MMS a cukrovka

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
haluzakfest
Starší člen
Příspěvky: 105
Registrován: pon 21 kvě 2012 19:14
Dal: 2 poděkování
Dostal: 50 poděkování

Re: MMS a cukrovka

Příspěvek od haluzakfest »

NAVAR píše:
haluzakfest píše:Zdravím vás, potřebuji poradit. Není to jednoduchá rada, kámoš má cukrovku, od dětství, píchá si inzulin. Průběh je dosti agresivní má 25 let a nedávno mu vzali nohu. Neskutečné, že se ta nemoc jmenuje cukrovka, když je to takové svinstvo. Problém ovšem je v tom že jeho zdravotní stav, štve mě víc než ho... On se tváří že to má naháku ale já vidím jak trpí, navíc co mě ubíjí a ho taky jen to nedává znát, je že mu odchází už i druhá noha... pokud oni příde tak si asi hodí provaz. Já nevím jak to vyřešit, jak mu pomoct, mms jsem se doněj snažil dostat eště jak měl obě nohy, ale on se o tom vůbec nechce ani bavit.. Co mám dělat ? Je to dobrý kámoš známe se dlouho a já se prostě nedovedu dívat na to jak umírá.. Jak mu mám pomoct ? Máte někdo zkušenosti s podobným případem. Na tu nohu nepomůže mms ? Přece jde o to aby to zahojilu tu ránu na noze. Jenže já prostě si nejsem jistý. Potřebuju vědět něco co zaručeně pomůže protože jestli bych ho dokopal k tomu MMS muselo by zabrat, jinač už bych nezmohl nic. Je to pro mě úplně hrůza, dovedu se vžít do jeho situace i když nechci a je mi až na omdlení.. Prostě je to nefér tohle si nezasloužil, to já byl horší než on o hodně a jsem zaplať pánbůh krom pár maličkostí naprosto zdravý... Jestli mi někdo něco poradíte tak mi a doufám i jemu dost pomůžete... Každopádně ať se vám daří a zdraví ať vám slouží.
Mladý muži, velmi si Vás vážím za poměrně nekonformní přístup k životu. Za to co napíšu níže mne ale (ne)budete mít rád.
- Komu není rady, tomu není pomoci, obzvláště když to má na "háku".
- Nikdy nikomu nepomůžete pokud Vaši pomoc, nechce, nečeká, neváží si jí atd.
- Je to problém Vašeho kamaráda, a ne Váš, proto nepáchejte dobro a starejte se o sebe!

Pokud opravdu chcete hlavou proti zdi, tak jak by se to mohlo léčit, zkuste se zeptat Jeffa, ten to má z první ruky.
Znalý a schopný člověk je taktéž Anri.
No to vůbec ne, za to co jste napsal bych měl rád každého, neboť to je inteligentní a pravda. Teda snad pravda, ten poslední bod. Chápu vás, chtěl bych to tak taky brát, jenže tady nějak nemohu překousnout to že lidem nelze vysvětlit.. nic.. a to mi nějak neleze dohlavy, já umím když něčemu věřím to komukoli vysvětlit, jenže cokoli s mms to je jakoby už měli nějaký blok všichni proti tomuhle předem připravený.. Do toho se ještě začnou přidávat ty různé náhody, které vždy mají za cíl odvézt pozornost, přejít k jinému tématu nebo jakkoli se přestat bavit o nejen MMS, nevím ale nemyslím si že už by mi začlo hrabat, jde o to že já byl stejný ještě horší idiot než kdejaký jiný.. jenže já neměl nikdy okolo sebe nikoho kdo by měl ochotu nebo snahu to i přes můj debilismus, mi to vysvětlit. Teď když prostě "vím" tak mi to nedá, prostě se nedovedu dívat na tu neskutečnou blbost která zabíjí na všechny způsoby. To je kámoš, kterého znám od školky ! A už přišel díky souhře BLBÝCH náhod, o nohu.. příde o druhou a pak ho mám vozit ? Čekat až umře a pozorovat jak ho to pomalu ničí, přesně to jsem tušil, a přesně k tomu se to schyluje, asi to fakt bude trest ta karma. U rodičů jsem se po usilovné snaze, už s tím smířil, to prostě nelze, mám takový pocit, že ono kdoví jak dlouho ještě život bude lepší..No nebudeme zacházat do katastrofických scénářů :D když jim budem brzo čelit naživo... ono nechám to tak však osud to má nějak vymyšlené, a vono přece i moje těžká nesouhra s osudem nic moc neudělala.. Každopádně dík za odpověď. Mě čeká ještě dohadování se se zubní pohotovostí asi i ministerstvem a opět se budu snažit vyřvat to za co si MUSIM platit. Jelikož po tom co jsem si přečetl reference na tu pohotovost... nemám prostě slov, lidi si převážně stěžují, domlouvají se tam na podání stížnosti, píšou že baba trpí syndromem vyhoření a že by měla vrátit diplom... a já s držkou opuchlou už týden řeším co teda bude, nehledě na to že 3 roky zbytečně čekám protože mi pojišťovna lhala že narkoza neni kryta, je kryta ! no to všecko na to teprv příde řada, ta pojišťovna ta to co ji řeknu ještě neslyšela, nezávidím tomu zaměstnanci za přepážkou, ale hold jednou se rozhodl pracovat pro odnož mafiánů může být rád že neskončí v sudu na dně někde :D dnes mi přišla první pomoc z fichemy tak jdeme experimentovat. Když okolí se nechce nechat zpravit, tak aspoň sebe tj. taky pravda. Ta huba mi asi brzo exploduje, normálně tu zdechnu na zubní kaz, to bude gól :D na tak vysoké úrovni tady máme to naše zdravotnictví, hlavně že prachy, o to si řeknou, ale poskytnout za ty prachy ani základ nejsou schopni na úrovni, na tu pohotovost mě odvezou jedině v bezvědomí, neexistuje prostě k někomu takto narušenému kdo se neumí chovat, ještě k tomu doktor boha jeho jak někdo může být taková svině na lidi.. reference fakt hrozné, a já bych nerad skončil zas na CPZ a vůbec prostě celé to je složité moc. Každopádně né mou vinou, opět, ono to může vypadat že se vymlouvám, ale ne ! Není ani v mých schopnostech aby se tak doničil jak to zvládl tento ujetý systém.


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“