MMS a rakovina

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od sisa »

Jim Humble nedoporučuje s MMS žádné doplňky a vesměs nikdo z jeho teamu nefandí klasickému odkyselování tak, jak je tady prezentováno. Bylo to i na posledním setkání, konkrétně se na to ptal jeden pán.
Když člověk bere hodně doplňků, nemůže ani vědět, co vlastně mu zabírá.
Je dobré si zakoupit nejnovější (poslední) knížku MMS -Převrat v léčení nemocí (r.2014). Je tam všechno odborně vysvětlené.


Bobina
Zasloužilý člen
Příspěvky: 278
Registrován: ned 06 led 2013 12:50
Bydliště: České Budějovice
Dal: 127 poděkování
Dostal: 221 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od Bobina »

To už musí každý uživatel promyslet, pro jaké postupy se rozhodne a co je pro jeho tělo to správné,co mu dělá dobře. ;)


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od sisa »

Ano, to je pravda, ale je dobré vědět, které postupy jsou neproduktivní a k ničemu. Ztráta času.


Kov
Zasloužilý člen
Příspěvky: 436
Registrován: pát 24 led 2014 17:45
Bydliště: Zlín
Dal: 90 poděkování
Dostal: 194 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od Kov »

Z mého pohledu je třeba během braní MMS vypustit jakékoliv antioxidanty, tzn i Zinek,Selen,atd. Protože při užívání okysličovadel(včetně MMS) vznikají tzv. volné radikály, tak je rozumné dvě hodiny po poslední dávce MMS brát vyšší dávky antioxidantů, na pochytání těchto radikálů. To mi dává smysl. Pokud zkušení tvrdí něco jiného musí mi to rozumně vysvětlit,jinak jim nebudu věřit,ať jsou zkušení jak chtějí.


Kov
Zasloužilý člen
Příspěvky: 436
Registrován: pát 24 led 2014 17:45
Bydliště: Zlín
Dal: 90 poděkování
Dostal: 194 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od Kov »

Manželka byla před chvílí u doktora, našli ji v prsu bulku cca 13x10mm. :-( Protože prošla nedávno velikým stresem (dělala při zaměstnání BC a dost si ti připouštěla) mám obavu. Poslali ji do Brna na biopsii, z čehož mám obavy,protože si myslím,že to může případnou rakovinu jen rozšířit. Co vy na biopsii?


Bobina
Zasloužilý člen
Příspěvky: 278
Registrován: ned 06 led 2013 12:50
Bydliště: České Budějovice
Dal: 127 poděkování
Dostal: 221 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od Bobina »

Jo to je pravda,to nám říkal i lékař


dkamila
Starší člen
Příspěvky: 117
Registrován: pon 30 pro 2013 23:40
Bydliště: severní čechy
Dal: 523 poděkování
Dostal: 200 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od dkamila »

já bych po biopsii okamžitě použila černou mast black salve a ani by dlouho nečekala na výsledky do 24 hod ,jakmile se nebude nic dít je vše v pořádku a kdyby bylo bulka vyschne a do krve se nic nedostane .Kove držím paličky, aby bylo vše v pořádku


‚Když nerozumíš minulosti, nebudeš schopen porozumět ani přítomnosti nebo utvářet budoucnost.‘
sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od sisa »

Kove, taky ti moc držím palce, ať je tvoje paní v pohodě a udělej, jak píše Kamila. Sežeň tu mastičku a kdybys nestihl, prolej ránu MMSkem, několikrát po sobě, aby se dostalo do rány po vpichu.


deʒa vy
Zasloužilý člen
Příspěvky: 362
Registrován: čtv 30 dub 2015 9:17
Dal: 86 poděkování
Dostal: 95 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od deʒa vy »

Kov píše:Co vy na biopsii?
Kove biopsia je na 100% bespečná len na mrtvolách. Skús do svojéj paničky pichnúť prstom, ak sa jej koža v mieste kontaktu vráti do pôvodného stavu s velkou pravdepodobnostou to znamená že ešte stále žije. V tom prípade biopsiu ako dosť nespolahlivú metodu ti na paničke skúšať nedoporučujem...


Být sám sebou má za následok vyhostenie mnohými luďmi, podrobenie se prianiu iných má za následok být vyhosteným sám v sebe... Príroda nerobí žiadne skoky... Míerou chápania člověk pracuje na sebe, mierou nechápania na toho, kdo chápe víc...
Kov
Zasloužilý člen
Příspěvky: 436
Registrován: pát 24 led 2014 17:45
Bydliště: Zlín
Dal: 90 poděkování
Dostal: 194 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od Kov »

Zde jeden názor k léčbě rakoviny hladovkou. http://stanislavkunc.blog.idnes.cz/c/47 ... dovet.html


Bobina
Zasloužilý člen
Příspěvky: 278
Registrován: ned 06 led 2013 12:50
Bydliště: České Budějovice
Dal: 127 poděkování
Dostal: 221 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od Bobina »

P.Zabloudila znám.Je to velice produktivní člověk,velmi čestný, spravedlivý s obrovskou vůlí.To co dokázal je obdivuhodné a klobouk dolů.Určitě je to jeden z nejlepších způsobů vyléčení,ale kolik z nás by to dokázalo?Obdivuji hladovkáře a závidím,že to dokážou.


deʒa vy
Zasloužilý člen
Příspěvky: 362
Registrován: čtv 30 dub 2015 9:17
Dal: 86 poděkování
Dostal: 95 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od deʒa vy »

Kov píše:Zde jeden názor k léčbě rakoviny hladovkou.
Kove smutným faktom je že vo svete mysliacích ludí je pre nich ([mysliacich) celkom prirodzené že názor má u nich večiu "váhu" ako akákolvek holá skutočnosť. Každému bez výnimky len to čo jeho jest...


Být sám sebou má za následok vyhostenie mnohými luďmi, podrobenie se prianiu iných má za následok být vyhosteným sám v sebe... Príroda nerobí žiadne skoky... Míerou chápania člověk pracuje na sebe, mierou nechápania na toho, kdo chápe víc...
Kov
Zasloužilý člen
Příspěvky: 436
Registrován: pát 24 led 2014 17:45
Bydliště: Zlín
Dal: 90 poděkování
Dostal: 194 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od Kov »

deʒa vy píše:
Kov píše:Zde jeden názor k léčbě rakoviny hladovkou.
Kove smutným faktom je že vo svete mysliacích ludí je pre nich ([mysliacich) celkom prirodzené že názor má u nich večiu "váhu" ako akákolvek holá skutočnosť. Každému bez výnimky len to čo jeho jest...
Hej ty blboňu! Nemyslíš a číst co mám napsané v příspěvcích pod čarou asi taky neumíš!


deʒa vy
Zasloužilý člen
Příspěvky: 362
Registrován: čtv 30 dub 2015 9:17
Dal: 86 poděkování
Dostal: 95 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od deʒa vy »

Mimo téma (offtopic)
Kov píše:Hej ty blboňu! Nemyslíš a číst co mám napsané v příspěvcích pod čarou asi taky neumíš!
Kove neprináleží mi posudzovať kto z nás dvoch je večí blboň to nie je moja parketa no na margo toho overeným faktom mi je že už i moja takmer 3 ročná pravnučká vie že Dežo nie je (jak ona vraví) ten istý "obrázok" ako deʒa vy. Kove uznaj, nebolo by to od teba naozaj pekné gesto ak by si vrátiť školné keď ťa tam ani to opisovanie podla predlohy nenaučili...?


Být sám sebou má za následok vyhostenie mnohými luďmi, podrobenie se prianiu iných má za následok být vyhosteným sám v sebe... Príroda nerobí žiadne skoky... Míerou chápania člověk pracuje na sebe, mierou nechápania na toho, kdo chápe víc...
stevie48
Stálý člen
Příspěvky: 34
Registrován: úte 14 črc 2015 17:02
Dal: 36 poděkování
Dostal: 5 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od stevie48 »

Kov píše:
deʒa vy píše:
Kov píše:Zde jeden názor k léčbě rakoviny hladovkou.
Kove smutným faktom je že vo svete mysliacích ludí je pre nich ([mysliacich) celkom prirodzené že názor má u nich večiu "váhu" ako akákolvek holá skutočnosť. Každému bez výnimky len to čo jeho jest...
Hej ty blboňu! Nemyslíš a číst co mám napsané v příspěvcích pod čarou asi taky neumíš!
Nechaj to tak Kovi.

Ze kto aky ma pocit a ako to preziva uz predtim "preziteho" ja nemozem presne povedat,ani sa nepokusim tu nieco vysvetlovat.
Podla mna ludia,co sem zaregistruju,robia to predovsetkym preto, aby aj nejaku mienku mohli UVEREJNIT ohladne danej tematiky,..musia vediet aj citat, aj pisat.
Vynimka ovsem moze existovat v pripade, za na tieto "aktivity" maju NIEKOHO ,kto to vsetko za nich VYKONA.

Ja to vnimam tak jednoducho a nerobme z toho velku vedu.
Nieco ine je vsak pojem alebo slovo "vyslovyt" a nieco ine moze byt "napisat".
Mysliet si nieco je takisto v repertoari kazdeho zijuceho cloveka.
Zahravat si so slovami je vsak nieco uplne ine.

Spozdravom,


Stevie48
Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“