti fungujúci vlastný imunitný systém


Uživatelský avatar
Daria Lori
Starší člen
Příspěvky: 195
Registrován: úte 26 led 2010 15:17
Bydliště: Modena - Italie
Dal: 1 poděkování
Dostal: 6 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Lecba deti s MMS

Příspěvek od Daria Lori »

Chapu, jak se citis, ja jsem taky prosla s tou mladsi hodne doktoru, ale opravdu cim vic leku bere - tim hur, nemohu si vynachvalit postup, ktery jsem ti popsala, zatim ahoj :D


Chila
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: úte 16 lis 2010 9:28
Bydliště: Slovensko

Re: ATB

Příspěvek od Chila »

... Môže sa to používa


Chila
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: úte 16 lis 2010 9:28
Bydliště: Slovensko

MMS

Příspěvek od Chila »

O MMS nemám ve¾a informácií, poèula som o òom možno pred dvoma týždòami, mne osobne na moje problémy zaberá výborne.


Uživatelský avatar
Daria Lori
Starší člen
Příspěvky: 195
Registrován: úte 26 led 2010 15:17
Bydliště: Modena - Italie
Dal: 1 poděkování
Dostal: 6 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Lecba deti s MMS

Příspěvek od Daria Lori »

Klid a pomalu ji zacni cistit, jak jsem ti popsala, Enterosgel ma reakci-vysledky do 7 dnu, takze potom bude mit obdobi cisteni od hlenu. Moje mala byla astmatycka a ctyri dny spala v sede, vypadalo to, ze se udusi, kolik toho z ni slo ven, potom jak kdyz zhasnes svetlo a vse je pryc!!!!!!!!!V noci spi s ni!!!!!!!Aspon prnich 10 dni!!!!Hodne zdaru a uz zacni!!!!!!!! :P


Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Léčba dětí...

Příspěvek od hanka »

To Daria Lori:
Tvoje rady mají hlavu a patu - a hlavně máš s nimi dobré zkušenosti. To je dobře, že radíš +1 :good: :lol:


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
Uživatelský avatar
Daria Lori
Starší člen
Příspěvky: 195
Registrován: úte 26 led 2010 15:17
Bydliště: Modena - Italie
Dal: 1 poděkování
Dostal: 6 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Lecba deti s MMS

Příspěvek od Daria Lori »

Dekuji za pochvalu..... :oops:


Chila
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: úte 16 lis 2010 9:28
Bydliště: Slovensko

Vylieèené die

Příspěvek od Chila »

Pripájam sa k pochvale Lori - dík za pomoc. Na dcérke to super zabralo. Ešte sa vyhlieñuje, ale v podstate máme po chorobe. Teraz už len podpori


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“